Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Журнал «Пліткарка» | Розбираю маркетинг блогерів | Катя Борисенко
Added 14 Jul 2024

Журнал «Пліткарка» | Розбираю маркетинг блогерів | Катя Борисенко

@plitkarka_magazine
Number of subscribers: 20 690
Photos: 2,450
Videos: 224
Links: 972
Description:
Розбираю психологічні і маркетингові фішки лідерів думок та брендів в цьому каналі 💋 Мій інстаграм 👇🏻 https://www.instagram.com/kateryna_borysenko/ Мій ТГ: https://t.me/katerynaborysenko1 Команда: @agentplitkarka ‼️ Не плутайте нік, існують шахраї ‼️

👥 Number of subscribers

20 690
Average/Day:: -12
Average/Week:: -96
Average/Month:: -362

👁️ Average views per message

3 497
Average/Day:: 3,330
Average/Week:: 3,479
ERR: 16.9%

📊 Messages per Day

0.8
Last day: 0
Week average: 1.6
Average per day: 0.8

Name change history

Журнал «Пліткарка» | Розбираю маркетинг блогерів | Катя Борисенко 2025-07-25
Журнал "Пліткарка" | Розбираю маркетинг блогерів | Катя Борисенко 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Як я поборола синдром самозванця: рішення, про яке ніхто не говоритьДумаю, з боку може здатися, що в мене взагалі немає синдрому самозванця.Я не боюся публічно проявлятися, ділитися своїми думками і не підлаштовуюся під «правильну думку».▫️ Публікую багато відео.▫️ Запускаю проєкти на різні суми.▫️ Записую досить провокативні подкасти.▫️ Активно веду соцмережі.Та й загалом усюди кажу те, що думаю насправді.Усе це стало легко робити, коли я перестала боротися із синдромом самозванця. І раджу вам зробити так само 🙂Тому що боротися із собою — це провальна стратегія.З собою потрібно навчитися дружити.Якщо ти нормальна людина, у тебе є емпатія і запит на соціальне схвалення. І це нормально 🙂Ти завжди будеш думати: що про тебе скажуть, подумають, наскільки ти хороший.Це базове людське налаштування. Через думку інших, через їхню оцінку ми звіряємо — туди ми йдемо чи ні, чи справді робимо класні речі, наскільки це корисно, цінно тощо.Цей зворотний зв’язок важливо отримувати. Адже іноді ти й справді робитимеш щось погано:▫️ проєкти, що не «вистрілили»▫️ нудні пости▫️ провальні рілсиУ тебе обов’язково щось не виходитиме. І це ок! Це поле для аналізу, перевірки, виправлень і виходу на новий рівень якості, сенсу, сервісу, користі.У цьому й полягає ріст.Тому важливо не боротися зі своїм синдромом самозванця, а навчитися з ним жити.Робити, викладати, публікувати — віддаючи собі звіт: може не зайти, можу зловити хейт, можу виставити себе дурною.Не страшно.Навіть олімпійські чемпіони виграють не всі старти — і це не робить їх гіршими спортсменами. Вони просто отримують досвід і стимул наступного разу зробити краще та залишити всіх позаду.Тож — дійте крізь цей свій синдром. Заплющ очі, зроби, і в тебе вийде досягти цілей набагато швидше.А якщо чекати, поки ти його «пропрацюєш» і він зникне… цього може не статися ніколи.У результаті просто втратиш час, і в топі опиняться не ті, хто кращий за тебе. А просто трохи сміливіші.До речі, розкажіть — а є серед вас ті, хто прямо зумів побороти синдром самозванця? Таке взагалі існує? 😁
А тепер дивимось мінуси ToV Лєни та інших блогерів з такою манерою спілкування.Головний з них — фундаментальне розходження у посилі та реальності. Порушення логіки.Дивіться, нам обіцяють навчити відростити яйця, знайти свій голос і голосно заявити про себе, бути собою, проявлятися, просувати себе.Усе це передбачає людей зі здоровою самооцінкою, відчуттям самоцінності, дорослою позицією.Людей, які не плазують перед іншими, не дивляться нікому до рота.А тепер скажіть — підходить такій людині звертання заюш, котик, малишка? Наташа Капцова не пережила би «заюш»🤭У самому слові, до речі, немає нічого поганого. Коли тобі 12 і набагато старша подружка/сестра ділиться своїм досвідом, вони можуть так називати, і це буде ок.Але хіба це ок на курсі з розвитку себе і своїх соцмереж?