Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - UCP | УКРАЇНСЬКІ КОУЧІ ТА ПСИХОЛОГИ
Added 14 Jul 2024

UCP | УКРАЇНСЬКІ КОУЧІ ТА ПСИХОЛОГИ

@psyandcoach
Number of subscribers: 412
Photos: 183
Videos: 18
Links: 50
Description:
Цей канал для вас, якщо ви хочете: - знаходити клієнтів без нав’язливих продажів - чітко вибудувати шлях клієнта – від знайомства з вами до першої оплати - створити стабільну практику, яка приносить задоволення і дохід По всіх питаннях - @kolomoets_pro

👥 Number of subscribers

412
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -7

👁️ Average views per message

160
Average/Day:: 148
Average/Week:: 143
ERR: 38.83%

📊 Messages per Day

0.2
Last day: 1
Week average: 0.3
Average per day: 0.2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Цьому блогу потрібен герой!А навіщо?Про Дедпула питань не виникає, а про блог, тим більше коуча чи психолога, є сумніви? Навіщо ці заморочки, якщо можна спокійно писати, як проходе коучингова сесія чи про те, чому коуч не психолог?Так, про це писати можна, а продавати це не вийде. Клієнтів не буде...Нам швидко набридає читати уривчасту інформацію з якоїсь теми. Сьогодні ви цікавитеся, як схуднути, підписуєтеся на пабліки, а через місяць відписуєтеся від більшості. Вам набридає тематика, конкретну інформацію про схуднення ви вже знайшли, зібрали, запам'ятали. Навіщо ще тут залишатися?А коли є Герой, є Коуч, який своєю історію мене надихає — це штовхає мене стежити за його долею, розуміючи, що саме він мене допоможе, бо пройшов саме той шлях, яким я йду зараз.Нам цікаво стежити за героєм, який схожий на нас - або на якого ми хочемо бути схожими. У нього є сумніви та переживання і він долає труднощі.Чому це так працює?У нас є вбудована риса - знаходити історії, які нам можуть допомогти.Сотні поколінь люди розповідають казки, на їхніх прикладах прищеплюють дітям правильні (читай - корисні для виживання) моделі поведінки.Але всім подобаються різні казки, тому людство вигадало багато сюжетів і форм для них. Можна розповідати про одне й те саме, але інакше.Що нам підходить за характером або за завданнями, те ми і сприймаємо як цікаве і важливе.Щойно блог перестає розповідати «казки", які відповідають нашим потребам, ми думаємо, що він «здувається».Середній «термін життя» підписника бізнес-блогу з корисними постами - близько 2 місяців.Потім йому все стає зрозуміло і нудно. Що потрібно зробити? Додаємо в блог особистість, історії, досвід - і інтерес зберігається на роки. Як і продажі, тому що мені не потрібен посередник між мною та знанням у вигляді коуча. Знання я можу отримати і без нього, достатньо зайти в Ютуб чи купити книгу. Мені (клієнту) потрібен той, хто подолав кризу в якій я знаходжуся зараз.А ви як вважаєте? 🤔
Проблема друга марафону диагностычных консультаций — математична помилка [продовження розбору опитування}Припустимо, що вас не торкнулася перша проблема, про яку писав вище, і ви зважилися на марафон діагностичних консультацій.Давайте порахуємо. Уявімо, що ви трудоголік з величезною кількістю вільного часу і ви проводите 4-5 консультацій на день. Беремо 4. За 20 робочих днів ви проведете 80 консультацій. Про час на просування офферу-запрошення на диагностику, зараз не будемо говорити, хоча це важливо.З 80 тих, хто відгукнувся, до вас на діагностику у роботу піде 2-3 клієнта. Якщо довго спеціалізуєтесь на діагностиках, то відсоток буде більшим, але тут буде другий капкан: якщо ви фахівець у діагностиках, то у вас уже є клієнти в платній роботі, а значить немає часу для такого марафону залучення клієнтів. Але повернемося до наших 2-3 клієнтів, які пішли до вас у роботу. Що це означає? А те, що на наступний місяць у вас відмінусуються години на проведення безкоштовних діагностик, тому що потрібен час на вже оплачені сесії. А отже, в роботу прийде ще менше людей. З 80 тих, хто відгукнувся, до вас у роботу піде 2-3 людини. Якщо довго спеціалізуєтесь на діагностиках, то відсоток буде більшим, але тут буде другий