Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - lawyer for NGOs
Added 14 Jul 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Number of subscribers: 1 455
Photos: 53
Links: 151
Description:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)
Source

lawyer for NGOs | Милі мої, кому "ТЕРМІНОВО". Пояснюю, бо дехто ображається. Ось втратил...

Telegram community logo - lawyer for NGOs lawyer for NGOs @lawyer_for_NGOs
383 Views/Reach 2025-03-21 10:46 Message №2442
Милі мої, кому "ТЕРМІНОВО". Пояснюю, бо дехто ображається. Ось втратили тільки 1 майбутнього клієнта) У нас маленька команда - ми працюємо якісно, багато при цьому вивчаємо. Наші документи схвально сприймаються серйозними донорами/аудиторами. Ми часто пишемо, спираючись на міжнародні практики. Тобто це не 1-2 аркуша води, як хтось звик. Враховуючи це 1)нас мало, 2) працюємо якісно, то у нас є ЧЕРГА. Треба ще враховувати, що ми часто подаємось на тендери, так у нас по тендеру, що ми виграли у Єднання, ми півроки надаємо юрид підтримку 11 НГО. Тому черга розписана часто на 1-2 місяца вперед. НАВІТЬ У ПОМІЧНИКА (хоча йому не все можна дати). Зараз у нас графік сформований до травня місяца! Тому коли ви приходите та кажете "терміново" - це значить, що фахівець має виходити на вихідні чи вночі працювати. Бо терміни інших порушувати НЕ можна. Значить фахівцю треба більше платити! ..Чому ви це не розумієте? Ось зараз стукає людина, питання по гуманітарці - звітам у податкову, первинці, звітам у мінсоц. Пояснюю - якщо беремо стандартні терміни відповіді - ДО 1 МІС - ціна 4000 грн за весь обсяг питань. Якщо скорочені, то буде дорожче. Людина каже* НА ПОНЕДІЛОК! ...Це 100% вихід фахівця у вихідні! Значить це буде потрібна оплата - 3 * 4000 = 12 тис! Ніт - людина образилась та йде. Милі мої - ну не буде фахівець, у якого і так є черга, заради вас кидати клієнтів, що чекають вже 1-2 місяці, чи не спати вночі щоб отримати стандартну ціну! будь ласка, не думайте, що ви центр всесвіту. У нас НЕМАЄ проблем з клієнтами - повірьте, навіть без реклами - графік забитий. І це не "для красивого слівця".