Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 😇Андрій ✙ ГАВ😈
Added 14 Jul 2024

😇Андрій ✙ ГАВ😈

@gavlife
Number of subscribers: 26 535
Photos: 9,260
Videos: 8,460
Links: 5,070
Description:
😎Банка на смаколики: https://send.monobank.ua/jar/2niCgQV1aG 👉Це бот для вашіх відео/фото/чи новин: @ForGAVbot 👉 Ютуб: http://youtube.com/vshleme

👥 Number of subscribers

26 535
Average/Day:: -32
Average/Week:: -97
Average/Month:: -509

👁️ Average views per message

5 449
Average/Day:: 5,930
Average/Week:: 4,969
ERR: 20.54%

📊 Messages per Day

3.5
Last day: 1
Week average: 4.6
Average per day: 3.5

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 5,030 26-02-06 18:01
До теми знищення майна та документації на командних пунктах. Пам’ятаю, як на «Азовсталі» після прильоту по КП я ходив шукати нове місце. Під час переїзду було визначено: начальник оперативного відділу розгортає зв’язок на новому КП, і лише після повного переміщення всього особового складу ми згортаємо попередній .Після згортання зв’язку я поставив завдання зв’язківцям знищити всю документацію й вирушив на новий КП. Повернувшись після їхнього докладу, що «все знищено», вирішив особисто перевірити — заодно був привід зайвий раз вилізти з КП.Результат: уся документація ціла. Окремі «генії» підпалили пару столів і пішли собі, після чого ті, звісно, потухли.На відео — я зі своїм водієм спалюємо всю документацію та майно, включно з генераторами, бензопилами тощо. На жаль елементарні речі не всім зрозумілі, втім сподіваюсь інші бригади зроблять висновки і пропишуть стандартну оперативну процедуру для всіх своїх штабів. Для цього не треба чекати вказівки з ГШ. Відповідальність саме за цей випадок звичайно повинен нести начальник штабу підрозділу. Але придумають щось накшталт, був призначений відповідальний офіцер, який провтикав, і от йому догана.В системі де головнокомандувач не бере на себе жодної відповідальності за провали, завжди будуть винні не ті хто насправді повинен нести цю відповідальність. Це як з брехнею: ти не можеш вимагати від командирів казати правду, якщо сам постійно брешеш.
👁 5,070 26-02-04 08:46
Кілька років тому, ці кадри були б з ефектом вау. І були б годні для якихось постерних роздруківок.Але сьогодні це про виживання. Про виживання на полі бою. Про успішність виконання задач. Про те як повернутись додому живим. Про те, що самий простий спосіб вижити в бою, це вбити те, що тобі несе загрозу. І це реально і не так страшно та складно, як розповідають пропагандисти росії. Тому і розповідають, бо кожен якісно навчений піхотинець на ЛБЗ, це боляче для них. Бо ми маємо перевагу в підготовці і готуємо на порядок краще них.Це про те що працюємо з чим є і в будь яких умовах. Це про те, що люди які через місяць піду на бойові працюють в будь яких умовах. Навчаються, та набувають навички.І звісно це про те, що ми вдячні кожному рекруту та курсанту, які виходять навчатись в будь погоду. Вдячні тим, хто не косить та не продумує собі "відмазок". Бо заради цих людей ми і працюємо. В будь яку погоду. А ще це про побутові умови для навчаємих. Які повинні бути максимально комфортні та якісні, навіть якщо це в бліндажах.Щоб люди не хворіли а відновлювались після важкого дня для нового важкого дня.Бо люди які зайшли на навчання, ще кілька днів або тижнів жили вдома. І для них кожен день стрес. З часом вони звикнуть та втягнуться. Але перший час, самий важливий. Бо це відношення держави до рекрута. До свого захисника.Якісна підготовка, починається з якісних побутових умов. По іншому не буде.І наприклад для мене, не зрозуміло, чому "пани начальники" які не забезпечили комфортне проживання та харчування слдату, живуть в себе вдома в комфортних умовах. А не разом з рекрутами в скотських? Спочатку зроби як для себе, потім відпочивай.І до речі, зараз командувач сухопутних військ дуже багато уваги приділяє крім якості підготовки і якості побутових умов.Минулого місяця кілька начальників та логістів з деяких НЦ, були дуже "жорстко відідрані" за погані умови у рекрутів. Звісно миттєво не змінити роками напрацьовані звички відноситись до рекрута по скотськи, але певні зміни вже є. І це добре.151НЦ. Ми і є стандарти НАТО.
👁 5,550 26-02-03 12:10
Ключову роль в нормалізації злочинів московії🇷🇺 та витягуванні її з міжнародної ізоляції зіграв, можливо найвидатніший уїбан людства, дональд трамп. Адже рівень ізоляції путіна🐵 в 2024-му і в 2025-х роках кардинально змінився. Саміт на Алясці, спроби запросити російського диктатора до G7, червоні доріжки, заяви про будівництво моста з Чукотки на Аляску — все це стало вже нормою, хоча ще в 2024 році путін🐵 боявся висунути свого носа за межі хробачландії🇷🇺, оскільки він в трійці глав держав, на яких виданий ордер на арешт Міжнародного кримінального суду ООН. І, звичайно, коли американський президент стелить червону доріжку військовому злочинцю, а ми ніяк це не засуджуємо, то нам досить важко артикулювати нашу позицію по відношенню до інших проявів підлабузництва на адресу путінаТобто чому ми засуджуємо довбойоба з фіфа, чи монголію за її прийом пукіна і не арешт його, а тому ж уїбану трампу🦍, який витягує путіна🐵 з ізоляції лише постійно дякуємо за «миротворчі зусилля»?Це трохи про непослідовність нашої дипломатичної позиції в яку нас загнала гра «сподобатися трампу».Хочется спитати: ну що, бля, сподобалися трампу?В котре хочу запропонувати замислитися над розумовими здібностями тих, хто радів, коли це лайно🇷🇺 стало призедентом. Хоча всі його "епштейновськи файли" і так були на поверхні. Наче без цієї дрочі з епштейном і праці його на фсб, не зрозуміло було що таке - трамп💩
👁 4,330 26-02-02 22:29
Давайте я вам розповім, на простому прикладі, чому система в ЗСУ буде упиратись всім спробам спростити документообіг. Чому для системи ретроградів та пристосуванців які сидять роками на комфортних посадах в тилу, так важлива паперова армія, та вічний процес, який ніхто не може контролювати та оцінювати. Ті хто займались хоч колись бойовою підготовкою, знають що на кожні заняття з вогневої потрібен наказ. Це от прямо святе."Наказ про організацію та проведення стрільб з особовим складом" Відповідно до курсу стрільб. Ну, всім так пояснюють. Зі старту. Що це прямо необхідно і святе правило кожен день робити і підписувати наказ.І зазвичай всі утикання, та затягування часу виникають на полігонах, бо наказ не готовий, або не підписаний. По розкладу заняття в 8:30, але начальник з бодуна прийде тільки о 10. І всі чекають.Тобто в десятках навчальних центрів, на сотнях локацій спеціально навчанні люди, кожен день готують наказ і йдуть та Їдуть (інколи за десятки кілометрів) підписувати його до відповідального начальника. Всі ці поважні фахівці бюрократи посилаються на обов'язковість цього дійства. Як і на заборону проводити стрільбу в неділю. Цю заборону дуже полюбляються в великих навчальних центрах та військових академіях. Але по суті, цього можна не робити. Бо в курсі стрільб не визначено що це треба робити на кожен день. І що неділя вихідний. Можна підготувати і підписати тижневий наказ, якщо всі умови незмінні. Тобто наприклад в навчальному центрі 10 полігонів в різних локаціях. Все розплановано на тижні вперед. Бо це ж БЗВП. 51 день.Можна просто в суботу чи в неділю підготувати 10 тижневих наказів, підписати їх і розіслати. Одна людина це робить заздалегідь. Нічого не порушують. А не витрачаючи зайвого часу.Але сотні спеціально навчених людей, кожного дня роблять одне і те ж, тільки заради того, щоб виправдати те що вони сидять в теплі і отримують грошове забезпечення. Ще можуть посилатись на наказ номер 600 Про організацію служби полігонів. Наказ Міністерства оборони України № 600 від 11.11.2016. Який ніхто не читав.Хоча переважна більшість полігонів працюють поза юридичним полем наказа 600. Але цю зручну для бюрократів норму, вони як тору передають з покоління в покоління.І перше що перевіряють надуваючи щоки від важливості на полігонах поважні пани начальники, це наказ. Бо це святе. І таких ситуацій мільйони. Саме зараз цю всю діч, намагається ламати Шаповалов. Але уявляєте спротив? Сотні і тисячі безглуздих папірців роблять люди просто заради того, щоб їх робити. Тільки для того, щоб сидіти на теплому місці яке вони собі нарєшали.
👁 6,660 26-01-26 07:24
Чоловік, якого вчора застрелили агенти Міграційної та митної служби (ICE) в Міннеаполісі, тримав у руках телефон, а не зброю.Відео, проаналізовані Reuters, спростовують версію Департаменту внутрішньої безпеки США, за якою інцидент нібито почався після того, як чоловік підійшов до агентів із пістолетом, а ті намагалися його обеззброїти.На початку запису видно, як Претті знімає відео, коли федеральний агент відштовхує одну жінку та штовхає іншу на землю. Претті стає між агентом і жінками, після чого піднімає ліву руку, намагаючись захиститися, коли агент бризкає йому в обличчя перцевим балончиком.Далі кілька агентів схопили Претті і повалили його на руки та коліна. Коли вони притиснули його до землі, хтось вигукнув щось схоже на попередження про наявність пістолета. На відео видно, як один із агентів витягує зброю у Претті та відходить із нею вбік.За мить офіцер, тримаючи пістолет, спрямований у спину Претті, зробив чотири постріли. Після цього пролунали ще кілька пострілів — імовірно, від іншого агента. Трамп виправдав дії агентів ICE:«Ось зброя стрільця — заряджена, готова до використання. Що це взагалі таке? Де була місцева поліція?ДОЗВОЛЬТЕ НАШИМ ПАТРІОТАМ РОБИТИ СВОЮ РОБОТУ!». Міністр війни США Гегсет також підтримав ICE:«Ви РЯТУЄТЕ країну. ICE > Міннесота». 37-річний Алекс Претті працював медбратом у відділенні інтенсивної терапії лікарні для ветеранів у Міннеаполісі. Він був громадянином США та не мав судимостей.
👁 5,440 26-01-21 20:17
Давайте я розповім вам, як починає працювати міністерство оборони за нового міністра. З перших днів.в листопаді-грудні 2025 року було проведено опитування військовослужбовців в застосунку “Армія+” з приводу навчальних центрів і якості БЗВП. В ньому взяли участь понад 36 тисяч респондентів.Зі мною зв'язались з міністерства бо по опитуванню 151 навчальний центр по всім параметрам беззаперечний лідер. У мене попросили розповісти ключові момент створення центру та нової системи, для доповіді. Я надав всю інформацію. Але результати опитування скоригували і фальсифікували. Першими поставили навчальний центр військової служби правопорядку, які готують не піхоту, а дають БЗВП для ВСП, заточену на свою специфіку.Тобто це політична фальсифікація на рівні заступниці міністра Ферчук.Але це ще не все. Крім рейтингу позитивного, був і негативний. Так от в справжньому опитуванні був мало не на останньому місці навчальний центр не з Сухопутних військ. Але його заховали. Бо він розпіарений. Бо туди ввалюють купу грошей і ним опікуються "любімчіки".У доповіді завідомо зробили найгіршу підготовку в сухопутних військах. Для чого? Кому вигідно сувати палки в колеса змінам які тільки почались з приходом командувача СВ Шаповалова?Перше фото, це чесний результат опитування. Друге фото це висновки з чесного результата опитування. Третє фото, це чесний результат опитування з центром не з сухопутних військ, який потім заховали. І 4 фото це те, що заступниця міністра оборони Ферчук презентувала міністру і всім іншим. Різниця ж є? А совісті нема. На кого вони працюють?Це викривлення інформації, яке навмисно роблять для того щоб у нового міністра була та картинка яка потрібна "нужним людям". Так ми війну не виграємо.Поширте будь ласка. Бо цей треш треба зупиняти.
