Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Настанови Необлікованого
Added 14 Jul 2024

Настанови Необлікованого

@neoblikovanyi
Number of subscribers: 5 538
Photos: 886
Videos: 163
Links: 491
Description:
Метою цього каналу є відбір, поширення, аналіз елементів військового мистецтва і бойової підготовки (загальновійськової/піхотної). Прагну, щоб ця інформація була корисна і цікава як новобранцям, так і досвідченим воякам.

👥 Number of subscribers

5 538
Average/Day:: +2
Average/Week:: -19
Average/Month:: -65

👁️ Average views per message

3 363
Average/Day:: 2,470
Average/Week:: 6,279
ERR: 60.73%

📊 Messages per Day

1.3
Last day: 1
Week average: 1.7
Average per day: 1.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Великий пост про зачистку приміщень та сікюбі (CQB/CQC) загаломЦя тема породжує багато суперечок «як правильно», моди, тактікульного надрочєва по принципу карго-культу «побачив відео як tier1 специ США роблять, хочу як вони». Отже, найкращий метод зачистки приміщення це - КАБ. Як альтернатива - танк в притул, САУшка прямою наводкою і так далі, ідею ви зрозуміли. Можете зі мною сперечатись, але при наявності ресурсів, і якщо обстановка дозволяє, цими методами CQB користуються всі. Якщо ви знаєте, що у цьому приміщенні сидять погані хлопці, а хороших хлопців там нема, то при наявності грошей можна хоч Томагавк по ним закинути. АЛЕОсь тут ми і наближаємся до головних проблем, чому всі інші способи зачистки існують і заслуговують на життя:а) ресурси не завжди є в наявності.б) ресурси є в наявності, але їх неможливо використати (ППО противника не дає кинути КАБ, танк або САУшка не підʼїде на пряму наводку).в) і дуже часто в урбанізованих умовах - ви не знаєте ТОЧНО де саме знаходяться погані хлопці, а рівняти з землею усе підряд ресурсів немає навіть у самих багатих.г) політика - наявність цивільних, втрати серед яких недопустимі, або інші чутливі обставини (наприклад - битва при ен-Наджафі у 2003 році, святиня шиітських мусульман, яку не можна було руйнувати).Наш противник на початку повномасштабки ігнорував пункт В, як наслідок маєм міста стерті з лиця землі, але навіть у кацапів ресурси вичерпались, і продовжувати в тому ж дусі вони не можуть. Таким чином, постає необхідність знищувати не просто усі бетонні глиби на шляху, а виявляти точне місцезнаходження противника, і вражати його там точково. Зробити це непросто, тому що будь-яке місто або село дає багато можливостей сховатись та укритись від противника. Хто це має робити? Звичайно ж - піхота. Саме для того, щоб піхота могла, відносно, убезпечити себе в умовах, де противник може бути у кожній кімнаті, і за кожним кутом - існують різноманітні методи зачистки. Концепція, яку не розуміє дуже багато людей, яких навчають діям в урбанізованих умовах, це те, що у більшості кімнат, і за більшістю кутів противника не буде. Але оглядати за всіма правилами доведеться усе. Це процес надзвичайно виснажливий та підступний, тому що зачистивши 10 пустих кімнат, ваша обережність почне падати, а в 11й натрапите розслабленими на противника. Тобто більша частина дій в урбанізованих умовах, це не власне бій з виявленим ворогом, а як переміщуватись в цій обстановці постійно зберігаючи готовність до сутички. Коли ж противника точно виявлено постають нові проблеми повʼязані з його знищенням. Стрілкотня має обмежену ефективність проти ворога в укритті, тому ще з Другої світової принцип «у кімнату спочатку заходить граната, потім ти», але навіть гранати не гарантують результат. Історій, що в приміщення з противником кинули десяток гранат, а він далі відстрілювався вистачає. Тому термобари, ТМ-ки і 120 міни із запалювальною трубкою набагато надійніші варіанти, але які не завжди доступні. Отже, закидавши противника гранатами, прострілявши усе по-сомалійськи, заходити у приміщення вам все-одно доведеться, і краще уміти це робити правильно, зі зброєю у положенні готовності до негайного відкриття вогню, не затримуючись у дверному отворі і правильно розділяючи сектори і мертві зони між собою. Якщо ж у вас «антитерористична війна», як у американців протягом Great war on terror, то гранати, термобари і ТМ-ки можуть бути взагалі заброненими для використання, і вирішувати все доведеться виключно заходом із стрілкачом у ближній бій і розрізненням де терорист, а де цивіл, якого стріляти не можна. Висновок наступний: уміти правильно заходити, як учать американці - треба. Це корисні навички, які були здобуті великою кровʼю, але у специфічному контексті. У наших умовах, все буває простіше, і можна вирішити проблему іншими методами, не наражаючи себе на лишню небезпеку. Готуватись треба до всіх варіантів.
