Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - рецепти від mil_alexx
Added 14 Jul 2024

рецепти від mil_alexx

@mil_alexx_recipes
Number of subscribers: 42 356
Photos: 732
Videos: 2,620
Links: 1,590
Description:
по всім питаннях - https://t.me/mil_alexx 👉станьте спонсором, щоб підтримати розвиток каналу - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription Буду дуже вдячний

👥 Number of subscribers

42 356
Average/Day:: +9
Average/Week:: +290
Average/Month:: +700

👁️ Average views per message

6 722
Average/Day:: 8,020
Average/Week:: 6,503
ERR: 15.87%

📊 Messages per Day

3.4
Last day: 3
Week average: 3.6
Average per day: 3.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 8,460 26-03-20 12:13
😍 ПИРІЖКИ З КАРТОПЛЕЮ ТА ГРИБАМИ - СЕКРЕТ У ТІСТІ, яке вийде повітряним та хрусткимНам знадобиться:🔹1 яйце🔹7г сухих або 21г живих дріжджів🔹550г борошна🔹1ч.л солі🔹1ст.л цукру🔹2ч.л яблучного оцту🔹300мл теплого молока🔹40г вершкового маслаДля начинки:🔹500г картопляного пюре з молоком🔹120г смажених грибів з цибулею🔹40г олії для смаженнячас приготування: 3 години📊КБЖВ на 100г:К.193 Б.5.3 Ж.5.5 В.32.4 🕰Прийом: #сніданок, #перекус,#обід⚖️вага всієї порції -1650г🔸до теплого молока додаємо цукор, дріжджі і сіль, та все розмішуємо. далі розбиваємо яйце, просіюємо борошно і замішуємо тісто. В процесі замішування додайте масло і секретний інгредієнт - яблучний оцет, який зробить тісто більш пористим.🔸накрийте тісто і лишіть на 2 години настоюватись.🔸Для начинки я взяв відварену в підсоленій воді картоплю, додав молоко і смажені гриби з цибулею🔸дістаємо тісто, ділимо на 12-16 рівних частин. Розкачуємо кожен шматок тіста, викладаємо начинку і формуємо пиріжки.🔸обсмажуємо на малому вогні, на великій кількості олії. В кінці просушіть від зайвого жиру на серветках і готовоВсім смачногооо😘З любов'ю, @mil_alexx_recipes 😘
👁 8,770 26-03-19 18:57
😍 РОЛИ ІЗ МЛИНЦІВ ТА ФРУКТІВ🥢час приготування: 20хв📊КБЖВ на 100г:К.144 Б.4.4 Ж.6.8 В.16.8🕰Прийом: #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 1100г #десертНам знадобиться:для млинців🔹360мл теплого молока🥛🔹145г борошна🔹30г вершкового масла🔹2 яйця🥚🔹30г цукру чи заміннику + 7г ванільного цукру🔹дрібка солі🧂для крему🔹200г вершкового сиру🔹3-4ч.л полуничного чи малинового вареняДля начинки🔹 будь-які фрукти - 300г(у мене це ківі, банан і нектарин)🍑🍌🥝🔸розбийте яйця, всипте цукор, ванільний цукор, та дрібку солі - вимішайте вінчиком🔸влийте половину теплого молока, та поступово всипайте борошно, вимішуючи усю масу вінчиком. В кінці влийте розтоплене масло і молоко що лишилось. Гарно вимішайте.🔸рецепт настільки ідеальний, що виходить навіть перший млинець. Смажимо з одного боку 1.5-2хв, і 15-30сек з іншого боку на середньому вогні і млинці готові🔸для крему змішайте вершковий сир і джем чи варення🔸фрукти беремо по смаку і нарізаємо продовгуватими шматками🔸млинець змащуємо кремом, по центру викладаємо два ряди фруктів, скручуємо, надаючи форму квадратику. Нарізаємо порційними шматками і наші фруктові роли готові🥢Всім смачногооо😘
👁 9,450 26-03-18 12:26
