Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Кирило Фесик
Added 14 Jul 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Number of subscribers: 6 205
Photos: 4,870
Videos: 169
Links: 709
Description:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Number of subscribers

6 205
Average/Day:: -5
Average/Week:: +39
Average/Month:: +44

👁️ Average views per message

4 799
Average/Day:: 2,640
Average/Week:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Messages per Day

1.7
Last day: 1
Week average: 1.3
Average per day: 1.7

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 11,500 26-06-10 10:01
Сьогодні Оболонь провела в останню путь свого Героя - Макеєва Олександра Георгійовича.Олександр Георгійович народився 13 березня 1973 року в Києві. Навчався у школі №233, після її закінчення здобув фах монтажника гіпсокартонних конструкцій. Був працьовитою та творчою людиною, захоплювався різьбою по дереву, будівництвом і ремонтом.Згодом одружився, став батьком двох доньок, яких безмежно любив і якими пишався. Працював водієм в УкрСиббанку, а згодом займався ремонтними та оздоблювальними роботами. Любив риболовлю, автомобілі, техніку та механіку. У 2014 році Олександр зустрів свою другу дружину, яка стала його надійною опорою та супутницею життя, завжди поруч у найважчі та найважливіші моменти, підтримуючи його до останнього дня. Дружина Героя працює медсестрою в одному з наших комунальних закладів. З початком повномасштабного вторгнення у 2022 році Олександр добровільно вступив до лав 112-ї окремої бригади територіальної оборони. Служив у 244-му батальйоні, згодом - в 11-му окремому батальйоні спеціального призначення, виконував бойові завдання на Херсонському та Запорізькому напрямках. У 2025 році був переведений до Зенітного дивізіону бригади, де як кулеметник мобільної вогневої групи захищав українське небо від ворожих ракет і дронів.31 травня 2026 року серце Олександра зупинилося. Він назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, побратимів і всіх, хто знав його як щиру, відповідальну та мужню людину.Попрощатися з Героєм зібралися рідні, близькі, друзі та побратими. Кількість людей, які прийшли віддати останню шану, говорить сама за себе - Олександр був людиною великого серця. Саме завдяки таким людям ми маємо можливість зустрічати сонячні дні у столиці.Щирі співчуття родині, близьким і побратимам.Вічна пам’ять і слава Герою.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,820 26-06-09 15:14
Наша команда системно працюємо над тим, щоб термомодернізація наших закладів була на найвищому рівні. За останні роки реалізовано величезну кількість амбітних проєктів в цьому напрямку. Сьогодні проїхався шістьма закладами, де нещодавно було оновлено фасади. Як завжди, мав змогу поспілкуватися з директорами, обговорили якість виконаних робіт, плани на цей рік та найближчі проєкти.Зокрема, побував у ліцеї №231, який очолює Олена Косачевич. Оглянули фасад, проговорили питання використання оновленого сховища та формування перших класів.Завітав до ЗДО №589, директоркою якого є Тетяна Неправда. Якісно та красиво виконано оновлення фасаду, також замінено евакуаційні виходи з групових приміщень, що є важливим елементом безпеки, проговорили також інші потреби закладу повʼязані з благоустроєм. Відвідав ліцей №298. Архітектура закладу сама по собі унікальна, реалізація фасаду потребувала значних зусиль, але результат вийшов чудовим. Це прекрасний заклад, який очолює Ігор Папіренко. Окрім сильного педагогічного колективу, ліцей має хорошу матеріально-технічну базу, велике сховище та нарешті отримав довгоочікуваний оновлений фасад.У ліцеї №20, який очолює Олена Сікора, також завершено роботи з облаштування оригінального фасаду. Крім того, вже найближчим часом розпочнуться роботи з облаштування мініфутбольного поля.Побував у ліцеї №240 «Соціум» - великий та потужний заклад, де виконано утеплення фасаду. Найближчим часом розпочнуться роботи з облаштування сховища та футбольного поля. Дякую директорці Інні Гонтар та всьому колективу за якісну роботу.Також завітав у ліцей №226. На цей рік тут заплановано багато робіт. Відчувається, що директорка Наталія Долженкова вдихнула нове життя в заклад. Дуже вдячний за роботу та будемо й надалі підтримувати його стрімкий розвиток.Дякую всім директорам за роботу, був радий почути дрібні зауваження, які обов'язково виправимо. Загалом за останній час у районі реалізовано 16 проєктів з термомодернізації закладів освіти.Хочу також зазначити, що Оболонський район є одним із небагатьох районів міста Києва, де на 100% завершено заміну вікон у всіх закладах освіти.