Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Хуткар_Elita_simracing
Added 14 Jul 2024

Хуткар_Elita_simracing

@khutkar_sim
Number of subscribers: 1 089
Photos: 377
Videos: 229
Links: 549
Description:
Так а шо? Це телега для хрещених батьків Хуткара. Тут можна розводить холівари, і обговорювать кульбаби і гібіскуси. Будьте пильні і враховуйте, що кожне слово тут просякнуте мета пост нео ДЖИТІ турбо іронією

👥 Number of subscribers

1 089
Average/Day:: 0
Average/Week:: +2
Average/Month:: +6

👁️ Average views per message

1 041
Average/Day:: 769
Average/Week:: 1,025
ERR: 95.59%

📊 Messages per Day

0.6
Last day: 2
Week average: 0.7
Average per day: 0.6

Logo change history

Name change history

Хуткар_Elita_simracing 2024-07-24
Хуткар_Elita 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 732 25-05-05 11:19
Так ну діалог виник і гарно) Питання до еліти я ставив тому, що сам був покараний за точно такий епізод. І тоді я подумав - а от у нас в чемпах обгін з ударом об суперника вважався б чимось нормальним. Власне і протест на Марі я подав винятково зі спортивного інтересу, бо, направду, нічого кримінального тут не сталось. Однак, мені після таких обгонів, чи подібного захисту позиції неприємно, є відчуття бруду. Але я би тут не хотів маніпулювати, бо, власне, із самого нашого діалогу зрозуміло що одностайності тут нема. Ми або приймаємо це за норму, або приймаємо інше за норму. Тобто, питання винятково у послідовності дій і все. Що ж до мене, то поясню. Я не бачу проблеми в контактах бокових, це цілком окей, але нема нічого красивішого в гонках за боротьбу суперників, які поважають один одного в повороті і лишають достатньо місця один одному. І конкретно на цьому скріні чітко видно скільки залишив місця супернику водій Астона і куди направляється водій Макларену...Але, так це просто моє імхо, і нічо більше.