Доброго дня!Ось така ситуація сталась. Прошу розголосу (анонімно). Сьогодні мій хлопець викликав таксі через службу Болт, щоб дістатись з одного місця призначення в інше. В чаті водій,який взяв замовлення написав йому, що на місце прибуде автівка зовсім іншої моделі та з іншими номерними знаками, на що хлопець відповів «👌» та описав свою зовнішність,щоб було легше зорієнтуватись. Після повідомлення водій ………. скасував замовлення.В повідомленні йшлось, що на водія чекатиме високий чоловік в пікселі (скрін листування додаю). Хлопець не хоче звертатися до служби підтримки, мотивуючи це тим,що «розуміє ставлення».Але я не розумію! Хлопець - військовий, захищає країну і мусить терпіти таке зневажливе ставлення лише через те,що він носить піксель? Це зневага, нетактовність і боягузство з боку водія! Мало того,що водій їздить на замовлення на автівці,яка не є зареєстрована в системі Болт так він ще проявляє найвищий рівень неповаги до захисників України.Саме на цього водія поскаржитись неможливо в додатку Болт, бо він «скасував» замовлення і виходить,що поїздка не відбулась. Хочу,щоб донесли до аудиторії що це просто обурливо і це виходить за будь-які рамки, потрібно таке ставлення висвітлювати і робити все,щоб люди змінювали своє ставлення.
Накипіло!!!У сервісному центрі МВС на Польовій колись навчаться нормально спілкуватися з людьми?Сьогодні мала неприємну ситуацію. Пішла забирати закордонний паспорт, щодо якого мені казали, що зателефонують наприкінці травня. Але вже кінець червня, і ніхто так і не подзвонив. Учора зайшла в «Дію» та побачила, що паспорт уже готовий, тому сьогодні пішла його забирати.На реєстратурі запитала, чи можна залишити собі старий закордонний паспорт. Мені відповіли, що можна. Коли зайшла отримувати новий паспорт, перше, про що запитала, — чому фотографія в документі така світла, хоча під час оформлення мені показували інший варіант. У відповідь почула грубе: «Ну, значить так».Потім, коли знову запитала щодо старого паспорта, мені відповіли: «На реєстратурі багато чого можуть говорити...»Паралельно мама оформлювала паспорт дівчинці років 12–13. Її фактично попросили вийти й не дали можливості поставити запитання.Я дуже перепрошую, але працівники працюють у сфері обслуговування людей і мають надавати ввічливі та зрозумілі відповіді, а не поводитися зверхньо чи грубо. Хочеться отримувати не лише послугу, а й елементарну повагу.
Сьогодні зранку їхала в маршрутці №10 з крошні, ну щоб до центру, а далі на Корбутівку. Була в навушниках, сиділа собі спокійно, навіть поступилася місцем жінці. І раптом помітила дивні фонові звуки.Поряд стояла жінка приблизно 60 років із маленькою дитиною, на вигляд років двох. На очах у повної маршрутки людей вона почала бити дитину: хапала за волосся, смикала за голову, однією рукою тягнула за коси, іншою — грубо шарпала між ніжками. Дитина плакала і кричала і всі бл@ять мовчали!!Повна маршрутка людей, і ніхто не сказав жодного слова.Я зняла навушники, взяла її за руку і сказала: «Перестаньте. Ви що робите? Не можна бити дітей». У відповідь почула: «Ти така умна? Він тобі ще покаже».Тоді вже жорстко повторила: «Я сказала ще раз — припиніть бити дитину. Не можна бити дітей».Після цього вона замовкла. І всі навколо продовжили мовчати.Зараз шкодую, що одразу не викликала поліцію. Бо якщо людина дозволяє собі таке з маленькою дитиною посеред громадського транспорту, то страшно навіть уявити, що відбувається вдома без свідків.Я досі дуже зла. І якщо ще хоч раз побачу щось подібне — викликатиму поліцію без жодних роздумів. Дитина не повинна бути об’єктом для побоїв лише тому, що дорослий не вміє контролювати себе.
