Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Мій уявний клуб 📚 книжковий блог
Added 06 Dec 2025

Мій уявний клуб 📚 книжковий блог

@imaginary_club
Number of subscribers: 1 189
Photos: 2,650
Videos: 86
Links: 783
Description:
Вітаю у своєму уявному клубі 🪑 Я Оксана і це мій блог про 📚 Тут я ділюсь своїми особистими враженнями/емоціями, лаюсь, веселюсь та заряджаю енергією. Насолоджуся у клубі🥰

👥 Number of subscribers

1 189
Average/Day:: 0
Average/Week:: -6
Average/Month:: -21

👁️ Average views per message

332
Average/Day:: 416
Average/Week:: 341
ERR: 27.92%

📊 Messages per Day

1.1
Last day: 1
Week average: 1.1
Average per day: 1.1

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

📚 1/6 “Не та наречена”, серія Імперія Віндзорів👤 Катаріна Маура📖любовний роман🔞 👰🏻‍♀️Мої враження 💍Як це було погано. Дуже погано! Текст та стиль хороші, але сюжет… СТБ, так от звідки ви черпаєте натхнення? 😂 Це якась суміш усіх мелодрам, турецьких серіалів, шквалу пафосних фраз та абсурду.Я, звісно, здивована, що це дочитала і не кинула, але це крінжово: тебе нудить, але ти все одно хочеш дочитати, бо просто цікаво, наскільки багата уява в авторки.Ну, по-перше, ми не з такої сімʼї (слава Богу), нам не понять усі ці багаті причуди та шлюби за домовленістю. По-друге, герої й ситуація дещо збочені, і хвала небесам, що авторка сама це визнає. Але від цього не легше 😂Значить, Арес зустрічався 5 років із Ханною, а її молодша сестра таємно пускала на нього слину, хоча насправді саме вона мала бути його парою за домовленістю між родинами.Перед весіллям Ханна вкотре дає задню, а молодша сестричка нарешті думає взяти бика за роги та не втратити шанс вийти заміж, коли, так би мовити, така нагода. Насправді зі сторони виглядає, що бідна Рейвен не мала вибору і вийшла заміж за свого найкращого друга та хлопця сестри, але не будемо брехати — вона дуже навіть хотіла.Ой, а далі ще постіль від старшої сестри не встигла охолонути, як наш герой уже закохався в молодшу та й взагалі зрозумів у моменті, що, може, то й не кохання було до старшої.А я казала, що тут турецький серіал і програма «Міняю жінку»?Насправді є таємниця, яка потім трохи розставляє все на свої місця: чому домовленість порушили і чому не Рейвен стала парою цьому завидному жениху, якого не можуть поділити дві сестри.Особливо далі нічого цікавого не було, бо все ходило по колу. Ханна манила пальчиком назад Ареса, Рейвен бачила це, як йобнута, ревнувала, Арес клявся, що ніколи не кохав Ханну, а лише Рейвен — мрію, яка здійснилась. І це прям усю книгу по колу. Ханну показують ну дуже неврівноваженою сталкеркою, але вони там усі йобнуті 😁Чесно, герої описані так плоско, що аж мені було лінь дратуватися на книгу. Але, враховуючи, що я це дочитала, значить, щось у цій гадості є 🤣 Настільки погано, що неможливо відірватися.Момент, який мене змушував закочувати очі, — це оце «покладу світ до твоїх ніг». А Рейвен максимально закомплексована та невпевнена в собі, що варто було Ханні десь зʼявитися в полі зору, як вона не довіряла Аресу і була переконана, що він повернеться до старшої сестри.Не буду вам розкривати сюжет, але Ханна вдавалася до всіх брудних методів, аби розлучити молодшу сестру і Ареса.Ще сімейка у дівчат не дуже. Точніше, мати, яка більше любить старшу доньку, а молодша — це тіло із запасними органами.Також тут є вже знайомство з іншими героями, які стануть головними в наступних книгах, і сподіваюсь, їхні історії будуть більш адекватними.Хоч трохи цю книгу рятували сцени 18+, але, заради Бога, купіть хтось Рейвен труси, бо мене лякає, що вона не завжди в них. ⭐️2,5/5⌨️ 🌟 GlimmerЧитали цю книгу? Плануєте читати цю серію?
