Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Путч. Русский - нах*й
Added 01 Jan 2022

Путч. Русский - нах*й

@putch111
Number of subscribers: 27 508
Photos: 43,300
Videos: 12,900
Links: 6,840
Description:
Історія твориться нами... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ З приводу розміщення реклами писати на ФБ: https://www.facebook.com/putchpublic/

👥 Number of subscribers

27 508
Average/Day:: -28
Average/Week:: -219
Average/Month:: +425

👁️ Average views per message

4 440
Average/Day:: 2,790
Average/Week:: 5,221
ERR: 16.14%

📊 Messages per Day

5.8
Last day: 18
Week average: 7.6
Average per day: 5.8

Logo change history

Name change history

Путч. Русский - нах*й 2024-07-05
Путч. Русский - нахуй 2022-12-09
Путч. Русский - на хуй 2022-05-24

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,860 26-01-31 13:54
🔴Шок-контент. Цього мало хто знав та знає. Але тепер дізнаєтесь.Уявіть собі. Хоча... Не уявляйте, а прочитайте і довіряйте. Так от. Виявляється, існує Указ Президента, яким доручено МЗС України поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про застосування санкцій проти п’ятого Президента України Петра Порошенка та порушити перед ними питання про запровадження аналогічних обмежувальних заходів.Тобто українська влада офіційно звернулася до західних партнерів із пропозицією підтримати санкції проти лідера опозиції, який з 2022 року допомагає армії вже майже на суму вісім мільярдів. Потуги ОП виявилися марними.Жодна держава G7 не запровадила подібних санкцій. Більше того, реакція в дипломатичних колах була щонайменше подивом.Посли телефонували Порошенку зі словами підтримки.І все ж Зеленського почули....У Москві.Порошенко єдиний політик, проти якого санкції запровадили два президенти: російський і український.Тепер ви знаєте. На фото. 13 Травня 2025. Порошенко проводить зустріч з послами країн Групи Семи (G7) та ЄС в Україні за ініціативою Канади. На сьогодні я завершую інформаційний день цією новиною (якщо нічого не трапиться ще). Вдячний за взаємодію і підтримку каналу: 4441111042308563Бережіть себе та тих, кого любите.
👁 3,290 26-01-30 16:35
ТОВ «Кінокіт», яке обслуговувало телеканал «Рада» в межах телемарафону, фактично «злився» в золотий унітаз Міндіча. В «Раді» порожня студія, вивезене обладнання, звільнені працівники, включно з головною редакторкою.І тепер головне питання — куди пішли державні кошти?Нагадаю: «Рада» фінансується з бюджету. Телемарафон також за мільярдні кошти платників податків. Контракти з продакшнами укладалися за конкретні суми, з конкретними зобов’язаннями.Якщо компанія, яка отримувала бюджетне фінансування, просто зникає, суспільство має право знати:– скільки саме коштів було перераховано;– які роботи були виконані;– хто підписував акти;– чи проведено аудит використання коштів.Бо в умовах війни кожна гривня з бюджету — це або дрони й ППО, або чергова «студія-привид».На початку 2025 року був підписаний новий контракт між «Радою» та «Кінокіт» на 101,5 млн грн на вироблення контенту для марафону, теж за бюджетною програмою, через Міністерство культури та стратегічних комунікацій. За даними джерел, які підтверджує та Детектор медіа, компанія раніше належала Юлії Дроздовій, яка стала власницею в грудні 2021 року. Дроздова була юридичною радницею компанії Meylor Global LLP, пов’язаної з партнером Зеленського Тімуром Міндічем (співвласником студії «Квартал 95») - це зв’язок, на який звертали увагу журналісти, хоча прямого підтвердження контролю Міндіча над «Кінокітом» немає, але всі, хто в темі, розуміють - зв'язок є. Більше того. У травні 2023 року Міністерство культури та інформаційної політики зарахувало "Кінокіт" до критично важливих підприємств. У березні 2024-го Мінкульт знову підтвердив цей статус, який дозволяв бронювання від мобілізації 50% військовозобов'язаних, які працювали у ТОВ "Кінокіт".Міндіч втік, а схематози втікати за ним не хочуть. Бо головний бенефіціар цих схем надовго затримується в кріслі глави держави.
👁 2,760 26-01-29 15:06
Сьогодні відбулося чергове засідання суду у так званій «вугільній справі» Петра Порошенка.Ця справа давно стала символом політичної помсти замість правосуддя.Звинувачення, ініційовані ліквідованим в Іспанії Андрієм Портновим, роками кочують кабінетами, але так і не отримали переконливої юридичної перспективи.Показово, що справа фактично стала «могильником генпрокурорів». У свій час Юрій Луценко, звичайно, відмовився підписувати підозру, і невдовзі залишив посаду. На 100% «свій {Зеленського}генпрокурор» Руслан Рябошапка взагалі публічно назвав матеріали «юридичним трешем», і також був відправлений у відставку. «Своя {Зеленського} на 200%» генпрокурор Ірина Венедиктова свідомо пішла у відпустку в момент ухвалення рішення про підписання підозри, а цей папірець підписав виконувач обов’язків.Не менш показовим є й коло ініціаторів кримінальних проваджень проти п’ятого Президента. Частина заяв надходила від осіб, які сьогодні або перебувають під санкціями, або під слідством, або переховуються в росії: •Андрій Деркач, •Володимир Сівкович, •Рінат Кузьмін, •Нестор Шуфрич.Всі ці люди або визнанні агенти ФСБ, аюо їх підлеглі. Коли справи народжуються не в логіці права, а в логіці політичної доцільності, вони стають інструментом тиску, а не встановлення істини. І саме це сьогодні є головним питанням: чи йдеться про правосуддя, чи про політичну боротьбу під прикриттям кримінального процесу.https://t.me/nusspavlo/23446
👁 2,830 26-01-27 14:36
Стефан Тернопільській:Нагадаю, що ми мали на кульмінаційний момент серіалу 23 лютого 2022 року.• Велике будівництво яке дивним чином співпадалоз напрямками вторгнення.• Відтерміновані ракетні програми аж на 2031 рік.• 2020 рік зупинився єдиний завод, що міг виробляти двигуни для ракет на твердому паливі.• Вилучені ручним ДБР клістрони з трьох бригадППО під Києвом і біля Криму ( повернуті лише в червні 2022р)• розміновано акваторію Азовського моря.Зеленський особисто відвідав розмінування під час поїздки в Маріуполь.• Розмінований Чонгар.• Ліквідовану єдину серйозну військову частину, розташовану неподалік траси, якою у лютому 2022 йшли окупанти на київському напрямку, це частинаA0229 - танковий батальйон.• Більшу частину Нацгвардії, залишивши 150 чоловік вивели з аеродрому Гостомель.• Аеропорт Жуляни залишили без охорони взагалі.• За тиждень до вторгнення Залужний отримує наказ перекинути всі війська з Харківського напрямку в зону ООС (просто не встигає це виконати )• Протитанкове озброєння передане союзниками залишається на складах у Яворові.• РНБО - рада національної (безпеки) і оборони займається не безбекою, а торгівлею санкціями.• Голова СБУ, кращий друг Зеленського, отримує свої 30 срібників від російських спецслужб, через треті країни, за сприяння окупації Чорнобиля, Харкова, ЗАЕС, та всього півдня України, за день до вторгнення тікає за кордон.• Сам президент розповідає з екрану у своєму зверненні, що ніякого вторгнення не буде, а будуть шашлики на травневі свята.А 24 лютого розпочалась повномасштабна війна і перші колони окупантів не ударні частини, а СОБР з кийками та щитами, для розгону протестувальників.Якщо це не свідоме сприяння окупації, то що тоді свідоме сприяння окупації?І у винуватців у цьому є конкретні фамілії, імена іпосади.
👁 3,520 26-01-25 15:54
Axios: У суботу проходили переговори не лише в тристоронньому форматі за участі України, США та Росії, але й двосторонні переговори України та РФ без участі американської сторони.Американські чиновники заявили, що протягом двох днів переговорів були обговорені всі питання – територіальні вимоги Росії на Донбасі, суперечка щодо Запорізької атомної електростанції та які кроки з деескалації конфлікту будуть необхідні обом сторонам, щоб чітко дати зрозуміти, що війна закінчилася і не поновиться.Зазначається, що Кушнер, Віткофф та інші члени американської делегації переходили між різними кімнатами, де проходили засідання російсько-української робочої групи."Обговорювалося все. Ніхто з жодної зі сторін не був збентежений дискусіями. Ми не залишили жодного питання поза обговоренням і не мусили нікого підштовхувати. Ми бачили велику повагу в залі, бо вони дійсно шукали рішення", – сказав один із американських чиновників.Наприкінці другого дня переговорів три команди зібралися разом на спільний обід."Був момент, коли всі виглядали майже як друзі. Я відчув надію", – сказав американський посадовець."Все пройшло так добре, як ми могли очікувати. Ми задоволені тим, де ми зараз", – сказав другий американський чиновник.Український посадовець заявив, що, хоча було досягнуто "значного прогресу", все ще незрозуміло, чи дійсно правитель РФ Володимир Путін хоче закінчити війну і чи надасть своїм переговорникам повноваження укласти угоду. "Поки що зарано робити висновки", – сказав представник України.Американські чиновники заявили, що зустріч в Абу-Дабі стала важливим кроком на шляху до наступного етапу переговорів."Ми дуже близькі до зустрічі Путіна і Зеленського", – сказав один з американських чиновників.Він припустив, що якщо наступна тристороння зустріч в Абу-Дабі принесе більше прогресу, це може призвести до зустрічі сторін у Москві або Києві."Ми вважаємо, що ці зустрічі мають відбутися перед зустріччю лідерів. Ми не думаємо, що це далеко. Якщо ми продовжимо рухатися поточним шляхом, ми дійдемо до цього", – сказав американський чиновник.
👁 3,160 26-01-24 16:48
Я ніколи не була адвокатом Порошенка. Мені байдуже на партійні прапори, і я не збираюсь ставати в чергу за жодним політиком. Але те, що відбувається зараз у соцмережах — це не полярність думок. А колективний психоз і моральне гниття.Ви серйозно? Ви реально ставите радісні лайки та пишете єхидні коментарі під новиною про удар по фабриці?Спустіться на землю. Там загинула жінка. У неї було ім'я, життя, плани. Тепер її немає.Там є поранені. Люди, які просто прийшли на зміну працювати.Це робочі місця та податки. Те, на чому тримається наша економіка, поки ми всі намагаємося вижити.Радіти прильоту по українському підприємству тільки тому, що вам не подобається прізвище власника — це діагноз. Це означає, що ваша ненависть до сусіда стала більшою за любов до своєї країни.Це не патріотизм. Коли ви танцюєте на кістках своїх же громадян заради якихось власних політичних вподобань, ви нічим не відрізняєтесь від тих, хто пускає по нам ракети. Ворог мріє, щоб ми гризли один одному горлянки, поки він нищить наш дім. І, судячи з вашої реакції, він перемагає у головах багатьох.Схаменіться. Прізвища змінюються, а те, ким ви стаєте під час війни, залишиться з вами назавжди.📝Прокопенко Євгенія
👁 3,100 26-01-23 20:12
Розкрадання фірмами Шурми понад 140 млн грн: одного з підозрюваних взяли під варту.ВАКС частково задовольнив клопотання детективів НАБУ та взяв під варту Андрія Васильєва. Це наближена особа до ексзаступника керівника ОП Ростислава Шурми. Олексій Гончаренко: В країні з енергетикою точно повний пі..дец. Люди сидять без світла, тепла і води не годинами, а днями.Але!!!Енергетики зараз працюють у надлюдських умовах, щоб це світло повернулося хоча б на кілька годин. Люди гинуть під час виконання робіт - від перевантаження, виснаження, та взагалі ризику.Це НЕ ВОНИ винні в тому, що наша енергетична інфраструктура була незахищена. А винні друзі Зеленського, які крали на захисті, розповідаючи, що «немає сенсу його будувати». Нехай тепер розкажуть це українцям, які мерзнуть у темних квартирах.Але ж вони не в Україні! Не в Києві, не в Дніпрі, Запоріжжі чи Кривому Розі. Вони спокійно собі виїхали в Ізраїль.А енергетики - тут. Під обстрілами, без сну, без вихідних. Роблять усе, щоб система не впала остаточно.І коли я бачу відео, де б’ють людей, які зараз з останніх сил повертають нам світло, - це жесть. І так точно не має бути.
👁 4,920 26-01-22 15:56
🥀Боже, як же нудить від їхнього популізму!!!До блювоти, до запаморочення!Скрізь і постійно показують, які ж вони, сука, класні, як вони сильно з народом, як вони дбають про народ, як вони за нього страждають; весь час демонструють, як вони все чудово – потужно!!! – незламно!!! - роблять!Замість того, щоб власне, щось робити – хоч щось корисне робити!!Замість того, щоб хоч щось із того, що вони показують, робити!Такого ще не було в історії України.Ні Кравчук, ні Кучма, ні Ющенко (любив дармовий та безтолковий піар Віктор Андрійович – ніде правди діти. Але то було навіть не 2 % від нинішніх!), ні Янукович, ні Порошенко – та що там президенти, вони по самовихвалянню навіть Юлію Тимошенко перестрибнули!!!Вони як діти малі – які порють дурню і ще по малолітству не розуміють, якими смішними, недорозвиненими ідіотами виглядають в очах нормальних людей.Тільки крадуть не по-дитячому.А до народу загалом відносяться як до собаки: яку можна, тримаючи в одній руці кусочок м’яса, а в іншій, не ховаючись навіть, аркан, привабити, і тут же тим арканом на шию накинути.І – поїхала собачка на мило!Ну доки ж нам ще на цю дешеву нудотну виставу дивитися?!!📝Сонюк Володимир
👁 2,560 26-01-20 21:21
Не хочеться, але таки доведеться... Рівно рік Трампа Другого. Перший був ніби ж майже адекватний, принаймні, для України. З другим біда. Для всього світу біда. Можна про це дуже багато писати. А можу порадити цікаві й мудрі статті у більшості колег з опозиційних чи нейтральних авторів. Тут така ситуація, що як не старайся, а напишемо про цей синдром трампізму десь доволі схожі речі. Бо ж не можуть нормальні люди на таке реагувати якось по різному. А я, попри абсолютно жорстке несприйняття всього того, що зараз витворяє божевільний Донні (навіть, якщо цілком випадково в якихось дрібничках щось і вийде на краще) і визнаючи цілковиту мерзенність його мотивів, спробую таки сформулювати пару тез на захист... Ну, ніби типу так трошечки, як немов би з дулею в кишені на захист...1. Трамп ще за першої ходки мав дуже погані наміри щодо України та благодушне ставлення до кремляді. Аде в нас тоді був Петро Порошенко, який зумів оперативно й ефективно скорегувати хід його думок. А отже, Трамп у багатьох питаннях — це порожні сторінки, на яких декому вдається написати свої побажання. А декому ні. Україні вдалося. І це був реальний успіх. А потім у нас появився Zеленський і все переписав... Довести Трампа до процедури імпічменту — це треба вміти. Тому отой принцип "ненаписаної книги", принаймні для нас, відкривав вікно можливостей. І, будьмо чесними, закрив його не сам Донні. А при активній допомозі Zеленського...2. Але навіть після інавгурації рівно рік тому та не зважаючи на жорстку неприязнь і навіть огиду до Zейла, Трамп прийняв єдиний корисний і реальний (хоча й несправедливий) для України план Кіта Келлога "Мир до 100 днів Трампа". І був готовий його реалізувати. На початках, попри всі бикування Zейла, робота йшла за планом. І з рашею також. Нариватися на гнів Трампа колективному пуйлу було неспідручно, тому смикнули за повідок і сказали: "Vоvа, фас, голос!" Нагадувати бикування в Білому Домі та наступну антиамериканську кампанію в Україні в стилі глибинного совка? Тоді навіть сесії всіх місцевих рад зобов'язали провести з «осуждаєм / адабряєм!» Далі план поступово був провалений і пуйло отримав усі карти в руки, а Zейло йому підіграв. Чи ж не так це все було???3. Можна ще багато всього згадувати, епізодів було багато, але давайте підсумкове. Те, що коїть зараз Трамп — це катастрофа для всього демократичного й цивілізованого світу, це відкидання цивілізації в темне минуле й виправдання (хоч за минуле, а хоч і авансом) будь-якого зла від пуйла чи Сі Цзіньпіна. І це особливо страшна катастрофа для України. А для американців? А там катастрофи нема. Більш просунутим соромно, лівакам — стимул для активізації та власної розкрутки на антитезах, а основна маса — ота одноповерхова Америка поки спостерігає й часом навіть бачить цілком реальні для себе позитиви. Їм навряд чи в ближчій перспективі Трамп принесе серйозну біду.А ми в себе маємо отакого Zейла, який зробив усе діаметрально навпаки. Він приніс катастрофу й погибель в Україну, він нас доводить до межі існування. А світу від нас... Комусь трохи соромно, комусь прикро, а комусь і вигідно: якщо дурні українчики хочуть такої влади і готові ще хоч три роки воювати, відтягуючи сили спільного ворога, то в чому проблема? Отака історія. Американці обрали Трампа для себе й поки з цим цілком можуть жити. А для кого обирали українці в 2019-му???Отаке... Думав написати коротенько, а воно прорвало...
👁 3,000 26-01-19 20:40
🕵🏻‍♂️ Минулого Різдва черниці з білоруського монастиря Святої Єлизавети продавали у храмах Швеції вироби ручної роботи, виторг з яких нібито скеровували на благодійність. 🇷🇺 Пізніше з’ясувалося, що їхній монастир повʼязаний з російською військовою розвідкою (ГРУ). Про це пише The Telegraph.🕵️‍♀️ У шведських медіа цих монахинь назвали «черницями-шпигунками» й «Z-черницями» через фото, на яких вони позували із літерою Z на окупованих територіях України. Раніше вони також продавали свої вироби у Вінчестерському соборі у Великій Британії, але у 2022 році їм заборонили це робити через їхню позицію щодо війни.⛪️ Церква Швеції винесла попередження всім парафіянам, закликаючи їх не підтримувати білоруський монастир Святої Єлизавети. У заяві йшлось, що той «використовує свої доходи для підтримки російського націоналізму, підтримки агресії Росії проти України та має тісні зв'язки з ГРУ».⚠️ «Монастир стверджує, що вторговані кошти йдуть на благодійність. Це неправда… Церква Швеції радить не підтримувати їхню діяльність жодним чином», – додали там.✝️ У заяві для шведських медіа монастир Святої Єлизавети заперечив підтримку війни в Україні та заявив, що працює лише для допомоги нужденним та вразливим.