Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Середич.info
Added 14 Jul 2024

Середич.info

@seredych
Number of subscribers: 28 448
Photos: 3,040
Videos: 1,190
Links: 1,950
Description:
📌ЗВʼЯЗАТИСЯ ЗІ МНОЮ👇🏼 @Seredychinfo_anonymous_bot

👥 Number of subscribers

28 448
Average/Day:: -33
Average/Week:: -103
Average/Month:: +1290

👁️ Average views per message

18 311
Average/Day:: 15,100
Average/Week:: 17,686
ERR: 64.37%

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 0
Week average: 0.4
Average per day: 0.7

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 12,400 25-07-28 16:12
👮‍♀️Львівські патрульні намагались відмазати п’яного митника — оформили ДТП на “лівого”. Тепер їх звільнили📆 24 червня, напередодні Дня митника, головний державний інспектор Волинської митниці Володимир Багрій бухим врізався у відбійник.📹 На відео одразу після ДТП — митник у службовій формі митниці валяється в салоні поруч із пляшкою Jameson. Він ледь говорить і не реагує на запитання.🧥 У митниці згодом заявили, що Багрій був на лікарняному. Але ви теж, бува, на лікарняному їздите за кермом у службовій формі митниці? 🤷‍♂️👮‍♂️ Аби “відмазати” митника, львівські патрульні оформили ДТП на іншу людину, якої взагалі не було на місці аварії. У протоколі вказали, що за кермом був водій дружини Багрія. Усе — щоб уникнути скандалу.🔻 За результатами службового розслідування:— 11 липня звільнено: 🔹старшого лейтенанта поліції Лисого Миколу Романовича (1993 р.н.), 🔹лейтенанта поліції Ільчук Христину Михайлівну (2005 р.н.), обидва — інспектори сектору реагування патрульної поліції ВнП №2 Шептицького РВП ГУНП у Львівській області (м. Сокаль)— начальника цього ж підрозділу — понижено в посаді— ДБР відкрило кримінальне провадження за фактом службового підроблення (ст. 366 КК України).📌 Першим відео з місця ДТП опублікував журналіст Тарас Середич. Найбільш абсурдне в цій історії — навіть після появи відео з бухим митником у формі, справу все одно намагалися “зам’яти”🗣Надіслати новину🚀Віталій Глагола | Підписатися
👁 12,100 25-07-25 16:58
Сьогодні – Львівщина.51 млн грн збитків. Підозри отримали 18 осіб: збагачення, зловживання службовим становищем, недбалість. Прокурори Львівської обласної та окружних прокуратур області спільно з іншими правоохоронними органами повідомили про підозру посадовцям органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, комунальних підприємств і керівникам компаній-підрядників. Дії цих осіб призвели до 51 млн грн збитків бюджету.– Заступник голови однієї з сільрад Львівщини – в умовах воєнного стану посадовець привласнив кошти під час закупівлі антидронових рушниць.– 4 посадовці ДП “Ліси України” – безпідставно видавали лісорубні квитки, через що знищено щонайменше 9 530 дерев і завдано значну шкоду бюджету.– В.о. керівника Франківської РДА, керівниця Галицької РДА Львова та директор компанії-підрядника – підрядник штучно завищив вартість аварійно-відновлювальних робіт житлових будинків після ракетного обстрілу на вул. Стрийській, а чиновники – погодили йому цю проектно-кошторисну документацію.– Державний інспектор митного поста «Яворів» Львівської митниці – організував незаконну схему ввезення товарів до України без сплати обов’язкових митних платежів.– Посадовиця органу соцзахисту Стрийської РДА та її чоловік-спільник – розтратили бюджетні кошти – гроші списували, як компенсації за фіктивними договорами за програмою «Муніципальна няня».– Інспектор управління капбудівництва Львівської ОВА – підписав акт виконаних робіт у навчальному закладі по роботах, які в дійсності не проводились. – Колишній директор комунального підприємства Самбора, директор компанії-підрядника, інженер технагляду – здійснили “ремонт” трубопроводу. Але не в реальності, а лише на папері.– ФОП та директор товариства  – привласнили бюджетні кошти, які виділялись на капремонт відділення дитячого медзакладу Львова.– Директор одного з ТОВ – використовував службові повноваження для особистого збагачення. Поставив у Рава-Руську лікарню вугілля, якість якого не відповідала умовам договору.  Знов і знов – те саме. Змінюються тільки назви міст. Львів, Чернівці, Київ – всюди чиновники намагаються обікрасти та обманути громаду. Людей, на благо яких вони мали б працювати. Органи прокуратури продовжать системне викриття і притягнення до відповідальності всіх порушників. Покарання – невідворотне.Працюємо далі. 