Кацапський мультік «маша і ведмідь» на першому місці за переглядами в українському сегменті дитячого YoutubeУ популярних медіа акцентують увагу на тому, що мультик москальський і платить податки в бюджет рф. Але ніхто не пише, що він сам по собі наскрізь дегенератський і робить із дітей кретинів. Це досконалий інструмент виховання homo noviopus - лояльного до балалайок, кокошніків, язика, «какая-разніца» овоча-дебілоїда. В подальшому буде плавний перехід на російський реп і попсу у музиці, «слово пацана» у кінематографі, алхім, драганів, риндиків-слонів у підписках соцмереж. Це ще одна проблема нашої демографії - малого того, що ми народжуємо мало, так ще й тих хто народився виховуєм космополітами без роду, племені та зачатків здорових цінностей. Це замкнутий круг, який почався із розкладання церкви та сімʼї у совєтському союзі, і вийти з якого свідомо вкрай важко. Лише створюючи здорову альтернативу у вигляді сильної, сповненої любові та чесноти сімʼї, та ширших, міцних спільнот на основі таких сімей можна очікувати на якісь позитивні зміни у суспільстві. Найголовніше не впадати в гріх відчаю, брати демографію у свої руки, робити і вирощувати здорових дітей, гуртуватися із тими, хто робить так само.
З перерізаним горлом 5 діб повз до українських позицій. На Дніпропетровщині лікують військового, який втік з полону РФ «Його спочатку одні впіймали, а потім вже завели в підвал, там вже були зовсім інші військові. Там їх було двоє, і ці двоє знущалися над ними», — каже дружина військового. Вікторія розповідає, як російські військові катували її чоловіка — 33-річного нацгвардійця Владислава. Йому перерізали горло і залишили помирати. Але він зміг врятуватись. Нині боєць у відділенні реанімації лікарні області. Говорити не може — про все, що відбулося, написав у щоденнику. Пригадує: кілька тижнів тому його бригада втратила контроль над позицією поблизу Покровська. Намагаючись допомогти побратимам, Владислав потрапив у полон. «Те, що він розповідав, що першим хлопцям, які потрапили в полон — вони були з розвідки — їм виколювали очі, відрізали губи, чоловічі органи обрізали, вуха, ніс», — каже брат Владислава Євген.Владислав був останнім серед восьми бійців, кого російські вйськові скинули в яму — вони думали, що всі мертві, розповів рідним поранений. Дочекавшись, коли військові РФ пішли — Владислав перев’язав горло тканиною і майже пʼять діб повз до українських позицій.«Він каже, що йому повезло тим, що коли їх викинули в яму, зверху ще сміття висипали, щоб не так видно було. Там була побита пляшка, у нього ж руки були зв’язані, і так він зміг тією пляшкою порізати мотузку», — розповідає Вікторія.Попри те, що пережив — Владислав вже думає про повернення на фронт, каже його брат Євген.«Пише, що щоб ті тварюки всі відчули те, що відчув я і ті сім наших хлопців-козаків», — каже брат пораненого. Я вважаю, що треба підняти зарплату полоненим московитам, щоб вони могли купувати більше цигарок. Ну і меню салатів полоненим теж треба збільшити, а то мало овочів якось. Допомога каналу та звʼязок
ЩИТ ТРАДИЦІЇ ПРОТИСТОЇТЬ «ЛЕГАЛІЗОВАНИМ» НАРКОТОЧКАМ❗️До нас давно дійшли чутки про діяльність мережі U420, де під виглядом «сувенірів» відкрито продаються наркотичні речовини. Ми вирішили перевірити цю інформацію і відправили нашого неповнолітнього розвідника на контрольну закупку, у приватній розмові касир-барига наркошопу безсоромно розповів про всі наркотичні ефекти своїх «сувенірів»! Таким чином, поблизу станції метро Лівобережна, і ще у декількох локаціях столиці, не ховаючись ані від правоохоронців, ані від небайдужих громадян - зловмисники неприховано отруюють не просто молодь, а і дітей та підлітків навіть не цікавлячись їхнім віком. Ми недопустимо отруєння нашої Нації на фоні війни за виживання, і не дамо спуску тим, хто убиває її майбутнє, доки воїни на фронті за нього гинуть. Цей допис лише вступ до розбору даної проблеми, усі деталі та докази згодом! Якщо ви поділяєте наші погляди та прагнете припинити поступ деградації на наших вулицях - приєднуйтесь до руху Щит Традиції!