📚 2/6 “Вберегти Тринадцятого”, серія Хлопці з Томмена👤 Хлоя ВолшПерші дві книги про Шеннон і Джонні, далі про інші пари. 📖 романтична проза з соціальними темами ⚠️ булінг у школі та абʼюз в родині Мої враження 🏉 Я не плакала — і від цього засмучена і навіть розчарована, бо всі ридали ридма, а я щось не зрозуміла чому?Я легко плачу, але чомусь тут для мене сюжетні повороти не спрацювали.Ця частина мені гірша, ніж перша, яку я проковтнула буквально за три дні.Тут якось я не була аж так захоплена подіями. Багато описів буденного життя підлітків з різних сімей і навчання у школі. Мені навіть окей з цим, бо я вже прикипіла до героїв і переживаю за них. Перша книга мене більше смішила, тут лише Гібсі час від часу рятував ситуацію в плані жартів.Страшенно бісила мамця Шеннон, але що з неї взяти, як вона завагітніла у підлітковому віці і нею вміло маніпулював її чоловік. Мені здається, в неї там мозок не сформувався, вибачте, що так грубо.Звісно, дуже прикро за всіх дітей та те, що пережили Лінчі. Як ми далі бачимо, це вплинуло на кожного з них. Зокрема Тайг та Джої — просто відірви та викинь.Сім’я Джонні просто прекрасна. Мені навіть його було шкода, що він влип у ці стосунки і проблеми Лінчів. Як лицар, просто тисячу разів рятував Шен та її братів.Розвиток стосунків Шен та Джонні дуже реалістично описано саме у цьому віці. Оці перші дослідження та спроби у сексі були комічні та справжні. Також тут показують зміну характеру Шеннон — вона навіть стала такою бунтаркою, але часом ранила не тих людей.Щодо головного сюжетного повороту, то я була трохи розчарована. Я хотіла трохи іншу розв’язку щодо батька. Як на мене, він якось легко відбувся, бо це був його вибір.Дуже цікаво спостерігати за другорядними героями, які стануть у наступних частинах головними.Загалом мені було нормально, але об’єм книги можна було дещо скоротити. ⭐️4/5📇 🌟 @ksd_bookclubЧитали цю книгу? Плануєте читати цю серію?
📚 2/3 “Тобі не втекти”, трилогія «Упіймати красунечку»👤 Дж С. Вонда 📖дарк роман🔞 🇲🇽Мої враження 🏝️Я маю змішані відчуття, адже перша книга мені сподобалась, але ця книга наче писалась іншою людиною.Мої очі були по 5 копійок, і я не могла зрозуміти, як я сюди потрапила та де двері, аби вийти з цієї дикої історії.Гіпноз, ЦРУ, sекс-трафік, нарк0мафія, вbивства, травми, таємниці — ох і поєднання. Стосунки між героями такі, що навіть по мірках дарку не налазять на голову, я вже мовчу про якусь елементарну логіку.У книзі дуже багато тригерних моментів, зокрема герой наносить героїні порізи як момент довіри та розкриття свого минулого.Жорстокий секс без стоп-слова, відсутність згоди, імітація запліднення без згоди тощо.Але героїня наша не зі слабких духом, її то все манить, бо чого б інакше вона сама пропонувала герою одружитися після буквально пари тижнів знайомства.Він, як справжній чоловік, звісно, одружуватися не хоче, але хоче, щоб героїня носила його дитину, бо секс, звісно, незахищений.Таке враження, що у ці 256 сторінок авторка впихнула невпихуєме і втратила логіку та суть. Це якийсь дарк-роман з елементами екшену та бойовика.Якщо перша книга якось логічно була сформульована, то тут суцільний хаос, і я наче ховалась від нерозуміння та «перестрілок» сюжету.Я вже мовчу про те, що офісна мишка починає ставати частиною кримінальної банди. Також мені в цій книзі взагалі не зрозуміло, на якій стороні перебувають герої, бо перша книга наче змальовувала їх такими, що звільняють жінок від продажу, але проживання на їх острові та нафтовій вишці — не таке вже категоричне покращення.Якщо коротко — дуже дивно і незрозуміло.⭐️2,75/5⌨️ 🌟 @readberry_uaЧитали цю книгу? Любите дарки?
