Source
Хуткар_Elita_simracing | Результат цього вечору - якісь позиції, (що не принципово), дуже хорош...
1 170 Views/Reach
2026-02-16 20:24
Message №1441
Результат цього вечору - якісь позиції, (що не принципово), дуже хороший пейс, що доволі непогано, і стабільність, що чудово! Не ідеальна, але вже така, яка дозволяла повернути впевненість. Дуже короткі висновки: в симрейсингу нічого не міняється від диплодоків. Для результату потрібні : база знань і навичок, регулярність і ВКАТ (так саме капслоком) і, звісно ж, має тупо щастити, - "везти". Навіщо я пишу ці вкрай очевидні речі... Бо бачу як часто новачки і не новачки ловлять того таки тільта (розчарування), через власні результати... Бачте, мені от сто тисяч год, з них мільйон я практикую симрейсинг, уже два роки менторю людей з питань цього таки симрейсингу, а сам як останній додік зловив журбинку, бо тупорило забув, шо поки нема 4 зелених галочок, - результату теж не буде, що нормально: 1. база знань, 2. навичок 3. вкат 4. фортуна. Ну і так по дрібницях: ЛМУ і нова гума в гіперах чудова (але треба розсмакувать), симрейсинг топ, і ви, друзі, топ, бо є з ким це все обдумать, обпереживать і посміятись)