👁 14,500 25-07-18 08:02
📌ВАКС відмовився конфіскувати BMW iX M60 екс-начальниці управління податкового аудиту Головного управління Державної податкової служби в Івано-Франківській області Наталії Бендас, яка зареєстрована наїї родича 📌як відомо, САП подала позов про конфіскацію авто начальниці управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області Наталії Бендас. Йдеться про автомобіль BMW iX M60 вартістю майже 2,8 млн грн, яким фактично розпоряджається родина податківиці, проте який зареєстровано на чоловіка племінниці посадовиці📌за даними слідства, у 2022 році родич Бендас придбав автівку BMW iX M60 вартістю 2,77 млн грн. Пізніше у Польщі він оформив довіреність на чоловіка податківиці. Надалі автівкою користувались лише Бендас та її чоловік📌проте суд дійшов висновку, що прокурор не навів фактичних даних на підтвердження зв'язку автомобіля з Бендас та відкинув докази надані НАЗК. На думку суду, чоловік племінниці Бендас не належить до суб'єктів декларування, а тому стосовно нього НАЗК не могло проводити моніторинг способу життя
👁 19,100 25-06-24 08:46
⚡️ВАКС визнав необґрунтованими активи на понад 8,5 млн грн, які належать співробітникам Одеської митниці: Сергію та Галині Гринчишин, а також їхньому сину Сергію, який працює заступником голови Обухівської райради ⚖️ 📌24 червня 2025 року Вищий антикорупційний суд погодився з позицією прокурора САП та задовольнив 2 позови про визнання необґрунтованими їх активів на суму понад 8,5 млн грн та стягнення вказаних коштів у дохід держави (цивільна конфіскація) 📌так, напередодні було з’ясовано, що у 2021 році посадовці – працівники митниці – набули у власність квартиру в місті Одесі площею 103,8 кв. м, а їхній син – квартиру у столиці площею 105,5 кв. м та автомобіль «TOYOTA RAV-4 HYBRID», 2018 р.в 🚙 При цьому право власності на вказані активи зареєстровано на їхню близьку родичку, 1937 року народження 🤯📌під час аналізу майнового стану та доходів указаних осіб з’ясовано, що згадані активи не могли придбати за рахунок законних доходів ані подружжя митників, ані заступника голови районної ради, ані їхніх близьких родичів 📌після початку моніторингу способу життя згаданих суб’єктів активи терміново було продано 🛑 Однак заслухавши доводи сторін, суд погодився з позицією прокурора САП та задовольнив позови в повному обсязі.📌рішення суду може бути оскаржено протягом 30 днів із дня складення його повного тексту ⚖️
👁 25,700 25-06-03 08:55
⚡️Топ-менеджер Руслана Магомедова - заступник директора Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Максим Рівтін працевлаштовує поза конкурсом директоркою департаменту свою «любов на стороні», з якою проживає на Печерських пагорбах в незадекларованій квартирі 🎥 📌у голови НКЦПФР Руслана Магомедова черговий скандал. В його оточенні відбуваються незворотні репутаційні процеси, які впливають на імідж нашої держави🤯📌так, заступник директора офіса НКЦПФР Максим Рівтін, який сьогодні розїджає на новенькому Volkswagen Touareg, придбаного за гроші ошуканих вкладників «Фрідом Фінанс Україна», співмешкає зі своєю новопризначеною підлеглою - Єлизаветою Ревіло, яку ж сам працевлаштував директоркою департаменту НКЦПФР, що повністю суперечить законодавству України👀📌мешкають вони в новенькій квартирі з підземним паркомістом на вул. Лейпцизька, що в самому центрі столиці 🎥 📌квартира з підземним паркінгом не відображена ані в декларації Рівтіна, ані в декларації Ревіло 📑📌за публічною інформацією, розташованою на сайті НКЦПФР, неофіційну «даму серця» Рівтіна призначено директором по пришвидченій процедурі за 2 дні до новорічних свят. Відтак Єлизавета Ревіло отримує нійбільшу премію серед персоналу - повідомляють джерела 📌це просто вже якась ганьба та знущання над всіма морально-етичними принципами служби
👁 14,200 25-05-21 08:30
⚡️Схема «догрузів» процвітає на Закарпатській митниці? 📌Це - ексклюзивні фото , які свідчать про це, що одіозні співробітники Закарпатської митниці можуть бути замішані у контрабандних схемах: «догруз» рухається, баблішко мутиться 😅📌Отже, розберемо ситуацію від 12 березня 2025-го, коли на М/П «Тиса» заїхав Mercedes SPRINTER  (АО 3664 ІС) та причеп «Прагматек» (АО 8986 ХР), які рухалися у напрямку «вʼїзд на митну» територію України по смузі руху «червоний коридор». Зміна ВМО№6  під керуванням Іванова Олексія Анатолійовича📌Після того, як ця «парочка» заїхала і зупинилися біля модульної будівлі М/П «Тиса», до неї підрулив Mercedes SPRINTER  ( АС 0040 СТ). Що було далі? А те, що ви бачите на фото. Тобто наочна робота усім відомої схеми «догруз», коли товари з Mercedes  SPRINTER  (АО 3664 ІС) та причепа «Прагматек» (АО 8986 ХР) почали перевантажувати в Mercedes SPRINTER  ( АС 0040 СТ) , за чим, увага, спостерігали (як ви бачите на фото):- державний інспектор М/П «Тиса» Іщенко Віктор  - головний державний інспектор М/П «Тиса», одіозний Кузішин Олексій - головний державний інспектор-кінолог Тромпак Владислав- головний державний інспектор відділу боротьби з контрабандою  боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Стецюнич Роман📌За даними угорців Mercedes  SPRINTER  (АО 3664 ІС) та причіп «Прагматек» (АО 8986 ХР) заїхали в Україну з товаром, а от в Україні його записали як «пустий» 😅📌Що цікаво: по автомобілі Mercedes  SPRINTER  (АО 3664 ІС) було «координування центрального рівня». Тобто, при заїзді цього транспорту в зону митного контролю, відповідному співробітнику митниці (в даному випадку Кузішину Олексію) потрібно було невідкладно інформувати про це відповідного співробітника Координаційно-моніторинговоі митниці. І Кузішин це зробив. Щоправда з маленьким нюансом: «товарів, що підлягають декларуванню, обмежених чи заборонених до переміщення через митний кордон України або прихованих від митного контролю  - НЕ виявлено. ПМП не ВИЯВЛЕНО».📌Станом на квітень 2025 спеціальна комісія з представників Закарпатської митниці розглядала цю ганебну ситуацію і запропонувала  відкрити стосовно згаданих співробітників дисциплінарні провадження. Але чи були вони застосовані? Як і чи взагалі покарали тих, хто закриває очі на очевидні корупційні схеми? Просто без коментарів
👁 21,600 25-05-19 10:00
📌судитимуть інспекторку Львівської митниці, яка незаконно вивезла до Польщі чотирьох чоловіків ⚖️ 📌прокурори Львівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно інспекторки одного із митних постів Львівської митниці. Їй інкримінують незаконне переправлення осіб через державний кордон України (ч. 1, 2, 3 ст. 332 КК України) 📌слідством встановлено, що обвинувачена під час дії воєнного стану налагодила схему незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через держкордон України 📌для цього фігурантка, під час перетину державного кордону, приховувала військовозобовʼязаних в салоні автомобіля 🚙  📌розуміючи, що її, як працівника митниці, не будуть ретельно перевіряти, вона повідомляла, що їде в авто одна. Таким чином жінка безперешкодно проїжджала митний та паспортний контролі 📌установлено, що таким чином вона незаконно вивезла за кордон щонайменше чотирьох чоловіків, які не мали законних підстав для виїзду за межі України ⛔️ Відомо, що один із «пасажирів» заплатив за послугу 3 тис. доларів США📌за клопотанням сторони обвинувачення, на майно фігурантки накладено арешт. Мова йде про квартиру площею понад 90 м кв📌дані про особу не відкривають, однак, як повідомлялось раніше, викритою інспекторкою митниці є Марʼяна Миронова. Їй загрожує до 10 років позбавлення волі 🤯 
👁 17,300 25-05-07 11:12
⚡️ДБР спільно з СБУ та департаментом стратегічних розслідувань Нацполіції викрили чинного та двох колишніх львівських податківців, які організували схему ухилення від мобілізації 📌за хабарі 3-10 тис. доларів вони допомагали оформляти фейкові інвалідності📑📌видання Zaxid.net пише, що організаторами схеми виявилися заступник начальника Яворівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області Анатолій Сисюк, ексначальник відділу Головного управління ДПС у Львівській області Сергій Михальчук та експрацівник податкової Тарас Виздрик. Мої джерела підтверджують цю інформацію 📑📌за даними слідства, фігуранти діяли, змовишись з посадовцями обласного та кількох районних ТЦК, лікарями міжрайонних МСЕК, а також медиками львівських лікарень і поліклінік📌 «Один з учасників підшуковував клієнтів, яким через лікарів оформлювали фіктивні діагнози. Документи передавали іншому спільнику, який вирішував питання у МСЕК, а надалі оформлював відстрочку від мобілізації через ТЦК. Організатори залучали до схеми також інших посередників. Вартість своїх послуг ділки оцінювали від 3 до 10 тисяч доларів США, залежно від складності завдання». 📌за даними правоохоронців, з 2023 року зловмисники допомогли оформити інвалідність щонайменше 19 чоловікам. Органи досудового розслідування вживають заходів для анулювання цих незаконно виданих документів.