📚 1/3 “Прокляття переможця”, трилогія Прокляття переможця👤 Марі Ратковські📖янґ-едалт політичне фентезі🎹Мої враження 🗡️По-перше, це не схоже на фентезі, а якийсь інший жанр. Можливо, далі буде розкрита фентезійна складова, але поки цього не було.Спочатку книга мені подобалась, і я відчувала оці вайби «Полоненого принца» та тропи: заборонене кохання, політичні ігри, відсутність 18+, непоганий слоу бьорн, від ворогів до коханців. Світоустрій не складний, все поверхнево і повторює загальну історію суспільства. Я б сказала, це така янг едалт-книга про політичні інтриги та від ворогів до коханців. Один народ прийшов, завоював інший і зробив його рабами. Раби роками чекали моменту, аби повстати та помститися.Мене не тригерила книга, бо я не думала про нашу ситуацію, а скоріше сприймала це як ті часи, які ми вивчали у школі. Але якщо ви перенесете цю книгу на нашу ситуацію з сусідньою державою, то ця книга, скоріше всього, взагалі не спрацює.Перша половина книги мені подобалась, і я чекала, коли станеться переломний момент, до якого нас готували. Але щось далі мені не зайшло так, як я очікувала.Зародження симпатії та хімії було хорошим, але авторка геть не розписала, як це перейшло у кохання. Потім, коли відбувається зміна ролей, я взагалі не розумію їхні стосунки. Тому, вибачте, я не повірила — і це жирний мінус.Книга претендує на політичні інтриги, але в якийсь момент все стається дуже зручно для героїв, а мене такі передбачувано-нецікаві сюжети не захоплюють.Книга не динамічна, але мені було з цим окей.Після повстання мій інтерес якось спав, бо таке враження було, що вони самі не знають, що з цим робити, і чомусь думали, що героїня дуже їм треба і звірялися з її думкою. Арін не був тим, за ким я би пішла, хоча він має потенціал.Музика та спів — це постійно якось так підсвічували, що я очікувала таємничий сюжетний поворот, типу тут криється магія і все таке. Але цей рояль наче велике бельмо, яке так нікуди і не приткнули. Навіщо це було? До чого? Просто любов до музики? Воно наче вибивалось із сюжету, бо героїня заради цілісності пальців була готова більше пожертвувати, ніж заради типу закоханості та вірності своєму народу.Під кінець я вже щось геть була засмучена таким розвитком подій. Особливо тим, як наша героїня просто вміє всіх переконувати, зокрема імператора. Ну така ж просто неймовірно талановита стратегиня — 17 років, і просто отак в одній розмові змінила мислення та ставлення до ворожнечі двох народів. Просто закочую очі.Тому на цьому моя подорож цим циклом закінчилась. ⭐️3/5⌨️ 🌟 @readberry_uaЧитали цю книгу? Плануєте читати цей цикл?🖇️ UCLUB - промокод на 20% на сайті Ранок
📕“Коханці-самозванці”👤 Лана Ферґюсон📖 омегаверс, паранормальний роман🔞 Мої враження 🐺Я не проти кліше, але за умови, що воно подано зі смаком чи хоча б гарним присмаком.У цій книзі троп «фальшиві стосунки», але причина героя мені була більш логічною і прийнятною особисто, ніж у героїні.Я зрозуміла, що не люблю в книгах, коли через те, що героїня не може розставити кордони зі своїми рідними, вона змушена вигадувати хлопця. Іноді це прикольно подано, але в цій книзі мені хотілось сказати: «Бабусю, заспокойтеся і не лізьте у ліжко онуки». Чесно, я сильно бісилась з цієї ситуації.Я не великий знавець омегаверсу, але в цій книзі мені трохи не вистачило деталей про певні моменти у перевертнів, зокрема тічку 😄🫣 Я вперше читала про це і про те, як героїня це проходила. Виникло питання: а як вона справлялась тоді без героя? 🤔Хімія та напруга між героями мені були посередніми і не запалили мене. Крім того, мені якось не ліпився стриманий і закритий герой у буденних ситуаціях і його перевтілення у балакучого коханця в інтимних сценах.Хто порівнює цю книгу з книгою Гейзелвуд, то для мене ця книга навіть не пахне стилем авторки.Драматичний момент — я просто закотила очі і без коментарів.Для мене ця книга на один раз, але я очікувала більшого.⭐️3/5⌨️ 🌟 КСДЧитали цю книгу? Плануєте читати?
