Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - lawyer for NGOs
Added 14 Jul 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Number of subscribers: 1 455
Photos: 53
Links: 151
Description:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)

👥 Number of subscribers

1 455
Average/Day:: -2
Average/Week:: -3
Average/Month:: -13

👁️ Average views per message

547
Average/Day:: 269
Average/Week:: 598
ERR: 37.59%

📊 Messages per Day

0.6
Last day: 0
Week average: 0.7
Average per day: 0.6

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 300 25-04-08 12:27
‼️‼️‼️Для тих, хто хоче доєднатись до Правового інкубатора 2025 року, але думає. 📝Нагадуємо, що курс не безрозмірний, якщо хочете записатись - робіть це зараз. 🤷‍♀️І хоча курс річний (тренінги проходять кожну п'ятницю), але набір ⏱️✍️НЕ буде цілий рік. 😵‍💫У тому році було 80 учасників - то забагато, такого обсягу ми не хочемо (хоча подавались у 2 рази більше, ми не всіх тоді взяли). 🤓 Особливістю цього курсу є те, що він сугубо практичний: на тренінгах розбираємо📑 ваші документи та ваші кейси, по суті це "абонемент" юридичної допомоги. 😲І на відміну від теоретичного курсу 2024 року, де 80 учасників це було ок, тут 40 учасників буде забагато. 🤫Тому не очікуйте, щоб хтось вас тягнув туди силою чи умовляв, якщо це хороший курс - туди йдуть, навіть якщо це десь тихенько сказано. 🤭Як казав один з наших учасників про наші курси, що вони нагадують про бійцівський курс, тому ті хто туди йдуть, лише своїм "залишають місця". Ну такий собі комплімент, але щось у цьому є правдиве. 🤬Ми не про "дихання маткою", та не про "швидкі кошти". 😉Ми самі практики у галузі неприбуткових - тому нам нема сил та енергії бігати та тягнути когось, реклами не буде 100%.Набір закінчиться, коли кількість учасників буде МАКС 40 осіб. Вже є 28 учасника курсу. 👉Значить є ще МАКС 12 місць. ✍️Для запису https://forms.gle/rbbXrntqoj8DSHne8
👁 335 25-04-02 10:15
Маленький пост емоційний про тих, хто до нас подається юристом. Я - Вірьовкіна Лілія - НЕ хочу розглядати тих, хто 1) Починає розповідати, як його ображали на попередній роботі, який керівник поганка. Ось юристка одна подавалась - працювала у ГО/БО - усі поважні та впливові, з більшості я мала позитивний досвід співпраці. Юристка написала у анкеті, що вони поганці, винесла все сміття про них. Соррі, я не буду таких фахівців навіть запрошувати на співбесіду. Не потрібні ваші плітки. Якщо дійсно хтось вас так сильно образив, то є суд/поліція (я колись подавала у суд на работодавців). Але якщо ці НГО для вас поганці, то що ви скажете потім про мене? Чим я краще? Ще десь скажу щось матом, то потім "бубочка" образиться та піде усім розповідати про булінг. 2) Не може вибачатись. Якщо для вашої персони це складно - не подавайтесь. Повірьте, інколи навіть не важливо наскільки я чи ви праві, інколи треба просто вибачитись перед НГО, з поваги до того, що вони роблять. Юрист як лікар має не зашкодити. Поганий поліцейський у колективі лише можу бути я, усі інші мають бути хорошими та ввічливими. 3) Які не можуть зупинитись у дискусії та по кожній ситуації професійне спілкування переводять у "аргентинське танго". Милі мої - танго/страсті - це у ліжку з вашим партнером. Я так втомлююсь від складних кейсів, з чим приходять НГО, що мені оці ваші емоційні качелі взагалі не цікаві - не потрібні. Мені треба лише аргументовані дискусії по роботі. Пошлю нах, без жодних реверансів. Тут не має значення наскільки ви фаховий спеціаліст. Уявіть ви прийшли до лікаря - і замість чіткої, конкретної консультації - ви отримуєте зайві емоції від "фахівця". Згадайте колись такі лікарі були - у радянські часи. Тому я сказала "стоп" - дискусія закінчується, йдете шукати аргументи у НПА/судових рішеннях. Не можете зупинитись - НАХ.