Всім доброго дняХотів би розповісти вам одну цікаву історію свого життя та отримати пораду, тому що я справді не знаю, що мені робити.На початку вересня я знайшов одну дівчину, і вона меня дуже сподобалась. До сьогоднішнього дня ми спілкуємось, маємо почуття один до одного, але стосунки ще не починаємо.Гадаю, багато хто з вас вже хоче сказати, що я тормоз, але є одне але...Їй 25 і вона має 4х річну дитину, а мені 16🥲Зараз я навчаюсь у 10му класі(останній дзвінок 4 червня), а після 11 классу я їду до Чехії на навчання. З другого курсу я зможу заробляти, і після навчання матиму роботу від навчального закладу. Тому зможу забезпечувати її та себе.Але до цього ще доволі довго, і я не впевнений, що вона захоче через 2 роки це все продовжувати розвивати.Ця дівчина дуже сподівається на майбутеє зі мною, і я також хочу пов'язати своє життя з нею, але це все буде доволі складно, і я навіть не знаю, як її познайомити з батьками😔Я хочу отримати ваші коментарі стосовно ситуації, почути ваші думки, і якщо наважусь, то зовсім скоро поїду до неї і запропоную зустрічатись😁
Вітаю!⚠️ Увага! Хочу попередити про ситуацію, схожу на можливе шахрайство.Вчора, на автовокзалі до мене звернувся чоловік, який представився військовим і сказав, що їде у Слов’янськ на службу/на війну. Також він розповів, що отримав контузію, та показав документ/довідку, пов’язану з цим. Мене насторожило, що документ був за 2025 рік, але він пояснив це тим, що весь цей час проходив лікування.Я також попросив показати військове посвідчення. У відповідь він перевів розмову на УБД (учасник бойових дій) та сказав, що оформлення документів займає багато часу, тому відповідних документів у нього немає.Він попросив допомогти йому дістатися до Слов’янська та запропонував скинути кошти на картку для купівлі квитка. Я погодився допомогти та переказав гроші.Після цього почалися нібито проблеми із застосунком/сервісом купівлі квитків та банком. Через це вже було запропоновано піти до найближчого банкомата, зняти кошти й, за його словами, просто передати водієві готівку, бо так нібито буде легше.У відповідь він пообіцяв після посадки надіслати фото автобуса з написом «Слов’янськ» та фото з салону автобуса як підтвердження.Жодного підтвердження я не отримав. Після того як я написав йому щодо фото та уточнення ситуації, сьогодні він мене заблокував у Telegram.У мене є фото його паспорта та номер банківської картки. Я вже звернувся до служби підтримки банку, де мені порадили звернутися до поліції.Пишу це, щоб уберегти інших. Будьте уважні до подібних прохань про термінову фінансову допомогу, навіть коли історія виглядає переконливою, є документи чи посилання на військову службу.його тг @kozurnuy5000
Склалась така ситуація у вашому місті з так званим ріелтором. Можливо, хтось із вас його знає. Щоб з вами не трапилось подібного, хочу розповісти нашу ситуацію.Ми познайомилися з Володимиром Грицкевичем через ріелторські послуги. Потім орендували у нього житло. На вигляд він здавався дорослою та нормальною людиною, але насправді все виявилось зовсім не так.Одного разу він подзвонив нам і сказав, що його нібито затримали працівники ТЦК, і щоб його відпустили, терміново потрібна велика сума грошей. Він попросив позичити кошти та пообіцяв повернути їх уже наступного дня ще й з відсотками. Але грошей ми так і не побачили. Спочатку він обіцяв повернути борг, а потім взагалі перестав брати слуховку. Коли почали дізнаватися інформацію через інших людей, виявилось, що ми, ймовірно, не єдині, кого він ошукав.Коли завершився термін оренди квартири, до нас прийшла жінка, яка представилась подругою власниці житла. Вона сказала, що цей “ріелтор” також не передав власниці гроші за квартиру, які ми йому оплачували.Сподіваюсь, у нього ще залишилась совість і він поверне кошти, адже ми поставились до нього по-людськи, а у відповідь отримали зовсім інше.Хочемо що ще люди не постраждали від такого горе ріелтора.
Доброго вечора, чи можна опублікувати для підслухано? Звісно, навряд це читають керівники того магазину, але мені треба виговоритись🙃Сьогодні зіткнулась із дуже неприємною ситуацією в одному з магазинів "Економ клас" нашого міста.Обрала кросівки . На товарі НЕ було жодної бірки товару категорії люкс. Проте на касі мені почали озвучувати ціну саме як за “люкс”.На моє уточнення відповіли, що бірку просто забули причепити, телефонували керуючому магазину і той повідомив, що працівники забули причепити цю бірку. Підкреслюю, так сказав саме керуючий магазину. Проте, після цього ситуація перейшла всі межі: працівниця дозволила собі безпідставно назвати мене "злодійкою" та звинуватити у тому, що я нібито зняла бірку і вкрала її.Жодних доказів цьому, звісно, надано не було.Я відмовилась від покупки і пішла, але вважаю таку поведінку персоналу неприпустимою: введення в оману щодо ціни товару, безпідставні звинувачення покупця у крадіжці.Якщо це є “нормою” роботи магазину, то це вже питання не лише до персоналу, а й до керівництва
Сьогодні категорично заборонено давати чи брати в борг гроші і пити алкоголь: що не можна і можна робити в Чистий четвер, аби цей рік був вдалим Що заборонено: 📍Залишати дім брудним: вважалося, що якщо не помити підлогу сьогодні, то весь рік пройде у сварках. А брудний посуд накличе негаразди.📍Образи ближніх: не можна у Чистий четвер ображати людей та тварин, ані словом, ані ділом. Не варто відмовляти у милостині чи допомозі.📍Позичати гроші чи речі: навіть якщо просить близька людина, краще відмовити, щоб не винести з дому достаток.📍Лаятися та лихословити: особливо під час приготування великодніх страв, адже негативні думки зіпсують святкову випічку.📍Вживати алкоголь: Великдень уже близько, тому піст стає максимально суворим.📍Розливати воду: небажано в цей день розливати воду — це може накликати неприємності та біди.📍Брати чи давати у борг: не можна виносити речі з дому та давати у борг — є ризик віддати свою фінансову удачу.
