Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Овертайм із Сажком
Added 14 Jul 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Number of subscribers: 2 096
Photos: 3,570
Videos: 208
Links: 2,170
Description:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/

👥 Number of subscribers

2 096
Average/Day:: -8
Average/Week:: +7
Average/Month:: -20

👁️ Average views per message

1 127
Average/Day:: 985
Average/Week:: 967
ERR: 53.77%

📊 Messages per Day

5
Last day: 3
Week average: 3.6
Average per day: 5

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,110 25-08-22 17:49
Не можу зрозуміти геніальність трансферних мувів Динамо. https://t.me/DynamoKyiv/12643Віддавати двох центрбеків влітку в оренди, які б на рівні УПЛ спокійно могли дати ротацію на прохідні матчі. Коли в складі залишається 2,5 гравці на позицію, один із яких Попов на перманентних травмах, а другий - зять президента, якого б до основи Динамо не підпустили і на кілометр, якби не це.Навіть немає ніякого фулбека, який міг би в центр зайти за необхідності, як раніше був Кендзьора. З Бражком гратимуть в центрі захисту, який навіть не чистий опорник по якостях, а вісімка?Чи не сильно велика ставка на зеро Біловара? Це ж не Монако.Хіба що точно буде трансфер якийсь, бо гроші за Забарного прийдуть. Але віри в це зовсім немає. От 2,5 роки не могли підписати захисника, а тут раптом все вийде?Чи вже настільки грошей немає, що на зарплати не вистачає навіть Дячуку та Сироті? Чи Шовковський включив режим самогубця та відмовляється від допомоги?Занадто багато питань до діяльності Динамо на трансферному ринку.
👁 1,080 25-08-14 20:02
Безвідносно вилучення Очеретька - Шахтар проводить дуже непоганий матч з Панатінаїкосом. І є відчуття, якби була можливість освіжити вчасно гру, то й вилучення не було б, й до овертаймів не дійшло б. Туран дуже непогано розібрав суперника - в принципі працювала ось ця асиметрична схема у позиційному нападі, де зліва ширину забезпечував вінгер Невертон, а Педро заходив в середину, а справа ширину забезпечував фулбек Вінісіус, а Аліссон заходив в середину. Плюс ці вбігання в карний несподівані Очеретька та навіть Марлона, який начебто опорник. Розрізні передачі в середину, які непогано працювали. Але не вистачало іноді якості в заключній фазі: то останній пас не докрутять або немає якіснішого відкривання в карний (Бондаренко, а не Судаков), то завершення нормального немає (Невертон, а не Кевін, немає на лаві нападника). Є відчуття, що все одно варто було освіжити склад раніше - все одно ж є на лавці хоча б Конопля, Назарина та Швед. А Туран так і не провів жодної заміни за 90 хвилин та почав овертайми без замін. Це занадто жорстко. Далі вже піде гра на виживання - вдесятьох, без ресурсу, додаткові 30 хвилин. Тому там вже характер та якість фізичної підготовки більше грають, ніж якість гри. Як би не закінчилося - це все одно хороший матч Шахтаря, враховуючи обставини.
👁 777 25-08-13 20:04
А тепер серйозно щодо травм у Шахтарі 🧐По-перше, будь-які травми у команді слід аналізувати індивідуально, тому що не можна порівнювати бекграунд умовного Траоре та Криськіва на предмет потенційого отримання травми.Ласіна Траоре – гравець з серйозним ризиком травм, важкою історією. Отримання ним мʼязової травми не повинно дивувати.Травму Егіналдо ми розбирали. Вторинний контакт, потенційна історія з невдалою активацією перед виходом на поле, плюс історія травм за останній час.Криськів і Кевін - мʼязові травми, які є типовими для передсезонної підготовки.Та й взагалі, не слід забувати про фактор зміни тренера. Згідно з останніми науковими даними зміна тренерського складу завжди корелює із збільшенням травм саме мʼязів задньої поверхні стегна. Змінюється рутина, навантаження, та стиль роботи.Тому тут не проблема в «чиряку» Турана (ніколи не думав, що таке напишу😅), а в самому факті фундаментальних змін у штабі.Ну а про те, що команда рік не тренувалася, мені здається коментувати навіть не варто 😅