📕 “Шах і мат”👤 Алі Гейзелвуд📖ромком🩷Мої враження ♟️ Я не могла відірватися від книги, бо мені дуже сподобалась взаємодія між героями. Книга написана так, як я люблю.Крім того, ловила схожість із мінісеріалом «Хід королеви», але це не погано — просто асоціації.Але! Мене дуже бісила головна героїня. Я розумію, що вона молода і все таке, але її поведінка та мислення мені геть не близькі. Я іноді не розуміла її жертовності та необрання себе. Звісно, це і є тим напрямком зростання, який усвідомлює героїня, але мої враження вже зіпсовані.Ще не сподобалось, яку інтригу робить авторка про ситуацію з шахами і батьком (чому героїня уникала шахів ♟️) — цей прийом мене відверто дратував більше, ніж зацікавлював.Герой мені сподобався! Я дуже чекала їх взаємодії, і хімія між ними сподобалась.Загалом атмосфера передана чудово, я навіть зловила себе на думці, що хочу навчитися грати у шахи, а це значить, що книга гарно на мене вплинула. Люблю таке 😊Але я дуже засмутилася, що авторка вирішила не описувати нам фінал! Як так? Найсмачніше просто не дали, але сказали, що воно було! Ух! Алі, якого біса?Тому ця книга не моя найулюбленіша у авторки, але посідає не найгірше місце.⭐️4/5⌨️ 🌟 @vivat_publishingЧитали цю книгу? Яка улюблена книга у авторки?
📚 1/3 “Ти належиш мені”, трилогія «Упіймати красунечку»👤 Дж С. Вонда 📖дарк роман🔞 🇲🇽Мої враження 🛥️Леді таке не читають!Але добре, що я не леді 🤣Красунечки, які обожнюють темні фантазії, зокрема викрадення та полон, тему sекс-трафіку жінок, наsильства, втрати контролю над своїм життям, токсичні деструктивні стосунки — вам сюди.Дарк-роман у три частини, тож закінчити не вийде одразу. Я б навіть сказала — це еротика з купою тригерів та червоними прапорцями.Дивіться, я можу зрозуміти, що комусь саме цей дарк не зайде і може бісити героїня. Але на початку нам дають прямий натяк, що офісна чемна дівчина хоче пригод на свою дупу у Мексиці, де жінкам краще не ходити на самоті — можуть потрапити у неприємності.Тож я одразу зняла всі очікування від героїні, яка чесно нам зізнається, що хоче чогось темного і забороненого.При купі червоних прапорців від героя я все-таки бачила яку-не-яку згоду на різні моменти, які ставались між головними героями. Він точно максимальний 🚩ред флег, але мені сподобалось читати, як герой зрозумів бажання героїні бути підкореною, залежною та відчути всі моменти домінування. Герой допомагає героїні дослідити темні межі героїні.Мені було до біса гаряче, цікаво та інтригуюче, тож я чекаю наступну книгу 🔥Не так багато дарків у нас, але це той, який вартує вашої уваги.⭐️4/5⌨️ 🌟 @readberry_uaЧитали цю книгу? Читаєте дарки?