Я переконана, що вчитель не повинен ставити себе на рівень вище учнів. Цим він одразу губить студента: бо залишає у дитячій позиції, де не треба думати й аналізувати, треба просто сліпо слухатися і повторювати те, що скаже експерт.Скажу прямо, мені не хочеться бути заюшею, хоча я поважаю Ленину експертність, додалася до неї в анкету і скинула свій профіль на розбір, і в нас планується подкаст! (Лєн, сподіваюсь, після цього розбору не передумаєш)Я — Катя, у мене є моє ІМ’Я і моя історія.Я прийшла вчитися і брати для себе вигоду.Вчитися ставати популярною, відомою, затребуваною, а не підтримувати ім’я іншої людини, позбавляючи себе особистості....гаразд, я можу сама з собою посперечатися і сказати, що це ToV, маркетинг, упаковка і блаблабла.Але ось вам приклад для контрасту. Коли Лєра Бородіна називає мене на курсі на «ти», у цьому немає панібратства, пихатості, неприємного підтексту. Я відчуваю теплоту, турботу й повагу. І мені це якось більше до душі.Обговоримо? Давайте влаштуємо перепис у коментах, хто ханжа (як, вочевидь, я), а хто заюша (кому таке норм)😁👇Початок тут: https://t.me/plitkarka_magazine/5473
Час попрощатися з телеграм-каналом «Пліткарка» — він себе вичерпав⠀...бо масштаб цього проєкту більше не вміщується в тісні рамки тг-каналу.Бачите в назві слово «Журнал»? Тепер це буде не просто неймінг, а реальність — я запускаю власне повноцінне медіа, онлайн-журнал.⠀https://blog.plitkarka.online/bloghttps://blog.plitkarka.online/bloghttps://blog.plitkarka.online/blogМи з командою створили сайт-блог, де зберемо всі статті «Пліткарки» в одному місці — буде зручний каталог, рубрики, щоб вам було легше орієнтуватися в контенті та повертатися до потрібних матеріалів.⠀Я завжди за комʼюніті, тому мій новий майданчик відкритий до партнерств і колаб. Незмінне одне: я, як і раніше, особисто відбираю, з ким працюю і кого рекламую — але ви вже давно знаєте, я не з тих, хто «за гроші» 😁⠀Які можуть бути варіанти співпраці — що я готова у себе розмістити:⠀🔺банер на сайті з рекламою вашого продукту (курсу, блогу, наставництва тощо)🔺розміщення вакансії у вашу команду (йдеться про маркетинг і діджитал-сферу)🔺банер з рекламою вашого івенту (офлайн/онлайн-виступ, професійна конференція, нетворкінг/воркшоп-сесії)🔺авторські статті на тематику «Пліткарки» (про діджитал, маркетинг, просування, управління бізнесом, розбори цікавих кейсів)🔺цікаві та корисні колаби з брендами і блогерами (пишіть мені свою ідею — обговоримо)⠀Розміщення буде платним, але можливі й інші варіанти взаємовигідної співпраці.⠀А тепер, коли розповіла головне, трохи особистого.⠀Для мене це величезний крок і не менш велика радість. Коли я починала «Пліткарку», багато хто не вірив в успіх цього проєкту. Мені казали, що я зіпсую собі репутацію, пересварюся з усіма, мене перестануть поважати за «бруд».⠀Але мені було важливо говорити те, що я думаю насправді — попри імена.⠀Я хотіла формувати новий український ринок — де грають по-розумному, діють етично, змінюють світ на краще.⠀Мені хотілося приносити користь — бо в статтях «Пліткарки» немає жодних «читайте продовження розбору за гроші». Я кілька років їх пишу, ділюсь робочими схемами, трендами, механіками, розкладаю все на прикладах — щоб ця інформація була доступною і стала бустом для експертів.⠀За час існування каналу я зробила 4694 дописів.У сукупності їх прочитали сотні тисяч людей, а 14.000+ потім прийшли до мене вчитися і зробили прорив у блогах, продуктах, аудиторії, грошах.І все це — на базі одного телеграм-каналу.То що ж ми зможемо зробити, маючи повноцінне медіа, онлайн-журнал?⠀Скоро дізнаємось🙂⠀Вітання (і скарги на серцевий напад через клікбейт у заголовку))) приймаю в коментарях 👇
