Source
Гордієнко | олди пам'ятають, шо я взагалі-то роблю відео ще і про ігри і не так да...
1 800 Views/Reach
2026-02-12 22:25
Message №2540
олди пам'ятають, шо я взагалі-то роблю відео ще і про ігри і не так давно я задав сюди в канал питання: де ще керувати транспортом настільки ж приємно як у гта 4? (не враховуючи гоночні симулятори офк)гта 4 я пройшов (і написав сценарій для відео про неї, хз коли це відео вийде, але вийде колись) і перейшов до проходження гта 5 граю по 15 хвилин в день, коли є світло решту часу монтую для вас відео! так отнаскільки ж сильним було моє розчарування від водіння у гта 5 після гта 4 машина відчувається настільки іграшковою і аркадною, шо на фоні з інерцією і вагою у гта 4 - це просто дитячий садочок але я знайшов рішення - мод "drive v" він робить керування у грі чимось середнім між гта 4 і гта 5 (набагато ближче до гта 4 насправді)я дуже довольний! тепер кожна машина відчувається унікально і їздити у грі - дуже кайфово (доп відео в норм якості - в коментах, може є шизи, як я, кому це цікаво)забавний факт, шо я планував почати рік з великих оглядів на ігри серії гта але стався успіх відео про єбучого древо і тепер мені треба займатись музикальним контентом! но нічо, так навіть краще! а відео-огляди гта будуть енівей, просто чуть пізніше 🤘