капкан: якщо ви фахівець у діагностиках, то у вас уже є клієнти в платній роботі, а отже, немає часу для такого марафону залучення клієнтів. Але повернемося до наших 2-3 клієнтів, які пішли до вас у роботу. Що це означає? А те, що на наступний місяць у вас відмінусуються години на проведення безкоштовних діагностик. А отже, в роботу прийде ще менше людей. Тобто, якщо у вас єдиний шлях залучення клієнтів через діагностики, то ви через кілька місяців вигорите на такому обсязі. Крім того, ця машина з пошуку клієнтів зупиниться. Можна тільки уявити, в якому стресі перебуватиме практик, якщо проводитиме на день 3-4 безплатні діагностики та вестиме платних клієнтів.Як же все-таки працювати з безкоштовними діагностиками, розповім у наступному пості.Хочу уточнити в колег, які не проводять діагностичні консультації: не знаєте як? не пробували? чи просто вже вигоріли на них? 😎
👆Здавалося б, просте запитання, але за ним криється суть безлічі невдач: вигоряння, знецінення себе, дохід, що не співвідноситься з витраченими зусиллями (Дякую за участь в опитуванні)Невдача перша. Знецінення себе.За великої кількості діагностичних консультацій ви сієте скрізь заклики - "Запрошую на безкоштовну діагностику". Прийдуть. Але давайте відверто: більша частина тих, хто до вас прийде, і не мають реального запиту, і не збиралися платити за консультаціюв подальшому. Халява - є халява. Знаєте в чому сіль цього двіжу? Ви продаєте безкоштовне. Можете перечитати кілька разів. Ви витрачаєте свій час, свій ресурс, гроші на просування, купуєте різні курси, вибач Господи, з подолання заперечень або «як танці народів світу» допоможуть вибудувати чергу з клієнтів, про магічні рілси я вже мовчу. Найгірше - ви розмінюєте свої очікування на безоплатний продаж, тому що, за фактом:ВИ ВИТРАЧАЄТЕ ГРОШІ, ЩОБ ПРОДАВАТИ БЕЗКОШТОВНЕПрипустимо, витратили гроші і власний ресурс, гаразд, що вже тут поробиш. Але як бути з вашими очікуваннями великих продажів? Як бути із самооцінкою? Мої опитування коучів і психологів показують, що через такий спосіб залучення клієнтів відбувається сильне знецінення себе (коуча або психолога), яке виражається в переконаннях:- я не можу продавати- напевно це не моє, а хотілося стати коучем або психологом і допомагати людям- коучинг або психологія нікому не потрібні, на цьому не заробиш- треба кидати все це і повертатися в найм, мама (чоловік, подруга) мала/и рацію- треба ще повчитися, чому в інших виходить, що зі мною не такЧи означає це, що безкоштовні діагностичні консультації не потрібні? Ні, потрібні. А ось як до них вести потенційних клієнтів, яких клієнтів, куди вбудовувати безоплатну діагностику - у наступних постах. 🔥Вогники вітаються, як і коментарі з питаннями
Ми часто говоримо з клієнтом про відповідальність за вибір, забуваючи, що не завжди клієнт може розуміти, що ж таке «відповідальність». РозбираємосяВідповідальність - це важлива тема, яку ніхто не розуміє і ніхто не пояснює. Але якщо клієнт зрозумів глибину цього звичного з дитинства формулювання, то він сам захоче піти працювати з вами в пакет сесійВідповідальність - абсолютно необхідна навичка, щоб рости в кар'єрі, заробляти більше грошей, розв'язувати складні задачки і краще себе почувати. Без відповідальності неможливо керувати своїм життям і неможливо бути вільним. Якщо ви спробуєте згадати кількох людей, на яких ви можете спокійно спертися і яких вважаєте надійними - 100% що вони обов'язкові та відповідальні...