Дитина-продавець — чому пів країни готові купувати в інфантильних експертів?У мене масово просили коментар на відео про інтенсив Богдани Гончарук від Дурнєва. Потрібен був час, щоб упоратись з емоціями й прийти до вас з конструктивом🙂Скажу чесно, спочатку ролик прокатав мене по емоціях. Від сміху до сорому — коли я усвідомила, що презентацію Богдана писала не сама. І настільки не орієнтується в тексті, що НЕ може зрозуміти й прочитати слова. Закінчила перегляд взагалі з почуттям розчарування й порожнечі.Але звичка все аналізувати й розуміння, як працює психологія, допомогли розібратись в емоціях і дістати користь — із нею до вас і прийшла.Після першого етапу аналізу я хотіла вам написати — чому експерти на кшталт Богдани потрапляють у топ українського інфобізу. Про тригер грошей, про продукт, зроблений явно чужими руками, і куплену обкладинку журналу/відео на «Гулівері», які видаються за визнання її заслуг і експертності.Збиралась поділитись, що мені боляче й страшно від того, як перекручуються в презентації Богдани цитати з «Радикального прощення» й книг Джо Діспензи. Там буквально сенс: хвороби не існує, доки ти її не усвідомиш. Серйозно?Але я вирішила піти глибше й задумалась — гаразд, якщо будь-хто, хто ввімкне голову, побачить «проблемні» місця в продукті Богдани, чому вона робить такі цифри на запусках?І… несу вам стратегію, яка ефективна, але я НЕ раджу нею користуватись. Незважаючи на можливість справді добре тут заробляти.Богдана — аватар дитячої позиції. Випущена на волю внутрішня дитина, яка живе в чудесному світі, де все легко, приємно, просто, де все виходить, досягається, а добрий чарівник щодня дарує їй нову іграшку просто так. Я перебільшую, але саме це транслюється Богданою в блозі й на її продавальних активностях.Не беруся судити: справді в неї таке життя, чи вірить вона в світ чудес — це неважливо. Головне — це зчитують люди. І віра в казку, бажання потрапити в неї працюють навіть краще, ніж демонстрація артефактів розкоші.Будьмо чесні, у нас і до війни мільйони людей жили в дитячій позиції. А зараз, коли ми надовго застрягли в страху, переживаннях, долаємо купу труднощів — нам особливо хочеться в чарівний світ. Психіці потрібне розвантаження, і Богдана, що пурхає, стає провідником туди, в світ без турбот.Вона транслює ідеї Джо Діспензи, Майкла Роуча та інших — усю цю езотерику, кармологію, віру в «місію душі». Це ненауковий підхід, але він дає емоційно виснаженим людям тимчасове полегшення. Її тон, мова, подача заспокоюють і вселяють надію — ніби вона закутує нас у теплу ковдру й каже: «Все просто, все добре».Тобто Богдана продає легкість. Не інформацію, не результат — стан внутрішнього спокою й віру в диво. І її аудиторія — не раціональні дорослі, а втомлені внутрішні діти.І це ж відповідь, чому вона так дратує інших, включно з Дурнєвим. Ті, хто хоче залишатись у дорослій позиції, дивляться на контент Богдани як на нісенітницю або бачать у цьому відверту шкоду.Ось коментар, про який ви просили🙂…висновок робити не буду — ви тут усі думаючі. Але з задоволенням почитаю, що ви мені напишете про Богдану й мій розбір. Згодні чи ні, думали з цього погляду? І чи хочете робити так само?
Учителя з TikTok нагородили. Ласкаво просимо до відра з крабами.Нещодавно Зеленський нагородив учителя Руслана Ігоровича за популяризацію освіти. У нього немає п'єдесталів з медалями міжнародних олімпіад, зате є — мільйони переглядів, жива аудиторія в TikTok і вміння пояснити складне — просто, а нудне — так, що сміються навіть дорослі.І, здавалося б, перемога: ось воно, нове покоління педагогіки.Але щось пішло не так: замість оплесків — хвиля обурення від колег.«Краще б нагородили тих, хто готує до міжнародних олімпіад».Мені так захотілося поділитися цим інфоприводом, бо він ідеально ілюструє мою улюблену метафору — «відро з крабами».Для тих, хто не знає: краби ніколи не дадуть іншому вибратись з відра. Вони тягнуть його назад, щойно той намагається вилізти.Те саме відбувається з людьми, які не можуть витримати чужий результат, особливо який був досягнутий новим способом.І це навіть не заздрість.Це — біль від пригнічених частин себе.Якщо з дитинства тебе вчили бути «серйозним, правильним, професійним», тебе буде дратувати той, хто дозволяє собі бути простим і живим.Якщо ти проковтнув свою спонтанність — тебе тригеритиме чужа гра.Якщо ти роками терпів, щоб бути «як треба», — ти не зможеш спокійно дивитись на того, хто живе як хоче.