😍ТОРФ'ЯНИЙ ПИРІГ З ВИШНЕЮ⠀📌діаметр форми 23смчас приготування: 90-100хв📊КБЖВ на 100г:К.229 Б.7.9 Ж.11 В.24.5🕰Прийом - #сніданок, #обід, #десерт ⚖️вага всієї порції - 1950г#торт #НЕппНам знадобиться:Для тіста🔹400 г борошна🔹4 ст.л какао🔹100 г цукру🔹Дрібка солі🧂🔹200 г холодного вершкового масла🧈для начинки🔹500 г кисломолочного сиру(у мене нежирний)🔹4 яйця🥚🔹150 г цукру(я брав замінник еритрит)🔹100 г сметани(15%)🔹2 ст.л крохмалю (у мене кукурудзяний)🔹Ванільний цукор 10г🔹400 г вишень без кісточки + 1 ст.л крохмалю 🍒🔸в тарілку вкидаємо борошно, холодне масло, просіяне какао, дрібку солі, цукор. Все перетираємо руками в крихту. Або це можна зробити в кухонному комбайні, буде швидше.🔸в іншу тарілку вкидаємо сир, сметану, цукор, ванільний цукор, яйця - і перебиваємо блендером в однорідну масу. Додаємо крохмаль і розмішуємо.🔸 вишні або черешні вимішайте з крохмалем.🔸беремо форму застелену пергаментом. Всипте 2/3 крихти, і втрамбуйте її. Влийте половину сирної маси, закиньте ягоди, і залийте сирною масою що лишилась. Зверху акуратно присипте крихтою що залишилась🔸 випікаємо при 180С 60хв. Дайте повністю охолонути і лише тоді ріжте🍰Всім смачногооо😘
👁 9,200 26-03-16 13:23
😍 ЗАЛИВНИЙ ДЕСЕРТ ІЗ ПЕРСИКОМ. ЛІТНЯ НАСОЛОДА✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏📌розмір форми - 16смчас приготування: 10 хв + 2-3 години на застигання❄️📊КБЖВ на 100г :К.136 Б.7.4 Ж.5.7 В.13.9 - з цукром📊КБЖВ на 100г :К.100 Б.7.5 Ж.5.6 В.6 - з замінником🕰Прийом: #обід, #перекус #десерт ⚖️вага всієї порції - 1400гНам знадобиться:🔹400г кисломолочного сиру(у мене 5%)🔹400г сметани(у мене 15%)🔹120г цукру чи заміннику(у мене еритрит)🔹 10г ванільного цукру🔹 1ч.л лимонного соку🔹 25г желатину + 70г води🔹 фрукти по смаку - у мене 150г лохини, 100г банану 150г персиків🔸заливаємо желатин водою, розмішуємо і лишаємо набухати🔸в тарілку вкидаємо сир. Додаємо сметану, ванільний цукор та цукор(або як я замінник), та лимонний сік і перебиваємо в однорідну масу блендером🔸розтоплюємо желатин, вливаємо до сирної маси і швидко розмішуємо вінчиком.🔸додаємо нарізані фрукти чи ягоди - їх беріть по смаку. Зараз актуальні саме персики і лохина. Гарно перемішуємо і в форму - лишаємо застигати у холодильнику і готово Всім смачногооо😘
👁 8,850 26-03-15 06:51
😍ГРУЗИНСЬКЕ ЧАШУШУЛІ 🥩🍅м'ясо стає настільки ніжним, що тане в роті⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹1кг телячої вирізки🔹250г солодкого перцю🌶🔹500г помідору🍅🔹250г цибулі🧅 🔹 2ст.л томатної пасти🔹 2ст.л аджики🔹 20г олії+50г вершкового масла🧈🔹 сіль, хмелі-сунелі, перець🧂🔹 зелень і часник - по смакучас приготування: 2 години📊КБЖВ на 100г :К.120 Б. 9.2 Ж. 6.9 В. 4🕰Прийом: #обід, #вечеря⚖️вага всієї порції - 1600г🔸 на сковорідку вливаємо олію, вкидаємо нарізані шматки телятини(або яловичини) середніми шматочками. Смажимо 4-5хв, перемішуючи.🔸 додаємо масло і нарізану цибулю, перемішуючи смажимо 4хв. Накриваємо кришкою, і періодично перемішуючи, тушкуємо на малому вогні півтори години. Якщо википатиме рідина - можна долити трішки води🔸 із помідорів зніміть шкірку як на відео, та дрібно наріжте.🔸додаємо до м'яса - помідор, перець нарізаний кубиком, за бажанням додаємо 1 гостру перчину. Додаємо томатну пасту, 2ч.л солі, 1ч.л перцю, 2ч.л хмелі-сунелі, 2ст.л аджики. Все перемішали, і тушкуємо під кришкою ще 30хв, періодично перемішуючи🔸в кінці закиньте рублену зелень(петрушку або кінзу) та нарізаний часник. Перемішайте, протушкуйте ще 2-3хв і подавайте. Неймовірно смачно😍Всім смачноооооого😘
👁 9,140 26-03-13 11:33
