Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Рівненська АЕС
Added 29 May 2021

Рівненська АЕС

@rnppofficial
Number of subscribers: 2 808
Photos: 8,160
Videos: 1,460
Links: 5,230
Description:
Офіційна сторінка РАЕС у Телеграмі

👥 Number of subscribers

2 808
Average/Day:: +3
Average/Week:: -3
Average/Month:: +11

👁️ Average views per message

939
Average/Day:: 927
Average/Week:: 1,040
ERR: 33.44%

📊 Messages per Day

3.9
Last day: 5
Week average: 3.4
Average per day: 3.9

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,000 26-06-17 12:10
⚛️🤝На РАЕС обговорили модернізацію електротехнічного обладнання у межах міжнародного проєктуНа Рівненській АЕС відбулася виробнича нарада за участю представників АТ «НАЕК «Енергоатом», філії «ВП РАЕС», а також керівництва та технічних експертів норвезької компанії Statnett. Зустріч проведено у співпраці з Science & Technology Center in Ukraine (STCU) в межах проєкту міжнародної технічної допомоги.Під час заходу учасники обговорили технічні аспекти проєкту, спрямованого на комплексну модернізацію електротехнічного обладнання Рівненської АЕС. Особливу увагу приділили питанням підготовки до виконання робіт, узгодженню технічних рішень та координації подальших етапів реалізації проєкту. У ході візиту міжнародні експерти також провели технічний огляд обладнання.📌Реалізація проєкту міжнародної технічної допомоги є важливим етапом модернізації електротехнічного обладнання РАЕС та сприятиме підвищенню надійності його роботи, а також зміцненню безпеки та стійкості енергетичної інфраструктури України.
👁 781 26-06-12 10:40
📢🤝Свободу незаконно ув’язненим атомникам ЗАЕС: долучайтеся до підписання міжнародної петиції У День Енергодара – міста-супутника Запорізької АЕС – ми вчергове згадуємо про наших колег-атомників та мешканців окупованого міста, які роками перебувають у незаконному ув’язненні.Після захоплення Запорізької АЕС росія розгорнула на тимчасово окупованій території кампанію терору, переслідувань та залякування. Працівників станції, які залишилися вірними Україні, викрадали, незаконно затримували, піддавали катуванням та утримували без справедливого суду. Ці дії є грубим порушенням міжнародного гуманітарного права та прав людини.Громадські організації України «Об’єднання родичів політв’язнів кремля», Truth Hounds, міжнародна правозахисна організація Legal Action Worldwide (LAW), а також родини полонених працівників філії «ВП «ЗАЕС» звертаються до світової спільноти із закликом посилити тиск на росію та домогтися звільнення незаконно ув'язнених цивільних. Відповідне звернення адресоване, зокрема, Генеральному директору МАГАТЕ Рафаелю Гроссі. Колектив АТ «НАЕК «Енергоатом» закликає всіх небайдужих долучитися до підписання міжнародної петиції. ☑️💬 «Звільнення наших колег залишається одним із ключових пріоритетів для Енергоатома. Ми використовуємо кожну можливість, щоб привернути додаткову увагу міжнародних партнерів до запорізьких атомників, які незаконно утримуються в місцях позбавлення особистої свободи, та посилити міжнародний тиск на державу-агресора», – зазначає керівник Енергоатома Павло Ковтонюк.Кожен підпис під петицією – це прояв солідарності з людьми, які вже багато років залишаються в російському полоні. Для них важливо знати, що про них пам’ятають і продовжують боротися за їхнє звільнення. Підтримайте звернення та допоможіть посилити голос тих, хто сьогодні не може бути почутим. 🌐 Петиція розміщена на платформі Avaaz. Відскануйте QR-код або перейдіть за посиланням: https://secure.avaaz.org/campaign/en/bring_znpp_workers_home_loc#ЗАЕСEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 2,660 26-06-10 12:21
⚛️10 червня 2026 року Віктора Павловича Кравця призначено генеральним директором філії «ВП «Рівненська АЕС».Віктор Павлович народився 1970 року в місті Костопіль Рівненської області. У 1994 році закінчив Обнінський інститут атомної енергетики за фахом «Атомні електростанції та установки» і здобув кваліфікацію «інженер-фізик-теплоенергетик». Тоді ж розпочав трудовий шлях на РАЕС з посади інженера у відділі ядерної безпеки та надійності. Працював інженером у цеху налагодження та випробування обладнання, потім – в управлінні технічного та експлуатаційного контролю. З 2003 року очолював відділ з контролю металів та зварювання управління технічного та експлуатаційного контролю, а з 2005 до 2017 року – службу контролю металу РАЕС. З травня 2017 року працював заступником генерального директора з якості та управління.Виконував обов’язки очільника філії «ВП РАЕС» за його відсутності. Виступав у ролі експерта в заходах МАГАТЕ і ВАО АЕС. Володіє англійською мовою. Має почесне звання «Заслужений енергетик України».