💬 Нещодавно мені трапилось відео Маргарити Завалко, де вона каже:«Люди ніколи не будуть готові до змін» — і це правда.Бо кожна зміна — це виклик системі, яка звикла виживати, а не жити.Але саме тому нагороди мають отримувати не тільки ті, хто повторює систему, а й ті, хто її змінює.Хто не чекає дозволу, щоб спробувати.Хто не питає: «А так точно можна?» — а просто йде і робить.Хочете ви цього чи ні — але так буде завжди.Завжди той, хто відкритий, живий, чесний із собою — буде помічений і винагороджений.І завжди той, хто б'є в одну точку, не в силі відпустити своє его і хоча б раз запитати себе «А можна інакше?» — буде відставати.Злитись.Оправдовуватись.І повільно вигоряти від відчуття, що світ пішов не за його правилами.А він — залишився у відрі.Разом зі своїми крабами.А ось тік ток того вчителя: https://www.tiktok.com/@ruslan.tsyhankov
Український тревел: як NePaketniki створили культовий тревел-бренд без компромісівЗ кожним роком я все голосніше говорю неприємну правду: позиція «і вашим, і нашим» — стратегія невдах. У ній завжди відчувається внутрішня слабкість, і за таким «стерильним» блогером чи брендом мало кому хочеться йти по-справжньому.Спроба сподобатися всім — це не дипломатія, а, по суті, звичайна боягузтво. Бренд, який боїться зайняти чітку позицію, у підсумку втрачає всіх: лояльних клієнтів — бо немає за що любити, випадкових — бо немає за що зачепитися.Сьогодні у мене на розборі український тревел-бренд NePaketniki, який рухається у бік культового — саме тому, що не грає в піддавки. Сила цього бренду — в чіткому розумінні себе і сміливості бути собою: звідси й масова любов, і жорстка критика найменших помилок.Читайте цю статтю, щоб зрозуміти — як бренд став преміальним і підтримує цей статус. А також чому провали й негативні обговорення NePaketniki їм навіть на руку. Окрема увага на тому, як вони вибудовують стосунки з аудиторією, формують лояльність і використовують навіть критику на свою користь. https://telegra.ph/Ukrainskij-lyuks-yak-NePaketniki-stvorili-kultovij-trevel-brend-bez-komprom%D1%96s%D1%96v-06-30
Чому я більше не боюся залишитися без грошей — 3 переломи, що змінили мою свідомістьЯ взяла новий проєкт на продюсування — і це… моя мама.В понеділок ми провели перший ефір інтенсиву з кондитерського мистецтва — і за один вечір зробили результат на кілька сотень тисяч гривень.Мама — в шоці.Я — ні.Хоча просто спокійно попрацювала, без напруги: зробила базовий мінімум, як має бути 😄Але цей пост не про те, які ми молодці.А про важливі усвідомлення, які колись змінили моє життя.Справжня внутрішня сила з’являється в той момент, коли вперше розумієш: тепер я знаю, що впливає на мої гроші.Звісно, щастя — не в грошах.Але я вважаю, що без них по-справжньому щасливими бути майже неможливо.У мене було три точки усвідомлення, які я називаю точками неповернення.Моменти, що назавжди змінили моє мислення і дали відчуття внутрішньої стійкості.🔺Розуміння інтернет-маркетингуКоли я розібралася в цій темі, я усвідомила: кількість грошей у касі безпосередньо залежить від моїх дій.Я відчула всемогутність, бо тепер могла просувати будь-який проєкт — марафон, фешн-бренд, курс чи айті-послуги. Я розуміла, як влаштована система.Всередині з’явилося відчуття: «Тепер мене не зупинити. Я ніколи більше не залишуся без грошей».І це відчуття було навіть важливіше за перший мільйон.🔺Гроші за знанняДругий злам стався під час навчання в університеті — коли мені почали платити стипендію.Я зрозуміла: мої знання приносять мені більше грошей, ніж робота в ресторані. Я витрачаю менше сил і часу — а отримую більше.Це назавжди змінило мій підхід: я більше не хотіла працювати багато і «руками», я хотіла працювати ефективно — і розумом.🔺ВійнаТретє перевернення свідомості сталося після повномасштабного вторгнення.Про нього я вже не раз розповідала. Пам’ятаєте?…а як у вас? Були моменти, які розділили ваше життя на «до» і «після» і дали впевненість у собі та завтрашньому дні — яким би він не був?
