Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - рецепти від mil_alexx
Added 14 Jul 2024

рецепти від mil_alexx

@mil_alexx_recipes
Number of subscribers: 42 356
Photos: 732
Videos: 2,620
Links: 1,590
Description:
по всім питаннях - https://t.me/mil_alexx 👉станьте спонсором, щоб підтримати розвиток каналу - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription Буду дуже вдячний

👥 Number of subscribers

42 356
Average/Day:: +9
Average/Week:: +290
Average/Month:: +700

👁️ Average views per message

6 722
Average/Day:: 8,020
Average/Week:: 6,503
ERR: 15.87%

📊 Messages per Day

3.4
Last day: 3
Week average: 3.6
Average per day: 3.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 6,560 26-06-11 17:24
😍 МАРИНУЄМО СКУМБРІЮ ВДОМА ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:Для маринаду:🔹скумбрія – 1-2 шт.,🔹1л окропу🔹цукор 3ст.л 🔹сіль 3ст.л🔹2 лаврові листи🔹8 горошин перцюДля подачі🔹1-2 сині цибулини🔹пучок зелені - петрушка, кріп, зелена цибуля🔹3ст.л яблучного оцту🔹3ст.л оліїчас приготування: півтори доби📊КБЖВ на 100г:К.201 Б.16 Ж.14 В.1🕰Прийом - обід, вечеря ⚖️вага всієї порції - 500-700г🔸спершу робимо маринад - беремо окріп, кидаємо сіль, цукор, лавровий лист і перець-горошком. Перемішуємо і даємо повністю охолонути.📌Рибу беремо заморожену чи підморожену - якщо буде розморожена, нормально її не зможете порізати, вона буде рватись🔸 видалити голову, плавники і хвіст. Зачистити від нутрощів та чорної плівки всередині і нарізати на шматки. 🔸залити рибу маринадом і лишити на 1 добу в холодильнику - а можна і довше, так буде ще смачніше🔸тепер наріжте цибулю, викладіть на дно, присипте зелень, викладіть рибу. Полийте оцтом і олією, викладіть ще цибулю і зелень, і лишіть мінімум на 30хв, і можна подавати - ідеально до картоплі📌багато смачнючих і дієтичних рецептів у мене на марафоні - якщо хочете схуднути чи урізноманітнити раціон - https://milalexx.wayforpay.shop Приєднуйтесь 🔥Всім смачнооооого😘
👁 6,450 26-06-10 16:29
😍КАБАЧКОВЕ РАГУ З М'ЯСОМ - неймовірно смачно і просто✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹500г м'яса(беріть на власний смак, у мене курка)🔹250г картоплі🥔🔹250г помідорів🔹200г моркви🥕🔹200г цибулі🧅🔹1кг кабачка🔹150г солодкого перцю🔹2-3 зубчики часнику🔹2ст.л томатної пасти, сіль, перець, хмелі-сунелі, спеції до м'яса🧂🔹20мл олії для смаженнячас приготування: 60хв📊КБЖВ на 100г:К.80 Б.6 Ж.2.5 В.9.5🕰Прийом: обід, вечеря⚖️вага всієї порції - 2000г📌 Кому потрібен якісний кухонний комбайн, беремо - Braun MQ 9187 XLI, в якому найбільший вибір насадок, та неймовірна потужність. Незамінний помічник на кухні😜🔸в велику каструлю вливаємо олію, і на ній обсмажуємо нарізане м'ясо 5-7хв. Можна брати як курку, так і інші види м'яса, за смаком. Додаємо паприку і спеції до м'яса, і перемішуємо🔸додаємо рублену цибулю, перемішуючи обсмажте 5хв. 🔸тепер нарізаємо овочі невеликими шматками - перець, помідор, моркву, картоплю і кабачок - мені з цим завданням, допомагає кухонний комбайн Braun MQ 9187 XLI @braunhouseholdua - всього за 2хв, я нарізав 2.5кг овочів, дуже крутий та потужний девайс🔸закидаємо овочі в каструлю - додаємо томат, давлений часник, сіль, перець і гарно вимішуємо - воду не доливаємо🔸на невеликому вогні, під кришкою готуємо до м'якості картоплі - приблизно 25-30хв. Періодично перемішуйте🔸 в кінці присипте зеленню і подавайте - по-літньому смачно🔥Всім смачнооооооого😋