👁 989 25-08-03 17:11
Здавалося, у цьому матчі повна перевага мала б бути у Карпат, враховуючи, що Полісся грало в четвер складний матч єврокубків. Але все вийшло навпаки - навіть попри певні нюанси по суддівству, це абсолютно заслужена перемога Полісся.Ротань розібрав високу лінію оборони Лупашка, яка раз за разом давала збій - і Полісся користувалося цією глибиною, яку подарували львів'яни. Дуже непереконливий старт Карпат. І все це накладається на певні сумніви перед початком сезону, що чимало розданих Карпатам авансів після солідного минулого сезону, можливо, завчасні. Тоді Карпати грали в якості аутсайдера без будь-якого тиску, а коли вийшли в роль фаворита - під тиском завалили кінцівку та втратили місце в єврокубках. Тепер же від них навпаки дуууже багато чекають. Як би це не зіграло навпаки. Бо, здається, за літо Карпати сильнішими не стали. І якщо припустити, що минулого сезону вони все ж виступили дещо вище рівня своїх можливостей, то по суті досі це команда середини таблиці УПЛ.Змінити це може лише стрімкий прогрес наявних гравців та якісь несподівані цікаві трансфери. З іншого боку, зараз в УПЛ і не так багато команд, які можуть зрівнятися з Карпатами за можливостями. Тому очікування від них зрозумілі. Просто вони зараз в такій напівпастці, коли раніше могли грати в своє задоволення, як говорив Лупашко, в красивий футбол. А тепер буде тиск за результат, бо начебто фаворит на єврокубких для багатьох.
👁 933 25-07-22 16:17
Як виглядає кнопкодавство по вказівці без підготовкиНародний депутат України та почесний президент федерації стронгмену Василь Вірастюк повідомив в коментарі Трибуні, що голосував за законопроєкт про ліквідацію незалежності НАБУ та САП, бо "вони займалися не до кінця тим, що потрібно робити. Збирали на кого потрібно і на кого не потрібно". А народний депутат України та олімпійський чемпіон з боротьби Жан Беленюк повідомив Трибуні, що "Підтримав позицію Президента".А народна депутатка Ольга Саладуха сказала Трибуні, що таке голосування "було певним компромісом, аби запобігти непоправному - повній ліквідації органів". Що? Детальніше - в наших ексклюзивах:🗣 Вірастюк – про те, чому підтримав ліквідацію незалежності НАБУ та САП: «Вони збирали на кого потрібно і на кого не потрібно»🗣 Жан Беленюк: «Підтримав позицію Президента щодо цього питання, в контексті зовнішніх та внутрішньополітичних викликів»🗣 Ольга Саладуха: «Сьогоднішнє голосування було певним компромісом, аби запобігти непоправному – повній ліквідації органів»
👁 1,300 25-07-18 17:01
Арда Туран оригінально пояснив різницю між Дарійо Срною та Сергієм Палкіним:– Думаю, що у Даріо дуже високі та складні цілі, навіть радикальні. Але Сергій Палкін – справжній джентльмен. Один із найприємніших людей, яких я зустрічав у своєму житті. Коли він про щось просить, то робить це дуже ввічливо. Про Даріо я не можу сказати те ж саме, – сміється Туран.І додає англійською.– Я люблю Даріо.***Ще один топовий спікер на Трибуні - перше велике інтерв’ю українським ЗМІ нового головного тренера Шахтаря Арди Турана:🎙 Інтерв'ю Арди Турана: «Українська група, бразильська група – такого в нас немає. Ми одна родина» Іра Козюпа була вражена спілкуванням з турком)🗣 Він привітний – тисне руку, представляється, пропонує каву, називає тебе на ім’я. Вміє пожартувати і навіть потролити, як було в моменті з «Карпатами». Але разом з тим він вибудовує кордони і межі. І якщо йому не подобається питання чи тема, то ви це відчуєте.Якщо описувати його одним словом, то це буде солідний. Він без сумніву топспікер і під час спілкування відчувається його бекграунд гравця, який мав велику кар’єру і пограв на високому рівні. А також має відповідне коло спілкування. ***Таку футбольну глибу варто почитати.
👁 1,170 25-07-11 15:22
Одне з найкращих інтерв'ю, які читав за останній час, в плані розкриття персонажа:🗣 Президент «Кудрівки»: «Не можемо казати про дно. Бізнесмени вкладають в спорт кошти, і за це люди мають дякувати»Майстерна журналістська робота Колі Решнюка - як питання, так і уточнення, вийшло майже ідеально. А в коментарях взагалі все палає, що ще раз підтверджує, що персонажа вдалося показати таким, який він дійсно і є, а це дуже непросто зробити в інтерв'ю.Обов'язково треба читати, щоб розуміти, хто ж в нас заходить в УПЛ. Один діалог для затравки:– Ви новачок в переліку власників клубів УПЛ, про вас не так багато інформації в публічних джерелах. Розкажіть про себе – ким ви є, чим займаєтесь.– Перш за все люблю футбол. Я з футболом з раннього дитинства й по сьогодні. Зараз не тільки через «Кудрівку», а й через дітей своїх (два сини Романа сьогодні займаються в академії бременського «Вердера» – Tribuna.com). І в мене є бізнес, я підприємець. Якось так, якщо коротко.– Ви фінансуєте клуб самостійно, всю його структуру?– Як та з яких джерел ми фінансуємо сьогодні клуб – це прерогатива президента. Головне, щоб команда мала все необхідне для футбольної діяльності. Це основне – фінансування на належному рівні.– Який саме бізнес у вас? Зустрічав інформацію про будівельний бізнес.- Так, є будівельний бізнес. Сьогодні вся інформація доступна кожному. Хто бажає подивитись, хто чим займається, є державні реєстри.– В тому й річ, що перед нашою розмовою я перевіряв держреєстри, але не знайшов там інформації про ваш бізнес, окрім «Кудрівки». Проте знаю, що в самій Кудрівці у вас є, наприклад, виробництво сирів.– Це мама займається. Дивіться, я скажу коротко та зрозуміло для загалу. Є я, є партнери, клуб з належним фінансуванням та великими амбіціями. Ми будемо тільки збільшувати бюджет, належний для рівня УПЛ. Ми прийшли сюди надовго. Зроблю все, щоб команда мала належні умови для розвитку і команди, і футболу, і рівня, і, звичайно, досягнення тих результатів, які будемо перед командою ставити.– Хто ці партнери, про яких ви говорите?– Це запитання не зовсім доречне й не потребує великого обговорення й того часу, скільки ми з вами про це спілкуємося.
👁 829 25-07-03 12:05
💸 Багатий «Металіст 1925» з Бартуловичем – ще одна цікава команда на зборах.Вони поки теж провели лише два спаринги, але вже є кілька спостережень.1️⃣ Не всі гравці доїхали/готові/куплені, а з тих, хто доступний, ставка Бартуловича виглядає наступним чином на основі двох матчів:Справа наліво: Варакута – Крупський, Павлюк, Шабанов, Мартинюк – Калюжний – Чурко, Юрченко (Калітвінцев) – Антюх, Рашиця – Овусу Без Моури, бо він приєднався до зборів пізніше.2️⃣ Здається, новому штабу на позиції форварда більше подобається Овусу, який повернувся з оренди, а не зимовий новачок Мба (двічі починав у запасі). Одразу впало у вічі, що Овусу виглядає доволі жваво в пресингу. Можливо, це одна з причин. 3️⃣ Салюка, схоже, не бачать основним. Він двічі виходив не в центрі оборони, а справа, де очевидно в сезоні гратиме 3-мільйонний Крупський.4️⃣ Відповідно, пара центрбеків – новачки Павлюк-Шабанов. І від них дуже багато чого залежить у грі. Як і в «Полісся» Ротаня, Бартулович на цих зборах теж практикує затяжні розіграші біля власних воріт зі залученням воротаря.На трансляціях спарингів добре чути підказки тренерів – часто від центрбеків вимагають виманювати суперника у пресинг, а тоді самотужки входити в простір. Або виконувати діагоналі на швидких вінгерів у глибину.І помітно, наскільки ця новозібрана команда ще не зігралась між собою. Проти «Панатінаїкоса», який якісно пресингував, було аж надто багато помилок/втрат при спробах цих розіграшів. Так привезли один з пропущених голів.А якщо не помилок/втрат, то зворотніх пасів на голкіпера від Калюжного чи інших півзахисників, що ніяк не просувало атаку. Додав до поста відео якраз з цими прикладами.Але це, звісно, може бути просто питанням часу та практики. Попереду в 1925 ще багато цікавих спарингів, навіть проти «Боруссії» Менхенгладбах буде.***🤟 Розбір з трибун // Vatras
