😍 ДОМАШНІ ГЛАЗУРОВАНІ СИРКИ - НАБАГАТО СМАЧНІШІ НІЖ МАГАЗИННІвийде порція з 9шт⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:сирна маса:🔹700 г. кисломолочного сиру 9%🔹100 г. цукрової пудри🔹100 г. вершкового масла 82%🔹20 г. ванільного цукруконфітюр🔹100 г. пюре з чорниці(чи інших ягід за смаком)🔹40 г. цукру🔹8 г. кукурудзяного крохмалю.🍫Для глазурі:🔹200 г. молочного шоколаду🔹40 г. рослинної олії🔹30г горіхів🥜⏳час приготування: 2-3години📊КБЖВ на 100г :К.322 Б.8.5 Ж.21 В. 24🕰Прийом: #десерт ⚖️вага всієї порції -1250г🔸беремо кисломолочний жирний сир, пудру, ванільний цукор і розтоплене масло і перебиваємо блендером до однорідної пасти без грудочок🔸беремо свіжі чи морожені ягоди, додаємо цукор і перебиваємо в пюре. Додаємо крохмаль, і постійно помішуючи, ставимо на вогонь - доводимо до загустіння, знімаємо з вогню і даємо охолонути🔸з допомогою кулінарного мішка викладаємо в форму половину сирної маси, далі начинку, і зверху другу частину сирної маси. Та все вирівнюємо📌якщо немає такої форми - можна робити все в харчовій плівці. Ставимо в морозилку на 1 годину до замерзання🔸до шоколаду додаємо олію, і імпульсами, по 20сек, в мікрохвильовці розтоплюємо шоколад. Кожних 20сек дістаємо, перемішуємо, і так до повного розчинення. До шоколаду додайте давлені горіхи і перемішайте🔸 нанизуємо сирки на шпажку і глазуруємо шоколадом. Відправляємо на 10хв в холодильник і готовоВсім смачногооо😘
😍 ПИРІЖКИ З КАПУСТОЮ - як зробити смачні і пухкі пиріжечки✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:опара:🔹1ст.л сухих дріжджів🔹1ст.л цукру🔹120г теплої водидля заварки:🔹80г борошна🔹2ст.л цукру🔹1ч.л солі🔹3ст.л олії🔹250г окропудля тіста🔹2 жовтки🔹550г борошна + борошно для присипки поверхні+ олія при замісідля начинки:🔹1 кг капусти🔹2 цибулини🔹олія для смаження, сіль, перець, паприка🔹50г олії для смаження⏳час приготування: 2 години📊КБЖВ на 100г:К.195 Б.4.3 Ж.7.5 В.29 🕰Прийом: #сніданок, #перекус,#обід⚖️вага всієї порції -2000г🔸змішайте сухі дріжджі, цукор і теплу воду, для опари. Лишіть на 15хв "запрацювати" дріжджам🔸паралельно зробіть заварне тісто - змішайте борошно, олію, цукор, сіль і окріп(киплячу воду). Та теж лишіть на 15хв.🔸до заварної маси додайте два жовтки, опару, і борошно, та замісіть тісто. Перекладіть його на робочу поверхню, щедро присипану борошном і замішуйте 2хв. Не забивайте тісто великою кількістю борошна - краще змастіть руки олією, замісіть ще 1хв, і перекладіть в велику посудину - тісто гарно підійметься.🔸накрийте тісто і лишіть на 1 годину в тепле місце.🔸Для начинки я обсмажив на олії цибулю. Додав дрібно нарізану капусту - смажим 4хв перемішуючи. Додав сіль, перець, паприку, і перемішуючи смажим до м'якості капусти.🔸руки змастіть олією, і відщіпуйте від тіста шматок, який розплюсніть в руці, і перекладіть на робочу поверхню. Тісто розплюсніть, викладіть начинку, та защипніть краї. Після переверніть пиріжок, і руками ще раз приплюсніть пиріжок, як на відео🔸обсмажуємо на малому вогні, на великій кількості олії. В кінці просушіть від зайвого жиру на серветках і готовоютуб - https://youtube.com/@mil_alexxмій інстаграм про схуднення - https://www.instagram.com/mil_alexx_fit/?hl=ruВсім смачногооо😘