👁 5,950 26-06-09 12:35
😍ТАЙСЬКИЙ ВЕРШКОВИЙ СУПЧИК✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹2.5л води або бульйону🔹350г курячого філе🔹20г масла🔹ч.л куркуми, ч.л карі,ч.л солі, ч.л цукру, дрібка гострого перцю, 2-3г меленого коріандру🔹150г моркви🔹150г солодкого перцю🔹100г цибулі🔹2-3 зубчики часнику🔹250г грибів🔹15г імбиру🔹2ст.л соєвого соусу🔹1ст.л винного або рисового оцту🔹250г вершків🔹150г рисової локшини🔹ст.л соку лайму🔹зелень для подачічас приготування: 40хв📊КБЖВ на 100г :К57 Б.3.3 Ж.1.8 В.6.6🕰Прийом: обід, перекус ⚖️вага всієї порції - 3300г📌Готую свої супи у каструлях від бренду @krauff_ukraine Cook&Joy 3.5 л, і чесно — кайфаю від процесуВона стійка до корозії, плям і деформацій. Цей матеріал не вступає у реакцію з продуктами та зберігає натуральний смак страв. А ще дуже комфортна, так як оснащена загартованою скляною кришкою з отвором для виходу пари, що дозволяє стежити за стравою без відкривання📌Ніж сантоку Luxus від Krauff - універсальний ніж на кожен день, добре тримає заточку і легко миється.🔸в каструлю кидаємо масло і розтоплюємо його. Додаємо нарізану цибулю і смажимо 3хв. Додаємо нарізану курятину, і перемішуючи готуємо 5хв.🔸Давимо часник, додаємо гриби, перемішуючи готуємо ще 5хв🔸паралельно соломкою нарізаємо моркву і перець. Закидаємо їх у каструлю, тремо імбир, додаємо по ч.л куркуми, карі, солі і цукру, вливаємо воду, а краще бульйон. Перемішали і готуємо 12хв🔸Тепер вливаємо соєвий соус, рисовий оцет, додали дрібку гострого перцю і коріандр, влили вершки, закинули рисову локшину і варимо 10хв.🔸виключаємо вогонь, вичавлюємо сік лайма і додаємо зелень, перемішали і подаємо Всім смачноооооого😜
👁 6,190 26-06-09 06:03
😍 ДІЄТИЧНИЙ САЛАТ "-8 КІЛОГРАМ" - з ідеальним соусом, який підійде для дієти✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏час приготування: 20хв📊КБЖВ на 100г :К.93 Б.9.1 Ж.4.5 В.3 🕰Прийом: #перекус #вечеря ⚖️вага всієї порції - 700г#салат Нам знадобиться:🔹100г огірка🔹100г помідора🔹100г зелені(у мене айсберг)🔹250г курячого філе🔹спецій до філе - сіль, перець, паприка, суміш спецій до курки, 2г олії🔹половинка авокадо 60-70гзаправка🔹70г сметани або білого йогурту(густого)🔹сіль, перець🧂🔹1ч.л винного оцту🔹0.5ч.л оливкової олії🔹1ч.л зернистої гірчиці🔸спершу готуємо філе - збризніть краплю олії, солимо, перчимо, додаємо паприку і суміш спецій до курки, гарно обтираємо, і запікаємо до готовності, нарізаємо шматками🔸далі готуємо соус - беремо сметану або білий йогурт, зернисту гірчицю, винний оцет, оливкову олію, сіль, перець і все змішуємо🔸в тарілку закиньте нарізану зелень, огірок, помідор, курку, половинку авокадо, поливаємо соусом і готово Всім смачногооооо😘
👁 5,470 26-06-08 11:07
😍 ПОЛУНИЧНИЙ ТОРТ - ФРЕЗЬЄ. КЛАСИКА ФРАНЦУЗЬКОЇ КУХНІ, ЯКА ТАНЕ В РОТІ⠀✔️ Якщо додали до збережених — киньте “+” в коментар, щоб я знав, що це не дарма готував!Нам знадобиться:Бісквіт🔹3 яйця 🔹90 г цукру;🔹90 г борошна;🔹5 г ванільного цукру;Крем:🔹500мл молока🥛🔹50г цукру + 10г ванільного цукру🔹40г кукурудзяного крохмалю🔹50г вершкового масла🧈🔹1 яйце🥚Для желе:🔹12 г желатину (до нього 50 г води);🔹350 г пюре полуниці 🔹50 г цукру;🔹Для начинки 500 г полуниці.Просоченя:🔹100 мл кип‘ятка;🔹1 ст.л цукру;🔹1ч.