Я кілька разів був учасником розмови, чи одкровень про те, що часто люди в симрейсингу не тому, що люблять автоспорт чи гонки, а й просто тому, що це дуже цікавий клуб різноманітних людей. Фактично ми би могли так само зібратись навколо хобі-хорсингу, чи ентомології. (Да, щойно я завуалював, що конкретно наш клуб - це клуб вічної боротьби оцту проти сметани до пельменів, але то не всі зрозуміють, то ж...)Так от, як розкішний приклад різнгоманітності нас у нас, - в якийсь момент на стріми почала заходити цікава людина з цікавими думками. З першої моєї яскравої згадки - це, наприклад, про те, що Хонда - це чудова машина, бо на ній можна швидко дібратись додому, якщо забув кадило на обряд... Да, я теж, як і ви подумав в якийсь момент, що може людина жартує, бо не може бути такого прогресивного священника. А потім ми познайимились особисто, пан Руслан виявився доволі вправним симрейсером і взагалі приємним, цікавим чоловіком. І осьо вам, будь ласка, в усій красі в лампі софітів.) З нетерпінням чекаю коли він матиме достатньо часу щоб увірватись у Вормап)) Вормап то точно перевірить його віру!https://youtu.be/f5P3vG6x3fA?is=cLnNU89aJd6PcPwD
https://youtube.com/clip/UgkxbSbMDgQuVbL7Q46RaWTQiaxGFOqwe5pV?si=bAjtCoSRPH6RMbntНепоганий відосик-док від РБ. Кілька формальних рандомних думок:- 700 людей було змушено працювати над цим роботом-пилососом?!) Це і прикольно і сумно водночас, і весело і весло водночас. Ясно, шо з цих семисот 688 колотили кофе для інженерів, шо теж треба вміть, та все ж число вражає.- попри усі думки про ці машини і їх електричні особливості, момент усе таки класний, бо кожний подібний момент переходу до нового тех.регламенту - це найкраще, що є у Формулі один. - що стосується самого твору (аудіовізуального) то спершу він мені здався суперпрохідним, як для такого бренду і такої нагоди, та все ж в ньому є кілька класних моментів. Чудові живі лайви, як про "історичну мить", чи діалог між Аджаром і Хемом. Дуже класний перехід між слоумошними "прилизанами" картинками з пілотами і механами в гаражі. Ну і, власне, кліпчик, який я вирізав - теж дуже приємна знахідка. Навряд її оцінять фанати слоумо, драматичної музики, і таймлепсів, але це дуже трушна, класна знахідка, яка підкреслює усвідомленість команди, що фільмувала, в автоспортивній темі.. Траекторія настільки точна в обох проїздах, що кадри наклались один на інший точно. Дуже сподіваюсь, що це не Ші, хоча не здивуюсь))Словом, гарна робота, а ще капець Макстрон більший за Ізака! Ясно, шо Максу мають дать швидшу машину! 1!1)
Результат цього вечору - якісь позиції, (що не принципово), дуже хороший пейс, що доволі непогано, і стабільність, що чудово! Не ідеальна, але вже така, яка дозволяла повернути впевненість. Дуже короткі висновки: в симрейсингу нічого не міняється від диплодоків. Для результату потрібні : база знань і навичок, регулярність і ВКАТ (так саме капслоком) і, звісно ж, має тупо щастити, - "везти". Навіщо я пишу ці вкрай очевидні речі... Бо бачу як часто новачки і не новачки ловлять того таки тільта (розчарування), через власні результати... Бачте, мені от сто тисяч год, з них мільйон я практикую симрейсинг, уже два роки менторю людей з питань цього таки симрейсингу, а сам як останній додік зловив журбинку, бо тупорило забув, шо поки нема 4 зелених галочок, - результату теж не буде, що нормально: 1. база знань, 2. навичок 3. вкат 4. фортуна. Ну і так по дрібницях: ЛМУ і нова гума в гіперах чудова (але треба розсмакувать), симрейсинг топ, і ви, друзі, топ, бо є з ким це все обдумать, обпереживать і посміятись)
