Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Команда Разумкова
Added 14 Jul 2024

Команда Разумкова

@razumkovteam
Number of subscribers: 1 096
Photos: 3,340
Videos: 676
Links: 468
Description:
Ми – команда однодумців, об’єднаних спільними принципами. Серед нас є професіонали із різних сфер та куточків України. Приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook ➡️ https://www.facebook.com/razumkovteam Instagram ➡️ https://instagram.com/razumkovteam

👥 Number of subscribers

1 096
Average/Day:: 0
Average/Week:: -4
Average/Month:: -14

👁️ Average views per message

280
Average/Day:: 320
Average/Week:: 267
ERR: 25.55%

📊 Messages per Day

0.6
Last day: 2
Week average: 0.7
Average per day: 0.6

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 269 25-11-10 15:03
Українцям потрібні не подачки у вигляді чергової "Вовиної тисячі", а світло й тепло в домівки!На вулиці стає холодніше і українці все більше турбуються про те, як зберегти світло і тепло вдома та можливість працювати й заробляти. А якщо люди та бізнес вимушено перейдуть на генератори, електрика їм коштуватиме у кілька разів дорожче.Хто це оплатить? Чи компенсує щось бізнесу держава? Ні. Заплатимо ми всі — у кафе, магазині, перукарні. Тож коли влада знову роздає «Вовину тисячу», то водночас забирає значно більше. Бо замість того, щоб будувати захист енергосистеми — витрачала мільярди на «своє».Ми з командою «Розумної Політики» пропонуємо не імітацію турботи, а реальні рішення:🔹Скасувати популістичний «національний кешбек» і передбачені на це кошти спрямувати на компенсацію громадянам та бізнесу при купівлі генераторів і зарядних станцій. Відповідний законопроєкт №14188 вже зареєстрований.🔹14,8 млрд грн з політичних партій, телемарафону, забезпечення Офісу президента і уряду – направити на відновлення об'єктів критичної інфраструктури, які постраждали від обстрілів ворога. 🔹Паралельно з військовими облігаціями – запустити енергетичні облігації, щоб залучити додаткові кошти для ремонту енергетики прямо зараз.Сьогодні потрібно не гаяти час на непотрібні закони, а ухвалювати те, що дійсно допоможе людям і країні!
👁 383 25-11-07 10:05
ТЦК — нова каста недоторканних над Законом. Будемо розбиратися на Тимчасовій слідчій комісії!Щодня ми чуємо історії про свавілля Територіальних центрів комплектування. Частину таких випадків розглядаємо на засіданнях Тимчасової слідчої комісії, але щоразу представники ТЦК звітують, що «все законно і правильно».Сьогодні я сам переконався, як це «законно» виглядає в реальності. Четвертий день поспіль на вулиці Борщагівській стоїть мобільний блокпост – у годину пік створюють затори, коли люди їдуть на роботу. Підійшов, щоб поставити запитання, показав посвідчення. Люди у формі відмовляються представлятися, не мають жодних документів, які б дозволяли їм стояти там. На всі запитання одна відповідь: «їдьте в центральний ТЦК».Такої хамської поведінки я не бачив давно. І якщо так вони спілкуються з народним депутатом, як тоді поводяться з людьми, яких просто хапають на вулиці, порушуючи закон?Це вже не про мобілізацію. Це сором, безкарність і нова каста недоторканних, яку створила влада і яким дозволили все, навіть зневажати закон і права громадян!За це беззаконня має бути відповідальність. Обов’язково підніму це питання на найближчому засіданні ТСК з порушень законодавства під час оборони держави.
👁 297 25-10-15 09:14
Як «захистили» об’єкти критичної інфраструктури? Вимагаємо звіту і аудиту витрачених коштів! Зима наближається, на вулиці все холодніше, а росія продовжує нищити нашу критичну інфраструктуру. Якісь міста страждають більше, якісь менше, але наслідки відчувають усі. Сьогодні фактично всі регіони нашої держави живуть під загрозою блекауту. Водночас, влада продовжує повторювати: «Усе добре, ми готові до зими». Це правда, бо себе вони точно не залишать без світла, тепла і води. Чого не скажеш про всю країну. Команда «Розумної Політики» ще з літа попереджала: ворог робитиме все, щоб знищити нашу енергосистему і газову інфраструктуру. І, на жаль, йому це вдається – десь частково, а десь і повністю. Хоча на «захист» об’єктів критичної інфраструктури було витрачено мільярди гривень платників податків. То де ж цей «захист», якщо після кожного обстрілу цілі регіони залишаються без світла?!Ми з командою офіційно звернулися до прем’єр-міністра з вимогою надати розгорнуту інформацію про те, скільки коштів було витрачено на захист критичної інфраструктури; які саме об’єкти були захищені і які з них у подальшому були знищені або пошкоджені; скільки було витрачено на відновлення таких об’єктів? Ця інформація не може бути «таємною»: українці мають знати з якою ефективністю витрачаються їхні кошти! Після цього має бути проведений тотальний аудит і притягнення до відповідальності тих, хто допустив марнотратство або корупцію при захисті критичної інфраструктури!