л лимонного соку;📌розмір форми - 17смчас приготування: 4-5 годин📊КБЖВ на 100г: К.217 Б.4.4 Ж.12 В.24🕰Прийом: сніданок, обід⚖️вага всієї порції - 2000г🔸 Бісквіт:Беремо яйця, додаємо цукор і ванільний цукор і збиваємо до стійкої пишної маси (має утворитись борозна, яка не сходиться при перемішуванні - це приблизно 7-10хв збивання)Додати борошно та перемішати акуратно (зверху-вниз) лопаткою або 30секунд міксером на малих оборотах🔸Випікати при 170 до рум‘янцю - приблизно 25-30хв. Як охолоне, розрізати на дві частини, тоншу і грубшу📌Крем:🔸влити молоко, розбити яйце, додати крохмаль, ванільний цукор, цукор, перемішуючи ставимо на вогонь і готуємо до загустіння крему. 🔸додаємо до готового крему м'яке масло, яке збиваємо міксером до однорідності🔸для сиропу змішайте гарячу воду, цукор і лимонний сік🔸Корж поставити у відповідну форму та застелити бортики пергаментом. 🔸Просочуємо сиропом , змастити тонким шаром крему, та викласти половинки полуниці , притискаючи до форми. Тоді всі проміжки між полуницями заповнити кремом, тоді викласти полуниці і всередині торта. Залити залишками крему, та накрити другим коржиком який теж треба просочити📌Желе:🔸Залити желатин водою та дати набухнути 15 хв;🔸До полуниці додаємо цукор, збиваємо в пюре. Проварюємо пюре 3-4хв, не доводячи до кипіння. Додаємо желатин, розмішуємо. Даємо трішки охолонути і переливаємо на торт 🔸Залишаємо стабілізуватись наніч або на 6 годин хоча б📌В кінці раджу прикрасити ягодами🍓Всім смачнооооооого😘
👁 6,470 26-06-07 12:38
😍 ЗАЛИВНИЙ ДЕСЕРТ ІЗ ПЕРСИКОМ. ЛІТНЯ НАСОЛОДА✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏📌розмір форми - 16смчас приготування: 10 хв + 2-3 години на застигання❄️📊КБЖВ на 100г :К.136 Б.7.4 Ж.5.7 В.13.9 - з цукром📊КБЖВ на 100г :К.100 Б.7.5 Ж.5.6 В.6 - з замінником🕰Прийом: #обід, #перекус #десерт ⚖️вага всієї порції - 1400гНам знадобиться:🔹400г кисломолочного сиру(у мене 5%)🔹400г сметани(у мене 15%)🔹120г цукру чи заміннику(у мене еритрит)🔹 10г ванільного цукру🔹 1ч.л лимонного соку🔹 25г желатину + 70г води🔹 фрукти по смаку - у мене 150г лохини, 100г банану 150г персиків🔸заливаємо желатин водою, розмішуємо і лишаємо набухати🔸в тарілку вкидаємо сир. Додаємо сметану, ванільний цукор та цукор(або як я замінник), та лимонний сік і перебиваємо в однорідну масу блендером🔸розтоплюємо желатин, вливаємо до сирної маси і швидко розмішуємо вінчиком.🔸додаємо нарізані фрукти чи ягоди - їх беріть по смаку. Зараз актуальні саме персики і лохина. Гарно перемішуємо і в форму - лишаємо застигати у холодильнику і готово Всім смачногооо😘
👁 6,750 26-06-05 16:20
😍 НІМЕЦЬКИЙ ОГІРКОВИЙ САЛАТ - спробуйте такий різновид, щоб розширити своє меню новенькими ідеями✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹 3-4 огірки🔹 авокадо - 70г🔹 синя цибулина - 70г🔹100г кукурудзисоус🔹50г вершкового сиру🔹50г сметани або майонезу🔹 1ст.л лимонного соку🔹 пучок кропу🔹20г рідкого меду🔹20г зернистої гірчиці🔹сіль, перецьчас приготування: 8хв📊КБЖВ на 100г :К.82 Б.2 Ж.4 В. 9🕰Прийом: перекус, обід⚖️вага всієї порції - 750г🔸 наріжте дольками огірок, тонкими напівкільцями синю цибулю, невеликими кубиками авокадо і вкиньте кукурудзуГоловне в салаті заправка, тому раджу точно повторити пропорції🔸 беремо вершковий сир, і сметану або майонез на вибір, 1-2 ложки лимонного соку, пучок нарізаного кропу, рідкий мед, зернисту гірчицю, сіль та перець. Все гарно вимішуємо🔸заправляємо, вимішуємо і поєднуємо з гарнірами чи м'ясом📌а ще більше корисних рецептів можна знайти на моєму марафоні схуднення - https://milalexx.wayforpay.shopПриєднуємось 🔥Всім смачноооооого😘