👁 383 25-03-21 10:46
Милі мої, кому "ТЕРМІНОВО". Пояснюю, бо дехто ображається. Ось втратили тільки 1 майбутнього клієнта) У нас маленька команда - ми працюємо якісно, багато при цьому вивчаємо. Наші документи схвально сприймаються серйозними донорами/аудиторами. Ми часто пишемо, спираючись на міжнародні практики. Тобто це не 1-2 аркуша води, як хтось звик. Враховуючи це 1)нас мало, 2) працюємо якісно, то у нас є ЧЕРГА. Треба ще враховувати, що ми часто подаємось на тендери, так у нас по тендеру, що ми виграли у Єднання, ми півроки надаємо юрид підтримку 11 НГО. Тому черга розписана часто на 1-2 місяца вперед. НАВІТЬ У ПОМІЧНИКА (хоча йому не все можна дати). Зараз у нас графік сформований до травня місяца! Тому коли ви приходите та кажете "терміново" - це значить, що фахівець має виходити на вихідні чи вночі працювати. Бо терміни інших порушувати НЕ можна. Значить фахівцю треба більше платити! ..Чому ви це не розумієте? Ось зараз стукає людина, питання по гуманітарці - звітам у податкову, первинці, звітам у мінсоц. Пояснюю - якщо беремо стандартні терміни відповіді - ДО 1 МІС - ціна 4000 грн за весь обсяг питань. Якщо скорочені, то буде дорожче. Людина каже* НА ПОНЕДІЛОК! ...Це 100% вихід фахівця у вихідні! Значить це буде потрібна оплата - 3 * 4000 = 12 тис! Ніт - людина образилась та йде. Милі мої - ну не буде фахівець, у якого і так є черга, заради вас кидати клієнтів, що чекають вже 1-2 місяці, чи не спати вночі щоб отримати стандартну ціну! будь ласка, не думайте, що ви центр всесвіту. У нас НЕМАЄ проблем з клієнтами - повірьте, навіть без реклами - графік забитий. І це не "для красивого слівця".
👁 396 25-03-17 16:59
" У цьому році тренер на курсі тільки Дмитро Черняченко?" - відповідаю на ваше запитання. Так, 80% буде Дмитро. Тепер пояснюю причини. 1) Цей курс сугубо практичний, а в нас саме Дмитро робить найкращі документи, за якими бігають та стоять у черзі. 2) Крім Дмитра може бути інші тренери. Звісно, зацікавлені залучати нових, вчити нових. Навіть більше - я хочу кинути у бій помічників, тих хто за кадром залишається. Наприклад, по реєстраційним документам. Шкода, одного помічника довго вчила на рівень тренера по реєстраційним, він пішов кудись, зараз іншого вчимо. 3) Я - Вірьовкіна Лілія - таки не хочу з себе робити центром всесвіту, навпаки - моя роль сформувати команду та піти собі у декрет, тому привчаю неприбуткових до нових облич, звісно, тих облич - які можуть надавати якісно та професійно матеріали (суддя я - доволі зла та сувора, тому не кожного допущу до такого рівня, як вести тренінги). 4) Якщо буде потреба саме у моєму викладені матеріалів - по запиту учасників - можу провести тренінги. Це знову за бажанням. На сьогодні такої потреби не бачу. 5) У тому році я так ганяла учасників Правового інкубатора 2024 року - змушувала здавати анкети, то хай відпочинуть. Треба змінювати підхід. Тому в цьому році не буде анкетувань та буде менше мене, щоб не давити зайвий раз.
