😍 РЕЦЕПТ НАЙСМАЧНІШОГО ПЛОВУ - я особисто, смачніше ще не їв🔥✅Нам знадобиться:🔹500-600г рису(довгозернистого, пропареного)🔹600г м'яса(у мене яловичина)🔹600г цибулі🔹500г моркви🔹60г олії🔹одна головка часнику(гарно очищена)🔹сіль, зіра, та готова суміш спецій до плову(пачка 20-30г)⏳час приготування: 1.5 години📊КБЖВ на 100г:К.130 Б.5.3 Ж.5 В.16🕰Прийом: #обід, #сніданок⚖️вага всієї порції -2750г🔸підготуйте всі інгредієнти - наріжте цибулю напівкільцями, моркву великими дольками, м'ясо кубиком, очистіть часник.🔸рис ретельно промийте холодною водою 5-8 разів. Замочіть його на 30хв🔸в каструлю влийте олію, прогрійте, і закиньте цибулю. Готуйте на великому вогні, перемішуючи, поки вона не почне ставати золотистою.🔸закиньте м'ясо, і на великому вогні перемішуючи готуємо ще 6-8хв.🔸додаємо моркву, усі спеції, перемішуємо, і на невеликому вогні тушкуємо 6хв. Вливаємо 300мл води, вставляємо в центр головку часнику, накриваємо кришкою, і тушкуємо 15хв🔸дістаємо часник із каструлі. Вкидаємо рис, заливаємо водою, щоб вона ледь покрила рис. Не перемішуємо! Вставляємо часник назад. Даємо воді закипіти, накриваємо кришкою, і готуємо близько 20хв, до повного википання води🔸виключаємо вогонь, і даємо настоятись ще 30хв, і тоді подаємо - вигодить нереально смачноВсім смачногооо😘Інстаграм про схуднення - https://www.instagram.com/mil_alexx_fit/?hl=ruютуб - https://youtube.com/@mil_alexxЗ любов'ю, @mil_alexx_recipes 😘
😍ТУШКОВАНА КАРТОПЛЯ - рецепт перевірений роками, готую його постійно✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅ Нам знадобиться🔹1700г картоплі🥔🔹700г м'яса - у мене куряче філе🔹150г цибулі🧅🔹250г моркви🥕🔹3-4 зубчики часнику🔹30мл олії або масла🔹5г зелені для подачі🔹2ст.л томату(за смаком)🔹сіль, перець, хмелі сунелі копчена паприка, 2-3 лаврові листи🔹1.5л води💧⏳час приготування: 50-80хв📊КБЖВ на 100г: К.95 Б.7.6 Ж.2.3 В.10.5🕰Прийом: #обід ⚖️вага всієї порції - 3100г🔸вливаємо в каструлю олію або масло, вкидаємо м'ясо і відразу солимо та печримо. Перемішуючи смажимо 10хв на великому вогні. Додаємо моркву, цибулю, давимо часник, зменшуємо вогонь, перемішуючи готуємо 8хв.🔸Вкидаємо картоплю нарізану середніми шматками, спеції - я даю паприку і хмелі сунелі, томат і лавровий лист(його обов'язково в кінці приготування дістаньте і викиньте), гарно вимішуємо, заливаємо водою щоб покрити картоплю повністю і протушковуємо під кришкою до м'якості картоплі, періодично перемішуючи📌якщо це домашня, із села картопля - томат кидайте одразу. Якщо з супермаркету - томат кидайте через 30хв тушкування🔸готуйте на малому вогні. Виключайте тоді, коли картопля буде достатньо м'якою 🔸для подачі присипте зеленню📌також приєднуйтесь до марафону за посиланням - https://milalexx.wayforpay.shopВсім смачноооого😋