📌один з підозрюваних також пропонував клієнтам забезпечити переправлення через державний кордон за окрему плату – 3,5 тис. доларів. Він надавав чоловікам інструкції та іншу необхідну інформацію, допомагав уникнути можливих перешкод для виїзду з України.📌всім трьом фігурантам повідомили про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 ККУ), а ще одному додатково – в незаконному переправленні осіб через державний кордон (ч. 3 ст. 332 ККУ). Санкції статей передбачають позбавлення волі на строк до 10 років.Суд обрав підозрюваним запобіжні заходи – тримання під вартою з можливістю внесення застави. За клопотанням ДБР, посадовця податкової відсторонено від виконання службових обовʼязків 📌отакі-от бувають податківці 😮😦
👁 28,500 25-05-01 10:36
📌НАЗК виявило недостовірні відомості на понад 22,5 млн грн в деклараціях колишнього начальника Головного управління Державної податкової служби України в Тернопільській області 📑📌за результатами проведення повної перевірки декларації за 2022 рік виявлено недостовірні відомості на понад 13,2 млн грн, а у декларації за 2023 рік – на понад 9,3 млн📌зокрема, посадовець приховав інформацію про два будинки (площею 296 м.кв та 64,6 м.кв.), власницею яких є його матір, в яких він та члени його сім’ї фактично проживали, а також не вказав відомості про земельні ділянки, на яких розташовані ці будинки. Під час перевірки встановлено, що власниця нерухомості нею не користувалася📌декларант заперечував факт користування майном, але НАЗК разом із Державним бюро розслідувань зібрало дані, які свідчать про протилежне📑📌НАЗК склало обґрунтовані висновки за виявленими ознаками кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 366-2 Кримінального кодексу України (недостовірне декларування), які скеровано до ДБР, яке здійснює досудове розслідування за ознаками цього правопорушення ⚖️ 📌імʼя екс-посадовця не називають, однак, судячи із публічних даних, у 2022-2023 роках головним податківцем Тернопільщини був Михайло Яцина 🕵️📌між іншим, 2 тижні тому Михайло Яцина поновився на цій посаді через суд ⚖️
👁 17,400 25-04-25 07:15
#ДПС #нампишуть Шановний пане Руслане! Звертаються до Вас працівники ДПС прифронтового міста. Це вже крик душі, якщо можна так сказать! Хочемо донести Вам інформацію, в яких умовах нам доводиться працювать. Оскільки повітряна тривога може тривати по 15 годин на добу ( з них 7 годин робочого часу), то мова про те, щоб перебувати в укритті, не йдеться. Максимум, який ми можемо собі дозволити, це вийти в коридор, за умови що хтось із співробітників прочитає повідомлення про те, що балістика на місто. А зважаючи на те, що час підльоту до Сум триває 45 секунд, то навіть ця розкіш є дуже «умовною». Просимо зважати на те, що майже щодня/щоночі ми переживаємо ракетні/шахедні атаки, удари КАБами, артобстріли тощо. І після цього нам треба «збирати себе до купи», щоб іти на роботу, спілкуватись з платниками, уважно і скрупульозно виконувати свою роботу. Слід також зазначити, що всі державні органи нашої багатостраждальної прифронтової області отримують 1,5% коефіцієнт за особливі умови праці ( ПриватБанк, казначейство, ДВС, та інші). Але Закон про оплату праці податківців, начебто не дозволяє цього робить. Навпаки, надбавки стають все меншими і меншими ( якщо в жовтні 2024 року була 90/30 то у березні 2025 року вона вже стала 50/20) і навіть матеріальна допомога з середньомісячної зменшилась до розміру окладу! При всій повазі до наших колег із більш спокійніших регіонів, хочемо наголосити, що Сумські, Харківські, Запорізькі податківці працюють на межі своїх можливостей, і таки повинні отримувати додаткове фінансування та достойну оплату праці! Це ті люди, які, не зважаючи ні на що, залишаються в країні, і роблять все можливе і неможливе для наповнення бюджету, збираючи по крупинкам кошти, щоб керівникам було про що звітувати. З повагою та надією на розуміння та вирішення питання, відданні Службі працівники. P.s. Якщо хтось скаже, що в країні війна і коштів в бюджеті замало, то хочеться зауважить, що на прокуратуру, суди та інші державні органи всього завжди вистачає. І ще… в час, коли країна виборює своє право на існування та демократію, затуляти людям рот, погрожуючи звільненням, не можна, ми ж не в «совку» живимо в решті решт!!!