👁 835 26-06-06 10:57
🇺🇦🏡⚡️ На Рівненській АЕС розпочався Молодіжний ядерний форумЦьогорічний форум уже втретє збирає молодих фахівців із вітчизняних АЕС для обміну ідеями, нетворкігу, цікавих дискусій довкола сучасних викликів та підвищення інтересу молоді до атомної енергетики.Організували Молодіжний ядерний форум за сприяння АТ «НАЕК «Енергоатом» та філії «ВП «Рівненська АЕС» представники Українського ядерного товариства. ☢️З вітальним словом до учасників звернувся керівник Енергоатома Павло Ковтонюк, наголосивши на світовому тренді збільшення потужностей ядерної генерації. Він підкреслив, що для України атомна енергетика є основою енергобалансу і для повоєнної відбудови державі обов’язково знадобляться нові енергоблоки.Водночас реалізація масштабних планів неможлива без фахівців. «Саме тому важливо вже зараз активно працювати з молодими прогресивними фахівцями, чути їхні ідеї, підходи, розбирати реальні кейси та впроваджувати результати на практиці», – додав керівник НАЕК.💬Павло Ковтонюк побажав учасникам натхнення та плідної співпраці для розвитку української атомної генерації!#новини_компанії #РАЕСEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 790 26-05-25 11:09
⚛️🏡🇺🇦 Шановні працівники, ветерани та друзі Рівненської атомної електростанції!Щиро вітаю вас із 53-ю річницею Рівненської АЕС. За цією цифрою стоїть значно більше, ніж просто історія будівництва. Для мене Рівненська АЕС – це підприємство, з яким нерозривно пов’язана значна частина мого професійного життя. Це колектив високопрофесійних, відповідальних і відданих своїй справі людей, поруч з якими я пройшов шлях від інженера-електрика до генерального директора підприємства. За понад пів століття Рівненська АЕС стала символом надійності, безпеки та професіоналізму української атомної енергетики. Сьогодні, у надзвичайно складний для країни час, колектив станції продовжує демонструвати стійкість, відповідальність і відданість своїй справі, забезпечуючи стабільну роботу енергосистеми України та зміцнюючи енергетичну безпеку держави.Особлива вдячність ветеранам, які стояли біля витоків становлення станції, закладали її традиції та передавали свій досвід наступним поколінням атомників. Ваша праця стала міцним фундаментом для сучасних досягнень РАЕС.Сьогодні ці традиції впевнено підхоплює молодь – енергійна, мотивована й професійно зацікавлена в розвитку атомної енергетики. Саме вона стає частиною колективу, а завтра продовжить і примножить здобутки станції. Бажаю кожному працівнику Рівненської АЕС, вашим родинам і близьким міцного здоров’я, добробуту, мирного неба та нашої спільної Перемоги!З повагоюПавло Ковтонюкт.в.о. голови правління АТ «НАЕК «Енергоатом»EA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 701 26-05-08 06:44
🌹 Звернення керівника АТ «НАЕК «Енергоатом» Павла Ковтонюка з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років8 травня Україна разом із світом вшановує пам’ять мільйонів людей, чиї життя забрала Друга світова війна. Ми згадуємо всіх, хто боровся проти нацизму, хто пережив окупацію, концтабори, втрати й руйнування.Для України ця дата має особливий зміст. Наш народ заплатив надзвичайно високу ціну за перемогу над тоталітаризмом. І сьогодні, через десятиліття, українці знову змушені зі зброєю в руках захищати свою державу, свободу та право на майбутнє.Пам’ять про Другу світову війну – це не лише про минуле. Це нагадування про те, до чого призводять агресія, культ сили та зневага до людського життя. Саме тому нині українські військові, енергетики, рятувальники й мільйони громадян щодня працюють і ведуть боротьбу за те, щоб у Європі знову утвердилася безпека, свобода та людська гідність. Колектив Енергоатома з глибокою пошаною схиляє голови перед ветеранами, перед усіма жертвами війни та перед українськими захисниками, які сьогодні продовжують боротьбу проти нового агресора.Вічна пам’ять полеглим. Честь і вдячність усім, хто боровся і бореться за Україну. 🇺🇦EA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 730 26-05-01 12:55
