Source
Luba Buba Production | Ніякого Бога немає.Бо в іншому разі болота вже б захлинулись біблійним...
975 Views/Reach
2025-04-14 18:46
Message №392
Ніякого Бога немає.Бо в іншому разі болота вже б захлинулись біблійним потопом.Бо інакше сконали вони всі від всіх смертних гріхів. Бога немає.Тому плюгаве зло у неділю буде стояти з посним лицем та свічкою у церкви під завивання ще одного чорта, кгбиста гундяєва. А вся московицька бидлота буде дивитись на цей шабаш та аж сцяться від скрепності.Бога немає. Тому мразота, яка віддавала наказ вбивати, посвятить свої ковбасу та водку та піде жерти і те і інше. І ніяки небеса його не накриють. Ніякого Бога немає.Бо потвора, яка нажала на «пуск», прийшла потім додому, поцілувало орчиху та орчат, йобнуло водяри та лягло спати. І ніяки вищі сили не зупинили йому серце. Ніякого Бога немає. Інакше не гинули б найкращі. Багато тисяч найкращих. Інакше не панували непотріб та зрадники. Бо якби він був, було б навпаки.Якщо б він був, хіба дивився він, як нищать цілий народ? Немає ніякого Бога. Ні Божої милості, ні Божої кари. Є люди. Люди- боги. Люди- дияволи.Є Добро і є Зло. І единий в Україні Бог - це ЗСУ. Єдиний Бог, який не дасть ні життя ні спокою вбивцям. Тому вірте в них. Допомагайте їм. Хай ваші молитви будуть до них, за них. Все, іншого в нас геть нічого. Приєднуйтесь до допомоги. 4441111062494152