Source
Хуткар_Elita_simracing | Ну, по-перше, оце той самий Ярослав, що підписав рукавички, які можна ...
870 Views/Reach
2025-11-10 17:21
Message №1343
Ну, по-перше, оце той самий Ярослав, що підписав рукавички, які можна виграть по розіграшу вище.) (Хто раптом прогавив). По-друге, ми, звісно, це все неодноразово обговорювали на стрімах, та все ж, це доволі чесний фідбек для розробників. Якщо коротко, людина чесно каже, що для нього проблема з АСС нині полягає в тому, що все складніше знайти змагання з найвищим рівнем суперництва. (Дуже схоже, шо чувак не в курсі про Вормап, або сцикає, але там місць все одно нема, то ж усе по факту.)Якщо серйозно, це доволі цікавий момент, бо хоч ми часто і говоримо, що найвищий кіберспорт - це далеко не весь симрейсинг, чи то взагалі не симрейсинг, але все ж грати в футбол в дворах, значно цікавіше перебуваючи в контексті всяких Реалів і Барселон, Месі і Роналдо... (Матвієнко, Попов і Шапаренко це теж прекрасно, але і їм треба на когось споглядати. )Хоча ці собаки (великі симблогери родом з АСС) самі кусали себе за хвіст, коли всім розказували, шо АСС - всьо. Зрештою, мені "Що з АСС" було зрозуміло, ще на початку цього психозу. Бо я застав і інші "покинуті" проекти, які чудово існували в межах затишних спільнот.Прикро, що чудовий проект кинуто розрабами? - Ясно шо да. Чи є щось краще нього? - отут неясно і це проблема. Якщо чесно, до Ярослава було одне очевидне питання. Якщо для тебе пріорітет високий рівень конкуренції в топ-сплітах, у точму числі в ендюренсах (саме про це він і сказав у відео) - чому він не їздить Iracing на постійній основі? В кінці він перераховує те, у що планує катати і там немає Ір. Оце мені щиро неясно, бо дійсно на рівні дуже абстрактних 8к+ на сьогодні це єдиний активний симулятор. До речі, як ми знаємо Ір дуже не корисно залишатись на самоті в лідерстві, тому вся надія на Проджект Мотор Рейсінг і РеншПРОТ!11Що думаєте, чо Ярік ігнорить Ір і чи вкурсі він про Вормап?))https://www.youtube.com/watch?v=PPKkSr_ddoQ