📚 1/2 “Дім Прокляття і крові”, цикл Порядок і Хаос👤 Алексіс Менард📖Урбаністичне стімпанкове фентезі🔞 Мої враження 🦾Прочитавши трохи спочатку, я пішла перевірила, чи це часом не авторка «Фантазми» писала цю книгу 😄, бо помилки ті ж самі. Ідея та задумка книги цікава, але реалізація — погана.Чи то стиль авторки, чи, можливо, то переклад, але текст та логіка дій героїв не давали мені спокою. Багато слів вжиті не у заявленому часі або є дивні словосполучення. Я трохи підвищила оцінку книзі через те, що я багато істерично сміялась від нелогічних дій героїв. То героїня впізнати героя не може, бо він у капелюсі, то в іншої другорядної героїні завжди вихідний, то героїня в сукні, а через абзац — у легінсах, і добра такого вистачає.У авторки не вийшло описати троп від ненависті до кохання — от зовсім, хімія між героями була слабенька, хоча одна сцена була гаряча.Камілла — на першій сцені авторка мене збиває тим, що я думаю: наша героїня якась п’яничка та трохи легкої поведінки?😏 Але далі це взагалі нікуди не ліпиться, наче це була і не вона. Героїня вічно кудись влізе та покалічиться, більше створювала проблем, ніж дійсно розкривала світоустрій книги.Ніко — загалом був більш-менш, але то він всемогутній гангстер, який всіх повбиває за неї, то скавулить як побита собака під поглядом інспектора. Трохи не сходився дебіт з кредитом. Головна задача героя — рятувати героїню.Брати героїні — взагалі не розкриті нормально і як сніг на голову змінюються в кінці.Часто якісь важливі речі просто героями забувались або на них не зверталась увага.Світоустрій не розписаний, я так до кінця і не зрозуміла, що і навіщо сталось. Фінал взагалі нам розкриває ще якісь моменти, до яких авторка нас логічно не довела, і виникло ще більше питань.Найбільш цікаво було читати про різні інтриги та боротьбу між представниками домів. Лише це найбільший плюс книги, ну в що я гарно посміялась. ⭐️3/5⌨️🌟 @laboratoryuaЧитали цю книгу? Плануєте читати цей цикл?
📚 1/4 “Усі в мої родині – вбивці”, серія Ернест Каннінґем 👤 Бенджамін Стівенсон📖 детектив, трилер🏔️Мої враження 💵От знаєте, буває таке, що і стиль, і текст гарні, гумор чудовий, самоіронія та сарказм класні, але от не відчуваю захвату від книги. Було ну нормально, прикольно. Але я відчувала, що трохи мучусь і не сильно хочу повертатися до книги.Можливо, це через те, що детективи та трилери — не мій жанр, і я не відчуваю піднесення, коли читаю це. Хоча ні, був у мене і позитивний досвід 🤔 з «Танці з кістками». І я іноді, навпаки, можу бути дуже щедра на оцінки для жанрів, яких мало читаю. Загалом я можу сказати, що ця книга була навіть весела, бо автор постійно жартував чи під’юджував.Але мені не вистачило мотивації деяких учасників на ту чи іншу дію. Пояснення і бекграунду головного вбивці, і чому саме так сталось. Не вистачило пояснення, хто вбив ту Ребеккк і чому. Кого не спитаю — ніхто не поняв 😂 Також хотілось у епілозі прочитати що там далі сталось з усіма членами сім’ї, так як ми вже прикипіли до них.Якісь моменти були кинуті і не пояснені: чого так сталось і до чого була ця дія. Тому от це не тверда 4, а ⭐️ 3,75.Хто знає, напишіть мені – чому чому батько дівчинки сам її убив? ⭐️3,75/5⌨️ 🌟 @vivat_publishingЧитали цю книгу? Любите детективи та трилери ?