👁 6,530 26-01-14 22:37
🛡 Нова логіка оборони. Тези Михайло Федорова перед призначенням на посаду глави Міноборони 👥 Наша мета — змінити систему: провести армійську реформу, покращити інфраструктуру на передовій, викорінити брехню й корупцію, зробити лідерство та довіру новою культурою. Щоб люди, які дають реальний результат, отримували винагороду й можливість зростати далі.Вирішення питання ефективної організації дасть нам змогу на 100% використати технологічний талант українців та досягнути всіх цілей війни. Потрібно швидко, раз і назавжди змінити систему підготовки українських військовослужбовців. Якісна підготовка — це зменшення втрат і зростання ефективності. Не можна ігнорувати проблему ТЦК. Після комплексного аудиту ми запропонуємо системне рішення, щоб вирішити накопичені роками проблеми і при цьому зберегти обороноздатність країни. Усе має базуватися на даних — це мій пріоритет. Ми будемо вимірювати ефективність усього.  Ми повинні масштабувати сильних і допомагати зростати тим, хто до цього готовий і працює на результат. Доступ до можливостей розвитку має бути рівним для всіх. Тому одним із перших рішень на посаді міністра оборони стане забезпечення базового рівня укомплектування бригад дронами, якого точно не вистачає. Це підвищить прогнозованість і якість планування. На власному прикладі взаємодії та спільних проєктів з Мадяром, К-2, Білецьким, Оболєнським, Флінтом, Ахіллесом, Феніксом, Рарогом, Хмарою, Перуном, Немезисом, Редісом та багатьма іншими неймовірними військовими ми побачили приклад справжнього лідерства. Сильний командир взводу має стати командиром роти, роти — батальйону, батальйону — бригади, бригади — корпусу. Ми будемо оцінювати лідерство за реальними даними й результатами, а не за посадами. Довіра — наша головна валюта у взаємодії з партнерами, суспільством і військовими. Тому антикорупція — фундамент нового Міністерства оборони. Сьогодні той, хто краде на війні, — наш ворог. Ми виведемо розвиток українського ВПК на новий рівень: defense tech стане ключовою індустрією України на світових ринках і драйвером економічного зростання держави. Нам ще треба зробити домашню роботу, щоб створити українську ППО та свій артпостріл з лазерним наведенням. Це дасть змогу артилерії працювати точніше, швидше та ефективніше, зменшуючи ризики для наших військових... ... За час повномасштабної війни в Україні підприємці розвинули з нуля топові військові компанії.  Наше завдання — залучити максимальну кількість підприємців до оборонного виробництва. Більше конкуренції — вища якість і доступніша ціна. Найближчим часом ми зробимо глибокий аудит Міноборони та ЗСУ, щоб знайти додаткові можливості для покращення фінансового й соціального рівня забезпечення військовослужбовців. У нас є чітка візія та цілі війни, які погоджені Верховним головнокомандувачем, Президентом. Усі, хто допомагатиме досягати цілей війни — отримають необхідні ресурси для руху вперед. Хто не впорається — покине систему. Системі оборони потрібні реальні, видимі зміни, які відчуваються на рівні особового складу, зменшують внутрішнє «пекло» системи й реально покращують спроможність армії та стан людей, які в ній служать. 💬 Я йду на посаду Міністра оборони не як міністр, який побудував цифрову державу та створив Дію, а як людина, команда якої з 2022 року багато часу працювала на війну. Завдяки роботі нашої команди та підтримці Президента в Україні зʼявилися Старлінки, Армія дронів, Лінія дронів, Брейв1, система мотивації єБали, UNITED24, перший у світі амазон для війни Брейв1 Маркет. Ми допомогли реалізувати серію асиметричних операцій проти ворога, які провели ГУР та СБУ. 🔄 Верховна Рада проголосувала за призначення Михайла Федорова міністром оборони України. «за» — 277 голосів.