👁 986 25-03-15 09:45
Маєте юридичні чи бухгалтерські запитання щодо статутної діяльності неприбуткових організацій (благодійних, громадських, релігійних організацій чи громадських спілок) або діяльності волонтерів? Тоді Вам до нас!!! ГО "Ти потрібен Україні" продовжує набір на Правовий інкубатор "The lawyer for NGOs"  2025 року, який почався 01.03.2025 року. Правовий інкубатор – це формат додаткової освіти представників громадського сектора з метою підвищення обізнаності у юридичній, податковій та бухгалтерській галузях діяльності неприбуткових організацій та волонтерів.Навчання орієнтовано для  волонтерів; представників ініціативних груп; представників неприбуткових організацій.На відміну від курсу Правового інкубатора 2024 року та будь яких наявних правоосвітних курсів для неприбуткових організацій, курс 2025 року є повністю практичним. Ми будемо вчитись через роботу з наданими учасниками курсу документами: статутами, політиками, порядками, положеннями, договорами та первинними документами тощо.Ми будемо перевіряти надані документи учасників, аналізувати та виправляти у форматі гугл документівЦе РІЧНИЙ КУРС обсягом 100 годин, що буде складатись із таких частин:1) робота із учасниками у гугл документах у форматі зуму - 10 місяців по 1 урок/тиждень = 40 уроків по 1 год 2) перевірка ваших документів, поясненням ваших помилок = 60 годин.Учасникам надаються: записи усіх тренінгів, розроблені/виправлені документи, сертифікати про проходження курсів.Оплата Правового інкубатора 2025 року складає 20 000 грн (тобто 1 годину = 200 грн).Крім цього, кожну пятницю до травня місяца ми розігруються пільгові місця "-25%" від вартості, тобто 15 тис замість 20 тис.грн. З травня буде розігруватись місця "-50%". Для запису: https://forms.gle/YPgiLTHXH4LEK3wY8
👁 576 25-03-07 10:22
Знаєте яка головна місія батьків перед дітьми? - "Навчити дітей жити/виживати без батьків"...Ось таку місію ставимо і ми перед собою...Не тримати неприбуткові все життя коло себе, а дати їм знання/досвід, структурувати їх діяльність, і хай вони досягають своїх мрій. У деяких фахівців є такий термін, як "дойна корова" - це коли ти тримаєш свого клієнта все життя коло себе, і доїш його. Це буває у кожній галузі, це погане явище. Погане, коли лікар не лікує, а лише тримає особу на БАД, щоб той повністю не помер. Тому ми намагаємось навчити вас, ваших фахівців. Не для того, щоб заробити купу бабла. До речі Правовий інкубатор 2025 року - навчилось 80 представників неприбуткових, я багато тренінгів проводила, ще потім анкети учасників перевіряла, то я не брала жодну копійку за 2024 рік з організації ні прямо ні опосередковано, бо розуміла, що ціна 2500 грн з учасника, це лише покриває офіс, комунальні, інет, всякі там витрати дизайнера, хостінгу, частину оплати інших тренерів. У цьому році така сама ситуація. Правовий інкубатор виходить у нуль, не у плюс, і тим паче не створює жодних плюшек для мене особисто. Тому коли я вам раджу йти на Правовий інкубатор - лише для вас, а не для того, щоб купити якійсь собі "пежо". Цей курс для того, щоб хоча б дещо ви змогли самі робити - розуміти
👁 391 25-03-04 14:33