📕«Тисяча осяйних сонць» 👤 Халед Госсейні📖 історичний роман, соціальна проза‼️ Тригери: домашнє насилля, примусовий шлюб, жорстоке ставлення до жінок, війна тощо. 🕌Мої враження 🧕🏼Книга, яку я боялась брати читати, бо інші казали, що тут щось таке, що розібʼє мене на друзки. Але, як виявилось, зі мною такого не сталось 🤷🏻‍♀️Це точно важлива книга про життя Афганістану та долю жінок. Книга, яка може викликати у вас лють, роздратування, ненависть до чоловіків та відчуття приреченості. Це важлива історія, яка розкриває умови та традиції, в яких живуть жінки тих країв.Але!☝️Я не пролила жодної сльозинки, хоча відчувала співчуття до героїнь і була вдячна, що народилась в Україні, де погляди на роль жінки більш прогресивні та майже рівні з правами чоловіків.Книга написана чоловіком про долю жінок. І для мене автор потужніше й щемливіше розписав сцени відносин і почуттів з батьком Міріам — виглядало так, ніби ці почуття йому були більш зрозумілі.Але я хотіла бачити від автора більше описів почуттів жінки в тих несправедливих умовах, в яких вони жили і живуть. Як на мене, автор побоявся обрати сторону жінки і намагався Рашида показати не як абсолютне зло через очі героїнь, а щось більш нейтральне — продукт середовища.Я б хотіла більше описів того, як героїні ненавиділи цього монстра. Автор наче боявся бути радикальним у цих відчуттях. Боявся осуду чоловіків?Міріам і Лайла — дві протилежності, які в якийсь момент зустрілись на шляху одна одної.Міріам нічого не бачила в цьому житті і, як на мене, до останнього мала обмежені погляди на своє існування. Вона покірна жінка, жертва, неосвічена, яка відчуває вину за багато моментів, за які, звісно, не має відповідати. Можливо, це опис багатьох жінок Афганістану, які світу білого не знають, бо просто не мають такої змоги, а чоловіки цьому не сприяють?Лайла виросла в сімʼї з прогресивними поглядами на роль жінки, навчалась у школі та планувала своє майбутнє як така, що може щось змінити. Але навіть вона, потрапивши до «пастки» Рашида, зрозуміла, що в суспільстві, де в певний момент жінкам заборонено все, вона одна в полі не воїн, і навіть її сили духу часом не вистачало.Як на мене, Міріам так і не змінилась протягом книги і нічого не усвідомила, навіть спілкуючись із вольовою Лайлою. Її наче єдиний справжній вибір — вбити Рашида, аби захистити Лайлу — не дав їй розуміння власної сили і не вивів зі стану жертви.Мені в цій сцені також хотілось побачити її ненависть до чоловіка-тирана та абʼюзера, але і тут автор подає це досить нейтрально.Лайла — жінка, яка готова на все заради своїх дітей (мабуть, для багатьох жінок Афганістану це ледь не єдина цінність та сенс життя). І в книзі багато разів показано, на які жертви йдуть жінки: вони терплять чоловіка, який фактично гвалтує та не є коханим, народжують в умовах антисанітарії та без знеболення під час кесаревого розтину тощо. Жінки можуть витримати дуже багато через безвихідь, бо лише чоловік може їх забезпечувати (жінкам не можна навчатися та працювати, як і багато чого іншого), лише у супроводі чоловіка можна пересуватися — скрізь гарантом виступає чоловік.Це шокує мене. Шокує, що це існує🫣В той же час, на противагу жорстокому Рашиду, є Тарік — чоловік, який виріс у люблячій сімʼї і має повагу до жінки, а не вважає її річчю. Тарік пройшов важкий шлях, але не став тим, хто принижує свою жінку.Отже, надія є? Не всі чоловіки там такі жахливі? Чи це звучить утопічно? Адже як у середовищі, де жінка — «власність», він може підтримувати прогресивні погляди і не бути засудженим іншими чоловіками?Фінал книги я сприйняла радше як надію і навіть трохи як казку, ніж як реальність.Загалом це важлива книга, яка породжує багато запитань і тем для роздумів, але все ж мені не вистачило тих описів, які б по-справжньому пройняли, особливо зважаючи на всі жахливі та нелюдські умови, в яких перебували героїні. ⭐️3,5/5⌨️ 🌟 ВСЛЧитали цю книгу? Плануєте?