Source
Овертайм із Сажком | Артем Кравець публічно подякував людям за реакцію на його скандальне і...
1 170 Views/Reach
2025-09-21 16:41
Message №5197
Артем Кравець публічно подякував людям за реакцію на його скандальне інтерв'ю Бурбасу про стан справ в Динамо - там він говорив про корупцію та інші проблеми клубу.Мені здається, що ключове в цій історії - не ідеалізувати Кравця. Сам факт, кому він дав це інтерв'ю, хоча мав інші пропозиції - вже говорить особисто для мене багато що. Також ми не знаємо, що там Артем напрацював скаутом в Динамо - це неможливо оцінити. А сама історія зі зростом Себальоса, якого він особисто дуже хотів бачити в клубі і лобіював - вона насправді показова та комічна. Так, Кравець в цілому складає враження просунутої в порівнянні з більшістю футболістів особистості. Так, фактично про всі ці речі писали чи говорили журналісти і так - Артем лише надав підтвердження тому, що було очевидним. Але розуміти, що не так та бути справжнім профі у дуже специфічній професії, яка потребує сотень годин відсмотру відео, аналітичного складу розуму та та обробки величезних масивів даних - це зовсім інше. І, власне, сам факт, що Кравець з радника президента в певний момент чомусь став скаутом першої команди Динамо, бо попросили допомогти - також показовий і комічний. Цій професій вчаться, проходять різні щаблі розвитку і, як мені здається, як мінімум дуже-дуже рідко потрапляють одразу на такий рівень без серйозного бекграунду. А в Динамо таке можливо - навіть цей факт на голову не налазить. Тому респект Кравцю за те, що заговорив, ніхто цього раніше не робив, а давно треба було. Але не треба його ідеалізувати - до нього точно є питання по скаутській історії, чи має він взагалі скіли і досвід, щоб бути скаутом в такому клубі, як Динамо. Просто спостерігаємо з попкорном, як воно горить.