Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Гордієнко
Added 06 Dec 2025

Гордієнко

@h8rdienk8
Number of subscribers: 2 193
Photos: 1,350
Videos: 326
Links: 71
Description:
Тут ми обговорюємо музику, кіно і ігри. В цілому - не тільки музику, кіно і ігри. Але, в основному музику, кіно і ігри.

👥 Number of subscribers

2 193
Average/Day:: -3
Average/Week:: 0
Average/Month:: +72

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 1
Week average: 0.6
Average per day: 0.5

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 976 26-06-20 09:50
Я свідомо вплітаю у свої ігри елементи з улюблених фільмів, музики, романів та творів мистецтва.Вважаю, що саме в цьому полягає справжнє призначення розваг. Ігри часто залишаються замкненими системами, які існують самі для себе, але мені хочеться, щоб гравці виходили за ці межі та відкривали для себе щось нове. Насправді ось цей постмодерн кодзімовський, коли він додає у ігри все, шо йому подобається і оформлює це по принципу «ПОТОМУ ШО ЦЕ КРУТО» - це абсолютно феноменальний двіж:🟣Створити саундтрек зі свого плейліста. 🟣Покликати своїх друзів на головні і другорядні ролі. 🟣Побудувати ЛОР навколо власних захоплень.🟣Наповнити кожен (!) міліметр витвору своїми вподобаннями.Просто запхнути у гру усе, шо ти любиш і сказати «ну всьо, тепер ви тоже це любите». Кодзіма не іронічно геній. І геній він саме постмодерну. Так компілювати власні смаки з абсолютно різних куточків мистецтва і не тільки - це піздєц дар. Бережи його, Боже, нехай людина творить, а ми будем кайфувати! (пост про death stranding 2 буде окремо)🔷
👁 1,880 26-05-19 15:12
я часто відмахуюсь від різних круглих дат/чиселнавмисно недбало ігноруючи всякі "досягнення" в цьому плані мені це здається зайвим і я не бачу потреби у тому шоб особливо слідкувати за подібним тим паче, шо мені явно нема чим пишатись в цьому плані)) але сьогодні ютуб нагадав мені, шо пройшов рівно рік з моменту виходу відоса про каньє і я чомусь захотів цим поділитись з вами особисто я вважаю стартом каналу - першу частину "кумири молоді"бо каньє і калуш - це около рандомний контентхтось скаже, шо 3 відоса за 5 місяців - це дуже малоа я скажу так: скажіть спасіба, шо я вобще шось роблю! зазвичай в таких постах пишуть:"дякую вам за те шо ви є, без вас цього б не було"я канешно таким займатись не буду, це абсолютна не правда без вас було б все те саме, просто був би хтось інший на вашому місці тому краще давайте ви подякуєте мені і ми зробимо вигляд, шо цього достатньона знак цієї події - я пропоную найкращим з вас можливість потрапити до нашого чату в телеграмі 🙂кажу одразу - я баню усіх хто мені просто не подобається і залишаю тих хто мені подобаєтьсятам в основному дуже милі люди і діє одне єдине правило - не бути далбайобом дякую за увагу, хоча дякувати, звісно, варто в першу чергу мені!!! відос скоро, дуже скоро! 🦻
👁 1,130 26-04-08 09:14
«Кіт античний, тоді як собака готична; ніде в тваринному світі ми не знаходимо такої істинно еллінської досконалості форми при такій практичній анатомії, як у сімействі котячих. Кішечка - це доричний храм, це іонічна колонада, класично бездоганна в поєднанні своїх структурних і декоративних елементів. Її краса настільки ж кінетична, як і статична, бо в мистецтві немає паралелей граціозності найменшого руху кота. Абсолютна, бездоганна естетика будь-якого ледачого потягування, старанного вмивання мордочки, грайливого катання по підлозі або мимовільного посмикування уві сні - щось не менш пронизливе і життєве, ніж найкраща пасторальна поезія і жанровий живопис.Кіт же - для аристократа (чи то за походженням, чи за манерами), який захоплюється своїм другом-аристократом. Він - для людини, яка цінує красу як єдину живу силу в сліпому, безглуздому всесвіті і шанує цю красу в усіх її формах, не озираючись на минущі сентиментальні та моральні ілюзії».(Лавкрафт, «Коти і собаки»)ПОДИВИМОСЬ СКІЛЬКИ НАС?! 🐈 - коти🐶 - собаки
