Source
Диванна офензива | Найбільша, найжахливіша помилка путіна в тому, що він спочатку напав н...
295 Views/Reach
2025-09-20 08:10
Message №502
Найбільша, найжахливіша помилка путіна в тому, що він спочатку напав на Україну, а не НАТО. А запустив би 100 Іскандерів по країнам Балтії, загнав би в Естонію 20 дивізій, в країну яка трошки більша за Одеську область і яка немає операційної глибини, і поки НАТА: бе ме чмяк хуяк пук среньк, заявив би, що все це завтра припиниться за умови що ви відїбетесь від України зі своєю підтримкою. Чим більше смертей, жаху і руйнувань тим краще. Так ва-банк. Дуже на тоненькому. Але вихлоп я думаю відповідав ризику. Звісно не факт, що ми самі би здались, але шансів, що наш політичний режим був би такий впертий як під час вторгнення 22 лютого було б набагато менше. Просто коли ти бачиш, що сталось в сусідній країні, як НАТА здулась і як вони кинули свого союзника, то що буде з тобою? Коли тобі приставили пістолет до голови в тебе є вибір бити або тікати, але коли пристрелили твого сусіда і дивляться на тебе, то в тебе вже є третій вибір - домовлятись. Ще раз кажу, не факт, що ми б на це пішли, але шанси були би кратно більші, що так би і було. Таким чином путін би вирішив дві проблеми, розвалив НАТО і вернув Україну сателітом, в свою орбіту, того чи іншого ступеню лояльності. Були би щось на кшталт Казахстану: раптят но слушаются. І не втратила би московія всю техніку часів ссср, 1млн юнітів і основне ось цей фльор непереможності і страху який вони наводили на пів світу. А тепер їх Вірменія навіть посилає🤡. Так буває коли оточив себе інтелектуальними дегенератами і жадними лицемірами які впарюють тобі фуфло в якому самі не розбираються. путін думав, що нападає на Джуліана, короля лемурів з мультика "Мадагаскар", а попав в пащу медоїда в кривавій саванні Серенгеті.