😍СТАРОДАВНІЙ РЕЦЕПТ НАЛИСНИКІВ з маком і яблуками та грушею⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:для млинців🔹500мл теплого молока🔹225г борошна🔹40г вершкового масла🔹3 яйця🔹40г цукру чи заміннику + 10г ванільного цукру🔹дрібка соліДля начинки🔹150г сухого маку + 2ст.л цукру🔹по 1 яблуку та груші + 2ст.л цукру🔹30г вершкового масла⏳час приготування: 60хв📊КБЖВ на 100г :К.196 Б.5.5 Ж.9 В.23.8🕰Прийом:#сніданок, #обід, #перекус #десерт ⚖️вага всієї порції - 1600г🔸готуємо млинці - розбийте яйця, всипте цукор, ванільний цукор, та дрібку солі - вимішайте вінчиком🔸влийте половину теплого молока, та поступово всипайте борошно, вимішуючи усю масу вінчиком🔸в кінці влийте розтоплене масло і молоко що лишилось. Гарно вимішайте.🔸рецепт настільки ідеальний, що виходить навіть перший млинець. Смажимо з одного боку 1.5-2хв, і 15-30сек з іншого боку на середньому вогні🔸сухий мак заливаємо водою, і проварюємо 15хв. Після відціджуємо воду. Додайте цукор до маку і перебийте блендером🔸на сковорідці розтопіть вершкове масло. Вкиньте нарізані невеликими кубиками грушу і яблука(очищені від шкірки). Додайте цукор і перемішуючи готуйте пару хвилин. Закиньте мак, і перемішуючи готуйте ще 5-6хв🔸млинці розріжте на дві половини. По центру викладіть начинку, підверніть з обох боків і скрутіть налисник - процес дивіться на відео* І готово до подачіВсім смачногооо😘
😍 ЛАВАШИЦЯ🍕 - піца з лаваша за 10-15хв✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться(на велику сковорідку):🔹110г лаваша🔹3 яйця🔹50г молока🔹сіль, перецьНачинка:🔹помідор - 50г🔹куряча грудка(у мене копчена) - 70г🔹кукурудза - 35г🔹тертий сир +моцарела - 45г🔹гострий перець і оливки(по бажанню)⏳час приготування: 15-20 хв📊КБЖВ на 100г:К123 Б.9 Ж.3.9 В.13.1🕰Прийом: #сніданок #обід⚖️вага всієї порції - 650г🔸Скручуємо лаваш в рулет і нарізаємо на смужки, які перекидаємо і рівномірно розстеляємо по дну сковорідки, яку потрібно злегка збризнути олією .🔸збиваємо яйця та молоко, додавши до них сіль і перець. Все заливаємо в сковорідку.🔸 тепер зверху викладаємо начинку - спершу трішки тертого сиру,далі шматочки копченої курячої грудки, помідор, консервована кукурудза, оливик і тертий сир. Все накриваємо кришкою, і на невеликому вогні готуємо близько 8-10хв⏳🔸якщо бажаєте ідеальну скоринку - поставте в духовку при 200С на 5-7хв, при режимі «гриль». Тоді вийде прям 🔥🔥 але це не обов’язковоі готово до подачі😋📌а ще більше корисних рецептів можна знайти на моєму марафоні схуднення - https://milalexx.wayforpay.shopВсім смачнооооого😋
😍ЛІНИВІ ГОЛУБЦІ - навіщо ускладнювати, якщо ці, не менш смачні✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅ Нам знадобиться🔹600г фаршу(у мене по 300г курячого і телячого)🔹250г вареного рису🔹160г цибулі🧅🔹120г моркви🥕🔹400г капусти🥬🔹4ст.л сметани🔹4ст.л томату🔹500г теплої води💧🔹олія для жарки🔹сіль, перець, зелень🧂⏳час приготування: 60хв📊КБЖВ на 100г: К.79 Б.6.1 Ж.2.8 В.8.1🕰Прийом: #обід, #перекус ⚖️вага всієї порції - 2200г🔸відварюємо рис, нарізаємо капусту, натираємо моркву на дрібній тертці, дрібно нарізаємо цибулю🔸 в сковороду вливаємо 2ст.л олії і на ній смажимо капусту, цибулю, і моркву до м’якості, періодично перемішуючи, під кришкою. Приблизно 7-10хв🔸 в тарілку вкидаємо овочі, рис, фарш, зелень. Солимо, перчимо і вимішуємо до однорідної маси🔸 виліплюємо наші голубці і викладаємо на сковороду. В тарілку вливаємо теплу воду, вкидаємо сметану і томат, розмішуємо, і виливаємо до голубців, щоб покрити їх повністю.🔸 ставимо на середній вогонь і готуємо при закритій кришці, мішати не потрібно. Приблизно 25-30хв🔥 і готово🍽📌а ще більше корисних рецептів можна знайти на моєму марафоні схуднення - https://milalexx.wayforpay.shopВсім смачного😘