Для тих, хто подається до нас помічником - оплата стартує від 25% від прайсу від завдання. З покращенням якості % збільшуються. Завдання ви робите під пильним оком мене - Вірьовкіної Лілії. Документи робимо у гугл документі. Помічникам юристам даються наступні завдання: 1) перевірка внутрішніх документів, 2) не складні договори вже по готовим шаблонам, 3) письмові консультації (усні НЕ даються), 4) реєстраційні документи, 5) первинні документи...Це основні напрямки діяльності. Ось 2 місяці волонтерської БЕЗОПЛАТНОЇ діяльності - коли ви приходите, якраз це вчимо як робити, а потім вже починаєте це робити під оплату (відкриваєте ФОП). Якщо за 2 міс все вчили, що вам казали, то з 3 місяца можна спокійно заробляти з 10 тис грн. оплата рахується по конкретним завданням - зразу може бути сплачена. По обсягам реальним помічники десь можуть встигати до 30 тис. грн...У чому проблема помічників, які приходять - хтось їм заважає працювати. Які я чула причини, що людина за 1 міс не встигала нічого зробити: 1) навчання, 2) проблеми у сімї батьків, 3) особисте життя (які там страсті бувають), 4) здоровє (тут я теж чула таке, що на голову не налазить), 5) гульки - алкоголь (тут окрема тема), 6) нема цілий день/місяць світла (ага, якби я жила не в Україні, можна розповідати казки), 7) бажання швидко заробити (діти тік току) тощо...Окремо ще виділяю оце "я крутий/та" (це коли починають розповідати, що громсектор це не перспективно та інше)... Щодо сум/цін - все прозоро. PS ніби це вже сто разів писала, але кожен раз одні і ті питання
👁 184 25-02-18 11:23
До речіДля тих, хто здивований попереднім постомУ нас для кандидатів бухів та юристів є питання у анкеті1. Чи можете ви вибачитись публічно перед клієнтом/керівником та визнати помилку2. Чи можете зупинитись у дискусії, коли кажуть вам стоп - це може бути аргументами з нпа тощо??3. Що б ви у своїй поведінці змінили на попередній роботі?4. Що було тригером на попередній роботі?Багато хто пише - не буду вибачатись, не буду визнавати помилки, буду доказувати,бо інакше це вплине на іміджЯ таких не беру у команду. Дуже втомлюють такіЖодним чином це не впливає погано на імідж вибачення та визнання помилкиЛише економить часІ нервиЩодо питання - щоб змінив, то теж 90% пише, що вони ідеальні, винні лише їх керівникиЧому я маю їх брати у команду?Чим я краще їх попередніх керівників?Це схоже на відношення при знайомстві з чоловікомЯкщо чоловік каже, усі баби погані,ображали бубочку, то краще бігти від тогоБо ти за місяць будеш така сама, як і інші у його очахМене лякають люди, які не бачать у собі проблемЧи бачу я? Так - взагалі не ідеальнаДо речі, усім хто подається до нас, я зразу кажу ці мінусиБорюсь з нимиДо речі мої маленькі перемогм1 перемога:Перестала мучати роботою колектив у вихідніЗнаю, усім терміново, але вже термінові замовлення ьеремо лише за подвійною ціною та передоплатою 100%І вже не ведусь на сльози волонтерівВчусь відпочивати сама, і не мучати колективТяжко дається, бо план забитий - роботи багато2 перемога:Пробую простіше відносити до помилок помічниківНе штрафую вже😂Навіть з деякими помилками черкз неуважність, все одно вони круче, ніж деякі адвокати/юристи з 20 річним стажемМою помилкою було, що давила сильно на деяких помічників, максимума хотіла -то вони убігали😭Шкодую. От сильно.Звісно, я не можу перекласти свій досвід, знання, здобути за 20 років стажу за пару місяців в іншу головуПробую це робити повільніше та мякіше.Тому не бійтесь відповідати чесно у анкеті Навпаки ваше принципове невизнання помилок/невміння вибачатись - стане перепоноюІ так, доводиться вибачатись і мені. Чи це впливає на професійний імідж? Питання риторичне.Дивлячись який імідж ви будуєте?Якщо Бога- ідола, то звісно впливає негативноЯкщо просто експерта, то навпаки позитивно
👁 554 25-02-06 16:51