👁 191 25-10-14 16:08
В армії чекають рішень від Парламенту, а важливі законопроєкти — на паузі‼️Профільний Комітет з нацбезпеки місяцями і навіть роками не розглядає законопроєкти про терміни служби, про ротацію, про підтримку військових. Якщо комітет не виконує свою роботу і блокує важливі ініціативи, я буду робити все, щоб ці норми були враховані хоча б в інших, пов’язаних з обороною, законопроєктах. Під час розгляду в сесійній залі одного з оборонних законопроєктів, наполягав на своїх правках, які стосуються захисту прав військовослужбовців. Представники комітету, щоб уникнути відповіді на незручні запитання, починають розповідати про Регламент. Але чомусь про нього забувають, коли законопроєкти роками лежать без розгляду! І точно ніхто не згадував про Регламент, коли в ніч перед голосуванням закону про мобілізацію його текст повністю переписали і прибрали звідти норму про терміни служби! Якщо хтось у комітетах «втомився» працювати — може, варто просто помінятись місцями з тими, хто зараз під Куп’янськом, у Запоріжжі чи на Донеччині?!
👁 366 25-10-08 11:33
Держбюджет-2026 нарешті має стати бюджетом України, а не Офісу президента, Кабміну і єдиного марафону‼️Парламент знову входить у непростий бюджетний процес. І саме від депутатів залежить, яким у результаті буде ухвалено головний кошторис країни на наступний рік. Бо зараз цей документ не має нічого спільного з інтересами держави!❗️Майже мільярд гривень❗️наступного року знову закладено на фінансування парламентських політичних партій. Чи готові депутати спрямувати ці гроші на потреби армії?! На утримання Офісу президента закладено 5 млрд 250 млн гривень. Ще 5,5 млрд влада закладє на свій піар – на єдиний марафон та «стратегічні комунікації». Це величезні суми, які могли б і мали б працювати на оборону держави!Чи вистачить совісті деяким фіскалам не впроваджувати податки «на olx» заради фінансування Кабміну? Тому що 14 млрд грн, які хочуть зібрати з цього податку, якраз перекривають витрати на утримання Кабінету міністрів! А ще хочу нагадати ініціаторам ідеї про обмеження зарплат чиновників: закон із такою нормою був ухвалений ще у квітні 2023 року з відповідною правкою «Розумної Політики». Його не потрібно вигадувати заново, достатньо просто припинити його блокувати! Досить піару — час нарешті працювати на державу та людей!
👁 253 25-10-07 11:45
Країна ризикує залишитися без тепла і світла, а Парламент займається казна-чим‼️Поки країна готується до надскладної зими, на порядку денному — закони, які не мають нічого спільного з реальними проблемами людей і викликами, перед якими стоїть держава.У сесійній залі хотілося б бачити прем’єр-міністра, міністра енергетики. А ще – Кубракова і Найєма — тих, хто розпоряджався мільярдами на нібито «захист критичної інфраструктури», а потім спокійно покинули свої посади. Саме вони звітували про «100% захищену» Трипільську ТЕС, яка згодом була на 100% знищена.Сьогодні ворог щодня б’є по енергооб’єктах. Це не є несподіванкою — було очевидно, що росія буде продовжувати намагатися зруйнувати нашу енергетику та газотранспортну систему. Але чому мільярди, витрачені на «захист», не дали жодного результату? Де обіцяні укриття? Хто відповідатиме за знищені енергооб’єкти на Харківщині, Чернігівщині, Сумщині, Полтавщині, на Заході країни? Парламент сьогодні має займатися питаннями, які турбують всю країну. А не тими, на які «слуги народу» ледве можуть назбирати мінімально необхідну кількість голосів за рахунок нових «коаліцій».
👁 304 25-10-01 12:03
