Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Команда Разумкова
Added 14 Jul 2024

Команда Разумкова

@razumkovteam
Number of subscribers: 1 096
Photos: 3,340
Videos: 676
Links: 468
Description:
Ми – команда однодумців, об’єднаних спільними принципами. Серед нас є професіонали із різних сфер та куточків України. Приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook ➡️ https://www.facebook.com/razumkovteam Instagram ➡️ https://instagram.com/razumkovteam

👥 Number of subscribers

1 096
Average/Day:: 0
Average/Week:: -4
Average/Month:: -14

👁️ Average views per message

280
Average/Day:: 320
Average/Week:: 267
ERR: 25.55%

📊 Messages per Day

0.6
Last day: 2
Week average: 0.7
Average per day: 0.6

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 115 26-06-22 07:00
Правоохоронний комітет блокує законопроєкти проти свавілля ТЦК‼️ Це не просто безвідповідальність,  це — співучасть‼️Те, що сьогодні відбувається навколо роботи територіальних центрів комплектування — це відповідальність не лише тих, хто допускає порушення, а й тих, хто не дає запровадити механізми покарання.Бо якщо профільні комітети не здатні організувати роботу і блокують закони, які передбачають адміністративну та кримінальну відповідальність за свавілля ТЦК— вони теж є співучасниками!Одним із таких є правоохоронний комітет, який очолює Іонушас. Саме там були заблоковані законопроєкти команди «Розумної Політики», які передбачають реальні механізми контролю і відповідальності: штрафи до 170 тисяч гривень для співробітників територіальних центрів комплектування за незаконну постановку на військовий облік, у тому числі жінок, а також – зобов’язання ДБР автоматично відкривати провадження за фактами бусифікації і порушень ТЦК, які з’являються у мережі.Тому відсутність покарання за те, що люди бачать сьогодні на вулицях, — це також питання рішень або бездіяльності тих, хто мав забезпечити появу механізмів відповідальності і відповідних законів!
👁 239 26-06-17 16:53
Мальки риб, дороги і «схеми Міндіча». Абсурд у змінах до бюджету! Коли влада розповідала, що зміни до державного бюджету потрібні виключно для фінансування сектору безпеки і оборони, виявилося, що це далеко від правди. Бо всередині цього законопроєкту заховали багато дуже дивних речей, які несуть вигоду комусь, але точно не захисникам.Поки в армії забирали 40 мільярдів гривень із закупівлі озброєння, паралельно намагалися закласти додаткові гроші на дороги. Справа Кубракова буде жити вічно? Це робиться, щоб знову будувати дороги з 30% відкатами і роздавати замовлення тільки «своїм» підрядникам?! Якщо дороги потрібні для армії, то дайте ці гроші ЗСУ, а не в дорожній фонд, де їх будуть розпилювати!Наступний абсурд – це правка про гроші на рибне господарство. Якщо це не на бойових дельфінів, то як це стосується сил безпеки і оборони? Як пояснила голова бюджетного комітету Підласа – йдеться про 10 млн грн на мальків риб. Тут навіть і коментувати важко. На щастя, здоровий глузд все ж переміг, і ці правки вдалося збити.Але залишився додатково понад мільярд на Міненерго. Ще не все розпиляли в схемі Міндіча? Судячи з відповіді голови комітету, частина грошей стосується зони відчуження, але під час ухвалення бюджету ця тема була «не в фокусі» через відсутність профільного міністра. Тобто тепер помилки, непрофесійність і провал планування мають перекриватися за рахунок військового бюджету?Якщо потрібні гроші на інші програми — шукайте їх у піар-проєктах, телемарафонах, «Тисячовесні» та всіх інших непріоритетних видатках!
👁 297 26-06-12 07:51
Понад 60% працівників ТЦК ніколи не бачили фронту і вміють воювати лише з цивільними! Влада любить розповідати легенди, що в ТЦК працюють військові, які пройшли фронт. Але цифри говорять зовсім про інше! За офіційною інформацією, яку я отримав у відповідь на свої запити, середній показник учасників бойових дій серед посадовців територіальних центрів комплектування – менше 40%! Найменше тих, пройшов фронт, працюють у Херсонському (25%) і Закарпатському ТЦК (26%). Найбільше – 50% – у Луганській області. Тільки незрозуміло, у яких населених пунктах працюють представники цього ТЦК, якщо Луганщина практично повністю окупована ворогом?!Усе це означає, що історія «всі в ТЦК пройшли фронт», м’яко кажучи, не відповідає дійсності.Сьогодні в цій системі працюють десятки тисяч людей. Якщо виходити навіть із цих показників, то понад 60% особового складу – це люди без бойового досвіду. Всього понад 30 тисяч осіб – повноцінний корпус! Це 5-6 бригад, які могли б посилити найскладніші напрямки фронту – там, де сьогодні нашим військовим справді потрібна підтримка. У них навіть є повне екіпірування, бусики, зброя, балаклави, з якими вони полюють на людей на вулицях тилових міст. Нехай свій «героїзм» проявляють не на цивільних, а в боротьбі зі справжнім ворогом!
