Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Кирило Фесик
Added 14 Jul 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Number of subscribers: 6 205
Photos: 4,870
Videos: 169
Links: 709
Description:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Number of subscribers

6 205
Average/Day:: -5
Average/Week:: +39
Average/Month:: +44

👁️ Average views per message

4 799
Average/Day:: 2,640
Average/Week:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Messages per Day

1.7
Last day: 1
Week average: 1.3
Average per day: 1.7

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,110 26-01-17 17:45
У столиці запроваджено оновлені правила комендантської години.Вчора відповідне рішення ухвалила Рада оборони Києва на виконання розпорядження уряду. Про що йдеться. Комендантська година не скасовується. Але з’являються необхідні винятки для людей. ❗️Відтепер у період комендантської години ви зможете пішки або на приватному транспорті, зокрема таксі, прямувати до Пункту Незламності або додому. Для киян це означає прості й важливі речі: • вночі дістатися додому, у тому числі з поїзда, що прибув із запізненням • ви зможете у будь-який час знайти тепло, світло і допомогу Пункти Незламності відтепер можуть працювати цілодобово. Це стосується як муніципальних пунктів, так і закладів відповідального бізнесу, які готові забезпечити тепло, електроживлення, зв’язок, воду й гарячий чай. 🤝 Закликаю підприємців долучатися: відкривати Пункти Незламності й допомагати киянам пережити цей період - на сайті https://nezlamnist.gov.uaЗвісно, безпека залишається пріоритетом. Патрулювання міста посилюється, всі рішення реалізуються під контролем сил безпеки. Тому з собою необхідно мати документ, що посвідчує особу, а військовозобовʼязаним – військово-обліковий документ.Паралельно триває постійна перевірка Пунктів Незламності. Це мають бути не формальні позначки на мапі, а реально працюючі місця підтримки для людей. Робимо усе необхідне, щоб у місті було безпечно, і люди не залишалися наодинці з проблемами.
👁 28,600 26-01-16 17:19
Шановні оболонці!Хочу поділитися загальною інформацією щодо роботи міста та нашого району у відповідь на надзвичайну ситуацію в енергетиці.Перше. У Оболонському районі посилено роботу цілодобової гарячої лінії. Додатково залучено людей, звернення приймаються безперервно. Прошу вас: у випадку проблем із електропостачанням, теплом чи водою – звертайтесь до нас напряму, за номерами 066 356 35 20 та 044 334 61 02. Коли ви телефонуєте, інформація швидше доходить до мене та профільних служб, і ми можемо оперативніше реагувати. На жаль, повідомлення у соцмережах і скарги в групах не завжди можна оперативно відслідковувати.Друге. Близько 70% звернень пов’язані з роботою ДТЕК – зокрема з аваріями та виходом з ладу додаткових фаз. Ми постійно покращуємо взаємодію з аварійними службами ДТЕК. Щиро вдячний їм за роботу в посиленому режимі. Компанія також збільшує кількість аварійних бригад, і переконаний, що найближчими днями мешканці столиці відчують покращення.Третє. Щодо відсутності гарячого водопостачання. Як уже повідомляв, це пов’язано з тим, що теплова потужність наразі пріоритетно спрямована саме на опалення – щоб у домівках було тепло.Четверте. На рівні міста виконуються рішення Кабінету Міністрів України щодо додаткових канікул у школах, а також щодо обмежень електропостачання для зовнішнього освітлення та зовнішньої реклами. Прошу підприємців і бізнес поставитися до цього відповідально та з розумінням – ці заходи спрямовані на стабілізацію ситуації.Усі служби району працюють у посиленому режимі. Дякуємо кожному за витримку та взаєморозуміння. Ми тримаємо ситуацію на контролі й постійно на зв’язку.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 25,200 26-01-15 10:54
Навіть під час найбільшого енергетичного виклику за всі роки повномасштабного вторгнення та за найважчих погодних умов ми на пів години відволікаємось від ліквідації наслідків і схиляємо голови, прощаючись з Героями завдяки яким наша держава виборює свою незалежність та право на існування.Сьогодні Оболонь прощається з Захисником України – Кузьміним Артемом Вікторовичем.Артем народився у Києві 26 серпня 1983 року.Закінчив середню школу №225. Того ж року вступив до Медичного інституту Української асоціації народної медицини, здобувши кваліфікацію медбрата. Саме цей етап став визначальним у формуванні його життєвого шляху служіння людям.У 2019 році був призваний до лав Збройних Сил України. Проходив службу в легендарній 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців. Брав участь у боях за оборону міста Золоте Сіверськодонецького району Луганської області.З перших днів служби Артем проявив себе як дисциплінований, сильний духом та відповідальний воїн. Побратими згадують його як людину, на яку можна було покластися у найважчий момент. Він завжди тримав слово, підтримував інших і залишався гідним до останнього подиху.Війна забирає найкращих. І кожне таке прощання – це біль, який неможливо виміряти словами. Ми маємо не дозволити зникнути з пам’яті іменам тих, завдяки кому ми живемо.Щирі співчуття родині, близьким, друзям та побратимам Артема.Оболонь в жалобі разом із вами.Вічна пам’ять і вічна слава Герою.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,440 26-01-12 12:03
