Source
Путч. Русский - нах*й | Їхав в сторону Запоріжжя. На дорозі військовий йшов пішки. Помахав зуп...
2 720 Views/Reach
2026-03-26 09:43
Message №62080
🥀Їхав в сторону Запоріжжя. На дорозі військовий йшов пішки. Помахав зупинитись, я підібрав. - друже, до населеного пункту "N" підкинеш?кажу - я не знаю де це, якщо по дорозі то звісно.Сідає в авто, каже з Кременчука йде вже пів години пішки, а потім дивиться на мене і видає : - але друже, в мене нема грошей я не зможу тобі заплатити.Показую на свої потерті камуфляжні штани і видаю - подиви на мене, в мене теж нема грошей!Починаємо обоє дико ржати 😆Так от до чого я, зп в 20 000 це хуйня їбана‼️В нас в структурі ЗП звісно більша, але сотні моїх знайомих які в легалізованому армійському рабстві, живуть на держ харчах, щоб хоч якось кошти закумулювати сімї. Питання про нові контракти з додатковими виплатами й чіткими термінами служби - на паузі. Ні Буданов ні Федоров не знають як змінити ситуацію. Національну ідею боротьби ми успішно проїбали ще в кіці десь 23 року.Грошову мотивацію - не спішать застосовувати. Оманливі бонуси типу "квартир, землі, безплатного проїзду" - слуги типу Третякової називають "радянщиною" - і в держави нема таких ресурсів. Корупція ТЦК, побиття ТЦК ветеранів, і ще багато чутливих тем мобілізації спускають на гальмах щоб не підігрувати росіянам Принцип держави - батіг і більший батіг.Чим заманювати людей у військо незрозуміло.Одне я знаю точно : "Зайобуватись і пиздіти можна, здаватися - ЗАБОРОНЕНО" Тому і тягнемо на плечах цей вантаж 🫡📝Руслан Кравець