Допоможи «Пліткарці» і зароби — готова платити за ваш скролінг стрічки та інтерес до маркетингу👇Я придумала взаємовигідну співпрацю, яка принесе користь усім нам.У «Пліткарці» частина контенту — це обговорення та мій експертний погляд на інфоприводи українського та світового ринку. І хоча я максимально занурена до процесу, мені не завадить тут допомога.Тому я запускаю Телеграм-бот для збору новин.Ось він:https://t.me/plitkarka_newsbot?start=ZGw6MjQ5MzE3Якщо коротко, принцип такий: приносите туди щось класне — я вам за це плачу) Тепер деталі.1) Ви (випадково чи спеціально) знаходите інформацію: хтось зробив класний запуск, створює новий курс, продав на рекордну суму, запустив круту рекламну кампанію, чимось виділився в плані бізнесу та маркетингу і привернув всезагальну увагу.2) Перевіряєте інформацію на цікавість, актуальність та свіжість — вона відповідає тематиці каналу і їй не більше 7 днів (більше тижня — це вже не новина). Якщо все ок, скидаєте в бот.3) Я читаю новину і, якщо беру її на розбір чи використовую в контенті, виплачую вам приємні 250 грн за вашу уважність та допомогу. Винагорода може бути і більшою)На мій погляд це справді безпрограшна історія.Навіть якщо я НЕ візьму новину в роботу, ви все одно зайвий раз підвищите свою надивленість. У вас може з'явитися азарт у пошуку новин, ви інакше подивитеся на соцмережі й почнете більш вдумливо і уважно споживати, аналізувати інформацію. Тож, як мінімум, ви самі прокачаєтесь.А якщо новина топова, то отримаєте фінансове заохочення + мій аналіз ситуації. Можете порівняти зі своїми думками та висновками, і це теж ваше зростання як експерта.👉 Важливо! Я оцінюватиму тільки перевірену інформацію: обов'язково прикладайте скрини та посилання на підтвердження.❌ Як не треба: блогер Х запустився за новою системою на 100000000 доларів✅ Як треба: скрин, як блогер Х повідомляє новину.Якщо надсилаєте більше матеріалу для розбору, саму воронку — оплачу пропорційно більше.Більше крутих знахідок-новин — вища зарплата 💰Співпрацюємо?☺️Бот для новин тут: https://t.me/plitkarka_newsbot?start=ZGw6MjQ5MzE3
Перетворюємо «пристрасть» на бізнес: відкрита стратегічна сесія з Катею БорисенкоВже забули дану собі «під ялинкою» обіцянку зробити 2025 рік своїм роком? Ні, ви готові виконувати свої бажання? Тоді приходьте разом зі мною планувати свій успіх у 2025 👇27 січня я проведу безкоштовний відкритий вебінар — для тих, хто вже займається бізнесом або тільки планує його відкрити.Стратегічна сесія буде корисною:🔺підприємцям з онлайн та офлайн сфери🔺фахівцям, які хочуть свою справу, але не розуміють — як стартувати🔺hr-експертам, операційним директорам — якщо ви працюєте на проєктах, етер для васПідкреслю окремо: моя інформація не лише про інфобіз. Ця стратсесія потрібна реальному бізнесу та людям, які зараз у наймі, але в них є «пристрасть», якою вони горять.Програма:▫️ розповім, як вибрати нішу та продукт — щоб ви пішли туди, де грошіДля існуючих бізнесів — зрозумієте, як дозаробити у своїй справі й вийти на новий фінансовий рівень▫️ поясню, як грамотно працювати із запитом авдиторії — щоб вибрати правильний формат продуктуДля реального сектора — дізнаєтеся, як підвищити продажі та середній чек.▫️покажу, як зробити запуск без великих бюджетів та ризиківДля офлайн-бізнесу — як привернути увагу до вашого продукту, наростити базу клієнтів і лояльність, збільшити прибуток.Реєструйтеся на безкоштовний вебінар — і починайте до нього готуватися 😎Я створила гру у форматі «бізнес-журналу». Пройдете — отримаєте цінні корисні матеріали. Наприклад, як відпрацьовувати негатив або знайти партнера для колаби.🔺27.01, 19:00 за Києвом, безкоштовноЗАПИСУ НЕ БУДЕ.Записуйтесь на стратегічну сесію👇ПОСИЛАННЯ