⚛️📌Однією із ключових форм роботи з персоналом на Рівненській АЕС є періодичне проведення нарад.✔️Відбулась нарада під головуванням заступника генерального директора електростанції з персоналу Олега Килюха за участю заступників начальників структурних підрозділів РАЕС по роботі з персоналом. Такі засідання відбуваються систематично задля обговорення актуальних виробничих питань.Серед основного: підтримка ЗСУ в межах безстрокової акції «Я допомагаю ЗСУ», дотримання персоналом трудової дисципліни, особливості нових впроваджень щодо питань з кібербезпеки, участь працівників РАЕС у іміджевих спортивних заходах та інші поточні питання.✔️Також відбулась нарада за підсумками днів охорони праці. На нараді головував головний інженер – перший заступник генерального директора РАЕС Ігор Курінний. У ході наради визначили першочергові заходи, спрямовані на формування високого рівня культури безпеки на підприємстві та обговорили низку важливих питань, які стосуються виробничої діяльності Рівненської АЕС.
👁 780 26-04-30 13:40
⚛️🧑‍🎓У межах співпраці Рівненської АЕС із профільними закладами вищої освіти представники підприємства відвідали Луцький національний технічний університет.🤝Під час візиту заступник генерального директора РАЕС з персоналу Олег Килюх, начальник управління кадрів Олександр Адамович та фахівець з підготовки кадрів Оксана Железняк поспілкувались з ректором ЗВО Іриною Вахович. Вони обговорили перспективи подальшої взаємодії, підготовку майбутніх фахівців атомної галузі, варіанти та можливості поглиблення співпраці.Під час профорієнтаційної зустрічі зі студентами ЛНТУ представники атомної станції розповіли про особливості роботи на Рівненській АЕС, процес працевлаштування та проходження виробничої практики.Також у межах робочої поїздки представники РАЕС зустрілись із керівництвом Луцької районної державної адміністрації з метою розширення кордонів співпраці та популяризації атомної енергетики серед учнівської молоді. На завершення відбулася профорієнтаційна зустріч зі школярами старших класів.
👁 807 26-04-26 07:11
☢️ Звернення керівника Енергоатома з нагоди роковин трагедії на ЧАЕС Сьогодні – 40-ві роковини Чорнобильської катастрофи. Події тієї ночі стали глибокою раною для України та всього світу, і водночас суворим уроком, який назавжди змінив ставлення людства до ядерної енергії та відповідальності за неї.Ми вшановуємо пам’ять тих, хто став на шляху невидимої небезпеки, не шкодуючи власного життя і здоров’я. Ліквідатори, пожежники, енергетики, військові, медики – їхній подвиг назавжди залишиться прикладом мужності, професіоналізму та відданості.Чорнобиль сформував сучасну філософію безпеки. Саме на цих уроках ґрунтується розвиток української атомної енергетики сьогодні – із чітким пріоритетом захисту людини, довкілля та безумовного дотримання міжнародних стандартів.Для Енергоатома це не лише день пам’яті. Це щоденна відповідальність – працювати так, щоб подібні трагедії стали неможливими. Ми системно вдосконалюємо підходи до безпеки, зміцнюємо культуру відповідального виробництва та забезпечуємо стабільну роботу енергосистеми країни.У нинішніх умовах ці принципи набувають особливого значення. Тимчасова окупація Запорізької атомної електростанції створює ризики, яких світ раніше не знав. Порушення базових стандартів безпеки, тиск на персонал і мілітаризація об’єкта становлять пряму загрозу для регіональної та глобальної безпеки.Ми закликаємо міжнародну спільноту до консолідованих і рішучих дій задля повної демілітаризації станції та відновлення контролю над нею законним оператором.Пам’ять про Чорнобиль – це не лише про минуле. Це про відповідальність сьогодні і безпеку завтра.Вічна пам’ять загиблим. Шана і вдячність героям.🕯EA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 713 26-04-13 12:51
💡Спробувати себе в енергетиці: старшокласники пройшли стажування на РАЕСУ межах дев’ятого профорієнтаційно-освітнього проєкту «Ядерна школа РАЕС» 90 старшокласників ліцеїв м. Вараш, с. Заболоття та здобувачі освіти професійно-технічного училища РАЕС пройшли стажування на посадах працівників Рівненської АЕС.📈👷‍♂️Під час стажування учасники спробували себе на різних посадах: від майстра виробничої дільниці до генерального директора. Вони долучалися до робочих процесів, брали участь у нарадах, знайомилися з документацією та принципами організації роботи підрозділів.💬«Нам важливо, щоб молоді люди усвідомлено обирали професійний шлях і бачили перспективу розвитку саме в енергетичній галузі. Сьогодні галузь потребуємо ініціативних, мотивованих і кваліфікованих фахівців. Тому щиро сподіваємося, що для багатьох учасників проєкту «Ядерна школа РАЕС» цей досвід стане першим кроком до професії і в майбутньому ми зустрінемо їх у нашому колективі», – підкреслив генеральний директор РАЕС Тарас Ткач.