Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - lawyer for NGOs
Added 14 Jul 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Number of subscribers: 1 455
Photos: 53
Links: 151
Description:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)
Source

lawyer for NGOs | Маленький пост емоційний про тих, хто до нас подається юристом. Я - Ві...

Telegram community logo - lawyer for NGOs lawyer for NGOs @lawyer_for_NGOs
335 Views/Reach 2025-04-02 10:15 Message №2462
Маленький пост емоційний про тих, хто до нас подається юристом. Я - Вірьовкіна Лілія - НЕ хочу розглядати тих, хто 1) Починає розповідати, як його ображали на попередній роботі, який керівник поганка. Ось юристка одна подавалась - працювала у ГО/БО - усі поважні та впливові, з більшості я мала позитивний досвід співпраці. Юристка написала у анкеті, що вони поганці, винесла все сміття про них. Соррі, я не буду таких фахівців навіть запрошувати на співбесіду. Не потрібні ваші плітки. Якщо дійсно хтось вас так сильно образив, то є суд/поліція (я колись подавала у суд на работодавців). Але якщо ці НГО для вас поганці, то що ви скажете потім про мене? Чим я краще? Ще десь скажу щось матом, то потім "бубочка" образиться та піде усім розповідати про булінг. 2) Не може вибачатись. Якщо для вашої персони це складно - не подавайтесь. Повірьте, інколи навіть не важливо наскільки я чи ви праві, інколи треба просто вибачитись перед НГО, з поваги до того, що вони роблять. Юрист як лікар має не зашкодити. Поганий поліцейський у колективі лише можу бути я, усі інші мають бути хорошими та ввічливими. 3) Які не можуть зупинитись у дискусії та по кожній ситуації професійне спілкування переводять у "аргентинське танго". Милі мої - танго/страсті - це у ліжку з вашим партнером. Я так втомлююсь від складних кейсів, з чим приходять НГО, що мені оці ваші емоційні качелі взагалі не цікаві - не потрібні. Мені треба лише аргументовані дискусії по роботі. Пошлю нах, без жодних реверансів. Тут не має значення наскільки ви фаховий спеціаліст. Уявіть ви прийшли до лікаря - і замість чіткої, конкретної консультації - ви отримуєте зайві емоції від "фахівця". Згадайте колись такі лікарі були - у радянські часи. Тому я сказала "стоп" - дискусія закінчується, йдете шукати аргументи у НПА/судових рішеннях. Не можете зупинитись - НАХ.