😍 ПІЦА "П'ЯТИХВИЛИНКА" - НА РІДКОМУ ТІСТІ, легко, швидко і смачно. Впорається навіть дитина⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:для тіста🔹 борошно 9ст.л🔹 сметана - 5ст.л🔹 майонез(нежирний) - 5ст.л 🔹 2 яйця у мене від @yasensvit.ua 🔹 7г розпушувача🔹 сіль 5гдля начинки🔹кетчуп - 50г🔹м’ясна начинка, шинка - 150г🥩🔹помідор - 100г🍅🔹80г кукурудзи🔹80г моцарели🧀⏳час приготування: 25хв📊КБЖВ на 100г :К.258 Б.10.7 Ж.11.9 В. 26.4🕰Прийом: #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 850г🔸в тарілку вкиньте 5ст.л сметани і 5ст.л майонезу, 9ст.л борошна, розбийте 2 яйця🔸а також додайте 7г розпушувача та трішки солі, та все гарно вимішайте вінчиком🔸переливаємо в деко на пергамент, і тонким шаром розподіляємо по всій поверхні - не робіть товсте дно, так смачніше🔸начинка має бути по смаку - але обов'язково полийте соусом, у мене це кетчуп. Далі я присипав нарізаною шинкою, помідорами, кукурудзою та тертою моцарелою🔸Випікати потрібно при 200С. приблизно 15хв - орієнтуємось на рум'яність сиру і бортиків, бо може бути швидше чи довше. Дістаємо і подаємо гарячим🍕🍕Всім смачнооооооого😘
😍 ІДЕАЛЬНА ПІЦА ВДОМА - рецепт тіста, як у справжньої італійської піци🍕⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:для тіста🔹 борошно 300г🔹 вода тепла 215мл🔹 дріжджі сухі 2г чи живі 6г 🔹 олія 15мл🔹 цукор 10-13г🔹 сіль 5гдля начинки🔹томатний соус - 25г🔹м’ясна начинка(шинка і ковбаса) - 90г🥩🔹помідор - 30г🍅🔹один шампіньйон🔹20г оливок🔹30г моцарели +40г твердого сиру🧀⏳час приготування: 2години📊КБЖВ на 100г :К.208 Б.7.7 Ж.6.9 В. 30.4🕰Прийом: #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 850г🔸в тарілку влийте теплу воду, всипте сіль, цукор і 2г сухих дріжджів, влийте олію, і розмішайте.🔸Поступово просіюючи борошно, замішуйте тісто лопаткою. Замішувати потрібно 5-7хв. Тісто має бути липкуватим, це нормально. Накрийте рушником і лишіть на годину в теплому місці🔸 обминаємо тісто руками, і лишаємо ще на 20-30хв в теплому місці🔸присипте поверхню борошном. Тісто розділіть на 2 половини, так як порція на 2 піци. Обминаємо тісто, щоб вийшла кругла форма🔸на пергаменті рухами від центру до країв формуємо руками коло,діаметром ~ 20см.Робити це краще сухими руками,притрушеними борошном.🔸спершу змастіть томатним соусом дно🔸далі начинка по смаку - у мене це шинка і ковбаса, помідор, шампіньйон, оливки, та трішки моцарели і твердого сиру.🔸Випікати потрібно при високій температурі, 240-250С. По часу це займає від 8 до 14хв, залежно від Вашої духовки, тут потрібно приглядати. Дістаємо і готово🍕🍕Всім смачногооо😘
