Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Середич.info
Added 14 Jul 2024

Середич.info

@seredych
Number of subscribers: 28 448
Photos: 3,040
Videos: 1,190
Links: 1,950
Description:
📌ЗВʼЯЗАТИСЯ ЗІ МНОЮ👇🏼 @Seredychinfo_anonymous_bot

👥 Number of subscribers

28 448
Average/Day:: -33
Average/Week:: -103
Average/Month:: +1290

👁️ Average views per message

18 311
Average/Day:: 15,100
Average/Week:: 17,686
ERR: 64.37%

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 0
Week average: 0.4
Average per day: 0.7

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 14,100 25-11-17 16:19
⚡️в Україні почали автоматично стягувати податкові борги 🫰 📌Запуск автоматизованої системи вже дозволив стягнути понад 100 млн грн податкового боргу з юросіб. Про це розповіла в. о. Голови ДПС Леся Карнаух 📌Ця сума податкового боргу стягнута більше, ніж з 2 тис. підприємств 👀📌Леся Карнаух розповіла, що йдеться про автоматичне стягнення податкового боргу з юридичних осіб з використанням електронних платіжних інструкцій. Цей інструмент передбачений Національною стратегією доходів і працює всього два місяці, але вже демонструє стабільну позитивну динаміку. «До запуску цієї системи, наприклад, податковий борг обліковувався за підприємством. Ми направляли паперову платіжну інструкцію до банку, де відкритий рахунок у боржника, щоб стягнути. І починалася історія: то коштів немає, то інші складнощі», – зазначила Леся Карнаух. Нова система повністю змінює підхід – тепер усе відбувається автоматично та прозоро⬇️«Все згенеровано, сформовано, пов'язано між собою. Кнопочку натиснули, через казну полетіло до фінансової установи. На рахунку є – стягнули», – акцентувала в. о. Голови ДПС. Нова система мінімізує людський фактор, пришвидшує процес і посилює ефективність боротьби з податковою заборгованістю📌що скажете ?)
👁 10,900 25-11-05 10:39
#Нам_пишутьПряма мова 👇«Добрий день! ЄДРСР інколи містить дуже цікаву й корисну інформацію про нинішніх податківців.Згідно судової справи Nº 440/8773/24, виявляється, що нинішній очільник податкової Полтавщини Левченко Сергій був ганебно звільнений з БЕБ України за результатами внутрішнього службового розслідування, яке виявило в його роботі ряд порушень вимог законодавства, зокрема, порушення внутрішнього службового розпорядку та неналежне виконання посадових обовʼязків. Підставою для проведення такого службового розслідування стала доповідна записка заступника директора Департаменту внутрішньої безпеки БЕБ Мицая ОВ., в якій зазначено, що Левченко Сергій допустив порушення роботи з документами, які мають гриф «ДСК». Таким документом було попередження про його звільнення від 03.05.2024, що мало такий гриф.Тобто БЕБ хотіло в законний спосіб позбутися Левченка Сергія, запропонувавши йому найнижчу посаду в службі й то тимчасову, адже особа, яка її обіймала, була призвана на військову службу. Основною функцією запропонованої посади є видача перепусток на територію БЕБ, від якої він, прогнозовано, відмовився.З матеріалів судової справи також відомо, що Левченко в рамках такого розслідування неодноразово «втрачав працездатність» з метою уникнення проходження поліграфу, адже таку необхідність визначила дисциплінарна комісія.Фактично Левченка Сергія «провели» з органів БЕБ 08.07.2024 (дата наказу прозвільнення).Звичайно, в квітні 2025 він оскаржив наказ в суді, напевне не без допомоги. Проте на сайті ГУ ДПС у Полтавській області вказано, що Сергій Олександрович таки працював на БЕБ з 11.2021 по 03.2025. Цікаво, в бюро про це знали?Саме в той період Сергій Левченко, маючи службове посвідчення працівника БЕБ та багато вільного непрацездатного часу придбав квартиру площею 74 м2 в новобудові м. Ужгород за 575 тис. грн. та автомобіль Lexus NX 200 за 86 тис. грн., про які ви вже писали раніше, що явно нижче ринкової вартості та має ознаки неправомірної вигоди службовій особі.Соціальний ліфт ДПС чи може просто не вгледіли?».
👁 10,300 25-11-03 10:35