👁 1,530 26-03-04 21:24
"Там був Рой і ще кілька людей, серед яких був Банкі.Банкі сидів на ліжку і скручував сигарету."William Burroughs. «Junkie» (1953)саме звідси я запозичив основу для свого нікнейму - tribanki це було десь у 2018 приблизно «3» було додано того шо в інстаграмі «banki» офк було зайняте а це мені здалось уморітєльним в той момент, зважаючи на бекграунд персонажа з першоджерела: він рандомний джанк який чекає на героїн разом з гг і згадується лише у вище написаному рядку ОДИН РАЗ за весь романта і життя в мене у той час було таке, бентежне, скажімо так ну і воно прижилось цілком успішно: запам'ятовується, звучить прикольно, виглядає гарно зараз то я просто Гордієнкоале як альтер его, або як нікнейм для твіча того самого - цей рудимент лишається і я цілком не проти усе це я написав для того шоб виправдати пост з цієї фоткою берроуза бо минулий пост я випадково сука видалив тому тут немає претензії на шось цікаве для вас просто коли я буду гортати медіа в каналі - це фото буде присутнє а більшого мені і не треба.
👁 1,400 26-02-22 23:51
який же мусор one battle after another наскільки я люблю there will be blood - настільки ж мене нудить від останнього фільму п.т.андерсонав цілому, абсолютно не новина, шо сучасний (та і не тільки) голівуд складається із переважно лівих режисерів і я, само собою, вже навчився з цим миритись для мене не є великою проблемою мультикультуралізм, всеохопні квоти і приторний присмак боротьби за інклюзивність інколи це навіть не заважає зняти хороший фільм ти погоджуєшся з цим і вчишся з цим жити - інакше просто можна відмовлятись від більшої частини усього, шо виходить як на великих, так і на маленьких екранах і дуже часто не є проблемою абстрагуватися від певного лівого нальоту у сучасних фільмах/серіалах але битва за битвою - це настільки позорне, непридатне до адекватного сприйняття, єбуче лівацьке сміття, шо я досі не можу повірити в побачене а точніше, не можу повірити у те, шо phantom thread, there will be blood і це непорозуміння - зняла одна людина -граничне моральне банкротство головних персонажів яким просто неможливо співпереживати -гротескно карикатурні злодії білі які занадто гіперболізавано сміхотворні навіть для якоїсь треш комедії -тотальна романтизація негрів комуністів терористів блять! і я навіть не перебільшую можливо, це найбільш дискредитуючий ліві погляди фільм, шо я бачив у своєму житті це просто неможливо дивитись, я не знаю як осилив до фінальних титрів це непорозуміння навіть саундтрек від джоні грінвуда не рятує (саундтрек доречі найс) із плюсів окрім саундтрека - декілька динамічних сцен і гра ді капріо + трохи дель торо (який просто грає сам себе) але це все ложка меда в величезній бочці з калом 1/5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️один із найгірших фільмів, шо я бачив у своєму житті
👁 1,800 26-02-12 22:25