Влучний коментар про "АСС ВСЬОІЗМ"Я кілька разів, мабуть, пробував не іронічно про це говорити. Але тут от людина максимально точно описала те як я реально бачу історію з "А чого вмерла АСС?". (Коментар під черговим відео про те як АСС всьо від Мабікса)Сорі я німецької зовсім не знаю, то лише через транслейтор переклад:"Зараз у мене немає такої інформації, але я думаю, що загальна аудиторія відповідних каналів була більшою тоді, ніж сьогодні. Я думаю, що творці контенту трохи самі собі вистрілили в ногу, хоронячи ACC (тут моя спроба інтерпритувати одне слово, хто знає німецьку поточніть, якщо я не правий). Хоча я розумію, що через деякий час стає нудно, якщо грати в одне й те саме 8 годин на день, багато хто потім залишився без уваги і почав намагатися повторити це через LMU чи AMS2. Нічого проти конкретних симів не маю, але відмовитися від ACC через BOP або занадто мало контенту та кілька багів, а потім приєднатися до AMS2 чи чогось такого, досить божевільно. ACC принаймні заслуговував на те, щоб не "померти" з таким негативом тоді. Вони могли б просто бути чесними та сказати, що їм нудно або вони монотонні, і тепер приєдналися до руху "всі йдемо з ACC". Ті сотні відео, що пояснюють, чому ACC та Kunos раптом стали поганими, на мою думку, не найкраще зображували всіх творців. Звичайно, були винятки. Так, час, проведений з ACC, був безперечно захопливим. Це було майже як дивитися реальний автоспорт. Ти знав людей, гонки були захопливими, і вони справді захоплювали тебе. Тепер, коли кожен водить щось своє, часто навіть у симуляторах, які пропонують незліченну кількість різних гонок і автомобілів, все це втрачено. Сама кількість варіантів – це одночасно і благословення, і прокляття."Це максимально влучний коментар. Мені здаєьться, що той факт що Асс ще жевріє в нашому симрейсингу, якраз пов'язаний з тим, що наші пілоти значно менше під впливом топових сим блогерів, хоча я можу і помилятись. Важливо зазначити, що я плюсую цьому коментарю, саме як глядач і фан симрейсингу як явища, а не як контент-мейкер, чи пілот. Я почав їздити в симрейсингу на Rfactor і GTR2, і саме тому мені, насправді, не принципово у чому їздити. Утім АСС була дійсно дуже сильною і проривною платформою і той булінг, якого вона зазнала, був несправедливим, щонайменше. За великим рахунком як і студія, якщо бути відвертим, але це вже інша історія.
Друзі, збираю інфу на нові відео і традиційно натрапляю на люті шедеври... В світлі 3 річного прощального туру АСС в наших серцях не можу не поділитись такою от красою.Який же цікавий світ відкриється цим людям, коли вони спробують пілотувати ЛМП2 в LMU...)) А ще дуже шкодую, що вони не застали старий добрий IR з шинкою для тру мужиків, а не те шо зараз...))А сам коментар з відео, де хлопака ділиться враженнями про свій переїзд з ГТ7 в АСС.Якшо шо, я тисячу разів був змушений відповідать на запитання, чого "тру" симрейсери (підставить назву тру симулятора) так зневажають ГТ7 симрейсерів...При тому, шо жодного разу нічо сам про гт7 драйвінг експіріанс поганого не сказав, як мінімум блін того, шо Я ЙОГО НЕ ПРОБУВАВ)))А от шо я точно багато разів казав, шо "складність фізики" визначається винятково ступенем трайхардерства (це так у нас в ОСББ це називають). Хто не шарить лексику нашого ОСББ перекладаю - та вобше пофіг у шо їздить і на якій машині, бо складно стає в момент коли вам треба поїхать швидко.