😍 МЛИНЦЕВИЙ ТОРТ ⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:для млинців🔹500мл теплого молока🔹225г борошна🔹2ст.л какао від dr.oetker🔹3 яйця🥚🔹40г цукру + 10г ванільного цукру dr.oetker🔹40г розтопленого масладля крему🔹250г вершків 33%🔹60г цукрової пудри від dr.oetkerдля глазурі🔹5ст.л сметани(15%)🔹2ст.л цукру🔹2ст.л какао🔹30г масла⏳час приготування: 40-50хв 📊КБЖВ на 100г: К.228 Б.5.3 Ж.11.7 В.25.7🕰Прийом: #обід,#сніданок #десерт #торт ⚖️вага всієї порції - 1400г🔸в велику тарілку розбийте яйця, додайте цукор і ванільний цукор, і змішайте вінчиком.Залийте пів порції теплого молока, перемішайте - всипаємо борошно, та какао все розмішуємо, доливаємо молоко, розтоплене масло, ретельно розмішали і готово🔸смажимо тонкі млинці. З цієї маси має вийти 12-14шт🔸паралельно готуємо крем. Вливаємо в тарілку 33% вершки і додаємо цукрову пудру. Збивайте міксером вершки - це займе від 3 до 6хв. 🔸 в ковшик вкиньте масло, сметану, цукор, какао - поставте на вогонь, і перемішуючи доведіть до однорідної маси, та дайте охолонути глазурі🔸до млинців прикладіть тарілку, та відріжте нерівні краї🔸тепер складаємо торт - млинці перемащуємо кремом, а зверху і з боків полийте глазурю. Дайте застигнути і можна подаватиВсім смачногооо😘
😍 СМАЧНЮЩИЙ ЧІЗКЕЙК БЕЗ ВИПІЧКИ ІЗ МАКОВИМИ КУЛЬКАМИ - ОКРАСА СВЯТКОВОГО СТОЛУ✅Нам знадобиться:для основи🔹 180г пісочного печива🔹 60г вершкового масла(82.5%)🧈для сирного шару🔹550г кисломолочного сиру( у мене не жирний)🔹200г сметани(15%)🔹80г цукру або згущеного молока🔹10г ванільного цукру🔹5г лимонного соку🔹15г желатину +80г водиДля кульок:🔹 200г готової макової начинки🔹50г мелених горіхівдля шоколадного ганашу🔹80г шоколаду🔹40г гарячих вершків(15%)📌діаметр форми 18см⏳час приготування: 2год.📊КБЖВ на 100г :К.254 Б.9 Ж.14.7 В. 25.1🕰Прийом: #перекус, #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 1500г 🔸пісочне печиво перебийте в крихту, залийте розтопленим маслом і вимішайте. Пересипте в форму для випічки застелену пергаментом. Втрамбуйте щільне дно - та поставте в холодильник🔸для кульок змішайте готову макову начинку із меленими горіхами, і руками зробіть невеликі кульки, які викладіть на основу.🔸залийте желатин водою, розмішайте і лишіть набухати🔸в велику тарілку вкидаємо сир, сметану, додали цукор(або згущене молоко) та для цікавого смаку, раджу взяти трішки ванільного цукру і лимонного соку. Перебийте блендером до однорідної кремоподібної маси.🔸розтопіть набухлий желатин, влийте до сирної маси і все розмішайте вінчиком🔸перелийте в форму і відправляємо в холодильник на 30хв🔸Розтопіть шоколад, влийте до нього гарячі вершки і розмішайте. Вилийте ганаш поверх сирного шару, і розрівняйте по поверхні. Поставте в холодильник на 10хв.🔸дістаємо з форми і можна подаватиВсім смачногооо😘
😍 НАЙЛЕДАЧІШІ СУШІ – СУШІ СЕНДВІЧІ🔥яка із ідей сподобалась більше ?✔️ Маленьке прохання – якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏🔥СЕНДВІЧ З КРАБОВИМИ ПАЛИЧКАМИ🔹100г крабових паличок🔹50г авокадо🔹2ст.л крем-сиру Ферма вершковий🔹1 лист норі🔹100г вареного рису🔥 СЕНДВІЧ З ЧЕРВОНОЮ РИБОЮ🔹100г вареного рису🔹70г червоної риби(слабосоленої)🔹60г огірка🔹2ст.л крем-сиру Ферма з цибулею і травами🔹1 лист норі📌Приготування рису:🔹150г рису + 250г води🔹2-3ст.л рисового оцту🔹1ч.л цукру🔹0.5ч.л солі🔸 Викладаємо лист норі, змащуємо його крем сиром Ферма вершковий, по всій поверхні. На четверту частину норі викладаємо рис, далі рвані крабові палички і шматочки авокадо. Складаємо в сендвіч як на відео, і подаємо з соєвим соусом🔸Беремо лист норі, змащуємо його крем сиром Ферма з цибулею і травами, викладаємо рис, далі шматочки червоної риби, і огірок. Складаємо в сендвіч«Ферма» – крем-сири з натуральним складом, ніжною текстурою та гармонійним смаком, які чудово підходять для різних стравВсім смачнооооого😘