Моя команда мені — не сім'я Нещодавно прочитала, що в Нетфліксі провели опитування в компанії й звільнили всіх, хто вважав колег «сім’єю». І — внутрішньо погодилася з цим рішенням. Я б занепокоїлася, якби моя команда була мені сім’єю. Звучить жорстко, але давайте розбиратися. Я ціную кожного зі своїх. Ми жартуємо у внутрішніх чатах і в особистих повідомленнях, цікавимося справами одне одного, запалюємо на корпоративах і спілкуємося. Я в проєктах завжди приділяла багато уваги атмосфері в колективі, і вже в своєму фокусі точно це тримаю ❤️ Тим не менш, я не вважаю партнерів і співробітників сім’єю. Скоріше, ми — спортивна команда, яка йде до спільного результату. Як олімпійська збірна. Розкажу з точки зору психології: чому так. Відштовхнемося від потреб — адже будь-які стосунки закривають якусь нашу потребу. Який запит закриває людина, що шукає у команді «сім’ю»? ▫️ безумовна любов і прийняття ▫️ підтримка ▫️ безпека ▫️ стабільність і передбачуваність (сім’я — це назавжди) Давайте одразу заплющимо очі на очевидну суперечність — у сім’ї ніхто нікому нічого не винен, всі допомагають просто так, але СЕО, звісно, оплачує роботу 😄Краще просто поміркуємо — чи зможу я закрити ці потреби? Ні. Адже я будую бізнес. Для порівняння, мої потреби як підприємця і керівника зовсім інші — не сімейні: 🔺 високий чистий прибуток 🔺 задоволені клієнти 🔺 ефективне використання ресурсів Щоб цього досягти, мені потрібні результати й суперсили кожного співробітника. Я повинна ставити цілі й задачі, вимагати виконання KPI, дотримання дедлайнів і домовленостей тощо. І — замінювати неефективних співробітників на ефективних. Звідси, до речі, випливає інша проблема команди як сім’ї — виникнення міцних вторинних зв’язків. Якщо співробітник не справляється з роботою, а я до нього емоційно прив’язана, мені буде складно його звільнити. Але... рай триватиме недовго, адже через неефективну роботу гроші закінчаться, а бізнес зруйнується. Тож який мій підхід? Я — за партнерське й шанобливе ставлення до моїх людей. Я знаю, що не центр їхнього життя. І що мої цілі як підприємця — не цілі моїх колег. Я приймаю, що у них є своє життя й не турбую їх у вихідні, у неробочий час. А от у робочий — ми працюємо, і я вимагаю результатів. Які у вас думки й емоції щодо такого ставлення до команди? І — хочете, розкрию наші внутрішні правила дисципліни й те, що допомагає нам робити запуски злагоджено? Мені є чим поділитися 🙂
Вакансія 2: «Пліткарка» (так, вам не здалось, шукаю допомогу собі в команду по контенту)Перша вакансія маркетолога ніби закрилась, але подивимось на тестовий період — і відпишусь. 🔺Шукаю тепер людину, яка буде вести спільноту «Меркантильні тварі» — студентський Telegram-канал, де зосереджуються новини ринку та спостереження найбільш працюючих воронок та схем запусків. 🔺І яка буде займатись піаром і думати де б нам заколабитись і з ким: домовлятись про рекламу, партнерства, організувати мені співпрацю з брендами, а, можливо, колись з моно… (теж хочу дизайн картки😂)Хто ти?- Знаєш все про всіх. Тобі не потрібно питати — ти вже в курсі, хто з ким працює, хто стартував новий проєкт, хто яку ідею і де вкрав, і як це вийшло.