Source
рецепти від mil_alexx | ТОРТ ЧЕРВОНИЙ ОКСАМИТ🍰✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт...
7 480 Views/Reach
2025-08-03 16:44
Message №2898
😍 ТОРТ ЧЕРВОНИЙ ОКСАМИТ🍰✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:🔹180г борошна як завжди @nepidvede🔹5 яєць🔹100мл молока🔹70г олії🔹200г цукру🔹10г какао 🔹12г розпушувача 🔹дрібка солі🔹2ч.л червоного гелевого барвникудля крему🔹Маскарпоне - 250 г 🔹Вершки 33% - 250 г🔹Цукрова пудра - 30 г 📌Просочування - 70г молока+20г пудри📌розмір форми - 18см⏳час приготування: 2 години + кілька годин в холодильнику❄️📊КБЖВ на 100г: К.319 Б.5 Ж.20 В.29🕰Прийом: #обід, #сніданок, #десерт⚖️вага всієї порції - 1400г🔸розбийте яйця ,додайте цукор і дрібку солі, та збивайте міксером до пишної білої піни, приблизно 5-6хв.📌всі інгредієнти мають бути однієї температури, якщо хочете ідеальний бісквіт🔸піна готова тоді, як провести вінчиком по яєчно-цукровій масі, слід залишатися видимим 1-2 секунди🔸додаємо молоко, олію і барвник, та на малих оборотах збивайте 30сек. 🔸обов'язково просіюємо розпушувач, борошно(у мене як завжди борошно від Хуторок - бо знаю, що він не підведе) і какао. Збиваємо на малих оборотах до однорідності - довго не збивайте, інакше бісквіт не підніметься. Бісквіт збиваємо виключно в одному напрямку - тривалість замішування 30-40сек не довше🔸перелийте в кільце, у мене діаметр 18см. і відправляємо в духовку при 180С на 50хв. Готовність перевіряйте шпажкою, вона має бути сухою якщо проколоти по центру. Коли буде готово - дістаньте, дайте охолонути, і тоді виймайте з форми.🔸Для крему беремо холодні вершки і пудру, збиваємо вершки 3-4хв. Додаємо маскаропоне, збиваємо ще 1хв🔸з бісквіту зріжте випуклу верхівку. Та розділіть бісквіт на три коржі. Верхівку перебийте в блендері в крихту.🔸щоб коржі не були сухими - можна їх просочити сумішшю молока і пудри🔸на корж викладаємо крем, розрівнюємо. накриваємо наступним коржем. Далі змащуємо кремом зверху і з боків. Та щедро присипаємо крихтою і зверху і з боків🔸 дайте настоятись в холодильнику кілька годин і готово до подачіВсім смачнооооого😘