😍РЕБРА БАРБЕКЮ (barbecue)🥩✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться :🔹 свинячі ребра 1-1.2 кг🔹 100-150г міцної гірчиці, у мене від Торчин🔹 сіль, перецьДля соусу🔹 120г рідкого меду🔹 120г соусу Барбікючас приготування: 6-7 годин📊КБЖВ на 100г :К.254 Б.19 Ж.17 В. 2.5🕰Прийом: #обід, #вечеря, #перекус⚖️вага всієї порції - 1200г🔸ребра вимийте, очистіть від плівки. Викладіть лист фольги, зверху лист пергаменту, на який викладіть ребра🔸змастіть добрячим шаром міцної гірчиці з обох боків, присипте сіллю, перцем. Лишіть маринуватись мінімум на 3-4години в холодильнику.🔸дістаньте з холодильника і відправте в духовку, при 160С на 2.5-3 години.🔸для соусу змішайте розтоплений мед і соус Барбікю. 🔸дістаємо ребра, розмотайте з фольги. Змастіть добрячим шаром соусу, і запікайте при 210С в режимі "гриль" 15хв. Дістаньте, переверніть, змастіть іншу сторону соусом і готуйте ще 15хв. 📌Спершу запечіть зі сторони кісток, а після зі сторони м'яса, так соус краще просочиться 📌а ще більше корисних рецептів можна отримати оформивши щотижневі раціони - https://secure.wayforpay.com/sub/mil_alexxВсім смачнооооооого😘
👁 8,650 26-03-12 18:29
😍ШОКОЛАДНІ НАЛИСНИКИ З СИРОМ І ЯГІДНОЮ НАЧИНКОЮ⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:для млинців🔹500мл теплого молока🔹225г борошна🔹40г вершкового масла🔹40г какао🔹3 яйця🔹40г цукру чи заміннику + 10г ванільного цукру🔹дрібка соліДля начинки🔹200г джему Полуниця-базилік від @yagodar.ua🔹350г кисломолочного сиру + 2ст.л цукру, 1ст.л ванільного цукру +50г вершків чи сметаничас приготування: 30-40хв📊КБЖВ на 100г :К147 Б.6.8 Ж.3.7В.21.6🕰Прийом: #сніданок, #обід, #перекус⚖️вага всієї порції - 1500г📌З промокодом MILVESNA можна замовити всю продукцію зі знижкою в 10%🔸готуємо млинці - розбийте яйця, всипте цукор, ванільний цукор, та дрібку солі - вимішайте вінчиком🔸влийте половину теплого молока, та поступово всипайте борошно і всипте просіяне какао, вимішуючи усю масу вінчиком🔸в кінці влийте розтоплене масло і молоко що лишилось. Гарно вимішайте.🔸рецепт настільки ідеальний, що виходить навіть перший млинець. Смажимо з одного боку 1.5-2хв, і 15-30сек з іншого боку на середньому вогні🔸до сиру додайте вершки і цукор, і перебийте в пастоподібну масу блендером🔸для ягідної начинки брав два смаки джемів від Ягодар - Полуниця-базилік і Соусеп-полуниця-ваніль, які виклав у кулінарний мішок🔸на один млинець викладіть дві начинки, ідеально красиво буде, якщо викласти їх з допомогою кулінарного мішка. 🔸підгинаємо краї і скручуємо млинець - і можна подавати📌такий же бокс як у мене можете отримати і Ви - потрібно бути підписаним на мене і на @yagodar.ua, а в коментарях відмітити трьох друзів під цим відео. А (тут дату впишу, на 5 днів), я оберу переможця, який – отримає подарунковий бокс.🔻 в боксі є 6 смаків смачних джемів Yagodar, які вам точно засмакують🔥Всім смачногооо😘
👁 8,450 26-03-10 04:27
😍СИРНИК З ВИШНЯМИ І МАКОМ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏📌діаметр форми 23смчас приготування: 90-100хв📊КБЖВ на 100г:К.240 Б.12.4 Ж.13 В.20🕰Прийом - #сніданок, #обід, #десерт ⚖️вага всієї порції - 2000гНам знадобиться:Сирна маса🔹кисломолочний сир - 1кг.🔹яйця - 3шт.🔹молоко 150г🔹цукор - 130г.🔹ванільний цукор - 20г.🔹крохмаль - 40г.🔹цедра одного лимону🔹масло 50гДодатково🔹вишні - 300г.🔹сухий мелений мак - 100гшоколадна маса🔹борошно - 50г.🔹какао - 15г.🔹масло 75г🔹цукор - 35г.🔹яйце 1шт🔹розпушувач - 5г.Змащуємо 100г шоколадної глазурі🔸Спершу сирна маса - беремо сир, додаємо яйця, цукор, ванільний цукор і перебиваємо блендером в однорідну пастоподібну масу. Після всю масу ділимо на дві частини в різні тарілки🔸в одну частину додаємо цедру, змішуємо молоко і крохмаль, та розмішуємо всю масу до однорідності.🔸до другої частини додаємо розтоплене масло, і перемелений в кавомолці мак, та все розмішуємо.