Ми знаємо про нагальну потребу оновлення фасадів ще в інших закладах, зокрема тих, щодо яких до нас зверталися батьківські колективи. Тримаємо ці проєкти на контролі та, щойно з’явиться додаткова можливість фінансування, будемо закладати їх у плани та брати в реалізацію.Чекайте на хороші новини! Найближчим часом також розповімо про інші проєкти, які були реалізовані останнім часом.Якщо батьківські або педагогічні колективи шкіл чи дитячих садочків мають бажання запросити нас до себе, щоб звернути увагу на проблемні питання закладу, телефонуйте до моєї приймальні за номером: 050 268 03 24. Обов’язково завітаємо.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,490 26-06-08 12:01
Шановні Оболонці!11 червня о 10:00 відбудеться чергове засідання Ради з питань військових, ветеранів та членів їхніх сімей при Оболонській РДА.На порядку денному будуть питання меморіалізації наших Героїв, а також обговорення надзвичайно важливої ініціативи, яку ми найближчим часом плануємо реалізувати.Йдеться про проєкт «Батьківське серце» – ідею, яку свого часу запропонували наші друзі, а насамперед мій друг Віталій Баранов та Володимир Віровцев. На жаль, сьогодні Віталія Баранова вже немає серед нас. Він віддав своє життя, захищаючи Україну, якій присвятив і свою професійну діяльність, і власну долю.Саме тому для нас особливо важливо довести цю справу до кінця. Ми пропонуємо реалізувати «Батьківське серце» у новому масштабі – як офіційну відзнаку Оболонської РДА, для дітей, чиї батьки загинули, захищаючи Україну.Під час засідання Ради хочемо обговорити концепцію відзнаки, її візуальний вигляд, символіку та порядок вручення. Переконаний, що така відзнака має стати не просто символом пам’яті, а знаком підтримки та уваги до дітей, які заплатили надзвичайно високу ціну за нашу свободу.Впевнений, що саме ця категорія дітей потребує особливої турботи та підтримки. І ми не маємо права залишити їх наодинці зі своїм болем.Запрошую долучитися до обговорення 11 червня о 10:00. Разом зробимо все необхідне, щоб відзнака «Батьківське серце» вже найближчим часом стала реальністю. І щоб пам’ять про наших Героїв жила не лише в меморіалах, а й у конкретних справах на підтримку їхніх дітей.Фото допису зроблене 04 березня 2022 року.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,000 26-06-06 10:43
Сьогодні в нашому районі відбувся дуже крутий захід, присвячений роботі з ветеранами, який проходив на вже традиційній та важливій для району локації «Азовець». Головною подією стало відкриття сезону DRAGON BOAT VETERANS KYIV 2026 для військових та ветеранів.Захід був організований КНП «Мілітарі Спорт», ГО «Всеукраїнське об’єднання “Ветеранський корпус”», патронатною службою «Янголи Трійки», МБО «Дитячо-оздоровчий спортивний клуб “Мала Флотилія”» та ГО «Реабілітаційні сили України» за підтримки Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Станіслава Риженкова - Уповноваженого Київської міської ради з прав ветеранів війни.Був радий бачити величезну кількість друзів, однодумців та ветеранів. Захід проходив у дуже дружній атмосфері. Дуже круто спостерігати, як ветеранський рух в нашій країні активно розвивається саме завдяки таким людям та командам, які щодня працюють для підтримки наших захисників.Впевнений, що всі, хто сьогодні провів цей день разом із ветеранами, як і самі ветерани, отримали багато позитивних емоцій. Як завжди, поспілкувався з ветеранами, отримав зворотній зв’язок, продумали нові проєкти. Радий був бачити таку велику кількість активних та ефективних ентузіастів, які щодня працюють заради розвитку ветеранської спільноти.Також мав нагоду привітати з перемогою Артема Савичева в голосуванні на представництво міста Києва при Міністерстві у справах ветеранів.Окрім цього, познайомимося з новими ветеранами Оболонського району. Надзвичайно важливо підтримувати постійний зв’язок, щоб разом вирішувати нагальні питання та допомагати один одному.Впевнений, що на сьогоднішній день в державі немає більш важливішої теми, ніж робота з ветеранами та з родинами Героїв.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,320 26-06-05 13:22
Сьогодні вже традиційно відвідав XIII Міжнародну учнівську конференцію Crescendo Art Forum — унікальний мистецько-освітній проєкт, який уже багато років об’єднує талановиту молодь з різних куточків України та світу.Цьогоріч конференція проходить у неймовірному місці – Музеї книги і друкарства України на території Києво-Печерської лаври. Це простір, де зустрічаються історія, культура, духовність та творчість, створюючи особливу атмосферу для народження нових ідей та натхнення.Незмінною душею та натхненницею форуму залишається викладачка Дитячої музичної школи №39 Олена Садівнича, яка вже багато років вкладає у цей проєкт не лише свій професіоналізм, а й величезне серце. Дуже приємно, що керівник закладу Маргарита Демків всебічно підтримує реалізацію ініціативи та команда дійсно докладає багато зусиль до її реалізації!Ми зі свого боку, як завжди допомогли організаційно та матеріально підтримали реалізацію проєкту.Crescendo Art Forum – це платформа для спілкування, творчого розвитку, міжнародного культурного діалогу та підтримки талановитої молоді. Особливу увагу організатори традиційно приділяють принципам безбар’єрності, інклюзії та доступності мистецтва для кожної дитини.Сьогодні, коли наша країна проходить через надважкі випробування, особливо важливо створювати для дітей простір, де вони можуть розвиватися, мріяти, творити та відчувати підтримку.Щиро дякую організаторам, учасникам, партнерам, педагогам та батькам за їхню працю, віру в дітей та відданість розвитку української культури.Попри всі виклики ми продовжуємо інвестувати у найцінніше – у наших дітей. Саме вони будуватимуть майбутню Україну.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,150 26-06-04 06:58
Вчора передали чергову допомогу нашим друзям із 3 батальйону територіальної оборони (раніше - 129 батальйон) 112 окремої бригади територіальної оборони.Це славетний батальйон, який із перших днів повномасштабного вторгнення захищав Київ та майже два роки тримав позиції на одному з найгарячіших напрямків Донеччини.Зараз вони змінили ділянку фронту, де трохи спокійніше, але практично немає жодних ознак цивілізації. У зв’язку з цим військові звернулися до нас із потребою забезпечення мобільними генераторами та зарядними станціями.До закриття потреб долучився чудовий колектив Ліцею №245, який провів благодійну ярмарку, завдяки якій було придбано один генератор. Дякуємо батькам, учителям та директорці Вікторії Садовніченко за небайдужість, підтримку й вагомий внесок у спільну справу. Усе інше обладнання забезпечили ми - за власний кошт та за підтримки наших друзів-волонтерів.Вдячний бійцям 3 батальйону ТрО (129 батальйону) за все, що вони робили і продовжують робити для захисту України. Також був радий поспілкуватися з Юрієм Форостюком та Тетяною Шмідт.До речі, сьогодні у Тетяни Шмідт день народження. Щиро вітаю її зі святом! Дуже її поважаємо, і вдячний за все що вона робить для захисту держави.На найближчий час у нас заплановано ще багато передач важливої допомоги підрозділам, якими ми опікуємося.Наші захисники та їхні родини залишаються абсолютним пріоритетом у моїй діяльності як посадовця і громадянина України.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,440 26-06-03 12:53
Цього місяця плануємо провести на Оболонській набережній яскравий та драйвовий захід – вечір поєдинків з боксу та кікбоксингу серед ветеранів і не тільки.Ініціатором заходу є наш друг, талановитий спортсмен і президент "Всесвітньої асоціації східних змішаних бойових мистецтв" – Денис Сидоренко.До ініціативи також долучився давній друг Оболонського району, ветеран та людина, яка реалізувала чимало важливих проєктів для ветеранської спільноти – Гарник Каранлгцян.Разом із нашими друзями, Відділом культури та Відділом молоді і спорту Оболонського району ми розпочинаємо підготовку до цього заходу та запрошуємо ветеранів і діючих військовослужбовців (бажано мешканців Оболонського району) взяти участь у поєдинках.У програмі заплановано два ветеранські поєдинки, які відбуватимуться у максимально безпечній екіпіровці, що суттєво мінімізує ризик травмування.Також перед початком ветеранських боїв відбудеться кілька показових поєдинків за участю спортсменів спортивних клубів "WA of EMMA".Дату проведення заходу поки не анонсуємо, але вже розпочинаємо прийом заявок від ветеранів та військовослужбовців, які бажають взяти участь.Подати заявку можна за номером: 050 268 03 24.Кожному учаснику передбачений символічний гонорар від Адвокатського об’єднання AXELLEGAL засновником якого є мій друг, адвокат – Дмитро Сирко, позитивні емоції та незабутні враження від участі.Переконаний, що цей захід стане справжнім святом спорту, сили духу та ветеранського братерства!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 24,800 26-06-02 06:10