- Слідкуєш за інфопростором. Канали, чати, сториз, Тік ток, плітки — ти це читаєш не для розваги як простий спостерігач, а щоб бути в курсі.- Помічаєш деталі. Наприклад, «О, новий формат! Треба взяти на замітку» або «А це вже було популярне ще в 2015 році».- Маєш почуття гумору. Легке, гостре, іноді трохи саркастичне. - Вмієш просто й зрозуміло писати. Лаконічно: факт, приклад, висновок — і як адаптувати читачу. У стилі «Пліткарки».- Знаєш український та західний ринок. В курсі не тільки про «зірок», а й про перспективних новачків, які вражають новими рішеннями.🔥 Що стане твоєю перевагою?- Уміння знаходити деталі/фішки й подавати їх так, щоб це стало новиною.- Готовність запропонувати свій формат дайджесту або рубрики.- Не створюєш конкуренцію в темі маркетингу, психологія та просування на власних ресурсах. Що пропоную?- Мої читачі надсилатимуть новини в спеціальний бот — а ти будеш фільтрувати цікаве.- Чесну оплату. Ми спочатку платимо зарплату редактора/СММ — залежно від обсягу роботи й твого внеску. Що робити?Якщо ти відчуваєш, що це про тебе, ось твій план: 1. До 12 січня надішли короткий дайджест цікавих новин ринку: що зробили бренди та блогери. - Легкий і цікавий, з прикладами й тонким гумором.- Люблю коли із цифрами, які підкріплюють матеріал.2. Відправ свій матеріал @agentplitkarka
Новорічний дайджест:що дивитись на канікулахПідсумки року з нового випуску «Щоденника Пліткарки»>>>🔺Скільки грошей отримує Пліткарка? 🔺Що означає цифра 13482 для команди?🔺Головні усвідомлення про те, як це вести онлайн-бізнес в Україні, побудування команди, маркетинг інструменти та стратегію на 2025. Подивитись відео «Тренди 2025»>>>🔺 Тренди 2025. Що дійсно працюватиме у новому році?🔺 Таємниця видатних результатів🔺 Концепцію его: як залишатись собою, коли всі говорять тобі, яким треба бутиПрочитати статтю «Краса на мільйон: як зробити системний бізнес на догляді за шкірою» >>>🔺Як збільшити охоплення, наростити аудиторію і — заповнити календар клієнтами на місяці вперед. 🔺Про що писати і як подавати, щоб це не було черговою нудною статтею в інтернеті. 🔺Як заробляти більше з кожного клієнта (і ні — я не про дурне "просто підвищте чек"). І, звісно, якщо ви не дивились інтенсив «Нова реальність блогінгу», обов’язково дивіться запис, він доступний до 19.01.Придбати інтенсив ще можна до 17.01 (99 грн)💎КУПИТИ ІНТЕНСИВ«Як стати діамантом на ринку» 💎
Краса на мільйон: як зробити системний бізнес на догляді за шкіроюВибрала з анкети експертку у сфері косметології, Настю Мельникову, із запитом: як їй потроїти дохід? До 50 000 гривень на місяць.І я зробила великий розбір, присвячений саме продажу послуг клієнтам🔥▫️Як збільшити охоплення, наростити аудиторію і — заповнити календар клієнтами на місяці вперед. ▫️Про що писати і як подавати, щоб це не було черговою нудною статтею в інтернеті. ▫️Як заробляти більше з кожного клієнта (і ні — я не про дурне "просто підвищте чек"). Єдине — якщо Настя все це впровадить, у неї буде не 50 тисяч на місяць, а набагато більше)))Також розписала загалом: куди і як їй рости в офлайні й онлайні, як себе подавати, чому треба залишатися гарним спеціалістом, навіть якщо йдеш у навчання, через що просуватися, які продукти й послуги допродавати...Вийшло, що цим розбором закрила і запит Насті на сьогодні, і одразу дала дорожню карту на майбутнє. Запрошую й вас вивчити розбір і забрати собі ці методи, ідеї та принципи — вони універсальні й підійдуть експертам у будь-якій сфері👇 https://teletype.in/@katerynaborysenko/O5JCbR7s58eХто прочитав — що здалося найкориснішим, що найбільше зачепило, здивувало? Поділіться)