Про ініціативу НБУ ввести податок на посилки українців вартістю до 150 євроГоловне, що потрібно розуміти: ніякого реального сенсу в цю ініціативу НБУ не закладено. Історія про те, що оподаткування посилок зменшить некритичний імпорт українців та відтік валюти - повна маячня.Є умовний попит на 100 комп’ютерних мишей. Всі вони виробляються в Китаї. Чи ти купиш її сам на Ali, чи маркетплейс купить на заводі і продасть тобі на Rozetka - відтік валюти однаковий, і попит це не змінює.Впливає лише на вартість товару для споживача у вигляді націнки продавця-посередника. Все.Відтік валюти потрібно шукати в зовсім інших процесах, які НБУ чудово бачить, але - на відміну від ідеї додаткових податків для людей - не виносить на обговорення. Даремно.Наприклад: існує десяток навколоімпортних схем, коли за валютними контрактами гроші виводять з України, «закриваючи» на митниці неіснуючий (віртуальний) імпорт. Тобто товару фізично немає, але віртуально він ввезений, а гроші за нього вже - тю-тю. Контрабанда - навпаки.Сюди ж додайте всі аграрні схеми, коли через вивезення кешового зерна відбувається виведення та легалізація коштів, здобутих злочинним шляхом. Віддаєте зерновим схемникам 10 мільйонів доларів готівкою тут - отримуєте їх відмитими на офшор від європейського маслопереробного заводу. Детально я це вже описував. Може почати з цього?Окремо лунає теза, що оподаткування посилок допоможе вижити «білим» імпортерам, які неконкурентні з безподатковим імпортом громадян. Повна нісенітниця, розрахована на необізнаних громадян.Всі категорії товарів, які українці замовляють у посилках із Китаю, імпортує бізнес виключно через карґо-компанії «під ключ» без жодної сплати митних платежів - тобто контрабандою.Карговики забезпечують імпортерам тариф «на кілограм» доставки та розмитнення. Вони офіційно розмитнюють 10–20% ваги контейнера або підміняють код товару. Наприклад: ви везете біжутерію, а вони розмитнюють усе за документами як пластикові миски або плівку/сітку. Розрахунок із ними лише готівкою.Реальних податків з цього імпорту не надходить, проте всередині країни ці товари забивають ринки та маркетплейси, які, до речі, і є основними лобістами податків для громадян із посилок.Їм не треба, щоб ви купували напряму у виробника. Вони хочуть, щоб ви купували в них тут. А те, що вони самі везуть без розмитнення - вас не має хвилювати.Проблема безконтрольного потоку неоподаткованої контрабанди - ось що є головною причиною відтоку валюти та проблем білого бізнесу, а не «право» людей на власний метр кордону у 150 євро.Чи не хоче раптом НБУ порахувати втрати бюджету від діяльності сотень бусів на Львівській митниці, через які щодня йдуть каравани вантажів без сплати будь-яких податків? Коли ми зловили лише один такий бус, поляки підтвердили контрабанду товарів на 1 млн дол. за чотири рейси.І такі буси щодня їдуть караванами. Мільйони євро втрат бюджету - ледь не щогодини. Не вірите? Як приклад вкотре наводжу відео черги бусів із контрабандою на посту Шегині, які вишиковуються на «робочу» зміну Олега Будза. І таке - на кожну його зміну.Тож може варто почати з цього, а не з оподаткування посилок українців?
👁 14,700 25-10-28 13:31
📌нардепка Галина Янченко повідомляє, що лише з кожної двадцятої імпортованої троянди сплачені всі митні платежі? Інші потрапляють в Україну «по тєлєпорту» - без сплати мита 🛃 📌так, база TradeMap (європейська база даних, де публікують дані про обсяги торгівлі) показує, що ми купуємо 3 000 - 3 500 тис тонн (!) троянд на рік Українська ж митниця декларує, що минулого року заїхало лише 136 тонн 🌹 «Ключових схем 2: 1️⃣ Везеться 10 тонн, а декларується – 1 тонна 2️⃣ Дорогі квіти ввозяться під виглядом дешевих рослин, щоб занизити сплату мита. До прикладу, митна вартість 1 кг троянд - 5,6 долара, а 1 кг «квітучих рослин» - лише 1,2 долара. Тож на митниці документи по трояндах «перетворюються» на дешеві рослини. В результаті, за минулий рік офіційно троянд завезено 0,5% від всього квіткового імпорту, а от згаданих «квітучих рослих» - половина всього імпорту. Таким чином 95% троянд потрапляють в Україну контрабасом. Що це значить для нас? 1. Під час війни хтось люто краде у нас гроші, які могли б йти на оборону. 2. Внутрішнього виробника, який дає робочі місця українцям, і який працює в надскладних умовах обстрілів і блек-аутів, ще й жостко демпінгують контрабандисти. 💸 Орієнтовні втрати бюджету тільки на трояндах за останні 3 роки - 600 мільйонів гривень. Вся інформація включно з потенційними порушниками передана правоохоронним органам. За місяць перевіримо результат» - повідомляє депутатка 📌це насправді серйозна тема, яка може підсвітити корупцію на Львівській митниці насамперед (квіти в основному «їдуть» на Раву) 📌також за даними джерел відомо, що найбільше квітів та того, що може декларуватися як листки, а по факту бути квітами, завозять наступні компанії ⬇️ТОВ "ВАЙТ ВІЖН"ТОВ "ВЕРІДЕН"ТОВ "ІМПОРТ ТРЕЙДІНГ УКРАЇНА"ТОВ "ЛОБЕЛІЯ"ТОВ "Флауер Майстер"ТОВ "ФРАНК ТОРГ"ТОВ «ЛУКЦЕ»ТОВ «ТК НЬЮ ЛАЙН»ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АРТВІО"📌якщо вам відомо щось про схеми з квітами, хто ними займається і як вони працюють - пишіть в коментарях або на анонімний бот⬇️@Seredychinfo_anonymous_bot