Продовжуємо фіксувати наслідки чергової ворожої атаки на Оболонський район.На щастя, житловий сектор суттєвих пошкоджень не зазнав. Основний удар припав на промислові об’єкти та будівлю, яка ще не була введена в експлуатацію.Всіх дуже схвилювала інформація про падіння ворожого снаряда на територію одного із закладів дошкільної освіти. Це дійсно так. На щастя, йдеться про підбитий силами ППО ворожий боєприпас, який не здетонував. Наразі очікуємо завершення роботи вибухотехнічних служб та ліквідуємо наслідки. Завтра заклад працюватиме у штатному режимі.Дякую всім службам, які з перших хвилин працюють на місцях подій.На найближчій сесії Київської міської ради будемо звертатися щодо виділення необхідного фінансування для відновлення наслідків пошкоджень.Також через значні пошкодження промислових об’єктів у повітрі може відчуватися запах горіння та продукти згоряння. Тому рекомендуємо впродовж першої половини дня тримати вікна зачиненими та за можливості обмежити тривале перебування на відкритому повітрі.Бережіть себе та своїх близьких.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,840 26-06-01 14:21
Хочу поділитися важливими новинами у сфері культури нашого району.Моя подруга, надзвичайно професійна, ефективна та працьовита Ольга Бондарчук отримала нове відповідальне призначення. Її запросили очолити Департамент культури в Київській обласній військовій адміністрації, яку очолює мій друг Микола Калашник.Щиро радий такому кар’єрному зростанню людини, яка зробила надзвичайно багато для розвитку культури в Оболонському районі. За роки роботи Ольга зарекомендувала себе як справжній професіонал і людина, яка щиро любить свою справу. Вже чув чимало позитивних відгуків про її роботу на новій посаді.Водночас радий повідомити, що на посаду начальника відділу культури Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, сьогодні Київським міським головою погоджено Яну Михайленко – людину, яка добре відома багатьом мешканцям нашого району.Протягом останніх років Яна очолювала мою приймальню, координувала велику кількість важливих напрямків роботи та досконало знає проблематику Оболонського району. Вона має значний досвід роботи, чудову освіту та необхідні управлінські навички для такої відповідальної посади.Переконаний, що Яна зможе не лише зберегти високий темп розвитку культурної сфери району, а й реалізувати багато нових цікавих проєктів для наших мешканців.Бажаю Ользі та Яні успіхів, натхнення, нових досягнень і перемог на благо культури Київської області та Оболонського району!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,780 26-05-31 11:44
Напередодні Дня Києва в Оболонському районі відбувся цілий цикл святкових заходів, які об’єднали наших талановитих дітей, педагогів, спортсменів, митців та всіх небайдужих мешканців району.Однією з головних подій став пісенний конкурс «Голос Оболоні», який ми провели разом із нашими друзями у Blockbuster Mall. Щиро дякую всім учасникам за неймовірні виступи, щирі емоції та любов до творчості.Особливо хочу привітати лауреатів конкурсу:Лауреат І премії — Валерія Мирончук (Дитяча школа мистецтв №5 імені Льва Венедиктова)Лауреат ІІ премії — Христина Гуменюк (Ліцей №143)Лауреат ІІІ премії — Олена Гілевич (Ліцей №20)Вчора у парку «Наталка» спільно з Дитячою школою мистецтв №5 імені Льва Венедиктова ми провели чудовий святковий концерт для оболонців. На сцені виступали неймовірні вокалісти та хореографічні колективи, які подарували глядачам справжнє свято творчості та гарного настрою.Велика подяка талановитому музичному відділенню школи, які зачаровували своїми виконанням гостей, протягом всього заходу, а саме: оркестр духових інструментів «Тріумф», камерний оркестр «Perpetuum mobile”, джазовий ансамбль “J.A.M.P.”Окремою цікавою локацією стала історична експозиція, створена у партнерстві з нашими друзями з Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Мешканці мали можливість ознайомитися з обладунками та зброєю доби Русі-України.Також під час заходу талановиті художники Дитячої школи мистецтв створили унікальний «Рушник Єднання», який був урочисто презентований мешканцям району наприкінці свята.Крім того, вчора зранку відділ молоді та спорту на чолі з Олександром Образцовим провели Кубок голови Оболонської РДА з флорболу. Турнір об’єднав велику кількість дітей та дорослих і вкотре довів, що спорт є чудовим інструментом єднання.Щиро дякую відділу культури, управлінню освіти, відділу молоді та спорту, нашим закладам освіти, партнерам та всім, хто долучився до організації цих заходів.Переконаний, що велика кількість оболонців отримала гарні емоції, нові враження та ще раз відчула, наскільки талановитим, активним та дружнім є наш район.З Днем Києва!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook