Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Константиновка сегодня🇺🇦Костянтинівка сьогодні
Added 06 Dec 2025

Константиновка сегодня🇺🇦Костянтинівка сьогодні

@konst_today
Number of subscribers: 2 886
Photos: 46,300
Videos: 19,000
Links: 3,630
Description:
Костянтинівка сьогодні - це найактуальніша і злободенна інформація та новини без цензури про наше улюблене місто, регіон, країну... Правила группы тут - t.me/konstantinovka_today/47759 Прислать новость/связь с админами - @KonstaxaBot

👥 Number of subscribers

2 886
Average/Day:: +1
Average/Week:: +4
Average/Month:: +44

👁️ Average views per message

1 096
Average/Day:: 714
Average/Week:: 873
ERR: 37.98%

📊 Messages per Day

3
Last day: 9
Week average: 3.4
Average per day: 3

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Ситуація в Констянтинівці дедалі погіршується, - Богдан Мірошніков.Просочення ворога фіксуються з трьох боків (схід, захід та південь), ворог роззосередився по всьому місту.Але визначити контроль чи оточення - неможливо, бо наші та ворожі позиції перемішалися.Призначати чи шукати винуватих - ні в якому разі не можна!Так, були проблеми в одній з новостворених бригад. Але в тій же смузі стояли й інші підрозділи, більш досвідчені. Просочення було у всій смузі, й інших також.Але ні в якому разі не можна кривого слова говорити в бік наших воїнів!! Це аксіома!Бо наші воїни там вже давно поза межею можливостей намагаються виконувати задачі.А без логістики виконання будь-якої задачі стає майже нереальним.Поки немає у нас достатньої кількості власних КАБів - винесення нашої логістики оптоволокном біля ЛБЗ буде продовжуватися.Плюс додаємо фактор арти, яку ворог щедро застосовує там. І вона стала також одним з головних факторів того, що сталося.Виходячи з подій, які зараз відбуваються у місті, втримати його навіть у липні буде надскладною задачею. Не кажучи вже про серпень.А далі - ну я думаю, ви розумієте. Олексієво-Дружківка та Добропілля - ось туди ворог суне всіма силами.Бо перше - це лобове просування на Краматорськ, а друге - це фланг агломерації та вихід на Барвінкове.
Влітку росіяни захоплять Костянтинівку, якщо нічого не зміниться в управлінні фронтом, вважає нардеп Мар'яна Безугла.Тим часом Інститут вивчення війни пише наступне:"Російські війська продовжують здійснювати інфільтраційні рейди в межах Костянтинівки та поблизу неї. Згідно з геолокаційними даними, російські солдати діяли в північно-західній, західній, південно-західній та південній частинах міста. Російські провоєнні блогери заявляють про просування сил РФ у північно-західній частині міста, включаючи захоплення мікрорайону Нахалівка та просування до мікрорайону Новоселівський. Також повідомляється про просування на захід від Новодмитрівки.Незважаючи на ці заяви, ISW оцінює, що російські війська наразі не контролюють райони в глибині Костянтинівки, куди їм вдалося проникнути. За словами українського офіцера, окупанти використовують лісисту місцевість для прихованого проведення інфільтраційних місій малими групами. Повідомляється також про триваючі близькі бої в південно-західній частині міста"
❗️КОРУПЦІЯ ЗВУЧИТЬ РОСІЙСЬКОЮ▪️Зверніть увагу: на всіх “плівках Міндіча” (матеріалах негласного прослуховування НАБУ) тіньові ділки з іноземним громадянством та їхні ставленики на вищих державних посадах спілкуються між собою виключно російською мовою! Це кращий доказ того, що корупція - міна під обороноздатність України та підривна робота на користь ворога.▪️У зовнішніх і внутрішніх окупантів одна мова, вони спілкуються і крадуть російською. Але обкладених податками, воєнним збором і військовою повинністю кріпаків гноблять за випадково сказане російське слово. Навіть посаду мовного омбудсмена запровадили, який російську мову чує, а російськомовну корупцію - не бачить. 🔺Поки українці воюють проти одних російськомовних окупантів (з російськими паспортами), інші російськомовні (з ізраїльськими паспортами) вже їх окупували. Мета обох окупантів однакова - визискувати Україну та українців. Чому проти одних ми воюємо, а інших - захищаємо?🧰 Матеріали по темі:Друзі Президента Свинарчуки Зеленського️Годинник Цукермана️Всюди свій Міндіч️Не тільки Міндіч…️Зробили вас разом️Тіньова влада України#правда🇺🇦 РЕВІЗОР: ПІДПИСАТИСЯ
❗️ Справа Борисова: ексвійськком давно уже не в СІЗО, іспанська вілла не арештована, а суди тривають без вирокуПам’ятаєте колишнього одеського військкома Євгена Борисова - фігуранта гучного скандалу з елітною нерухомістю в Іспанії, мільйонними статками та рекордною справою про незаконне збагачення? Саме того, якого діяльність якого я викрив, і якого свого часу публічно затримували у центрі Києва, а особисто Володимир Зеленський вимагав його звільнення...Минуло вже майже три роки від початку скандалу, однак вироку у справі досі немає. Більше того - Борисов уже давно перебуває не в СІЗО, а на свободі під заставою, яка після об’єднання проваджень складає 44 мільйони гривень.Колишній військком Одещини є фігурантом одразу кількох кримінальних проваджень. Йдеться, зокрема, про справу щодо незаконного збагачення за статтею 368-5 ККУ, а також провадження щодо самовільного залишення військової служби, підробки документів, ухилення від служби та легалізації коштів. При цьому справи розглядають не у Вищому антикорупційному суді, а у Подільському та Приморському районних судах Києва й Одеси. Саме це викликає додаткові питання, оскільки резонансне провадження фактично розпорошене між різними судами.Попри численні заяви правоохоронців і масштабний резонанс, закордонне майно Борисова досі не арештоване. Йдеться про офіс у Марбельї за адресою Av. Bulevar Príncipe Alfonso de Hohenlohe, 8, вартістю близько 737 тисяч євро, а також про розкішну віллу за 3,95 мільйона євро, оформлену на матір Борисова. Також без арештів залишаються автомобілі, записані на членів його родини.У матеріалах справи також фігурує інформація про те, що дружина, діти, матір та теща Борисова тривалий час перебувають за кордоном і забезпечені житлом поза межами України. При цьому, за даними слідства, нерухомість придбавалась за відсутності підтверджених законних доходів, а частину активів згодом переоформили на інших осіб.Окремо тема можливого походження коштів. За наявною інформацією, мати та теща Борисова подавали до НАЗК боргові розписки, у яких пояснювали походження грошей на нерухомість у Марбельї та автопарк із кількох люксових автомобілів нібито «позиками». Водночас походження великих сум у самих позичальників офіційно не підтверджене.Також питання щодо можливого зв’язку з власниками одеського клубу Ibiza - Віталієм Бронфманом та Юрієм Шульте. Водночас інформації про окреме розслідування щодо можливої легалізації коштів наразі немає.Ще один епізод стосується застави за Борисова. У листопаді 2025 року за нього внесли 20,13 млн грн у справі щодо самовільного залишення військової частини. Гроші внесло ТОВ «Евагрейн» - компанія, яка займається торгівлею зерном, насінням та кормами.Після цього до самої компанії виникли додаткові питання. За даними слідства, «Евагрейн» фігурує у кримінальному провадженні щодо ухилення від сплати податків та фіктивного підприємництва. Слідчі вважають, що компанія могла отримати тисячі тонн кукурудзи невідомого походження без належного відображення у звітності, що могло призвести до несплати податків на мільйони гривень.Привертає увагу і те, що за короткий період існування компанія неодноразово змінювала назву, керівництво, адресу реєстрації, власників та навіть основний вид діяльності. На цьому тлі додаткові питання виникають і до механізмів перевірки походження коштів, які використовуються для внесення застав у резонансних кримінальних провадженнях.Окремо у матеріалах справи згадується, що сторона захисту Борисова протягом тривалого часу намагалася організувати отримання ним медичних документів та направлення на МСЕК для оформлення інвалідності.А ви думали…
⚖️ ДОБРЕ БУТИ ДЕПУТАТОМ▪️У країні несправедливості не буває торжества закону. Суд виправдав нардепа від ВО “Батьківщина” Андрія Ніколаєнка у справі смертельної ДТП на Житомирщині, в якій загинула 18-річна дівчина-сирота - жителька села Березівка Вікторія Назарова.▪️Нардеп - поважна людина, кажуть на ньому зав’язано кейс видобутку українського титану, який експортується до Європи, а звідти через компанії-прокладки, серед інших направляється до країни-агресорки РФ, звідки той титан у формі ракет та іншої зброї прилітає назад на голови українців. Як такого шановного пана можна засудити за смерть якоїсь кріпачки? 🔺Суд виніс очікуване рішення: сторона звинувачення не довела, що перевищення швидкості водієм (140-150 км/год при дозволених 110 км/год) спричинило наїзд, а також що він мав реальну можливість уникнути ДТП. Не взято до уваги, що А.Ніколаєнко у 2022–2023 роках 22 рази (!) штрафували за перевищення швидкості. Єдиний живий родич загиблої - двоюрідний брат отримав три копійки та визнав, що сестра “вискочила на дорогу”. Відтак нардеп продовжуватиме займатися законотворчою діяльністю у “країні мрій”, бо він - “титан”, а не якийсь сирота. 🧰 Матеріали по темі:Добре бути депутатомДобре бути генералом️Добре бути психіатром ЗСУ️Добре бути прокурором️Добре бути військкомом️Міністри країни щастя#закон🇺🇦 РЕВІЗОР: ПІДПИСАТИСЯ
❗️ВІЙСЬКОВИЙ ЗБІР - НЕ ВІЙСЬКОВИЙ!▪️Досі немає звіту куди було витрачено військовий за 12 років АТО і періоду воєнного стану (окреме питання: чому військовий збір є, а стану війни - немає?). Попри це, як ми попереджали,Верховна Рада Українипідтримала законопроєкт №15110 про продовження військового збору у розмірі 5% на 3 роки після закінчення війни, які невідомо коли закінчиться. Обіцяють створити окремий спецфонд, кошти з якого виділятимуть на потреби війська. ▪️У звʼязку з цим ще раз наголосимо: обовʼязковий для кожного (!) громадянина України військовий збір витрачали на що завгодно, а не тільки на ЗСУ (зрештою, як і гроші Пенсійного фонду України).Для продовження кредитування МВФ вимагав від української влади підвищити податки, у т.ч. встановити постійним (навіть після завершення воєнного стану!) військовий збір у 5%. У цьому податку МВФ бачить одне з джерел повернення грошей, які надаються у борг. ▪️Якщо податки з військового збору є джерелом повернення боргових зобовʼязань, то вони не можуть і не будуть витрачатися на військо і оборону України. Відтак правильно назвати такий збір податком на недолугість влади, яка живе у борг. Адже насправді корупційний бізнес влади виглядає так: взяти у борг гроші західних партнерів, розкидати їх на проєкти, з яких дадуть відкати (“шлагбаум Міндіча”), а зобовʼязання щодо повернення боргів перекласти на населення у вигляді нових податків (українці незламні, нові податки витримають).🔺Якщо під час війни військовий збір не витрачається на військо, то навіщо це героїчне військо ціною життя захищає владу, яка його обкрадає? 🧰 Матеріали по темі:▪️Військовий збір - не військовий!▪️Військовий збір не для ЗСУ?▪️Збільшать військовий збір▪️Де військовий збір за 10 років?▪️Де військовий збір?#податки🇺🇦 РЕВІЗОР: ПІДПИСАТИСЯ
Білетніков Сергій Олександрович - воєнний злочинець Третього відділу Одеського територіального центру копмлектування та соціальної підтримки ЗСУ. Офіційна посада: Старший офіцер управління. Викрадав та грабував цивільних громадян. Розповідають: Раніше працював на Одеському Припортовому Заводі заступником начальника цеху. Після початку війни працює в Южненському ТЦК(зараз мабуть Південному). Коли працював на заводі-був порядною людиною,а з початком роботи в ТЦК почав вдавати з себе Бога... Вимагав гроші з затриманих та тих, хто туди попадає з метою вирішення питання... Також зі слів хлопців, що вже служать і з ним зіштовхувались - поводить себе як остання тварина у спілкуванні та у робочих моментах. Типічний тцкашнік, що чує владу...Не знаю, чи доречно-але хай тут залишиться для історії... Порушив:• Ст. 146 ККУ — викрадення людини• Ст. 189 ККУ — вимагання коштів• Ст. 255 ККУ — організована група . • Ст. 17 Конституції України. Покарання сумарно може становити: 7–15 років позбавлення волі або більше. Підпишись на БАЗУ 112
Військовий з позивним Мучной про ситуацію на Костянтинівському напрямку:"У районі Степанівки триває жорстка рубка, противник активізувався на західному фланзі — прощупує оборону, шукає слабкі стики, намагається продавити край. Працює дронами прицільно по бліндажах і укриттях, б’є туди, де фіксує нашу присутність. Повного захоплення населеного пункту немає — за Степанівку ще йде боротьба, лінія нестабільна, контакт щільний.По Іллінівці ситуація схожа, бої не вщухають! Населений пункт частково під нашим контролем, але противник постійно намагається просочуватися в різні його частини, закріплюватися малими групами й розширювати сіру зону всередині забудови. Йде маневрова боротьба з елементами зачисток.По самій Костянтинівці поки без різких змін на землі, однак обстановка ускладнюється. Північна та північно-західна околиця перебувають під активним впливом ворожих засобів ураження — працюють по нашому транспорту. Логістика під вогневим контролем противника, і кожен рух потребує обережності!"
❄️ ПОКАРАНІ ДВІЧІ▪️Вʼязні в українських СІЗО страждають від холоду та відключень електроенергії більше інших співгромадян, адже вони позбавлені свободи. Перебуваючи під слідством до отримання судового вироку ці люди позбавлені можливості обігрітися. Держава карає їх двічі - вʼязницею і байдужістю!▪️Ситуація у пенітенціарній системі під час нинішніх масштабних проблем із відключеннями електроенергії та перебоями з опаленням в Україні критична - температура у камерах падає нижче 10 градусів. За таких умов люди масово хворіють або у них загострюються хронічні захворювання.▪️Ув'язнені позбавлені можливості самостійно вирішувати проблему холоду. На відміну від вільних громадян вони не можуть покинути приміщення, розпалити вогонь, переїхати до родичів або тимчасово виїхати за кордон. ▪️При низькій температурі різко зростає вологість у камерах, швидко з'являється пліснява, що призводить до захворювань дихальних шляхів, шкіри та інфекційних хвороб. Тоді як у СІЗО температура має бути не нижчою за +18 градусів!▪️Проблеми торкнулися і системи харчування - більшість тюремних кухонь обладнано електроплитами, тому при тривалих відключеннях неможливо забезпечити ув'язнених гарячою їжею. Вʼязні навіть не можуть закип'ятити чайник чи зварити суп.▪️У СІЗО переважно перебувають не засуджені, а підозрювані та обвинувачені, яких суд ще не визнав винними. Держава взяла на себе відповідальність за їхню безпеку та здоров'я – і зараз цю функцію не виконує. Такі умови можуть призвести до бунтів у вʼязницях (сумнівно, тому що навіть вільні не бунтують!) та масових звернень до Європейського суду з прав людини. Суспільний розголос повинен звернути увагу влади на цю проблему.⚠️ Межу дозволеного визначає сам народ. Раз так може бути, то воно так і буде 🤷🏻 Барани, що тут ще сказати. Влада стриже баранів.🧰 Матеріали по темі: https://t.me/konstantinovka_today/154114
Уночі росія завдала чергового масштабного удару по Україні, застосувавши сотні Шахедів, ракети «Калібр» та ракети зі стратегічної авіації. Основний удар — по енергетиці та критичній інфраструктурі. Під прицілом був Захід країни, але вибухи й руйнування зафіксовані по всій Україні.• Івано-Франківська область — повідомлялося про ракети, що прямували в напрямку Бурштинської ТЕС, міський голова попередив про можливі серйозні перебої з електроенергією та закликав мешканців запастися водою.• Львівщина — під атакою опинилися Добротвірська ТЕС та електропідстанції. Наслідки уточнюються, в області фіксують стрибки напруги.• Дніпропетровщина — у Дніпрі пошкоджене комунальне підприємство, знищені будівлі, тролейбуси та інший транспорт. В області — руйнування житла, газогону й автомобілів.• Рівне — після удару над містом здійнявся стовп диму.• Харків — ворожий дрон влучив у Холодногірському районі міста.• Вибухи також пролунали у Кропивницькому, Вінниці, Києві та області, на Тернопільщині та Хмельниччині.