Ну, по-перше, оце той самий Ярослав, що підписав рукавички, які можна виграть по розіграшу вище.) (Хто раптом прогавив). По-друге, ми, звісно, це все неодноразово обговорювали на стрімах, та все ж, це доволі чесний фідбек для розробників. Якщо коротко, людина чесно каже, що для нього проблема з АСС нині полягає в тому, що все складніше знайти змагання з найвищим рівнем суперництва. (Дуже схоже, шо чувак не в курсі про Вормап, або сцикає, але там місць все одно нема, то ж усе по факту.)Якщо серйозно, це доволі цікавий момент, бо хоч ми часто і говоримо, що найвищий кіберспорт - це далеко не весь симрейсинг, чи то взагалі не симрейсинг, але все ж грати в футбол в дворах, значно цікавіше перебуваючи в контексті всяких Реалів і Барселон, Месі і Роналдо... (Матвієнко, Попов і Шапаренко це теж прекрасно, але і їм треба на когось споглядати. )Хоча ці собаки (великі симблогери родом з АСС) самі кусали себе за хвіст, коли всім розказували, шо АСС - всьо. Зрештою, мені "Що з АСС" було зрозуміло, ще на початку цього психозу. Бо я застав і інші "покинуті" проекти, які чудово існували в межах затишних спільнот.Прикро, що чудовий проект кинуто розрабами? - Ясно шо да. Чи є щось краще нього? - отут неясно і це проблема. Якщо чесно, до Ярослава було одне очевидне питання. Якщо для тебе пріорітет високий рівень конкуренції в топ-сплітах, у точму числі в ендюренсах (саме про це він і сказав у відео) - чому він не їздить Iracing на постійній основі? В кінці він перераховує те, у що планує катати і там немає Ір. Оце мені щиро неясно, бо дійсно на рівні дуже абстрактних 8к+ на сьогодні це єдиний активний симулятор. До речі, як ми знаємо Ір дуже не корисно залишатись на самоті в лідерстві, тому вся надія на Проджект Мотор Рейсінг і РеншПРОТ!11Що думаєте, чо Ярік ігнорить Ір і чи вкурсі він про Вормап?))https://www.youtube.com/watch?v=PPKkSr_ddoQ
https://youtu.be/zareSoM8kLU?t=129Уявлення не маю, до речі, чи багатьом з вас, шановна еліто, цікавий футбол, але випадково натрапив на ось такий матеріальчик старенькийКлікбейтний заголовок і все таке, але там є дуже цікава думка. Кому то ліньки дивитись, чи складно перекласти, озвучую позицію Фалькао: Діти у віці 7-10 років повинні грати тільки у футзал, а не великий футбол. (Власне, навіть ті, що хочуть займатись великим футболом). Причина проста - у футзалі інтенсивність ефективної роботи з м'ячем в рази вища в одиницю часу. Не порівнювано вища.У великому футболі, по-перше, впринципі можна хвилинами колупатись в носі без роботи з м'ячем, а по-друге, навіть коли ти працюєш з м'ячем, ця робота без тиску, в купу безкоштовних доторків, з купою часу на прийняття рішення.Фізкультурний футбік, яким страждає український футбол десятиліттями, мені здається, росте ногами саме звідси. В дитячому футбічі, граючи на великих полянах, виділятимусься ті, хто швидше розвинувся фізіологічно. Успіхів досягають команди, в яких гравці швидше біжать, краще стоять на ногах, а потім коли по фізиці підтягнуться, ті хо відставали, але були гравцями, їх уже не буде в футболі...І всі будуть дружно ображатись на Шахтар, де лінія атаки це суцільні бразильці, а шо ж так, "хіба нема" у великій і футбольній Україні талановитих креативників?) Їх не нема, їх просто загубили.Просто захотілось поділитись цікавою знахідкою. Раптом хто не знає, Фалькао - це чисте мистецтво. Пошукайте хайлайтси з ним, зрозумієте). У цьому ж відео, до слова, його хвалить інший геній футзалу Рікардіньйо, його хайлайтси теж можна глянуть, не пошкодуєте.
