Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - рецепти від mil_alexx
Added 14 Jul 2024

рецепти від mil_alexx

@mil_alexx_recipes
Number of subscribers: 42 356
Photos: 736
Videos: 2,620
Links: 1,590
Description:
по всім питаннях - https://t.me/mil_alexx 👉станьте спонсором, щоб підтримати розвиток каналу - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription Буду дуже вдячний
Source

рецепти від mil_alexx | РІЗДВ'ЯНИЙ КАЛАЧ - такі здавна готували в Україні на свята. Давайте зг...

Telegram community logo - рецепти від mil_alexx рецепти від mil_alexx @mil_alexx_recipes
6 160 Views/Reach 2025-11-17 11:07 Message №3476
😍РІЗДВ'ЯНИЙ КАЛАЧ - такі здавна готували в Україні на свята. Давайте згадувати традиції🔥✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:для опари🔹120г теплого молока🥛🔹20г живих дріжджів Духмяна Хата @duhmyana.hata - активні та дуже гарно піднімають будь-яке тісто🔹120г цукрудля тіста🔹350г борошна🔹80г масла(кімнатної температури)🔹1 яйценачинка🔹30г сухого маку🔹50г розтопленого маслачас приготування: 3-4 години📊КБЖВ на 100г :К.350 Б.7.5 Ж.14.5 В. 49🕰Прийом: #обід, #перекус #десерт ⚖️вага всієї порції - 900г🔸влийте в тарілку тепле молоко, додайте цукор і живі дріжджі (я завжди беру від Духмяна Хата) Гарно вимішайте і в тепле місце на 15хв. Це і буде наша опара 🔸в велику посудину вкидаємо масло кімнатної температури і розмішуємо. Додаємо яйце, і знову розмішуємо🔸Поступово додавайте просіяне борошно, в кілька прийомів і вимішуйте. Коли все борошно додали, далі потрібно місити руками 5-7хв🔸тісто накрийте, і поставте в тепле місце на 2 години, воно має гарно піднятись🔸тісто викладаємо на робочу поверхню, і розкачуємо максимально тонко, в широкий прямокутник, як на відео🔸змастіть розтопленим маслом поверхню і присипте сухим маком, і скрутіть у рулет🔸 рулет розріжте по середині, не доходячи до кінця. А тоді, як на відео, заплітаємо калач🔸накрийте плівкою і на 40хв в тепле місце, щоб він піднявся.🔸випікаємо при 180С 30-35хв. але якщо духовка гарно випікає, то може знадобитись і трішки менше часу🔸 дістаємо, даємо охолонути і можна присипати цукровою пудрою. Всім смачногоооо😜