Останні слова середньовічних воїнів із статті на сайті medievalists.netЕдуард I, король Англії (помер 1307 р.), помер безпосередньо перед тим, як його армія збиралася вторгнутися до Шотландії: «Загорніть мої кістки в гамак і нехай їх несуть перед армією, щоб я все ще міг вести вас до перемоги».Костянтин XI, останній імператор Візантії, кинувся на ворогів при облозі Константинополя османами в 1453 році з такими словами: «Отже, немає жодного християнина, який би бажав звільнити мене від цього життя?»Бертран дю Геклен (помер 1380 р.), французький військовий командир, перед смертю віддав останній наказ: «Пам’ятайте, що ваші справи лише з тими, хто носить зброю. Церковнослужителі, бідні, жінки та діти — не ваші вороги… Я доручаю королю мою дружину… мого брата… Прощавайте, я помираю».Вільям Маршал (помер 1219 р.) був відомим англійським лицарем. Він сказав своїй родині та прихильникам: «Я помираю. Я доручаю вас Богові. Я більше не можу бути з вами. Я не можу захистити себе від смерті». Ян Жижка (помер 1424 р.), чеський воєначальник, сказав своїм військам: «Обтягніть моєю шкірою литаври, для служби Богемії (сучасна Чехія)». У «Сазі про Ньяла» Торгрім Східняк та інші вирушають напасти на Гуннара Гямундарсона в його будинку. Торгрім піднімається на дах, але Гуннар пронизує його алебардою. Після того, як Торгрім спускається, інші запитують: «Ну, Гуннар вдома?» Торгрім відповідає: «Перевірте це самі, але я дізнався одне – його алебарда вдома». Потім він упав мертвим.
Прощавай, легендо! 🫡Досі зарезервований виключно для спеціальних сил Бундесверу мультимаскувальний принт (3) скоро буде впроваджений у всьому Бундесвері замість 5-колірного камуфляжного принта, повідомляє портал мілітарний німецький портал hartpunkt Федеральне міністерство оборони вирішило, що з 2026 року особисте спорядження та одяг будуть закуповуватися з мультимаскувальним принтом. Переоснащення всіх солдатів Бундесверу, за повідомленнями, заплановано на 2028 і 2029 роки.За інформацією, що надійшла до hartpunkt, вже наприкінці 2022 року уповноважені представники видів збройних сил та організаційних підрозділів у сфері одягу висловилися за впровадження в усіх підрозділах камуфляжу Multitarndruck, який наразі використовується виключно спеціальними підрозділами Бундесверу.Ідея мультикамуфляжу, розробленого німецькими збройними силами в середині 2010-х років, полягає в тому, щоб мати камуфляжний візерунок, який не є оптимально пристосованим до конкретного середовища, але забезпечує солдатам максимально ефективне базове маскування в різних оперативних умовах.Мультимаскувальний принт не є найкращим візерунком у якомога більшій кількості умов використання, але він не є найгіршим у якомога більшій кількості умов використання, йдеться у дослідженні Військово-наукового інституту матеріалів і експлуатаційних речовин (WIWeB)Хоча є ситуації, в яких 5-колірний камуфляжний принт, який зараз використовується в німецьких збройних силах, має переваги, наприклад, при використанні в зелених європейських змішаних лісах, слід пам'ятати, що більшість боїв відбувається в міських районах та навколо них. І саме в таких умовах, згідно з дослідженням WIWeB, багатоколірний камуфляжний принт маскує краще.