"Яка у вас оплата помічників?" - Для всіх помічників (юристів/бухів) є 1-2 місяца волонтерства, коли ми просто вчимо, даємо прості завдання та не оплачуємо. Можна сприймати, як стажування....Далі є різні варіанти: 1 варіант: Якщо ви потрапляєте до нас помічником, і якраз в цей час є запит якоїсь НГО "виховати" для них спеціаліста, то оплату формують вони (я не знаю, але звідти ще ніхто не повертався, тому думаю, що ок). Часто такі помічники зразу працюють у офісі цих НГО, але просто під моїм менторством. Тут як ви себе проявите..... 2 варіант: Ви приходите на % від прайсу. Це підходить тим, хто хоче пробувати себе як експерти/їм хочеться бачити їх зростання. На цьому рівні можна потроху підвищувати % від 30% від прайсу до 50% (рівень експерта)...3 варіант: Ви хочете стабільності та хочете/обираєте ставку. Ставка теж може збільшуватись. Якщо ви прийшли нульовий, ще у вузі вчитесь, 1-2 місяца поволонтерили, але слабкий, то почнете з 5000 грн у міс, і кожен міс якщо все ок - на 1000 грн збільшувати. Якщо рівень краще то можна почати з 10 тис грн. Деяким помічникам я готова зразу 15 тис-20 тис. Щодо більше? - тоді краще на % , бо це вже на рівень експертності виходити треба...Звісно, це окремо треба обговорювати з кожним. НА ЖАЛЬ, я не можу все це прописати у вакансії, бо вже мені Ворк юа казав, що не ок, що я так все описую (була сварка)....І так, більшість НГО + наша шукає людей готових відкрити ФОП. Якщо брати БОШки, то для них працевлаштовані це взагалі адм витрати (не більше 20%), тому ніхто не хоче брати фахівців тим паче молодих на трудовий договір. Соррян
👁 521 25-02-05 11:24
"Чи треба нам ще юристи/бухи та помічнику у команду?" - ТАК. "Які ви критерії до них ставите?" Це люди, які готові бути у постійному навчанні, розуміють, що продаються саме знання, тому згідні їх підвищувати. Люди, які приходять на роботу не для того, щоб врятувати від сімейних проблем, чи поспілкуватись. Бо робота - це не про друзів чи не про психотерапевта. Не про ігри. І точно не про владу. Людина має хотіти заробляти. Посправжньому. Інколи люди кажуть, що хочуть кошти, але на практиці займають робочий час не роботою, щоб отримати кошти, а іншими вторинними інтересами. На співбесіді часто чую "я хочу 100 тис" - відповідаю "буде десь реально 50-60, якщо працюватимеш". Потім дивлюсь - плітки, маніпуляція, ігри. Не робить, а задовольняє психологічні потреби... Повірьте, керівник це відчуває.Особливо, якщо він працює нарівні...А ще..Мені треба людина, яка як глина, яка дає мені з себе виліпити експерта. Я виліпити зможу - не сумнівайтесь. Так, це інколи боляче. Тут чим більше супротив - тим більше болі. Якщо людина прийшла реально за коштами, вона дасть з себе зліпити фахівця, бо розуміє, що я їй +++ її ціну. Але більшість знову витягають оці внутрішні проблеми з душі - і починається "хто у домі хазяїн". А тут не може бути навіть питання. Хто вам дає кошти - той і має ставити останню "крапку". Колись я не розуміла цієї фрази "керівник прав, навіть коли не прав", зараз зрозуміла її через особистий досвід. Так, я щодо деяких осіб використовувала штрафи, бо бачила, що прохання не працюють. Тому за психікою мені треба глина, щоб з меншими емоційними зусиллями можна було передавати знання та досвід..І тут не про бажання управляти (дуже багато думає, що я рвусь до влади). Ніт, навпаки, я готую команду, щоб піти у декрет. Тому готую Дмитра до того, щоб бути лідером цього дійства, інших - до того, щоб вони без мене змогли працювати командою, без емоційних трясків, без хитрощів у команді, якісно та у дедлайни... Ось такі мені треба люди у команду. А вік, зовнішність, стать, дипломи та сертифікати, орієнтація, вага та інше - мені на це ПОХ