Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Гордієнко
Added 06 Dec 2025

Гордієнко

@h8rdienk8
Number of subscribers: 2 193
Photos: 1,350
Videos: 326
Links: 71
Description:
Тут ми обговорюємо музику, кіно і ігри. В цілому - не тільки музику, кіно і ігри. Але, в основному музику, кіно і ігри.
Source

Гордієнко | який же мусор one battle after another наскільки я люблю there will be...

Telegram community logo - Гордієнко Гордієнко @h8rdienk8
1 400 Views/Reach 2026-02-22 23:51 Message №2560
який же мусор one battle after another наскільки я люблю there will be blood - настільки ж мене нудить від останнього фільму п.т.андерсонав цілому, абсолютно не новина, шо сучасний (та і не тільки) голівуд складається із переважно лівих режисерів і я, само собою, вже навчився з цим миритись для мене не є великою проблемою мультикультуралізм, всеохопні квоти і приторний присмак боротьби за інклюзивність інколи це навіть не заважає зняти хороший фільм ти погоджуєшся з цим і вчишся з цим жити - інакше просто можна відмовлятись від більшої частини усього, шо виходить як на великих, так і на маленьких екранах і дуже часто не є проблемою абстрагуватися від певного лівого нальоту у сучасних фільмах/серіалах але битва за битвою - це настільки позорне, непридатне до адекватного сприйняття, єбуче лівацьке сміття, шо я досі не можу повірити в побачене а точніше, не можу повірити у те, шо phantom thread, there will be blood і це непорозуміння - зняла одна людина -граничне моральне банкротство головних персонажів яким просто неможливо співпереживати -гротескно карикатурні злодії білі які занадто гіперболізавано сміхотворні навіть для якоїсь треш комедії -тотальна романтизація негрів комуністів терористів блять! і я навіть не перебільшую можливо, це найбільш дискредитуючий ліві погляди фільм, шо я бачив у своєму житті це просто неможливо дивитись, я не знаю як осилив до фінальних титрів це непорозуміння навіть саундтрек від джоні грінвуда не рятує (саундтрек доречі найс) із плюсів окрім саундтрека - декілька динамічних сцен і гра ді капріо + трохи дель торо (який просто грає сам себе) але це все ложка меда в величезній бочці з калом 1/5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️один із найгірших фільмів, шо я бачив у своєму житті