Source
Середич.info | ️Схема «догрузів» процвітає на Закарпатській митниці? 📌Це - ексклюзивн...
14 200 Views/Reach
2025-05-21 08:30
Message №5246
⚡️Схема «догрузів» процвітає на Закарпатській митниці? 📌Це - ексклюзивні фото , які свідчать про це, що одіозні співробітники Закарпатської митниці можуть бути замішані у контрабандних схемах: «догруз» рухається, баблішко мутиться 😅📌Отже, розберемо ситуацію від 12 березня 2025-го, коли на М/П «Тиса» заїхав Mercedes SPRINTER (АО 3664 ІС) та причеп «Прагматек» (АО 8986 ХР), які рухалися у напрямку «вʼїзд на митну» територію України по смузі руху «червоний коридор». Зміна ВМО№6 під керуванням Іванова Олексія Анатолійовича📌Після того, як ця «парочка» заїхала і зупинилися біля модульної будівлі М/П «Тиса», до неї підрулив Mercedes SPRINTER ( АС 0040 СТ). Що було далі? А те, що ви бачите на фото. Тобто наочна робота усім відомої схеми «догруз», коли товари з Mercedes SPRINTER (АО 3664 ІС) та причепа «Прагматек» (АО 8986 ХР) почали перевантажувати в Mercedes SPRINTER ( АС 0040 СТ) , за чим, увага, спостерігали (як ви бачите на фото):- державний інспектор М/П «Тиса» Іщенко Віктор - головний державний інспектор М/П «Тиса», одіозний Кузішин Олексій - головний державний інспектор-кінолог Тромпак Владислав- головний державний інспектор відділу боротьби з контрабандою боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Стецюнич Роман📌За даними угорців Mercedes SPRINTER (АО 3664 ІС) та причіп «Прагматек» (АО 8986 ХР) заїхали в Україну з товаром, а от в Україні його записали як «пустий» 😅📌Що цікаво: по автомобілі Mercedes SPRINTER (АО 3664 ІС) було «координування центрального рівня». Тобто, при заїзді цього транспорту в зону митного контролю, відповідному співробітнику митниці (в даному випадку Кузішину Олексію) потрібно було невідкладно інформувати про це відповідного співробітника Координаційно-моніторинговоі митниці. І Кузішин це зробив. Щоправда з маленьким нюансом: «товарів, що підлягають декларуванню, обмежених чи заборонених до переміщення через митний кордон України або прихованих від митного контролю - НЕ виявлено. ПМП не ВИЯВЛЕНО».📌Станом на квітень 2025 спеціальна комісія з представників Закарпатської митниці розглядала цю ганебну ситуацію і запропонувала відкрити стосовно згаданих співробітників дисциплінарні провадження. Але чи були вони застосовані? Як і чи взагалі покарали тих, хто закриває очі на очевидні корупційні схеми? Просто без коментарів