Для всіх, хто займається запуском курсів — я вже протестувала оновлення Figmа🤌🏼 Тепер сайти для курсів ми створюємо повністю у Figma!Для розуміння:Раніше, щоб зробити сайт, потрібно було окремо платити за дизайн (у середньому 600–700 доларів), за конструктор (щомісячна оплата), за домен і хостинг, а ще — технічному спеціалісту, який переносив дизайн на платформу чи інший движок (ще приблизно 700–800 доларів).Звісно, можна було б все робити самостійно, але якість тоді гірша, а кількість затрачених годин — х2.З Figma Sites я зараз плачу тільки за домен і за дизайн — економія 700–800 доларів. Але головне — це значно швидше і простіше в реалізації.Наприклад, сайт для моєї мами ми повністю зробили у Figma Sites — наші дизайнери тепер уміють створювати таку красу швидко і без помилок.https://www.course.tortologika.com/Якщо комусь захочеться замовити сайт (або розробити собі впізнавану айдентику) — звертайтесь у компанію мого чоловіка — @vlad_is_magic.Правда, є нюанс: як тільки мій Влад зробить класну айдентику, вас почне копіювати весь ринок))))) але, думаю, ви це переживете)Вони зроблять для вас і дизайн, і тепер ще й реалізують сам сайт!🤌🏼Просто зараз вони створюють для мене сайт-журнал, де я нарешті зберу всі свої статті ❤️ І сайт на «Психологія особистості» теж роблю на фігмі! Розробники та конструктори, до відзеня ❤️
Я вже 6 років у терапії. І ось 6 усвідомлень про бізнес, які полегшили мені життя 👇🏻1. Найкращі маркетологи й продавці — це ті, хто діє з бажання допомогти, а не з думки «як продати».Це певний стан, а не скрипти й воронки. І цьому теж треба вчитись.2. Якщо ти всім подобаєшся — ти просто ще не відомий.Відомі люди одночасно дратують і захоплюють своєю позицією.3. Найбільші гроші заробляють не «експерти» і не «топи», а дослідники. В них немає его. 4. Люди не бачать світ таким, яким він є. Вони бачать його через власні переконання й страхи.І якщо клієнт незадоволений — треба спробувати його зрозуміти, а не сперечатись із ним.5. Твій профіль і контент мають викликати думку: «Я буду дурним, якщо відпишусь» / «пропущу її текст».Якщо в тебе самого не виникає такої думки — працюй далі. 6. Індустрія особистісного зростання просуває ідею, що тобі треба змінитись. Але це все брехня та маркетинг. Тобі не треба бути кращим. Тобітреба стати собою.Приходьте послухати 26.06 на мій етер — вийдете з іншим мисленням🫶 А хтось зі сльозами на очах та іншим мисленням, бо вирішаться висячі питання. Для реєстрації:https://bot.plitkarka.online/lp/xCvKXWi6
Все, що зараз несеться в українському тредс — про психологію. І ми можемо все це розбірати на моїй безкоштовній онлайн-лекції наступного тижня. Хто одразу так: https://bot.plitkarka.online/lp/xCvKXWi6В абсолютно будь-якій ситуації ми маємо справу з людською поведінкою. Навіть коли залишаємося наодинці з собою. Наші травми, страхи, контекст довкола, тригери визначають — з’їмо ми чипси чи поїдемо в зал, зателефонуємо подрузі чи посваримося з хлопцем, погодимось на слабкий офер чи отримаємо бонус до й так високого чеку.⠀А якщо ми комунікуємо — наприклад, продаємо випічку, сережки, дизайн сайту чи онлайн-курс — психологія взагалі виходить на перший план.⠀Вона визначає поведінку: чому людина купить або відкладе покупку, чому зривається, чому боїться, чому знову і знову повторює одні й ті ж патерни.⠀І той, хто бачить причинно-наслідкові зв’язки, розуміє, що відбувається — іде по життю з чит-кодом і перевагою. Це як грати в карти, коли бачиш, що на руках у суперника.⠀Якщо ви хоч раз мріяли читати думки чи бути непереможним супергероєм — психологія максимально наближає до цього.⠀Навіть якщо ви скептично до цього ставитесь і вважаєте, що вона переоцінена… Ви й ваші близькі все одно діятимете за давно описаними схемами й потраплятимете в психологічні пастки.⠀Приходьте послухати 26.06 на мій етер — вийдете з іншим мисленням🫶 А хтось зі сльозами на очах та іншим мисленням, бо вирішаться висячі питання. https://bot.plitkarka.online/lp/xCvKXWi6