Source
Luba Buba Production | Не планувала сьогодні писати, забагато роботи. Але мене курвить і я по...
902 Views/Reach
2025-04-08 18:27
Message №391
Не планувала сьогодні писати, забагато роботи. Але мене курвить і я по-людськи потребую підтримки притомних. ППП.Пакую мило, фоном гундить тікток. Потрапляє відео розпаковки пасхи за 5К. Сидить собі парнішка та робе обзор на кєксік від ДольчеГабанна. Я підкурюю. Рука тягнеться відкрити коментарі.- Не роби!! Хто небуть, зламайте їй пальці!! Я піду від тебе назавжди!! - репетує остання нервова клітина.- Відкривай, читай уважно. Щось давно в мене не було такого натхнення, аж з неділі. Не вагайся, я вже на низькому старті. Бажаю зробити тобі сплеск ахуєнних розмірів - пищіть у ухах кортизол. Я відкриваю. Там очікуваний піздец. На один коментар нормальної людини, що ці гроші краще задонатили Війску, приходить тридцять отаких.@Svitlana Lana: Марина Клименко такі порадники як ти вже надоїли.Свої гроші людина сама знає як витрачати.Цікаво чи ти багато наперечисляла?@Fluor: ну це справа людини куди витрачати свої гроші, тим паче і так із зп стягують немаленький військовий збір@Александровна: Ну так продайте телефон і своє майно і віддайте ЗСУ.Хто ж проти?@Anuta_Prohor: а ще круче,якщо сама б квартиру продала і кошти на зсу,чого б і ні?почни з себе@Vesna2311: Це порадьте владі😅і заздрю вашому ентузіазму, досі в перемогу вірите.@pbm_850: продай хату, продай почку, продайся сама і віддай всі гроші на дрони!@Александровна: Ну так донать,а не плати за інтернет,квіти і їжу)@Піпідастр: тобі треба, ти і роби, розумні не будуть закидати на цей розводІ так далі. З такими «своїми» які вороги нам треба? Гидко та болісно. Гидко від того, що з цими потворами мені жити в одній країні. Болісно від того, що за їх пусте існування найкращі віддають свої життя.Де беруть надалі сили наші воїни, я не знаю. Висновків не буде. Допоможіть закрити хочаб щось з запитів. Їх зараз в мене забагато. 4441111062494152P.S. Не пишіть, що це все боти. На жаль ніт. Не всі. І я і кожен з вас таких знає особисто.