Шоу «Меркантильні тварі й де вони мешкають»Етер для всіх, хто боїться продавати14 грудня запрошую вас усіх на мій special-вебінар — покажу вам на практиці, як робити продаж на sold-out і ставити рекорди.Я дам вам базу продажів — щоб позбутися або хоча б знизити ваш страх та переживання через продажі. Обговоримо, як легко, красиво й упевнено продавати свою творчість та знання.Як кайфувати й сидіти з розправленими плечима, закликаючи людей у вас купити.Стратегії, прийоми, лайфхаки, тригери, робота зі своїм станом, закриття тих, хто сумнівається на угоду й багато іншого.Лекцію читати не буду, швидше я виступлю в ролі власниці салону або ведучої на шоу. Я задаю тон і веду розмову, ви в ньому берете участь. Вхід на етер — з келихом 🍸 І можна принарядитися 💄РЕЄСТРАЦІЯ🥂🔺Обговоримо психологію: чому соромимося продавати, чому намагаємося завжди заховати продаж під щось нативне й так трясемося, щоб зробити все екологічно.🔺Дізнаємося правду: чому критично важливо розкрити в собі «меркантильну тварь» і дати їй розгулятися 😂🔺Обміняємося досвідом: на етер прийдуть мої студенти й розкажуть — як вони продавали, скільки заробили, які стратегії використалиА я продаватиму вам своє навчання — зможете в режимі реального часу оцінити використовувані прийоми, заміряти свої відчуття і звернути увагу, що вас тригерить і як це адаптувати собі.Мета етеру: навчити вас продавати і — продати моє навчання 😎На вас чекає користь у форматі шоу і серед класної атмосфери. Ви не повинні це пропустити)👉 Ставте нагадування: 19:00, 14 грудня (субота).Натисніть на реакцію, хто прийде?p.s. міні-загадка — скільки разів у цьому анонсі використано слово «продаж» і спільнокореневі? Напишіть у коментарях)))РЕЄСТРАЦІЯ🥂
Програють усі, хто застряг в інсті 2020 — де працювали розпакування, пологи в прямому етері й дешевий хайп.Якщо хочеш дізнатися про тренди 2025 і як швидко прокачати блог — приходь на мій інтенсив.Зустрічаємось 2 / 3 / 4 грудня.Розкажу:🔺 які 5 моделей монетизації акаунту зараз є🔺 які тренди 2025 допоможуть стати блогером нового покоління🔺 що кому робити у 2025Цієї інформації немає ні в кого на ринку — я особисто проаналізувала сотні акаунтів, від колишніх зірок до нових діамантів.Результат після інтенсиву: кожна вжита тобою дія б'є в ціль, прокачує тебе, приваблює авдиторію, приносить гроші. Так. Це — реально.На інтенсиві будуть бонуси й подарунки, але головний приз отримають ті, хто купить до 18 листопада: ви зможете виграти розбір себе в "Пліткарці". По суті це індивідуальна рекомендація щодо ведення, покращення й розвитку вашого блогу. А ще — піар на всю мою авдиторію.Ціна інтенсиву — 99 гривеньНасамкінець. Інтенсив — єдиний шанс потрапити на моє велике навчання з блогінгу, яке стартує наприкінці року. Просто купити місце не можна буде.Отже: 2, 3, 4 грудня.Приходиш, слухаєш, впроваджуєш. І 2025 рік стає твоїм роком — незалежно від того, хто ти за гороскопом)Купуй місце і — до зустрічі ❤️💎 НА САЙТ 💎🔥 ОДРАЗУ ОПЛАТИТИ 99 ГРН 🔥
