Source
Гордієнко | Вирішив оформити ~топ 10 в окремий пост. 1 - THE WITCHER 3. За найкращ...
1 260 Views/Reach
2026-01-17 09:23
Message №2452
Вирішив оформити ~топ 10 в окремий пост. 1 - THE WITCHER 3. За найкраще усе. 2 - SKYRIM. За найкращу атмосферу. Найкращу музику. Найкращу реіграбельність за рахунок модів. 3 - RDR 2. За найгарнішу природу. Найкращу стрільбу. Найбільш деталізований і правдоподібний всесвіт. 4 - KCD 2. За найкраще відчуття присутності. Найкращі квести. За ні на що не схожий шарм. 5 - BG 3. За найкращу системність. Найкращу варіативність. За відчуття дотичності до гігантського всесвіту і можливість впливати на нього. 6 - TLOU 2. За найкращий кінематографічній досвід у іграх. Найкращі анімації. Найкращий геймплей. 7 - CYBERPUNK 2077. За абсолютну унікальність. За неповторні спогади і неповторний досвід. 8 - DEATH STRANDING. За неперевершений стиль. За філігранний темп. За геніальність. 9 - SILENT HILL 2. За найкращий дизайн всього і найкращу репрезентацію жанру. 10 - FALLOUT: NEW VEGAS. За найкращий рольовий досвід з неймовірною атмосферою. Список може корегуватися в залежності від настрою.🫶 - Погоджуюсь!👺 - Частково погоджуюсь!🦻 - Не погоджуюсь абсолютно! 🐶 - નાનું કૂતરું