У Великобританії опублікували звіт баронеси Кейсі. Цей звіт доручив зробити уряд, щоб дослідити діяльність банд чурок «азіатських чоловіків», що систематично ґвалтують дітей. Далі тезово: «повідомлення білих дівчат інституційно ігнорувались через страх звинувачень у расизмі»«Баронеса Кейсі встановила, що державні органи використовували "невірні данні, щоб спростувати твердження про етнічну належність злочинців як "сенсаційні, упереджені або неправдиві".«Міністр внутрішніх справ Іветт Купер заявила, що згідно звіту, гвалтівники 10-річних дівчат були на свободі, бо ніхто не хотів розслідувати справи»«Згідно звіту баронеси Кейсі, щорічно близько 500 000 дітей стають жертвами сексуального насилля, проте у 2024 році лише 100 000 були зареєстровані органами поліції.»«Згідно звіту, поліція "дала зрозуміти місцевим радам, що їм не варто оголошувати інформацію про успішні випадки засудження злочинців судом через страх зростання напруги у спільнотах»Це новини не із скотоублюдської блінолопатіі, де чєчєни і даги можуть людей серед білого дня красти, а із, типу, прогресивної європейської держави із верховенством права. Ось чому ми говорим про внутрішніх ворогів уже сьогодні. Які хочуть бачити українські вулиці заповнені сотнями тисяч африкансько-азійського зброду і прапорами «толерантності». Ось їхня толерантність. Сотні тисяч зґвалтованих дітей, і поліція та держ. апарат настільки залякані лівими «активістами», що радше відкриють справу на нормальну людину, яка зверне увагу на етнічну злочинність, ніж на самих злочинців. В Україні ці активісти будуть розповідати про загрозу від націоналістів, як це є зараз, після маршу божевільних у Києві. Коли вам розповідатимуть про загрозу «правих екстремістів», що посміли піднімати руку під неправильним кутом, і безневинних толерастів за все хороше і проти всього поганого - згадайте сотні тисяч зґвалтованих дітей у Англії. Це реальна ціна за боязнь суспільства називати зло злом. За відсутність чоловіків, що здатні злу протистояти.
Вы спрашиваете меня о моих политических взглядах?Я правый? Левый? Консерватор? Традиционалист?Я- за крепкую семью.За сильного отца. За любящую мать. За походы в лес по выходным. За рыбалку с отцом и за уроки с мамой. За честные уличные игры с друзьями, где мальчики любят девочек и совершают подвиги ради них.Со временем я встречу нормальную девушку, которая станет матерью моего ребёнка.Я отведу сына в школу, где его будут учить учителя, любящие своё дело, не навязывая ничего противоестественного.Я отведу его в спортивную секцию.Научу стрелять и защищать свою страну.Научу быть мужчиной.Я не за какой-либо политический вектор.Я- за нормальный, здоровый мир, где всё стоит на своих местах.Потому что есть один закон:всё, что противоестественно- деградирует и умирает.Любая слабость- это приглашение злу совершить преступление против того, кто позволил себе быть слабым.Я- за гармонию силы и духовности.Сами решайте, как это назвать.С каждым оборотом земли люди всё больше размывают границы адекватности.То, что вчера было очевидным, сегодня ставят под сомнение.Мужчина стал “проблемой”. Армия- “проявлением насилия”.Семья, вера, долг-вызывают у одних иронию, у других раздражение.И пока одни строят ракетные шахты, другие-борются за новые местоимения.И вот после этого, дорогие друзья, хочу с вами поделиться.Я читал документальные исследования об одной войне, о которой мало говорят.Это война против сознания. Война, которую ведут в головах. И ведут давно.Пацифизм- это тоже оружие. Его изобрёл не добрый мир, а холодная война.СССР не просто строил танки и ракеты. Он создавал идеологические мины.Чтобы не воевать в лоб, а разложить противника изнутри. Через культуру. Через смыслы. Через подмену истины.В 60–70-х годах КГБ начал масштабную операцию:финансировались антивоенные движения в США и Европе, пацифистские фонды, “движения за мир”. Всё это подавалось как свобода, но действовало как вирус.Вместо армии- марши. Вместо дисциплины- наркотики. Вместо мужественности- “будь собой”.СССР не создавал хиппи, но использовал их как пушечное мясо в идеологической войне.Через прокси-фонды и подставные НКО они распространяли идеи: • зачем воевать? • армия- это зло • оружие- угроза • долг- это устаревшее • патриотизм- это примитивТак убивали понятия:служение, отечество, честь.Параллельно размывались опоры:-семья? отжившее-религия? опиум-мужественность? токсичностьЦель была простой: если ты убьёшь в мужчине воина- тебе не нужно с ним воевать. Он сам всё сдаст.Подписаться 〰️ Инстаграм
Технологічна й масова війна потребує такого ж характеру навчання сержантерії. З огляду на це, по замовленню Верхновного командування Сухопутних військ Райху за проміжок 1937 — 1944 рр. зняли близько 500 навчальних стрічок для різних типів підрозділів та ситуацій. Їх основна тематика, питомо, концетрувалась на діях Königin zu allen Waffen, піхоти. Це і облаштування оборонних позицій, боротьба з бронетехнікою в ближньому бою, правильне застосування камуфляжу, розрахунку дистанції стрільби або кутів обстрілу.Ця ж стрічка, під назвою "Піхотне відділення у розвідці", демонструє, як найменша тактична цеглинка цілого полку діє... ви не повірите, у якості розвідки попереду роти. Здавалось би, все просто й по чину — показано, як правильно пересуватися незнайомою місцевістю, дробити відділ на секції та віддавати накази, а також як вести бій та відходити від супротивника. Але що вразило, так це блок із питаннями для глядача, аби перевірити, чи зрозуміли вони зміст фільму. І це 43-й рік, вдумайтесь.Субтитри англійською в комплекті.#XX_ст #військова_історія #кінематограф
У використанні мотоциклів немає нічого нового і проривного. Вони активно використовувались з різною метою ще під час Другої світової війни усіма сторонами, в тому числі, і для штурмових дій. У такої тактики присутні як переваги, так і недоліки.Переваги:- мобільність. Перше, що приходить в голову, чому до цього взагалі додумались. Може давати перевагу при необхідності подолати відкриту ділянку місцевості швидко. - скритність. Особливо коли говорим про електрички. В порівнянні із бронетехнікою, шансів накопичити сили неподалік від лінії фронту вище, що може дозволити реалізувати ефект раптовості. - розосередженість. Якщо при доставці піхоти для штурмових дій всередині бронетехніки вона вся скупчена всередині, а тому вразлива для одного хорошого попадання, то на байках доведеться вражати кожну ціль індивідуально. - прохідність у вузьких місцях. Для маневрів можна використовувати вузькі тропи, або зарослі, через які бронетехніці проїхати проблематично або неможливо. Недоліки: - відсутність захищеності. Це найголовніша проблема із даним типом транспорту. Мотоцикл вразливий до будь-яких осколкових елементів, мін (виведе з ладу як лєпєсток, так і ТМ-ка), вогню зі стрілецької зброї, невибухових загороджень (і навіть просто гострий уламок від снаряда, який розірвався невідомо коли і просто лежить на маршруті руху, може призвести до поломки). Поломка ж мотоцикла на великій швидкості, з високою долею імовірності призведе до травми водія із усіма витікаючими наслідками. - управління. Цестосується як вимог до управління самим мотоциклом, навченості особового складу (може є інші сфери підготовки, куди ці ресурси можна витратити?), так і управління таким підрозділом. Навіть якщо кожен боєць оснащений гарнітурою і може приймати команди на ходу, для того щоб нажати на тангенту, треба зупинитись, або зняти одну руку з керма на ходу. Тримати якийсь бойовий порядок, дистанцію між собою, виконувати організовано команди, складніше ніж вперед-вперед, також дуже складно. - неможливість вести прицільний вогонь на ходу. Як на мене, недоліки перевершують переваги, і хоч місце для застосування мотоциклів на полі бою може бути - особливо під час активної фази війни, коли їх можна застосувати для рейдових дій в тилу противника, або розвитку наступу при прориві фронту. В теперішніх умовах це гон. Є історія розвитку техніки та військового мистецтва, і причина, чому всі почали створювати броньовані машини для доставки піхоти до поля бою, західні зразки цієї техніки є дуже добре захищеними, і часто витримують багато прямих попадань і підривів без шкоди для екіпажу та десанту, що не скажеш про мотоцикли. Звідси ж витікає і те, чому мотоцикли зʼявились в руках у противника перш за все - виснаження запасів бронетехніки. У нас із нею також не все райдужно, але вона є і хорошої якості (от недавно анонсували передачу 400 М113 Італією). Якби я був кацапом і у мене був вибір штурмувати на мотоциклі, або на буханці, я би обрав мотоцикл. Але якби вибір стояв між М113 і мотоциклом, я ніколи не оберу друге.