Source
Підслухано Житомир | pzhytomyr | Всім доброго дняХотів би розповісти вам одну цікаву історію свого житт...
4 300 Views/Reach
2026-06-01 07:32
Message №16956
Всім доброго дняХотів би розповісти вам одну цікаву історію свого життя та отримати пораду, тому що я справді не знаю, що мені робити.На початку вересня я знайшов одну дівчину, і вона меня дуже сподобалась. До сьогоднішнього дня ми спілкуємось, маємо почуття один до одного, але стосунки ще не починаємо.Гадаю, багато хто з вас вже хоче сказати, що я тормоз, але є одне але...Їй 25 і вона має 4х річну дитину, а мені 16🥲Зараз я навчаюсь у 10му класі(останній дзвінок 4 червня), а після 11 классу я їду до Чехії на навчання. З другого курсу я зможу заробляти, і після навчання матиму роботу від навчального закладу. Тому зможу забезпечувати її та себе.Але до цього ще доволі довго, і я не впевнений, що вона захоче через 2 роки це все продовжувати розвивати.Ця дівчина дуже сподівається на майбутеє зі мною, і я також хочу пов'язати своє життя з нею, але це все буде доволі складно, і я навіть не знаю, як її познайомити з батьками😔Я хочу отримати ваші коментарі стосовно ситуації, почути ваші думки, і якщо наважусь, то зовсім скоро поїду до неї і запропоную зустрічатись😁