😍ХРУСТКИЙ ЛАВАШ З КУРКОЮ ТА СИРОМ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:🔹 лаваш 1шт🔹 200г курячого філе🔹 ст.л соєвого соусу🔹 2с.л грецького йогурту🔹 5г олії для смаження🔹 30г тертого сиру🧀🔹овочі за смаком - у мене помідор 40г та кукурудза 40г🔹кунжут, сіль, перець⏳час приготування: 20-25хв📊КБЖВ на 100г: К.162 Б.16.5 Ж.5 В.11.2🕰Прийом: #обід, #сніданок⚖️вага всієї порції - 400г🔸вливаємо олію, вкидаємо нарізану курку, солимо і перчимо її та смажимо до золотистості і виймаємо зі сковорідки🔸на гарячу курку тремо сир, додаємо грецький йогурт і соєвий соус та вимішуємо.🔸на лаваш викладаємо курку з сиром, додаємо овочі за смаком - я додав кукурудзу та помідор. Скручуємо в рулет, змащуємо яйцем, присипаємо кунжутом.🔸і кілька хвилин - у духовці, мультипечі чи сковорідці підсмажуємо, щоб розплавити сир і підрум'янити. Та подаємо поки гаряче📌а ще більше корисних рецептів можна знайти на моєму марафоні схуднення - https://milalexx.wayforpay.shopВсім смачнооооого😘
😍ШОКОЛАДНІ НАЛИСНИКИ З СИРОМ І ВИШНЕЮ⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:для млинців🔹500мл теплого молока🔹225г борошна🔹40г вершкового масла🔹40г какао🔹3 яйця🔹40г цукру чи заміннику + 10г ванільного цукру🔹дрібка соліДля начинки🔹400г вишень без кісточки🍒+2ст.л цукру+2ст.л крохмалю🔹350г кисломолочного сиру + 2ст.л пудри,1ст.л ванільного цукру +50г вершків чи сметани⏳час приготування: 30-40хв📊КБЖВ на 100г :К147 Б.6.8 Ж.3.7В.21.6🕰Прийом: #сніданок, #обід, #перекус⚖️вага всієї порції - 1500г🔸готуємо млинці - розбийте яйця, всипте цукор, ванільний цукор, та дрібку солі - вимішайте вінчиком🔸влийте половину теплого молока, та поступово всипайте борошно і всипте просіяне какао, вимішуючи усю масу вінчиком🔸в кінці влийте розтоплене масло і молоко що лишилось. Гарно вимішайте.🔸рецепт настільки ідеальний, що виходить навіть перший млинець. Смажимо з одного боку 1.5-2хв, і 15-30сек з іншого боку на середньому вогні🔸до розморожених вишень додайте цукор і крохмаль, проваріть помішуючи на малому вогні до загустіння, і дайте повністю охолонути🔸до сиру додайте вершки і цукор, і перебийте в пастоподібну масу блендером🔸на один млинець викладіть дві начинки, ідеально красиво буде, якщо викласти їх з допомогою кулінарного мішка. 🔸підгинаємо краї і скручуємо млинець - і можна подавати📌також приєднуйтесь до марафону за посиланням - https://milalexx.wayforpay.shop/Всім смачногооо😘
😍ПОЛУНИЧНЕ ТІРАМІСУ - улюблений рецепт літа🍓😍⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться(на 6-7 порцій):Полуничний сироп:🔹 300г полуниць🍓🔹 35г цукру🔹 ч.л лимонного соку🍋Крем🔹300г вершків 33-36%🥛🔹250г сиру маскарпоне🔹50г цукрової пудри🔹250г печива Савоярді🍪🔹300г полуниць на верхній шар🍓🔹М’ята для прикраси🌱📊КБЖВ на 100г:К243 Б.3 Ж.16.5 В.20.2⏳час приготування: 30хв🔥🕰Прийом - десерт, перекус⚖️вага всієї порції - 1400г🔸Спершу робимо сироп - в чашу блендеру вкидаємо полуниці, цукор, лимонний сік і все перебиваємо 🔸Тепер крем. Вливаємо в тарілку вершки і міксером збиваємо, приблизно 1-2хв. Додаємо пудру і маскарпоне, і все міксером гарно перемішуємо на невеликих оборотах🔸беремо печиво Савоярді. Вмочуємо в полуничний сироп, та викладаємо на дно форми. Далі шар крему який розрівнюємо по поверхні. 🔸Знову шар із печива, якщо лишився сироп - полийте ним печиво і покриваємо кремом😍🔸зверху викладаємо шар із половинок полуниці, прикрашаємо мятою, та ставимо в холодильник на декілька годин❄️ і можна подавати🍽Всім смачноооооого😋