олди пам'ятають, шо я взагалі-то роблю відео ще і про ігри і не так давно я задав сюди в канал питання: де ще керувати транспортом настільки ж приємно як у гта 4? (не враховуючи гоночні симулятори офк)гта 4 я пройшов (і написав сценарій для відео про неї, хз коли це відео вийде, але вийде колись) і перейшов до проходження гта 5 граю по 15 хвилин в день, коли є світло решту часу монтую для вас відео! так отнаскільки ж сильним було моє розчарування від водіння у гта 5 після гта 4 машина відчувається настільки іграшковою і аркадною, шо на фоні з інерцією і вагою у гта 4 - це просто дитячий садочок але я знайшов рішення - мод "drive v" він робить керування у грі чимось середнім між гта 4 і гта 5 (набагато ближче до гта 4 насправді)я дуже довольний! тепер кожна машина відчувається унікально і їздити у грі - дуже кайфово (доп відео в норм якості - в коментах, може є шизи, як я, кому це цікаво)забавний факт, шо я планував почати рік з великих оглядів на ігри серії гта але стався успіх відео про єбучого древо і тепер мені треба займатись музикальним контентом! но нічо, так навіть краще! а відео-огляди гта будуть енівей, просто чуть пізніше 🤘
👁 1,260 26-01-17 09:23
Вирішив оформити ~топ 10 в окремий пост. 1 - THE WITCHER 3. За найкраще усе. 2 - SKYRIM. За найкращу атмосферу. Найкращу музику. Найкращу реіграбельність за рахунок модів. 3 - RDR 2. За найгарнішу природу. Найкращу стрільбу. Найбільш деталізований і правдоподібний всесвіт. 4 - KCD 2. За найкраще відчуття присутності. Найкращі квести. За ні на що не схожий шарм. 5 - BG 3. За найкращу системність. Найкращу варіативність. За відчуття дотичності до гігантського всесвіту і можливість впливати на нього. 6 - TLOU 2. За найкращий кінематографічній досвід у іграх. Найкращі анімації. Найкращий геймплей. 7 - CYBERPUNK 2077. За абсолютну унікальність. За неповторні спогади і неповторний досвід. 8 - DEATH STRANDING. За неперевершений стиль. За філігранний темп. За геніальність. 9 - SILENT HILL 2. За найкращий дизайн всього і найкращу репрезентацію жанру. 10 - FALLOUT: NEW VEGAS. За найкращий рольовий досвід з неймовірною атмосферою. Список може корегуватися в залежності від настрою.🫶 - Погоджуюсь!👺 - Частково погоджуюсь!🦻 - Не погоджуюсь абсолютно! 🐶 - નાનું કૂતરું
👁 258 25-12-30 12:47
Цей рік я витратив, переважно, на те, шоб знайти відповідь на питання - шо мені подобається робити більше?Це був мій перший рік стрімів. Я не знав, подобається мені стрімити чи ні? Подобається мені стрімити мультіплеєрні ігри з друзями? Чи більше мені подобається стрімити сінгли? Мені подобається робити відео на не ігрову тематику?Шо я взагалі хочу? Грати в ігри і робити по ним відео чи стрімити їх? Шо я вмію краще? До чого в мене лежить душа?Все це перевірити можна було лише на досвіді. І я його отримав.За цей рік вийшло 5 відео на ігровий канал (з яких два - халтура).І вийшло два відео на новий канал. Це ультра мало, я знаю. Це майже нічого!Так вже сталось, шо я неосяжно лінива людина. Я лінивіший за будь-кого з вас, повірте! Усе моє життя - це прокрастинація довжиною у 27 років, з мікро перервами на те, шоб шось зробити, шоб просто не вмерти.Але чомусь я дуже спокійний з приводу наступного року. Я впевнений, шо все буде правильно. Цей рік був бамбічєский для мене особисто, хоч і не вийшло багато відео, але я настрімив дай боже! І це дуже особливий досвід, хоча можливо зі сторони це і не здається очевидним. У наступному році я точно знаю, чого я хочу і шо я буду робить. На відміну від 2025, у який я входив без чіткого розуміння, як мені взагалі рухатись, і робив усе підряд і в хаотичній послідовності. Але така жизнь! Такі ми люди!Короче, все буде нормально! Я абсолютно знаю, шо я буду робить і це чудове відчуття! Бажаю вам того ж самого. Бережіть себе і мене! Особєнно мене! 🫶