Що обов'язково треба зробити: 📍У Чистий четвер заведено проводити генеральне прибирання в домі.📍Сміття й пил виносять за межі оселі, щоб разом із ним піти всі негаразди й лиха.📍Особливу увагу приділяють далеким куткам, вікнам і дверям — через них у дім заходить енергія. 📍Ганчірки після прибирання викидають, а воду — виливають подалі. За повір’ями, чистота дому на Чистий четвер обіцяє добробут, злагоду та захист від зла на цілий рік.📍Лише після завершення прибирання господині беруться до випікання пасок. Вважається, що якщо паска вдалася пухкою, ароматною і смачною — рік буде щасливим.📍Важливо також пробачити старі образи й попросити вибачення в тих, кого образили.📍Щоб залучити фінансову удачу, у Чистий четвер тричі рахують гроші: зранку, вдень і увечері. Робити це треба потай, навіть від членів родини. 📍Також миють двері й вікна водою з монетами — для притягнення достатку.📍Прийняти душ і помити голову.
Вітаю. Цікавить питання чи можна дізнатись по номеру кліпси на вусі "походження" собаки?Мама на полі біля села зустріла собаку.До найближчого міста 30 км , але біля села проходить траса міжнародного значення і проїжджає дуже багато машин.Ми впевнені що собаку на трасі біля села викинули і просто з цікавості хотілось би знати звідки вона прибула.Собака не худа, не замучена , тому не думаємо , що вона десь довго блудила.До мами підійшла відразу і дала себе трошки погладити, що наводить на думку, що з людьми контактувала.Дома є собака і це хазяїн будинку-двору-частини вулиці і повітряного простору над ними 😂І на диво він прийняв цю собаку яку підкинули і навіть пустив її в двір.Це перша жива душа яку він не захотів зжерти, тому прийнято рішення, що вона залишається у нас.Думаю він відчув, що їй погано, бо свого часу і він щеням до нас був привезений військовими з Краматорська.Якщо вдасться отримати інформацію звідки приїхала собака, це нічого не змінить.Вона залишається у нас.Наразі номер ще не переписали з кліпси, бо тільки 2 дні як у нас поповнення. Буду безмежно вдячна, якщо хтось підкаже чи можливо щось дізнатися❤️
На фоні срачів як качки мають чи не мають захищати дівчину — розкажу і свою історію. День, 13 година, стою на зупинці осінню в пальто, з торбою і парасолькою, жду, щоб поїхати на роботу на другу зміну. І тут відчуваю, як мене лапають. За дупу, по спині і все таке, доля секунди, але я розвертаюсь і починаю кричати. Парасолькою намагаюсь відбитись, але на мене пре тіло. Я відходжу - а вні підходить. Абослютно незнайомий для мене чоловік, взагалі якийсь лєвий хрін. Мені довелось бігти, я втікла, а потім всю дорогу плакала, бо поруч бачила, що на зупинці були і чоловіки, і жінки, і ніхто не сказав чи не крикнув "придурок, відійди від неї". Прийшла в сльозах на роботу, начальник сказав "а шо ти хотіла?". Працюю до 21, і одна з клієнток розказує, що погано себе почуває, і ділюсь своїми емоціями, вона просто в шоці. Каже "чому ви взагалі на роботу вийшли? Ви не маєте тут стояти навіть", після цього ми разом виходили, і зачиняла офіс і вона мене пригостила чаєм. А чому пішла на роботу? Бо дурна і була в скрутному становищі, де не могла втратити працюю і останні гроші, щоб не явитись в той день. Моралі не буду читати, бо висновки кожен зробить якісь всередині.