Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Оленка вєщає
Added 06 Jan 2025

Оленка вєщає

@olenka_veschaye
Number of subscribers: 151
Photos: 28
Videos: 17
Links: 42
Description:
Що на умі, то і в телеграмі. Вигулюю свою експертну експертність. Питання-пропозиції сюди -> @olena_shelina
Source

Оленка вєщає | Андейт про те як Оленка намагається не заїбатися працюючи на двох робо...

Telegram community logo - Оленка вєщає Оленка вєщає @olenka_veschaye
73 Views/Reach 2026-05-22 12:02 Message №692
Андейт про те як Оленка намагається не заїбатися працюючи на двох роботах і + ферма-сироварня. Коротко - не дуже виходить. Пістійно мучає сумління, що десь не допрацьовую. Навіть якщо проводжу за компом по 12 годин🤪 Хоча розумію, що з одним проектом я б щось робила не більше як 6 годин. Але ж ці таракашки буйні намагаються постійно доказати, що на одній роботі з мене толку було б більше. Але ми їм не віримо)))Часом вдається навіть продуктивно щось зробити і бачу що не все так погано. Але на одному проекті привалило купа роботи і все треба зробити до середи а краще до вівторка. А я не хоооооочу нічого робити 🫠Ну і звісно ці поїздки зранку і робота в різних рандомних місцях - таке собі. Буду старатися без цього. Або вдома або в Саші. І то так, щоб до нього приїхати ввечері і на ранок зі свіжою головою працювати. Бо після 4х годин в електричках яка вже там робота. Навіть альтернатива в вигляді 2год за кермом не радує. Працівники на фермі не такі самостійні як би мені хотілося. Всі спілкуються через мене. Між собою вирішувати питання не получається. Буду вчити. Ібо нєфіг. По сиру - крутим мутим асортимент. Мені постійно хочеться всього і побільше. А Таня не вивозить. Ітого в нас на продаж сиру реально мало бо багато зіпсованих партій бо щось пішло не по плану і складно відслідкувати де. Тому зараз зменшили асортимент і вчимо ази. + намагаюся виводити логістику відправок - те що визріває довго чи солиться може лежати довго, але інші сири мають термін придатності 10-14 днів. І в ідеалі цей сир відправити людям вже на 2-3й день виробництва - хай в людей в холодильнику лежить а не в мене. Але є нюансик - я багато катаюся а більше завезти на пошту нема кому. + вся ця упаковка, холодогени в т.д. Часом думаю може по місцю продавати і не морочити голову. Але треба рахувати цифри і зусилля. Все хоче час і увагу, а їх нема. Тай таке. Працюємо. В липні справжня відпустка на морьку без робіт і ферми. Треба дотягнути