Source
Овертайм із Сажком | Знову свято не на нашій футбольній вулиці. І, звичайно, можна скільки ...
1 010 Views/Reach
2025-08-26 20:24
Message №5066
Знову свято не на нашій футбольній вулиці. І, звичайно, можна скільки завгодно говорити про війну. Проте ось що важливо: не так вже й давно були інсайди про бюджет Динамо в 20-25 млн євро, можу припустити, що з того часу він міг цілком скоротитися до 15-20 млн - дуже відчувається, як Суркіс все більше затягує пояси, бо немає обороту грошей в трансферах, призових. Бульбашка стискається. І я ось взагалі не вірю, що в Кайрата може бути бюджет більше Динамо. Скоріше навпаки. Пошук по Кайрату дає 10-15 млн, але хто зна наскільки це близько до правди. В цілому здається, що десь так воно і має бути, причому скоріше в нижньому діапазоні, бо майже всі трансфери Кайрата за останні кілька сезонів - це вільні агенти чи взагалі оренди. Та і взагалі там не так багато трансферів. Вони не витачають майже нічого на переходи - звичайно, окрім підписних бонусів, зарплат та агентських.Та, блін, думаю, що в Полісся навряд менший бюджет за Кайрат.Очевидно, що вихід Кайрата в ЛЧ - не закономірність, а сенсація. Очевидно, що багато зійшлося. Так не може бути завжди. Але не треба говорити, що лише війна винна в такому падінні нашого футболу - це не так. Шахтар, в якого точно бюджет суттєво більше Кайрата, взагалі навіть не потрапив з чемпіонату в ЛЧ та не зміг пройти в групу ЛЄ. Скільки десятків мільйонів він вже витратив на цей склад і скільки ще прийде до кінця вікна? Має бути точно більше 100. Тому це не тільки війна. Це очевидне неоптимальне використання тих ресурсів, що є в наявності. Доволі солідних ресурсів, якщо говорити про Динамо. Величезних ресурсів, якщо говорити про Шахтар. Знову ж таки, є велика ймовірність, що Шахтар заграє зрештою досить непогано - бо, блін, дивно було б з такими вкладеннями не заграти. Але він мав бути ще в цій ЛЧ. І це величезний провал клубу, що він там, де він зараз. А оскільки Динамо потрапило замість Шахтаря, то воно хоча б мало показати натяк на боротьбу та не вилітати так ганебно. Тому мене це й гризе - бо буде точно в цій ЛЧ кілька клубів, які можуть тільки мріяти про можливості наших топів. А ми продовжимо говорити, що це все лише війна.