👁 5,620 26-01-11 08:55
👆Подивіться, що кажуть інструктори з інших центрів. А тепер від мене трохи закадрового.По-перше. Ви тільки вслухайтеся: те, що є самою базою — як абетка, як правила побудови речень, — цього немає ніде. Взагалі.По-друге. Як ви думаєте, чому всі інструктори з інших центрів — а це ж не перше відео — просять заблюрити обличчя? Які є варіанти? Не буду вас довго томити: вони не хочуть сказати щось зайве, і їх обличчя можно було індефікувати їх керівництву, щоб їх потім у власних центрах не зжерли.І так воно і є. Майже всім інструкторам, які були в попередньому відео, «прилетіло» від керівництва їхніх центрів. Тому що скрізь — уїбани, яким просто насрати на те, що солдат буде ненавчений.Бо ці чоловічки на посадах керівництва учбових центрів не тому, що вони вміють і знають, як навчати, чи побудували щось, що реально навчає. А просто тому, що вони зручні.Пам’ятаєте, я вище цитував Маркуса про одного «командуючого»:«Він дебіл, але питань до дебіла немає — є питання до того, хто цього дебіла тягне вгору».Так само і з навчанням у ЗСУ. Йобнута купа дебілів, які буйним цвітом розквітають у системі, де немає конкуренції.Поборемо❤️🇺🇦🫡
👁 5,930 25-12-26 09:09
Ну що, вітаю всіх небайдужих та причетних.Програма Базової Військової Підготовки Сухопутних Військ (БЗВП СВ) прийнята та підписана.Апробацію цієї Програми буде проведено протягом 2026 року. і якщо буде потреба з актуальними змінами.Перша програма яка писалась виключно фахівцями практиками з перевіркою кожної вправи в полі кілька разів. Все що написано десятки і сотні разів довело свою ефективність. все для ефективності. Від простого до складного. Поступово. З конролем засвоювання. З контролем роботи інструкторів. Все для того, щоб людина після БЗВП була навчана, готова до бою і виконавши задачу поверталась живою.Коротко повторю про основні зміни.Ми відмовились від блокової/модульної системи. Це коли дисципліна дається блоками. Наприклад 4-5 вправ за день по одній дисципліні. Так було з вогневою, так було з такмедом. Уявили три дні такмеду по 10 годин? А вогневої? Дуже багато повторів. Від простого до складного. З постійним контролем засвоювання, виправленням помилок та ускладненням. Ознайомлення - Виконання - Закріплення - Повторювання - Ускладення. Все просто.Але важко. Вогнева підготовка - загалом 25 навчальних днів (з 42 навчальних) по 3 години в день.Тактична догоспітальна допомога - 13 навчальних днів (з 42 навчальних) загальною кількістю 42 години.Тактична підготовка - загалом 31 навчальний день (з 42 навчальних) від 3 до 6 годин в день.Кілька принципово нових вправ. В різних дисциплінах. Прибрали все зайве, що робилось для формальності.По такмеду вилізли за відведені в попередній програмі 30 годин і нашу пропозицію збільшення підтримали. (Бо ми того варті).42 години замість 30. 13 навчальних днів де є такмед. Раніше по модульній системі 3 блока/модуля/дні по 10 навчальних годин.Крім того введений відбір людей з трьома напрямками з поглибленою дофаховою підготовкою. Все ВОС 100, але поглиблено кілька дисциплін, багато практики і сценарної роботи в ролі вибраного напрямку фаха. Потім рекомендація на призначення та подальше навчання.Стрілець - командир малої тактичної групи. Стрілець -оператор (пілот, інженер, тєхнар). Стрілець - рятувальник (ASM+ кілька навичок з CLS). Всі інші - стрілець. Зараз ще один навчальний центр починає підготовку за цією програмою у себе. Хлопці пройшли допідготовку, пройшли стажування (повний курс БЗВП у нас разом з нашими інструкторами) і зараз будуть самі навчати рекрутів.Вони не будуть ходити в наряди. Не будуть займатись хоз діяльністю. Ніяких розслідувань, ніяких покарань за СЗЧ та сторожування. Тільки викладацько-інструкторська діяльність.Ще кілька навчальних центрів в роботі. Готуємо та стажуємо ротний склад інструкторів, після цього буде запуск по новій програмі. Дуже важко, бо всі звикли як є і майже у всіх начальників і так все добре. Але процес повністю підтримується командувачем Сухопутних військ. Бо вже просто неможливо по старому робити "нічого" посилаюсь за велике завантаження.Детальніше тут https://www.facebook.com/skitalec/posts/pfbid015Hx29rH5MkLbuBp2dtLe5UuKzfU7rw1z26S26E7f9cMWrKXbZZBKTsdkpYKpg84l
👁 5,390 25-12-09 17:39
Після розслідування по Міндічу у вас в голові могло з’явитись просте, але небезпечне питання: навіщо взагалі щось робити для цієї країни? Для чого терпіти, жертвувати, відкладати особисте життя? Чому не поїхати десь в Португалію, і не слухати Атлантику замість новин? Україна перспективна, але все ще постсовкова держава, де корупція не збій системи, а основний соціальний клей. Чим нижче по соціальних щаблях ми спускаємось, тим більшу і важливішу роль вона відіграє в житті людей. У нас часто не крадуть ті, хто просто не має доступу. А суспільство охоче знецінює будь-яке досягнення, будь-яку працю, аби тільки не відчувати сорому за власну пасивність. Я далекий від казок про якісь фантастичні «особливі риси» нашого народу. Серед нас є мужні, розумні, гідні, навіть геніальні… Але, перепрошую за низьку лексику, більшість живе за принципом: «Плюй на ближнього, сри на нижнього». Після історій на кшталт «міндіча», у момент фізичної й моральної втоми, саме собою випливає запитання: «Навіщо мені ця країна, якщо вона не про мене й не для мене?». І от у цей момент необхідно усвідомити, що ці думки наслідок банальної втоми. Наше задача важче, ніж просто перемогти у війні. Перемога - лише половина роботи. Друга половина - збудувати державу, за яку варто воювати і в якій хочеться жити. Саме так. Нам необхідно не просто воювати, а ще й зробити нашу державу такою, за яку варто воювати. Наша задача: «зробити державу, гідну жертви», поза романтики і дешевої пропаганди. Португалія чудова країна. Але я хочу жити в Україні. Я хочу, щоб Україна була не «менш поганою», а кращою: за якістю правил, за повагою до людини, за цінністю часу й життя. Я прийшов до висновку, що моя мета подвійна. Перше - перемогти. Друге - щодня, у своїх рішеннях і роботі, доводити, що Україна варта того, щоб за неї боротися. Не чекати «ідеальних людей» при владі, а будувати стільки, наскільки вистачає сил і ресурсу. Цей шлях повільніше і важче, ніж втекти закордон у пошуках «кращого життя». Але на цьому шляху мені не буде соромно - ні перед собою, ні перед тими, хто вже заплатив найвищу ціну. #думкивголос