😍 СМАЧНИЙ ТА КОРИСНИЙ САЛАТ З КУРКОЮ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:🔹 250г айсбергу🔹 400г курячого філе🔹 12шт черрі🔹 12 кульок моцарели🔹 заправка до філе - сіль, перець, сушений часник, копчена паприка, олія🧂🔹 1 огірок🔹120г кукурудзиЗаправка до салату🔹2ст.л сметани+2ч.л зернистої гірчиці+1ч.л меду, сіль, перець, сушений часник⏳час приготування: 25хв📊КБЖВ на 100г :К.107 Б.11.5 Ж.4.7 В. 4.8🕰Прийом: #перекус, #обід, #вечеря ⚖️вага всієї порції - 1150г🔸 наріжте куряче філе тонкими слайсами. Додайте сушений часник, паприку, сіль, перець, трішки олії і вимішайте. Обсмажте на малій кількості олії 10хв, до золотистості.🔸 в тарілку закидаємо нарізаний айсберг, черрі, огірок, кульки моцарели, кукурудзу, курку.🔸 для заправки салату беремо сметану, зернисту гірчицю, мед, сушений часник, сіль і перець, та гарно вимішуємо🔸заправляємо, вимішуємо і подаємо📌також приєднуйтесь до марафону за посиланням в описі, знижка на раннє бронювання в 20% Всім смачноооооого😘
😍ЗАКАРПАТСЬКИЙ БОГРАЧ 4 ВИДАМИ М'ЯСА В КАЗАНІ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:🔹300г копченої свинячої грудинки +300г мисливських ковбасок🔹500г свинячих чи телячих ребер🔹500г свинячої вирізки🔹велика морквина(200г)🥕🔹400г помідорів(додайте до них ложку цукру при нарізанні)🔹2 цибулини 220г🧅🔹500г картоплі🔹солодка перчина(250г)🔹зелень петрушки і кропу, 1шт гострого перцю(чилі), 2 ложки томатної пасти🔹сіль, перець, 2 ст.л копченої паприки, ч.л меленого мускату, гострий перець чилі🔹1ст.л гострого соусу Ерош пішта(якщо знайдете)🔹30мл оліїдля галушок:🔹1 яйце, сіль, 70-80г борошна⏳час приготування: 3 години📊КБЖВ на 100г:К.150 Б.9.9 Ж.10.5 В.4.8🕰Прийом: #обід⚖️вага всієї порції - 5000г🔸в казан вливаємо олію, вкидаємо нарізану грудинку, і обсмажуємо щоб вийшли шкварки.🔸вкидаємо нарізану цибулю і копчену паприку. Постійно помішуйте щоб паприка не підгоріла. Обсмажте 6-7хв.🔸вкидаємо нарізані ребра і вирізку. Заливаємо водою, а ще краще бульйоном(овочевим чи м'ясним), накриваємо кришкою і готуємо 1годину.🔸 закидаємо нарізану моркву, картоплю, перець. Додайте помідори, до яких при нарізанні всипали ложку цукру. Вкидаємо нарізані мисливські ковбаски. Та всипаємо спеції - сіль, перець, гострий перець. За наявності - обов'язково додати гострий соус ерош пішта - але в мене не було, я вкинув пару гострих перчиків і томатну пасту🔸залийте все водою, і проваріть близько 40хв. Коли вода википатиме доливайте ще📌галушки, або як їх називають "чіпетки", робити не обов'язково, але з ними набагато смачніше🔸 Для чіпеток - розбийте яйце, посоліть, і постійно перемішуючи поступово додавайте борошно, поки не замісите м’яке тісто. Від тіста відщіпуйте маленькі шматочки, це і будуть галушки🔸галушки закиньте в каструлю, додайте рублену зелень і одну гостру перчину, варіть ще 7-10хв і готово. Виходить щось неймовірно смачне🔥Всім смачного😋✅
😍 ТОРТ СПАРТАК, НА ТОНКИХ КОРЖАХ - ІЗ 20 ШАРІВ. Потрібно немало часу прикласти, але результат того вартий✅Нам знадобиться:для коржів(на 20-25шт)🔹яйця - 2 шт.🔹масло - 100 г🔹мед - 120 г🔹цукор - 200 г🔹сода - 1 ч.л.🔹олія - 50 мл🔹какао - 60 г🔹 борошно -500 г +-30для крему🔹750мл молока🥛🔹75г цукру + 20г ванільного цукру🔹30г борошна🔹30г кукурудзяного крохмалю🔹120г вершкового масла🧈🔹 2 яйця🥚Для декору🔹шоколад 100г +10г олії📌діаметр форми 20см⏳час приготування: 4год. 📊КБЖВ на 100г :К.342 Б.6.3 Ж.15.4 В. 45🕰Прийом: #перекус, #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 1900г🔸в каструлю розбиваємо яйця, додаємо олію, цукор, мед,масло, соду і какао. Включаємо вогонь, і перемішуємо до однорідності - варимо до кипіння, коли з'являється бульбашки🔸знімаємо з вогню, і поступово додаємо борошно і вимішуємо лопаткою.Коли тісто стане дуже тугим - продовжуємо замішувати руками 3-4хв. Воно має стати м'яким і однорідним🔸зважуємо усе тісто, і ділимо на 20 частин. У мене вийшли шматки по 54г🔸кладемо пергамент, на нього шматок тіста, зверху ще лист пергаменту. Розкачуємо качалкою, щоб вирізати круг діаметром в 20см. Вирізаємо, і проколюємо виделкою. Випікаємо в духовці при 200С 3хв - і так всі 20 коржів🔸для заварного крему влийте в каструлю молоко, яйця, цукор і ванільний цукор, додайте крохмаль і борошно, і постійно помішуйте, допоки крем не почне густіти - проваріть ще 1-2хв, і знімаємо з вогню. Додайте масло, і вимішайте до однорідності 🔸перемащуємо коржі кремом, а зверху змастіть шоколадною глазурю🔸Дайте просочитись 1-2 години і подаємоВсім смачногоооооооо😘
😍РЕЦЕПТ ДОМАШНІХ ВАРЕНИКІВ ІЗ КАРТОПЛЕЮ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:🔹1 яйце🔹0.5ч.л солі🔹480г борошна🔹4ст.л олії🔹250мл киплячої води(окропу)начинка:🔹750г картоплі🔹400г грибі🔹1цибулина🔹сіль, перець🔹олія для смаження🔹40г масла 🔹150г молока⏳час приготування: 60 хв📊КБЖВ на 100г:К.162 Б.4.4 Ж.5.1 В.25🕰Прийом: #обід⚖️вага всієї порції - 1500г🔸розбийте яйце, додайте 0.5ч.л солі і 4ст.л олії. Та замішайте вінчиком🔸беремо борошно - це або 480г або 3 склянки. І до нього влийте яєчну масу. Та беремо лопатку, і поступово вливаючи окріп, вимішуємо лопаткою тісто. Вода має бути кипляча- 250мл або 1склянка🔸продовжуємо замішувати руками🔸через 1-2хв дістаємо тісто на стіл і замішуємо 5-7хв до м'якого тіста. Дайте відпочити тісту 5-10хв і можна готувати далі🔸відваріть до готовності картоплю. Паралельно на олії обсмажте цибулю та гриби до готовності🔸до картоплі додайте масло і молоко і помніть в пюре. Додайте гриби з цибулею, та сіль і перець за смаком і все вимішайте🔸беремо шматок тіста, припиляємо борошном і тонко розкачуємо.🔸Вирізаємо склянкою тісто під розмір вареників. По центру вкладаємо 1-1.5ч.л начинки, тістко складаємо вдвоє, і пальцями защіпуємо його пройшовшись від краю до краю двічі🔸можна одразу заморожувати, чи варитись. Подавати раджу зі сметаною та шкваркамиВсім смачногооо😘
😍ДЕСЕРТ «БИТЕ СКЛО»⏳час приготування: 4-5годин📊КБЖВ на 100г :К.111 Б.3.2 Ж.4.5 В. 14.4🕰Прийом: #перекус, #десерт⚖️вага всієї порції - 2300г✅Нам знадобиться:🔹желе, три смаки по 90г(у мене вишня🍒, ківі🥝, апельсин🍊) + по 350г води💧 на кожне желе🔹700г сметани(15%)🔹30г желатину +200г води💧🔹80г цукрової пудри(чи заміннику)🔸спочатку робимо желе. Беремо три смаки, але різного кольору, щоб виглядало цікавіше - у мене це ківі, полуниця і апельсин. 🔸На 90г сухої суміші для желе, вливаємо 350г гарячої води - все гарно перемішуємо, даємо охолонути і лишаємо в холодильнику застигати❄️- коли застигне желе продовжуємо готовку🔸 в 200г води всипаємо 30г желатину, і лишаємо на 10хв⏳ набухати🔸 желе дістаньте із тарілок і наріжте кубиками🔸 беремо 700г сметани і всипаємо до неї цукрову пудру, так як цукор погано розчиниться у сметані, і вимішуємо вінчиком🥣🔸 желатин розтоплюємо у мікрохвильовці, і вливаємо в сметану , та гарненько вимішуємо. Тепер все робіть швидко, бо сметана густітиме🔸 в форму вливаємо сметану, вкидаємо різнокольорові кубики, і так поки не закінчиться і сметана і желе.Відправляємо в холодильник❄️ на кілька годин і готово🍽📌 по нормі у желе, на 90г потрібно 400г води - але краще брати 300-350, тоді желе буде стійкішимВсім смачногооо😘