👁 913 25-07-02 13:29
Сьогодні день спортивного журналіста.Передам далі просту мудрість, якій давно навчив наш головред Олег Щербаков та яку повністю підтримую: головне слово в словосполученні "спортивний журналіст" - саме "журналіст". А в якій сфері ви працюєте - це вже нюанси, бо принципи мають бути однаковими.На жаль, з принципами найвідоміших журналістів як мінімум у футболі в нас все, м'яко кажучи, не дуже добре. І доки в нас не запрацює інститут репутації та спортивними журналістами продовжуватимуть називати очевидно зашкварених підстилок власників клубів та агентів - в журналістів, які працюють в спорті чесно, можливо, навіть трошки й не буде бажання, щоб їх називали журналістами. Принаймні, коли починав 10 років тому, мене дуже коробило, коли називали мене журналістом. Бо занадто зашкварними були й, на жаль, залишаються більшість найвідоміших та найбільших медіаперсон, блогерів, які продовжують називати себе спортивними чи футбольними журналістами, хоча ними взагалі не є. У кращому разі вони - піарники. У гіршому - самі розумієте.І, на жаль, те, що відбувається роками в футболі - на виду у всіх та з мовчазної згоди більшості інших колег, для яких вказання на хуйню та явний зашквар чомусь називається порушенням професійної етики між журналістами (яка ж дурня!!!) - залишає свій слід на всьому спорті. Бо по умовному Циганику чи Бурбасу прості вболівальники сприймають всю професію - не тільки в футболі, а й всьому спорті. А подібні персони і далі рукопожатні, і далі мають величезний вплив та і далі навіть більшість навіть класних колег по професії не вважає чимось зашкварним з'являтися з ними в одній студії, а більшість людей футболу - давати таким "журналістам" коментарі, інсайди та інтерв'ю. Тому все по старому. Коли насправді в країні вистачає спортивних журналістів, які роблять свою роботу професійно та якісно. Але вони не дружать з гравцями, власниками клубів, агентами та не паразитують на знайомствах з ними, щоб отримати підвищені медійність, перегляди та, відповідно, й гроші. Ну, і на футбольне телебачення як мінімум до недавнього часу їх майже не підпускали, бо всі ж розуміють, хто платив гроші на Плюсах чи Футболах та хто замовляв музику. І наскільки це вплинуло на медійну відомість окремих персонажів, для яких журналістські принципи нічого не значать.Тому, з одного боку, наче й свято, а, з іншого боку, наче й сумний день та щорічне нагадування, де репутаційно знаходиться професія завдяки окремим персонажам з мовчазливої згоди більшості інших колег й людей футболу.
👁 1,400 25-06-20 12:06
«Просто п*зда. Почалося». Ці кілька страшних слів за останні кілька днів я чую від кожного військовослужбовця кожного підрозділу мого батальйону. Ми воюємо на Новопавлівському напрямку, кордон Дніпропетрощини й Донеччини. Останній тиждень росіяни там посилили й масштабували штурми. До Дніпропетровщини їм залишилися кілометри, які можна перерахувати на пальцях однієї руки.Відповідно, об‘єми засобів уражень ми різними способами збільшуємо також. Зараз нам потрібно виставити позиції для авіаційних комплексів різного типу. Щоб по-всякому нищити й зупиняти ворога. Щоби все обладнати - треба 270 тис грн. Також це можливість для вас виграти м‘яч з автографами переможців Євро-2012. 8 автографів справжніх легенд. Серхіо Рамос, Касільяс, Іньєста, Хаві, Торрес, Фернандо Льоренте, Педро, Хуанфран. Цей м‘яч іспанці подарували працівникам готелю, де й тоді проживали. Кожна сума, кратна 250 грн - шанс виграти цей м‘яч і допомогти нам у критичній ситуації. Банка отут - https://send.monobank.ua/jar/7xRQt14Kzp.