Як відповідати хейтерам так, щоб вони вибачились і стали клієнтамиУ червні 2024 року я влаштувала великий випускний бал для студентів свого флагманського продукту. Після шоу до мене підійшла студентка і, подякувавши за навчання, поділилася цікавим зізнанням. Виявляється, вона купила мій курс, побачивши, як я відповідаю на негативні коментарі. Я закохала її в себе своїми відповідями хейтерам.Я знаю, що страх хейту — величезне «гальмо» для прояву себе в блозі. Через це новачки бояться випускати контент, а досвідчені блогери пачками блокують людей. Або зриваються на срач і псують собі репутацію.Зробила статтю, де розібрала 4 варіанти реакції на хейт і розповіла про мою техніку амортизації негативу. Саме вона дозволила мені чудово розкрутитися, виділитися серед інших експертів і завоювати серця людей❤️Розписала все максимально докладно:▫️психологічне підґрунтя▫️приклади▫️плюси та мінуси кожного варіанту▫️кому що вибратиhttps://teletype.in/@katerynaborysenko/how-to-respond-to-hateНапишіть, чи погоджуєтесь з моїм варіантом і як зараз ставитесь до «негативу»?👇🏻
Голе тіло в рекламі — норма чи кринж?Звернула увагу на нову рекламу Rikky Hype і зрозуміла, що обов'язково хочу поділитися з вами думкою. Але домовмося відразу — ми тут про маркетинг, а не про індивідуальні етичні норми 😁 Я в цій рекламі відразу побачила два жирні плюси, які будь-хто може брати на озброєння й адаптувати під себе.🔺 ЦілісністьУ Rikky Hype маркетинг часто побудований на оголеному тілі. І в їхньому випадку це круто працює. З одного боку, голі тіла стають частиною ДНК бренду. З іншого — це не суперечить загальній логіці, тому що вони продають зокрема білизну. Памʼятаю безліч таких прикладів. То поставлять дівчину в білизні на стіл, за яким сидять бабусі та дідусі, то мужика голого покажуть, ну й так далі.Саме ця реклама не здається мені особливо вдалою. Нудно, не вистачає нормальної ідеї, дуже незграбно: просто прикрили свічкою те саме місце. Але! Тим не менш це спрацювало й викликало дикий ажіотаж) Тож якщо оцінювати саме ефект — вони свого досягли.👉 Що беремо собі — тримаємося всередині однієї своєї концепції, постійно звертаємось до впізнаваних артефактів, щоб закріплювати певний образ та імідж бренду.🔺 ТригериRikky Hype вже кілька років використовує усвідомлену маніпуляцію та спеціально тригерить людей. Це чудово працює на бренд — тисячу разів вам говорила про «ефект маятника», це знову воно. Така реклама відразу ділить авдиторію на тих, кому нормально, подобається, захоплюються сміливістю та зухвалістю. І тих, для кого це дешево, вульгарно, ображає тощо. Байдужих майже не буде)На скрині підтвердження. Подивіться: такі, як Христина Жук, у них не куплять — надто правильні для цього бренду. Але навіть їхня реакція корисна: допоможуть розкачатися контенту своїми коментами та репостами)А лояльна авдиторія пожартує в тон — наприклад, «Хай стоїть у кожній хаті» 😁 І бренд стане ще ближче зі своїми людьми. 👉 Що беремо собі: використовуємо тригери, ділимося відкрито своєю позицією, не боїмося висловлювати думку навіть щодо спірних ситуацій (але без перегинів). Це привертає увагу та зміцнює зв'язок із ЦА.І насамкінець.Можливо, вам хочеться сказати мені: «Катю, це сексуалізація та об'єктивізація, бла-бла-бла». Тоді відповім: «Друзі, мене дивує, що у 2025 році когось ще тригерять голі тіла!»Це просто тіло, яке є у кожного — мене, вас, вашого начальника та вашої бабусі.Тіло в рекламі — красиве (на мій смак ☺️). І накачене, і не накачене. Я б просто додала якоїсь тонкощі до цієї реклами, більше ідеї, а не просто натяк на 🍆А як дівчина 21 століття я рада, що ми живемо за часів, коли чиєсь тіло вже не надто парить цивілізований світ. Продовжуймо!p.s. на жаль, Instagram поки що бореться з такими натяками на еротику, рекламу видалили. Як ви вважаєте, правильно зробили? І взагалі, що думаєте про цю рекламу? 👇