‼️Надлишок української зброї буде не лежати на складах, а працювати на економікуЧерез півтора року моїх пропозицій і закликів президент нарешті почув і погодився, що надлишок зброї, який не може викупити держава, має йти на експорт. Якби цей крок був зроблений раніше, то вже сьогодні ми вже бачили б його позитивний вплив на нашу економіку і обороноздатність. Це рішення відкриває для України нові можливості. Воно означає вихід на міжнародні ринки, залучення інвестицій, доступ до дешевших кредитів, а головне — розвиток українського бізнесу, створення нових робочих місць, зростання зарплат і наповнення бюджету. У результаті – більше ресурсів для армії, соціальної сфери, освіти, медицини. А ще - це мотивуватиме українців, які виїхали за кордон, повернутися додому. Бо вони знатимуть: тут є робота і можливості для розвитку.Експорт надлишку зброї покращить сальдо платіжного балансу, бо сьогодні ми купуємо за кордоном товарів на 24 млрд доларів більше, ніж продаємо. Такий крок запускає постійний цикл: українські підприємства виробляють озброєння, частина йде на фронт, інша — на експорт, що приносить прибутки, які знову повертаються в бюджет України. Так формується потужний військово-промисловий комплекс, який стане рушієм розвитку і під час війни, і після її завершення.
👁 259 25-09-30 12:14
Навіть під час війни в Україні відкриваються нові сучасні медичні центри. Один із таких прикладів — Лікарня Медичного центру Святої Параскеви у Львові, яку було збудовано й відкрито вже у воєнний час.Його відвідала народна депутатка від «Розумної Політики» Оксана Дмитрієва. Заклад працює як багатопрофільний високотехнологічний центр. Тут є хірургія, ендоскопія, лапароскопічна хірургія, патологія, діагностичний центр та інші напрямки. Тут пацієнти можуть отримати комплексну допомогу в одному місці.У лікарні створено безпечні умови для пацієнтів завдяки сучасним стандартам дезінфекції та стерилізації. «Не менш важливе — ставлення до пацієнта. Тут уважність і сервіс відчуваються з перших кроків. Я теж перевірила це на власному досвіді, пройшовши мамографію. Нагадую: жінкам після 40 років мамографію потрібно проходити регулярно. Це простий крок, який може врятувати життя», — говорить Оксана Дмитрієва. Такі лікарні — це не лише про медицину, це про майбутнє України. Бо якісна медицина має бути доступною вдома, тут, у нашій країні.
👁 295 25-09-19 11:47
Якою буде дірка в бюджеті у 2026 році? Прямо запитав про це в міністра фінансів!Сьогодні у Верховній Раді урядовці представили проєкт бюджету на 2026 рік. На слайдах — гарна картинка: збільшення видатків і на оборону, і на освіту, і на медицину, і на соціальний захист. Якщо слухати міністрів — у нас усі сфери пріоритетні. Проте коли вникнути в суть, то бачимо сумну і ганебну реальність: наприклад, пенсії планують підвищити «аж» на 234 гривні‼️Зате мільярди на телемарафон, Офіс президента і зарплати міністрів завжди знаходяться! Щороку я ставлю одне й те саме запитання: чи все правильно пораховано? Щоразу мене запевняють, що так, а потім маємо бюджетну діру в сотні мільярдів гривень: у 2024-му – 600 млрд, цьогоріч – 712 млрд, і це лише на військові потреби. Виходячи з тенденції, у наступному році бюджетна діра буде мінімум 800 млрд грн.Відповідь міністра незмінна: в Уряду знову «все прораховано». При чому міністр фінансів ще раз підтвердив, що «все прораховано» в них було і в 2024-му, і в 2025-му роках! Але якщо Кабмін рахує так, що кожного року бракує сотень мільярдів, то чи потрібні країні такі «професіонали»?!
👁 244 25-09-18 07:30
Влада створює схеми замість справедливих правил‼️Один із останніх прикладів – це дозвіл виїзду за кордон чоловікам до 22 років. Яка в цьому логіка, якщо призовний вік 25 років? Чому під заборону потрапляють 23 і 24-річні, і ті чоловіки, які не є військовозобов’язаними?Наш альтернативний законопроєкт №13685-2 пропонує справедливе рішення: дати право виїзду за кордон усім категоріям громадян, які не підлягають мобілізації. Це прозора система і дотримання прав людей.Але влада замість того, щоб відкрити можливість людям, які не впливають на обороноздатність держави, вільно перетинати кордон, створює лише проблеми.Навіщо це робиться? Щоб непогано «заробити»! Щоб люди приходили, «заносили», «вирішували», купували довідки, знімалися з обліку. За різними оцінками, корупція на уникненні від мобілізації вже сягає понад 2 млрд євро!Корупційні рішення б’ють і по довірі суспільства. Люди бачать, що правила змінюються з дня на день, виїжджають з держави і не повертаються, бо не знають, що уряд вирішить завтра!  Такі дії шкодять і волонтерському руху, і громадянському суспільству та навіть міжнародному партнерству. А без цього неможливо будувати сильну країну!