Відповідальність цеБачити можливість:→ усвідомити причинно-наслідкові зв'язки моїх виборів із можливими варіантами розвитку подій у майбутньому→ привласнювати, що все, що зі мною відбувається - наслідок моїх виборів у минулому→ уявляти образ ідеального результату відповідальності за конкретну зону → бачити в яких ситуаціях я знімаю з себе відповідальність або перебуваю в позиції жертвиБрати:→ розуміти, що в разі настання наслідків моїх виборів, мені доведеться відповідати на благо мене та інших людей → зізнатися собі або комусь ще про готовність відповідати в цій зоні → зізнатися собі, що я знімав відповідальність, займав позицію жертви або приносив зло іншим людямНести:→ фактично відповідати в разі настання всіх конкретних наслідків моїх виборів у минулому на благо мене та інших людей, як мінімум, не завдаючи шкоди іншим людям Щоб:→ виконувати конкретне завдання, спочатку про благо для мене з такими межами, на несення відповідальності в яких у мене вистачає ресурсу→ додатково - принести благо якомога більшій кількості людей, поступово збільшуючи кількість людей і обсяг благДеякі аспекти можна розбирати з клієнтом на діагностичній сесії, де ви вільніші від жорстких рамок ICF
Ми недооцінюємо силу звички приблизно втричі. І до чого тут магазин Аврора, і Джонні Депп? [П'ятничне.В продовження обговорення опитування]Люблю шукати підтвердження або спростування своїм гіпотезам. Нагадаю, що ми обговорювали припущення: якщо я не хочу бути відомим і це демонструвати, то чи будуть у мене клієнти на високий чек (не дослівна цитата). Знайшов ось таке дослідження (нижче) про силу звички. Привіт, Кепе! (c)Але якщо подивитися на це під кутом вибору коуча або психолога, тоді можна зробити такі висновки:- ми не дооцінюємо силу звички клієнта- клієнт несвідомо «користується» своїми патернами поведінки- є усталені звички в придбанні товарів або послуг на високий чек- чи вибере клієнт практика (рекомендацію виключаємо), якщо коуч не вписується в його (клієнта) паттерни споживання? Точно не піде в Аврору шукати брендову річ, точно не купить, якщо навіть ця брендова річ продаватиметься в АвроріСмекаете? (с) Можна як завгодно бути суперпрофі, працювати з 100500 модальностями і маніакально бажати отримати МСС ICF, але ніколи не перетнутися з тими, хто готовий платити дорого (виняток, мабуть, бізнес-коучинг, але там прямий контакт із СЕО і до нього ще треба достукатися). І, так, обов'язково треба купити всі курси з AI, які обіцяють «вибудувати чергу з клієнтів» (я не проти використання ШІ без фанатизму), але без урахування сили звички клієнта - гроші на вітер. Дослідження: Недавні дослідження показують, що люди значно недооцінюють силу звичок у своїй поведінці, часто в три рази. Дослідження, проведене Університетом Південної Каліфорнії (USC), виявило, що учасники більше пов’язували свої дії, такі як вживання кави, з моментальними станами, такими як втома, а не з усталеними звичками. Однак, коли їх поведінку відстежували, виявилося, що звичка була настільки ж потужним рушієм, як і втома, що демонструє суттєве недооцінення її впливу.Це недооцінювання пов’язане з загальною тенденцією вважати, що наші дії керуються свідомими рішеннями, а не автоматичними, звичними реакціями. Висновки підкреслюють критичну роль звички в повсякденному житті Які думки?​[Verywell Mind USC Today Neuroscience News]
Реаліті-шоу Успішний коуч і психолог - розпакування власного продукту через особисту історію, так, власне кажучи, через особисте розпакуванняЯкщо чесно, то я не вірю, що можна отримати довгостроковий і стабільний результат у доході, не вигоріти і генерувати контент для клієнтів без того, щоб синхронізувати свої внутрішні налаштування, свою історію життя з успішним професійним проявом Так, можна використовувати нейронки, як помічника і це круто, але він не замінить індивідуальності самого практика. Він не зможе генерувати контент, який не буде «пластиковим», а якщо навіть і зможе, то все це буде стерильним, як у 100500 таких самих коучів чи психологів. Мені, як клієнту, не потрібна коуч-функція, для цього точно підійде нейронка навіть на цьому етапі розвитку. Клієнту потрібна історія коуча, розуміння, що він розв'язав схожу проблему у своєму житті і тепер, володіючи коучинговим інструментом, допоможе мені (клієнту) пройти цей шлях...Так ми розпаковуємо свою експертність, свій продукт у реаліті. Продукт, який драйвить самого практика, що допомагає, тоді він (коуч) насолоджуться сам в розкритті своєї спеціалізації, своєї нішіЯк вам такий підхід?
