Source
Підслухано Житомир | pzhytomyr | На фоні срачів як качки мають чи не мають захищати дівчину — розкажу і...
3 970 Views/Reach
2026-03-19 10:00
Message №16554
На фоні срачів як качки мають чи не мають захищати дівчину — розкажу і свою історію. День, 13 година, стою на зупинці осінню в пальто, з торбою і парасолькою, жду, щоб поїхати на роботу на другу зміну. І тут відчуваю, як мене лапають. За дупу, по спині і все таке, доля секунди, але я розвертаюсь і починаю кричати. Парасолькою намагаюсь відбитись, але на мене пре тіло. Я відходжу - а вні підходить. Абослютно незнайомий для мене чоловік, взагалі якийсь лєвий хрін. Мені довелось бігти, я втікла, а потім всю дорогу плакала, бо поруч бачила, що на зупинці були і чоловіки, і жінки, і ніхто не сказав чи не крикнув "придурок, відійди від неї". Прийшла в сльозах на роботу, начальник сказав "а шо ти хотіла?". Працюю до 21, і одна з клієнток розказує, що погано себе почуває, і ділюсь своїми емоціями, вона просто в шоці. Каже "чому ви взагалі на роботу вийшли? Ви не маєте тут стояти навіть", після цього ми разом виходили, і зачиняла офіс і вона мене пригостила чаєм. А чому пішла на роботу? Бо дурна і була в скрутному становищі, де не могла втратити працюю і останні гроші, щоб не явитись в той день. Моралі не буду читати, бо висновки кожен зробить якісь всередині.