👁 6,970 26-06-04 11:56
😍ДУЖЕ СМАЧНА СОЛЯНКА, РЕЦЕПТОМ ЯКОЇ, ЗІ МНОЮ ПОДІЛИЛИСЬ НА ЖИТОМИРЩИНІ📌каструля на 4.5лчас приготування: 40хв📊КБЖВ на 100г: К.90 Б.5.9 Ж.5.4 В.4.5🕰Прийом: обід, перекус перші_страви⚖️вага всієї порції - 4000гНам знадобиться:🔹картопля 400г🥔🔹вода 2.5л. 💧🔹цибуля 120г 🧅🔹солоні огірки 200г🔹4 види м'яса по 200г - копчене куряче філе, мисливські ковбаски, куряча ковбаса, салямі🔹олія для смаження 1.5ст.л.🔹томатна паста - 40г🔹банка оливок без кісточок🔹розсіл із оливок та огірків📌 для подачі лимон, сметана, зелень🔸Розігрійте каструлю, влийте олію і закиньте рублену цибулину - перемішуючи смажимо 4-5хв🔸додаємо нарізані огірочки і томатну пасту, перемішуючи смажимо ще 5-6хв🔸Далі додаємо 4 види м'яса, тут не важливо яке саме - зазвичай це те, що лишилось після свят у холодильнику. Перемішуючи ще просмажуємо 7хв🔸 додаємо картоплю(за бажанням) і заливаємо водою. Із спецій я додаю тільки мелений перець. Перемішуємо і варимо 17хв.🔸 в кінці вкидаємо оливки і розсіл із оливок та огірків. Проварюємо ще 5хв і готово🔸для подачі додаємо сметану, дольку лимону і трішки зеленіВсім смачногооо😘
👁 6,980 26-06-04 06:41
😍РЕБРА БАРБЕКЮ (barbecue)🥩✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться :🔹 свинячі ребра 1-1.2 кг🔹 100-150г міцної гірчиці, у мене від Торчин🔹 сіль, перецьДля соусу🔹 120г рідкого меду🔹 120г соусу Барбікючас приготування: 6-7 годин📊КБЖВ на 100г :К.254 Б.19 Ж.17 В. 2.5🕰Прийом: #обід, #вечеря, #перекус⚖️вага всієї порції - 1200г🔸ребра вимийте, очистіть від плівки. Викладіть лист фольги, зверху лист пергаменту, на який викладіть ребра🔸змастіть добрячим шаром міцної гірчиці з обох боків, присипте сіллю, перцем. Лишіть маринуватись мінімум на 3-4години в холодильнику.🔸дістаньте з холодильника і відправте в духовку, при 160С на 2.5-3 години.🔸для соусу змішайте розтоплений мед і соус Барбікю. 🔸дістаємо ребра, розмотайте з фольги. Змастіть добрячим шаром соусу, і запікайте при 210С в режимі "гриль" 15хв. Дістаньте, переверніть, змастіть іншу сторону соусом і готуйте ще 15хв. 📌Спершу запечіть зі сторони кісток, а після зі сторони м'яса, так соус краще просочиться 📌а ще більше корисних рецептів можна отримати оформивши щотижневі раціони - https://secure.wayforpay.com/sub/mil_alexxВсім смачнооооооого😘
👁 7,420 26-06-03 12:10
😍ШОКОЛАДНИЙ ВІВСЯНОМЛИНЕЦЬ з бананом - шикарний сніданок⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться(на 1 млинець):🔹4ст.л вівсянки 🔹2 ст.л сметани🔹2 яйця🔹2-3г розпушувача🔹1ст.л какао🔹дрібка соліНачинка📌1 банан📌 40г сиру Philadelphia з шоколадом📌7г рідкого шоколадучас приготування: 10хв 📊КБЖВ на 100г :К.217 Б.9 Ж.12 В. 18.5🕰Прийом: #сніданок⚖️вага всієї порції - 310г🔸в чашу блендера закидаємо вівсянку, сметану, яйця, какао, розпушувач, дрібку солі. Все перебиваємо 1-2хв.🔸якщо сковорідка антипригарна, олії не потрібно - виливаємо всю масу, ставимо на вогонь під кришкою на 4-5хв, перекидаємо і готуємо ще 1-2хв з іншого боку🔸начинки можна брати різні, на свій смак - я змащую шоколадним сиром філадельфія, викладаю шматки банану, і трішки поливаю рідким шоколадом. Накриваю другою половиною млинця і подаю📌якщо млинець прилипає до сковорідки - то нажаль, проблема не з рецептом, а зі сковорідкою📌а ще більше корисних рецептів можна знайти на моєму марафоні схуднення - https://milalexx.wayforpay.shopВсім смачнооооого😘