https://youtube.com/clip/UgkxTypm19VNBICzwgGUbYuGKe28G-Gx5FOa?si=_7jRq9xIcCspesFqА ще в світлі якоїсь хвилі розчарувань в симрейсингу. (Шо, вцілому, абсолютно природньо, і я вже казав, шо навіть заздрю людям з цим відчуттям, у мене його нема) ). І у нас в чатику вже є маленька традиція людям, які планують повернутись, скидувати якісь теплі нагадування чого, не варто сюди повертатись. Звісно, і в нашому симрейсингу є що згадать, можна навіть далеко не відходить від моїх стрімів, тут все ясно))Але учора стартувала просерія LFM і на старті стався ідеальний твір на тему: "Чому не варто повертатись в симрейсинг". Тому, лишаю на згадочку...) (Для контексту: це найсильніша на сьогодні ліга з ACC і одна з найсильніших в симрейсингу впринципі. Перед нами перший етап...Боротьба найдосвідченіших та найскіловіших майстрів. Ну і скажу так, шо відіграти цю ситуацію, напевно, для Джорда Буцбі (х.з як то транслітерувати) буде складніше ніж Максу, цьогоріч, взяти чемпіонство в Ф1...) Але рекомендую глянути реверсну гонку від нього на цьому ж стрімі - це було дуже сильно.) P.S. На ужалених в голову, утім, це може діяти зворотньо.) Особисто я навпаки подумав. шо було би класно проїхати хоч раз, хоч якось той сезон просерії! Думки і бажання такі точно є! Формат класний!
Новини з паралельних світів. Перед нами Софіан Сегіль. Мужик прожив до 30 скількохсь років, займався документалістикою, а потім вирішив, що стане ультравеломарафонщиком. І став. Повигравав купу крутєйших ендюр (справжніх ендюр, а не автоспортивних ендюр)). А потім вирішив освіжити рекорд світу на найвшидший ведосипедний перетин Євразії. Попередній рекорд датований 2017 роком. Тоді Jonas Deichmann промчав 14.331 км. Софіан же проїхав 17700 км (Довелось оминати Іран і, ймовірно, Україну), (і все одно по часу випереджав попередника). Він зробив це за 64 дні, 2 години і 26 хвилин. Але до Владивостоку не доїхав, а лишалось проїхати менше дня... Людина прибула на кпп між Китаєм і росією, де йому сказали, що перетнуть кордон можна тільки потягом. Але потяг уже пішов, наступний буде завтра. Це завтра було би запізно для рекорду. Тому Софі знайшов стару гірську дорогу, і явився на КПП з іншого боку, щоб зафіксувати своє законне перебування. російські прикордонники, посадили людину до в'язниці за незаконний перетин
Еліто привіт! Суто пост психологічної стійкості для людей передпенсійного віку розквіту сил! Ні для кого не секрет, що в автоспорті, і в симрейсингу, тим більше, вік значить приблизно нічого. Цікаво, що це працює в обидва боки, але, звісно ж психологічно програвати у віці 30, дитині 11 років (привіт пілоту з Філіпін) трохи складніше ніж навпаки (ні не трохи).Так от брати і сестри, симрейсери і симрейсині... Я вже кілька місяців пробую для себе новий вид спорту (і я абсолютний бовдур, що не спробував це в дитинстві) і, звісно ж, цікавлюсь усяким тематичним навколо. І от натрапив на цікавий експеримент, де дітки з гуртка змагаються проти дуже сильного, досвідченого спортсмена) Для посилення ефекту скажу, що в цьому виді спорту неймовірно важливу роль грає сила зв'язок, яким властиво наростати з роками і традиційно у дорослих людей, тим більше чоловіків, вони, за визначенням, міцніші. Тим більше у чоловіків, які роками тренують цю специфічну роботу їх. Те саме стосується і загальної м'язової сили, але тут уже треба робити поправку на вітер, бо усе ж загальна маса тіла, відіграє, також, дуже важливу роль, (але це вже скоріше відмазки і психологічна підтримка спортсмену з відео). Насамкінець скажу, що, звісно, зараз Еміль не про спортсмен, а більше медійник, але я бачив його в порівнянні з іншими ентузіастами, і так то він машина) Але...https://www.youtube.com/watch?v=fmErD06RSqE