🔸для шоколадного шару беремо цукор, яйце і збиваємо міксером до побіління. Додаємо розтоплене масло, просіяне борошно, какао і розпушувач. Вимішуємо до однорідної густої шоколадної маси як на відео. А далі складаємо пляцок🔸беремо форму застелену пергаментом. Вливаємо і розрівнюємо по дну половину макової маси. Далі половину сирної маси. Після викладаємо ложкою шоколадну масу, яку не розмащуємо - щоб вийшов хаотичний узор. Між шоколадним шаром викладаємо максимально багато вишень.🔸далі заливаємо сирну масу і розрівнюємо, і зверху макову масу.🔸 випікаємо при 170С 60хв - допоки верхівка не стане жовтуватою. Дайте повністю охолонути 🔸зверху я ще покрив тонким шаром шоколадної глазурі, дав застигнути і готовоВсім смачноооооого😘
👁 6,910 26-03-07 19:29
😍БОБ ГУЛЯШ - СМАЧНЮЩА СТРАВА ЗАКАРПАТСЬКОЇ КУХНІпо-моєму, ще смачніше за бограч✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹500г копчених ребер +200г копченої ковбаси(будь-якої)🔹500г квасолі(консервованої чи відвареної)🔹2500мл води💧🔹велика морквина(200г)🥕🔹300мл. пюре з помідору чи домашнього кетчупу🔹4 цибулини 400г🧅🔹150г кореня селери(або замініть картоплею)🔹сіль, перець, копчена паприка 1ст.л, 2 лаврові лист, 10шт перцю горошком🔹2ст.л борошнадля галушок:🔹1 яйце, сіль, 90-110г борошначас приготування: 2 години📊КБЖВ на 100г:К.96 Б.4 Ж.5.5 В.6.8🕰Прийом: #обід, #перші_страви⚖️вага всієї порції - 3500гв оригіналі готується на вогнищі, в казані.🔸в каструлю вливаємо воду, вкидаємо ребра, дві цілих цибулини, сіль, лавровий лист і перець горошком. Варимо 15хв.🔸додаємо нарізану кубиком моркву і корінь селери(хто не любить - вкиньте картоплю). Варимо ще 15хв.🔸в сковорідку влийте олію, вкиньте нарублену цибулину і смажте 5хв. Вкиньте нарізану копчену ковбасу, і смажте ще 5-6хв.🔸Додайте сіль, перець, паприку і вимішайте. Всипте борошно і гарно розмішайте. Влийте 3-4 черпаки води. Додайте помідорне пюре чи поміри у власному соці. Гарно вимішуючи протушкуйте 10хв🔸 цибулини з каструлі дістаємо, вона більше не знадобиться. Ребра дістаємо, відділяємо м'ясо від кістки і нарізаємо невеликими шматками, та кидаємо назад у каструлю. Додайте засмажку зі сковорідки. Для смаку дайте гострий перець, і при необхідності додайте сіль і перець.🔸 тепер закиньте консервовану квасолю, 2 банки. Лишіть варитись 15хв🔸 а тим часом зробіть галушки-чипетки. Розбийте яйце, посоліть, і постійно перемішуючи поступово додавайте борошно, поки не замісите м'яке тісто. Від тіста відщіпуйте маленькі шматочки, це і будуть чіпетки🔸галушки закиньте в каструлю, варіть ще 7хв і готово. Перед подачею вкиньте рублену зелень📌також приєднуйтесь до марафону за посиланням - https://milalexx.wayforpay.shopВсім смачного😋
👁 7,110 26-03-06 19:55
😍 ТРАЙФЛ - СНІКЕРС. ідея рецепту на випадок, якщо не вийшов бісквіт, і не знаєте що з ним робити😂✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏🔹400г бісквітуКрем:🔹3ст.л вареного згущеного молока🔹Жирні вершки – 400 г (жирність від 30%)📌ще 400г вареного згущеного молока окремоГанаш🔹180г шоколаду🔹3-5ст.л вершків🔹100г арахісучас приготування: 20хв + охолодити кілька годин📊КБЖВ на 100г:К.352 Б.6.6 Ж.19 В.39🕰Прийом: десерт⚖️вага всієї порції - 1500г🔸 в чашу блендера влити вершки і додати 3 ложки вареного згущеного молока - збивати допоки маса не стане густою і однорідною. 🔸подрібніть бісквіт на дрібні шматочки чи в крихту🔸Викладіть бісквіт на дно форми. Далі за допомогою кулінарного мішка видавлюємо шар із вареного згущеного молока, а тоді шар крему, який розрівнюємо🔸 Тепер беремо шоколад, додаємо вершки, і розтоплюємо в мікрохвильовці. Присипаємо горіхами, поливаємо шоколадом, і ставимо в холодильник на кілька годин, щоб десерт настоявся і просочивсяВсім смачногоооооооо😘