👁 13,100 25-10-22 15:55
📌факт: заступник начальника Київської митниці Олексій Дірочка отримував від поліції протокол за пʼяну їзду за кермом 🥃 📌так, згідно з даними судового реєстру, 09.04.2023 року близько 00 год. 10 хв (комендантська година) в м. Києві по вул. Португальській, 2 (по Столичному шосе), Олексій Дірочка керував транспортним засобом «Subaru» (є в декларації) з ознаками алкогольного спʼяніння, а саме: запах алкоголю з порожнини рота, хитка хода, виражене тремтіння пальців рук. Від проходження огляду на стан алкогольного сп`яніння у встановленому законом порядку відмовився, чим порушив вимоги п. 2.5 Правил дорожнього руху України 📌тоді ж на нього був складений протокол по ч. 1 ст. 130 КУпАП , а вже 1 червня 2023 Голосіївський райсуд м. Києва визнав його винним у вчиненні адміністративного правопорушення ⚖️ 📌далі була ще апеляція, яку Дірочка також програв: так , 23 листопада 2023 Київський апеляційний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу адвоката митника 📌споживайте розумно: псує репутацію 🥃
👁 12,700 25-10-21 14:25
📌судитимуть колишнє керівництво Дніпропетровської обласної податкової, яке викрили на багатомільйонних оборудках з ПДВ: звинувачують у заподіянні державі збитків на суму 56 мільйонів гривень📌за даними слідства для реалізації схеми з незаконного збагачення була залучена колишня очільниця обласної податкової, яка залучила для цього підлеглих працівників різних рівнів📌у 2020–2023 роках вони надавали ризиковим підприємствам можливість постачати товари без сплати податку на додану вартість.Щоб надати оборудці «офіційного» вигляду, керівниця видала наказ про створення так званої аналітичної групи, до якої включила довірених виконавців. Це дало змогу взяти під контроль моніторинг реєстрації податкових накладних і відбирати потенційних «клієнтів» для незаконних операцій📌лише «допомога» одному з таких підприємств завдала державі збитки на понад 56 млн грн📌4 фігурантів обвинувачуються у створенні та керівництві злочинною організацією, а також у зловживанні владою чи службовим становищем (ч. 3 ст. 255, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України)📌з метою відшкодування завданих збитків державі арештовано квартири, приватні будинки та паркомісця обвинувачених.📌санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі до 13 років з конфіскацією майна📌імен та прізвищ підозрюваних не називають, але у 2020 і 2021 Дніпропетровську податкову очолювала Ганна Чуб
👁 14,500 25-10-06 16:21
Патрульного з Львівщини підозрюють у підробці протоколу про адміністративне порушення, щодо ДТП (ред: з посадовцем митниці), повідомили у пресслужбі прокуратури ЛьвівщиниУ червні у Шептицькому районі водій наїхав на відбійник, перетнувши зустрічну смугу. За даними слідства та Державного бюро розслідувань, винуватцем виявився працівник митниці.Патрульний «прикрив» митника й у протоколі вніс неправдиві відомості, вказавши іншу особу за кермом, яка не мала стосунку до аварії.Поліцейському повідомили про підозру за ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення офіційних документів). Йому загрожує штраф або обмеження волі до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю. Наразі його звільнили з посади.Ймовірно митник, про якого йдеться, це екс посадовець Волинської митниці, Володимир Багрій, про цей випадок вперше стало відомо з допису журналіста Тараса Середича. Де на відео чітко видно митника в стані алкогольного спʼяніння та спричинене ним ДТП. Після підтвердження оприлюдненої інформації, Багрія було звільнено з митної служби.
👁 14,900 25-09-19 09:34