👁 278 26-06-10 12:24
Ворог наступає, а влада забирає гроші в армії‼️Я так розумію, що війна вже закінчилася? Чи, може, загрозу наступу з Білорусі вже скасували? Бо ще зовсім недавно нас переконували готуватися до будь-якого сценарію, а сьогодні чомусь вирішили, що десятки мільярдів гривень армії вже не потрібні!Інакше як пояснити те, що змінами до бюджету забирають 40 мільярдів гривень у Сил безпеки і оборони і перекидає їх у Резервний фонд?! Саме звідти потім фінансуються урядові програми на кшталт «Вовиної тисячі», «Єбак», «Тисячовесна» та інших проєктів, які влада так любить використовувати для піару! А натомість в армії буде менше дронів, НРК, снарядів і ракет! І це відбувається в той час, коли ворог продовжує наступати, коли він намагається оточити Костянтинівку – ключове місто на Донеччині! Вчора під час розгляду поправок до бюджету ми пропонували не забирати ці кошти в армії. Більше того – була ініціатива додатково виділити 16 мільярдів гривень на потреби Збройних Сил України. Але підтримки це не отримало, бо в залі залишалося не більше 30 депутатів! Зате коли йдеться про те, щоб забрати гроші в армії, охочих натиснути зелену кнопку вистачає. Але за кожним рішенням «за» стоїть брак озброєння на військових! І якщо внаслідок цього хтось не повернеться додому, це буде на совісті тих, хто вирішив, що 40 мільярдів гривень армії зайві!
👁 269 26-06-05 08:32
Перегляд бронювань: Уряд вирішив кошмарити тих, хто чесно працює‼️Після постанови Кабінету міністрів про перегляд бронювань та статусу критично важливих підприємств під удар можуть потрапити саме ті, хто сьогодні чесно працює, платить податки, утримує економіку і допомагає країні вистояти.Влада пішла шляхом найменшого супротиву: тих, хто знаходиться в розшуку, вирішили не чіпати, бо все рівно не можуть їх знайти. А от тих, хто працює офіційно, показує усіх своїх працівників, сплачує зарплати та податки, можна знову перевіряти, переглядати, забирати статуси критичності і раптово змінювати правила!За різними оцінками, такі рішення влади призведуть до зменшення на 15% кількості заброньованих. Це шлях до подальшої тінізації економіки. Люди, які досі ще працювали офіційно, почнуть йти в тінь, щоб потрапити на радари ТЦК. А зменшення кількості робочих місць призведе до скорочення податків, які наповнюють державний бюджет. А паралельно від урядовців звучать ідеї про масовий перегляд бронювань не лише для бізнесу, а й для тих, хто не працює в оборонній сфері. А це і вчителі, і медики, і енергетики, і комунальники – люди, без яких країна просто не зможе функціонувати!Складається враження, що влада живе за логікою «що гірше – то краще». Чим закінчуються такі експерименти – відомо заздалегідь: більше тіні, більше корупції, менше робочих місць і менше грошей у бюджеті!
👁 403 26-05-30 14:28
Танець може бути не лише мистецтвом. Для багатьох він стає шляхом до відновленняУ Києві відбувся другий благодійний вечір проєкту «Тріумф духу. Грація танцю», який заснувала народна депутатка від «Розумної Політики» Оксана Дмитрієва. Захід пройшов під символічною назвою «Крок, що змінює життя». Адаптивний танець допомагає ветеранам, військовим і цивільним після поранень, людям з інвалідністю та їхнім родинам знаходити нові сенси, відновлюватися, повертати впевненість у собі та знову рухатися вперед.Цього вечора на паркет виходили люди, які пережили важкі поранення, ампутації та непростий бойовий і життєвий досвід. Разом зі своїми рідними та професійними танцівниками вони показували не просто виступи, а власні історії боротьби, силу духу і повернення до життя.Окремою подією стала презентація нового напряму проєкту – простору підтримки, розвитку і творчого самовираження для дітей, які постраждали від війни, мають інвалідність або потребують додаткової психологічної підтримки. Тут діти зможуть творчо проявляти себе, відчувати безпеку, підтримку і радість руху. Амбасадором дитячого напряму став Роман Олексів – хлопчик, який пережив російський ракетний удар по Вінниці, але в цій трагедії втратив маму.«Тріумф духу. Грація танцю» – це вже не просто проєкт. Це спільнота, яка через рух, мистецтво і людяність допомагає людям повертатися до життя.
👁 180 26-05-28 08:03
Побиття ветеранів, корупція і «мобілізація» померлих: скільки ще влада ігноруватиме свавілля ТЦК⁉️Невже депутатам не набридло щодня вислуховувати історії про свавілля територіальних центрів комплектування? Як можна продовжувати робити вигляд, що нічого ганебного не відбувається?!Чи це нормально коли «мобілізують» 276 покійних людей, щоб закрити статистику?! Чи нормально, коли в Київському ТЦК розповідають, що можуть заходити до квартир? Тобто їм без рішення суду вже дозволено навіть проникати в житло людей?! А що ще вони можуть робити? Забирати телефони, вимагати гроші, бити людей, хапати, закидати їх в буси і утримувати в нелюдських умовах?! Один із нових кричущих випадків – побиття ветерана, який втратив кінцівки на фронті!Те, що коять ТЦК, підпадає під конкретні статті Кримінального кодексу. Але комітети з нацбезпеки і правоохоронної діяльності блокують ініціативи, які дозволили б притягувати до відповідальності працівників територіальних центрів комплектування! Про «реформу» цієї структури говорити вже пізно. Її треба розформувати і відправити на фронт тих «бійців», які там ніколи не були, а звикли боротися з людьми на вулицях!
👁 206 26-05-26 15:37
Замість боротьби з корупцією – нові податки⁉️ Рада не дала запровадити побори на міжнародні посилки‼️Сьогодні Верховній Раді, на щастя, вдалося зламати плани «талановитого» комітету Гетманцева, який примудрився запхати у нормальний законопроєкт про митні органи шкурнякові правки про оподаткування посилок з-за кордону.Під виглядом «виконання зобов’язань перед міжнародними партнерами» влада фактично хотіла закласти механізм, через який українці платили б за свої покупки на 30-80% більше. Але нашим партнерам потрібні не нові побори для людей, а реальна боротьба з корупцією на митниці та в податковій!Українці замовляють товари на маркетплейсах не від хорошого життя. А тому що це дешевше. Для багатьох це чи не єдина можливість купити нормальні речі за адекватною вартістю в умовах нинішніх зарплат і цін. Натомість влада хотіла додати до вартості посилок 20% ПДВ і 10% мита – це вже плюс 30%. Тоді люди просто перестали б напряму замовляти товари й були б змушені купувати їх через українські компанії. Але проблема в тому, що ці компанії не виробляють товари в Україні – вони так само везуть їх з Китаю, США чи інших країн. І, звісно, додають свою націнку через витрати на логістику і доставку.А далі починається українська реальність: митниця, податкова та їх «націнки», які теж відобразяться на ціні товару. У результаті посилка, яка коштувала 100 доларів, для могла б обходитися вже у 160-180.Влада не хоче боротися з корупцією у митних органах та в податковій. Їй простіше зробити так, щоб звичайний українець платив більше!
👁 417 26-05-14 09:46
⚡️Парламент підтримав наш законопроєкт про створення спецфонду бюджету для ЗСУ‼️ Прийняття його в цілому заблокували депутати від “Голосу”‼️Щойно Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт нашої команди №15167. “ЗА” – 226 депутатів. Документ передбачає створення окремого фонду держбюджету, куди будуть іти кошти з 5% військового збору. Ми добиваємося цього рішення вже не один рік, бо кошти з податку, який має назву «військовий збір», повинні мати цільове використання і йти саме на потреби армії, а не телемарафон, утримання Офісу президента, уряду чи будь-які інші видатки! Законопроєкт мав бути прийнятий відразу за основу і в цілому – як це і рекомендував комітет. Але це заблокували депутати від “Голосу”. Це саме та фракція, яка ще три роки тому заблокувала закон із правкою «Розумної Політики» про виплати 30 тис грн військовим і обмеження максимальних зарплат чиновникам!!І тепер через цих же депутатів гроші з військового збору продовжать витрачатися на телемарафон, кешбеки та інші піар-видатки влади! Будемо уважно стежити, щоб проєкт пройшов друге читання якомога оперативніше!
👁 301 26-05-13 07:07
Владі був потрібен гучний корупційний скандал, щоб вона нарешті згадала про військових⁉️Коли під час розгляду бюджету на 2026 рік ми з командою «Розумної Політики» та інші опозиційні депутати вимагали підняти зарплати військовим, нам розповідали одне й те саме: «грошей немає», «це популізм». Але при цьому гроші чомусь знаходилися на «Єдиний марафон», на захмарні зарплати чиновників і наглядових рад, на утримання Офісу президента, Кабміну та інші «надважливі» для влади речі.Коли в 2023 році був прийнятий закон із нашою правкою про повернення 30 тисяч доплат військовим – влада це рішення заблокувала. Коли говорили про необхідність збільшення бойових виплат – у відповідь знову чули історії про «нестачу грошей». Коли ми вимагали ухвалити закон про терміни служби для захисників – нам казали, що це неможливо, що захисників «немає ким міняти» і що вони повернуться «коли переможуть путіна». А тепер раптом виявилося, що можна і мінімальну зарплату в армії підвищити на 50%, і збільшити бойові на 130%. І про терміни служби вже почали говорити і президент, і монобільшість.Це добре, що нарешті зайшла мова про підвищення виплат військовим, головне, щоб влада це все-таки виконала. Але виходить, що гроші весь цей час були, просто їх не хотіли витрачати на армію? Бо значно важливішими виявилися мільярдні схеми в енергетиці та інші корупційні історії, які сьогодні обговорює вся країна!А щоб влада почала рухатися і хоча б робити вигляд, що працює для людей, обов’язково має вибухнути черговий скандал? Бо інакше там взагалі не хочуть чути ні військових, ні людей, ні реальність, у якій живе країна!