Невдовзі планується відкриття третьої черги Алеї Героїв – на одну з найтрагічніших дат для українців. Наразі ми не анонсуємо точну дату, однак часу залишається зовсім небагато.Для нас принципово важливо, щоб жоден Герой не залишився без уваги. Ми розуміємо, що можемо когось пропустити, тому звертаємось до мешканців Оболоні: якщо ви знаєте родину, яка втратила Захисника на війні, або особисто знаєте Героїв, які віддали своє життя за Україну – будь ласка, подайте документи для розміщення інформації про нього на нашій Алеї Героїв.Для цього необхідно звернутися до моєї приймальні з понеділка по п’ятницю, з 09:00 до 18:00, на 3-му поверсі в приміщенні Оболонської РДА.Для уточнення інформації можна також звернутися за номером моєї приймальні: 050 268 03 24.Окремо зазначу: роботи з подолання наслідків останнього обстрілу та складних погодних умов тривають – усі служби працюють у посиленому режимі 24/7.В попередньому дописі ви знайдете номери телефонів за якими можна залишити заявки про відключення електро та тепло постачання. Окремо хочу зазначити, що в час коли Київ входить в екстрені відключення світла, заявки щодо відсутності світла не матимуть результату.
👁 22,000 26-01-10 13:46
Поки енергетики та комунальні служби продовжують працювати над ліквідацією наслідків ворожих атак, хочу розповісти про людей, які щодня роблять не менш важливу роботу для безпеки столиці.Сьогодні оборона Києва – це не лише військові підрозділи. Це також ті, хто щоденно і системно у складі Сил оборони України допомогає стримувати ворожі удари по нашому місту, забезпечуючи стабільність і життєзабезпечення столиці.Мова про наших друзів – ДФТГ 42 «Легіон Оболонь».Ми взаємодіємо з ними з першого дня створення формування. За цей час «Легіон Оболонь» об’єднав багато киян і давно вже став не лише оболонським – сьогодні це один із найбільших, найбільш організованих та боєздатних добровольчих підрозділів в Україні.Цього тижня Благодійний фонд «Dignitas» передав для екіпажів, які пройшли підготовку, важливу техніку та обладнання. Найближчим часом підрозділ отримає також підтримку і від міста Києва – додаткове оснащення для роботи по ворожим дронам.Окремо хочу наголосити: у складі ДФТГ 42 «Легіон Оболонь» багато добровольців мобільно-вогневих груп, які щоночі виходять на чергування та працюють під час обстрілів. Це надзвичайно важка і небезпечна робота, про яку не завжди говорять вголос, але саме вона щодня рятує життя.Щиро дякую всім добровольцям ДФТГ 42 «Легіон Оболонь» за службу та відданість.Окрема подяка Благодійному фонду «Dignitas», командиру ДФТГ Ярославу Дербуну, а також Андрію Плотніку і Валерію Плису — за те, що тримають на плечах складну організаційну структуру та забезпечують чітку роботу підрозділу.Ми й надалі будемо взаємодіяти та допомагати. Дякую всім за роботу.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,540 26-01-09 17:08
Наша столиця оговтується після одного з найбільших ударів по енергосистемі. Складність ситуації додатково посилена екстремальними погодними умовами.Станом на сьогодні енергетики та комунальні служби працюють 24/7, аби якнайшвидше стабілізувати ситуацію. В Оболонському районі вона вже поступово вирівнюється. Не буду озвучувати деталей чи прогнозів, однак ми в постійній координації з міськими службами і робимо все можливе, щоб найближчим часом стабілізувалося теплопостачання.У разі потреби ви завжди можете зігрітися та отримати відносний комфорт у Пунктах Незламності.Вони вже активно приймають людей.Сьогодні особисто перевірив декілька пунктів незламності. Оглянули, як організована робота, та чи є на місцях усе необхідне для забезпечення людей теплом і альтернативними джерелами живлення.Хочу наголосити, що такі перевірки – це передусім можливість з’ясувати, чи потрібна додаткова допомога людям які забезпечують їх роботу з боку адміністрації. Бачу, як кожен з вас докладає максимум зусиль для якісної організації роботи, і щиро ціную вашу відданість та відповідальність.Якщо, хто з відповідальних за роботу пунктів незламності має якісь пропозиції, ви завжди можете звернутись до мене та обговорити.Я завжди на зв’язку. Працюємо в посиленому режимі.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,000 26-01-09 06:59