Трохи із реаліті Успішний коуч і психолог Дуже довго в нас тримається аксіома, яку нам пояснювали на навчанні: клієнт відповідає за результат, а ми, коучі та психологи, тільки створюємо простір, довірчу атмосферу тощо.Але подобається вам чи ні - є реальність, яка свідчить зовсім про інше: якщо клієнту не показати результат, то для нього не цікаві ваші рекомендації ICF, а вже, тим паче, простір і вся супутня атрибутика. Чи означає це те, що клієнту треба гарантувати результат? Ні, звісно! І на цьому моменті багато хто зависає, а як же тоді поєднати це?Коуч або психолог має бути впевнений у своєму методі, у своїх компетенціях і саме в цьому він обіцяє результат клієнту - у своєму коучинговому вмінні. Вловили різницю? Якщо практик, який допомагає, розпакований, упевнений у своїй модальності (стилі, методиці), то він знає, що клієнт, який слідує його методу, який працює і включений у процес, - отримає результат.Я знаю, що більшості подобається метафора: коуч на шезлонзі, але це про процес, а не про залучення клієнтів.Якраз у другому модулі ми розбирали формулу продажів послуг коуча. Один із головних елементів - Довіра до методу. Це ключ до екологічних продажів послуг, а не впарювання. Усі ці курси з продажу, подолання заперечень тощо - чудово, але все це дуже далеко від екологічності продажів послуг, до якої так прагнуть колеги.Головний інсайт - Люди не купують процеси, вони купують результати!А чому вони повинні купувати у вас коучинг?- Вони вас знають? - Вони впевнені у вас як в експерті?- Вони розуміють, що ваш продукт їм допоможе?- Вони знають, що з вами досягнуть результату?Якщо відповіді на більшість запитань - ні, то можна ще довго шукати, який курс ще купити з магічних рілсів чи чарівних продажів, а можна піти шляхом розпакування -> мій досвід (життєвий, та й взагалі попередній) -> моя суперсила -> мій метод -> екологічні продажі без впарювання та подолання заперечень... Слайд з модулю Розпакування особистості. Він ілюструє чому клієнт не купує вашу послугу. Як вам ця формула?
Мета трансперсонального коуча чи психолога - це максимальне розкриття потенціалу особистості клієнта, не тільки екзистенціальні кризиНавіяно нещодавнім обговоренням цієї спеціалізації. Звичайно, щоразу вона переломлюється під конкретний запит. Але все одно ми тримаємо її в голові. Наприклад: ✔️ Не просто допомагаємо подолати депресію☑️ А аналізуємо, які шляхи привели людину до неї, а не до природної самореалізації, і як обрати інші ✔️Не просто боремося із синдромом самозванця☑️ А допомагаємо клієнту побачити й усвідомити свої унікальні здібності та якості, які приносять радість і користь йому та іншим Загалом, ми ставимо собі завдання трохи ширше за боротьбу з симптомами. Тому що в трансперсональному напрямку вважається, що повністю реалізована людина - це щаслива людина, а заодно гармонійно включена в суспільство. 👉 Чому такий підхід цікавий клієнту1 Цю мету в коучингу легше зрозуміти. Люди приходять до допомогаючого практика стати щасливішими, а не побороти симптом. Будемо чесні, свобода від симптому без щастя нікому не потрібна.2. Глибоке розуміння себе. Людина може зрозуміти не тільки свої поточні проблеми, а й свою справжню сутність, свої справжні бажання і прагнення, приховані сторони особистості. Це шлях до гармонії з собою і навколишнім світом. 👉 Чим підхід вигідний для коучів та психологів 1. Конкурентоспроможністю. Можна пропонувати своїй аудиторії щось більше, ніж просто зняття симптомів.2. Розширення клієнтської бази. Інтерес до особистісного зростання не згасає. Володіючи знаннями в трансперсональному підході коуч та психолог можуть залучати тих, хто шукає не просто терапію або коучинг, а цілісний розвиток. Саме тому я топлю за мікс в практиці. ПС На грантовому курсі наші відчайдушні колеги пройшли першій модуль - Мислення, трохи згодом дам пост за результатами проходження та інсайтами колег
Чи має бути вибудована системна практика у коуча або психолога?В цю п’ятницю стартуе реаліті-шоу в якому колеги будуть щиро ділитися своїм досвідом відбудування своєї практики з нуля під мої менторством. Ми пройдемо вісім модулів для організації системної практики, яка буде допомагати в зростанні наших коучів та психологів. Всі інсайти будуть вам доступні в цьому каналі. Бажаючих з нашої спільноти ми будемо долучати до деяких вправ в реаліті. Крім того, якщо хтось з учасників вилетить з проєкту (чого я дуже не хочу), бажаючий зможе увійти в реаліті. Буде цікаво, справжньо та без цензури. Тож увімкніть повідомлення каналу, щоб не пропустити запрошення———І так, в п’ятницю стартує реаліті-шоу Успішний коуч та психолог з нуля — спостерігати модна буде в цьому каналіЩо будемо робити в реаліті: розпакуємо учасників, знайдемо їх супер силу, щоб знайти нішу та спеціалізацію розпакуємо їх продукти: консультації, групи, курси, школи - оберемо персональну лінійку продуктів виберемо комфортні канали просування для кожного та прокачаємо їх навчимося створювати емоційний контен• почнемо продавати послуги вже на реалітіІ ще багато всього крутого👉 включить сповіщення, 📣 щоб нічого не пропустити та не втратити свій шанс при нагоді
🚀😇🔥Реаліті-шоу Успішний практик з нуляМета: на реальних прикладах показати, як правильно вибудувати практику коучу або психологуОбов'язкові вимоги: - бажання працювати, ось не просто на відмінно виконувати домашню роботу, а реально все впроваджувати після кожного модуля- ОБОВ'ЯЗКОВИЙ відео відгук після кожного модуля: що вийшло, що не вийшло, що викликало опір, до 2 хвилин. Немає відгуку - вибуваєш із реаліті. Для чого - вчимося проявлятися, вчимося бути готовими до запису своїх рілсів, самопрезентації. Усі відгуки публікуються в нашій спільноті UCP.Як відбуватиметься реаліті: у закритій групі, впродовж 8 тижнів, я публікую відео (якщо у всіх норм із графіком електрики, збираємося очно) і домашнє завдання. Наприкінці тижня збираємося онлайн і обговорюємо його виконання і реальне впровадження результатів (наприклад, завели акаунт, заповнили профіль, вибрали нішу і тп). Немає реального впровадження - вибуваєш із реаліті. Всі мастермайнди записуються, за вашим узгодженням я маю право використовувати часткові ці записи для публікацій в цій спільноті, щоб колеги мали можливість слідкувати за прогресом та давати зворотній звʼязок. Через 8 тижнів у вас має бути системно вибудувана практика і клієнти. Ще раз, у роботу беру не більше 5 осіб. Двоє в мене вже є @nataprosperis та @the_markova. Будь-які відмовки, крім реальних форс-мажорних обставин не приймаються, наприклад, "у мене не було часу завести акаунт, тому що не було світла". За тиждень можна знайти 5 хвилин. Такі жорсткі вимоги через те, що я не беру за це наставництво оплату, але ви розплачуєтеся зі мною жорсткими вимогами в роботі. Перші три колеги, які напишуть під цим постом - візьму в реаліті. Старт проєкту - 2 серпня. Безкоштовно 😇 останній разГотові нарешті почати, а не "ще трохи треба підучитися"?