⚡️Офіс Генерального Прокурора продовжує вичисляти в своїх рядах тих співробітників, які можуть мати фейкову інвалідність 📑📌Так, на виконання рішення РНБО, яке візоване Президентом, Офіс Генерального Прокурора перевіряє обґрунтованість прийнятих медико-соціальними експертними комісіями рішень про встановлення груп інвалідності 🏥 📌Відтак до 30.09.2025 Офіс Генерального Прокурора зобовʼязує прибути на медичне обстеження наступних співробітників Львівської обласної прокуратури: - прокурора Сколівського відділуСтрийської окружної прокуратури Львівської області Блистів Марʼяну Василівну, - прокурора Дрогобицької окружної прокуратури Львівської області Бунь Андрія Ярославовича, - прокурора відділу протидії порушенням прав людини у правоохоронній та пенітенціарній сферах Львівської обласної прокуратуриГуменну Ірину Романівну, - прокурора відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування, дізнання та підтриманням публічного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України Львівської обласноїпрокуратури КолосовськуЛюдмилу Романівну, - заступника керівникаПустомитівської окружної прокуратури Львівської області Кравчика РоманаРомановича, - керівника Шептицької окружної прокуратури Львівської областіКупецького Володимира Васильовича, - прокурора Галицької окружної прокуратури міста Львова Львівської області Куцалабу Тетяну Миколаївну, - прокурора відділу представництва інтересів держави з питань земельних відносин управління представництва інтересів держави в суді Львівської обласної прокуратуриЛеонтьєву Наталію Теодорівну, - прокурора Пустомитівської окружної прокуратуриЛьвівської області Опанасюка Олега Георгійовича, - прокурора Франківської окружної прокуратури міста Львова Львівської області Панасюк Олену Іванівну, - начальника відділу Спеціалізованої екологічної прокуратури Сидорчука ОлегаОлександровича, - прокурораЖидачівського відділу Стрийської окружноїпрокуратури Львівської області Сірачинського Романа Михайловича, - прокурораГалицької окружної прокуратури міста Львова Львівської області ФігурськогоЮрія Михайловича,📌Тобто тих, кому встановлено інвалідність 🏥 📌У разі непрохождення медичного обстеження цей факт розцінюватиметься як порушення вимог ст. 11 Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів та інших законодавчих актів і матиме відповідні юридичні наслідки.📌Такі листи були надіслані по всіх регіонах України. Чекаємо на офіційні результати медичних обстежень 📑
👁 31,300 25-09-10 09:51
⚡️підписники повідомляють, що вчора зранку в ГУ ДПС у Івано-Франківській області співробітники прокуратури проводили обшуки 🕵️ 📌обшуки начебто відбувалися у заступника начальника ГУ ДПС у Івано-Франківській області Віктора Глушпенка і пройшли також зайого домашньою адресою напередодні. Стаття - 364 ККУ📌 так, згідно з повідомленням підписників, заступник начальника ГУ ДПС у Івано-Франківській області через підставну особу (екс працівник податкової міліції Бойчук Іван) рейдерським шляхом захопили пп Загодпродукт після чого переєстрували його на фіктивних осіб і шляхом обману вкрали із бюджету 3 млн грн. 📥 «У звʼязку із тим, що в Глушпенка є численні друзі у правоохоронних органах та кошти у великій кількості, він намагається замнути дану справу. ПРОШУ МАКСИМАЛЬНОГО розголосу, щоб дана особа понесла покарання і повернула вкрадені гроші до бюджету у такий важкий для країни час. Глушпенко - одіозно фігура в ГУ ДПС у Івано-Франківській області під кличкою «пилосос», який перебуває на даній посаді 10 років, після численних скандалів ніхто не може його посунути із посади»📥 - повідомили підписники 📌хтось щось чув? Що там відбувається на Івано-Франківщині? Пишіть анонімно⬇️@Seredychinfo_anonymous_bot
👁 14,300 25-08-04 10:26
📌З цікавістю переглянув перелік представників Уряду в комісію по відбору голови митниці, який сьогодні представила премʼєр-міністр Юлія Свириденко 📌гідне місце в ньому зайняв Дмитро Олійник, голова Ради Федерації роботодавців України📌 «але де Олійник, а де митниця?»- спитаєте ви. Однак не поспішайте з висновками⬇️📌справа в тому, що Олійник може виступати на конкурсі лише обгорткою для цілої групи «старої гвардії» митників і ось чому ⬇️📌якщо заглянути на сайт Федерації роботодавців України, то там легко можна знайти колишнього Голову митниці Анатолія Макаренка, який очолює в Федерації митний комітет, та, як кажуть джерела, досі має хоч і непублічний, але потужний вплив на митницю📌кілька його «вихованців» сьогодні не просто займають жирні посади, але й планують за його підтримки спробувати свої сили на конкурсі 🛃 📌публічна поява Макаренка в комісії здійняла би скандал, тому фронт-меном пішов Олійник. А рішення по кандидатам будуть за Макаренком. Принаймні так воно виглядає «діагональним» читанням 📌гарно конкурс починається