Сьогодні вночі столиця зазнала масованої ворожої атаки.У різних районах Києва зафіксовані значні пошкодження, є багато постраждалих. Щирі співчуття всім, хто постраждав сьогодні внаслідок цих подій.Через атаку в місті спостерігаються перебої з електро-, тепло- та водопостачанням. Усі профільні служби працюють у посиленому, екстреному режимі для якнайшвидшого відновлення послуг. Прошу поставитися до ситуації з розумінням та, за необхідності, користуватися Пунктами незламності Оболонського району (адреси за ПОСИЛАННЯМ ).Станом на зараз пошкоджень на території Оболонського району не зафіксовано. Одразу після відбою повітряної тривоги всі комунальні служби району розпочали роботи з забезпечення безпеки на проїзних частинах та пішохідних зонах.Окремо звертаюся до приватних балансоутримувачів та представників бізнесу. Прошу долучитися до розчищення прилеглих територій. Нагадую, що зона відповідальності охоплює простір до 10 метрів від фасадів будівель. Будь ласка, не залишайтеся осторонь — ситуація на дорогах складна, і місто сьогодні працює в надзвичайно важких умовах.Ми продовжуємо працювати в постійному режимі. Якщо маєте інформацію про проблемні локації або ситуації, які потребують нашої уваги, прошу повідомляти про це в коментарях.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,420 26-01-08 11:18
Сьогодні Оболонь прощається з Героєм.Рубанов Сергій Вікторович народився 6 квітня 1970 року в Києві, на Оболоні. Навчався у школі №194, у 1988 році закінчив Київське ПТУ-41 за спеціальністю слюсар-збирач радіоапаратури. Після навчання працював водієм, у медіасфері, жив звичайним мирним життям, будував своє майбутнє в рідному місті.З початком повномасштабної війни, 24 лютого 2022 року, Сергій без вагань звернувся до РТЦК і став до лав Збройних Сил України. Проходив службу у складі військової частини А7295, а з 14 квітня 2023 року – у військовій частині А7292. У званні головного сержанта виконував обов’язки механіка-водія, водія першого стрілецького відділення першого стрілецького взводу третьої стрілецької роти.2 вересня 2024 року в районі села Невське Сватівського району Луганської області Сергій зник безвісти під час бойового зіткнення, відбиваючи штурм позицій противника та захищаючи територіальну цілісність і незалежність України. Лише 19 грудня 2025 року родина отримала підтвердження – постанову про встановлення особи загиблого.Головний сержант Сергій Рубанов, позивний «Рубін», віддав своє життя за Україну. За наш спокій, за наше право жити у вільній державі, за майбутнє, яке він захищав до останнього.Світла пам’ять Герою.Щирі співчуття рідним і близьким.Оболонь пам’ятає. Україна пам’ятає.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,120 26-01-06 15:48
Сьогодні, як ми і анонсували, в нашому районі відбулася справді знакова подія - свято Водохреща, яке тривало майже весь день.Цього року, без сумніву, ми зафіксували рекордну кількість відвідувачів.Ми організували масштабне свято: не лише богослужіння та купання, а й прекрасну концертну програму, смачну їжу та багато щирого, живого спілкування.Останнім часом позитивних подій не так багато, і коли вдається проводити заходи, які дарують людям стільки світлих емоцій, для мене це завжди надзвичайно цінно.Окремо хочу поділитися спостереженням: після повномасштабного вторгнення це свято набуло особливого змісту, адже, на мою думку, воно є символом і важливим свідченням того, що Україна має справді багатовікову історію.Велика подяка за організацію нашій подрузі, голові ГО Почайна - Анабелі Моріній, керівництву Відідлу культури Ользі Бондарчук та Олексію Воробйову, талановитим дітям Дитячої школи мистецтв №5 імені Льва Венедиктова, Дитячої музичної школи №36, Дитячої музичної школи №37, Дитячої музичної школи №39, Дитячої музичної школи №40.Також щира подяка нашим постійним партнерам та друзям з ТРЦ Gorodok та ресторану Park Land.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,000 26-01-04 08:36
6 січня в Оболонському районі відбудеться святкування Водохреща 2026.За моєю спиною ви бачите одне з культових місць не лише для Оболоні, а й для всієї столиці! Тож запрошуємо мешканців і гостей району долучитися до події на майданчику біля озера Йорданське. Локація з ополонкою працюватиме з 09:00. Для зручності будуть облаштовані палатки з обігрівом для перевдягання, а також святкова зона для дітей.Безпеку на воді забезпечуватимуть рятувальники КП «Плесо». Поруч працюватиме загін Червоного Хреста, який за потреби надаватиме медичну допомогу.Традиційно цей захід ми проводимо за ініціативи нашої подруги та людини, яка щиро любить Оболонський район, – голови ГО «Почайна» Анабелли Моріни. Саме завдяки таким людям подія з року в рік об’єднує оболонців навколо українських традицій. Також традиційно до організації долучається наш Відділ культури, а також наші друзі та партнери – ТЦ Gorodok і Park Land.Протягом дня на гостей чекає насичена програма. З 12:00 до 13:45 відбудуться дитячі зимові розваги з аніматорами. О 14:00 розпочнеться спільне освячення води. Після освячення, з 14:30, усіх пригощатимуть смачним кулішем та смаколиками. У цей же час розпочнеться концерт за участі дитячих музичних шкіл Оболонського району, який триватиме до 16:30. Завершать день fire-шоу з 16:30 до 17:00 та велика ватра і колограй.Шануємо світлі традиції та зберігаємо єдність нашого району навіть у найтемніші часи. Чекаємо всіх.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook