Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Кирило Фесик
Added 14 Jul 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Number of subscribers: 6 205
Photos: 4,870
Videos: 169
Links: 709
Description:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Number of subscribers

6 205
Average/Day:: -5
Average/Week:: +39
Average/Month:: +44

👁️ Average views per message

4 799
Average/Day:: 2,640
Average/Week:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Messages per Day

1.7
Last day: 1
Week average: 1.3
Average per day: 1.7

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,070 26-05-30 18:48
Друзі!З 28 по 31 травня у застосунку «Київ Цифровий» триває голосування за кандидатів до Ради Ветеранів за Незалежність України.Від Оболонського району у виборах беруть участь двоє гідних кандидатів, яких я щиро прошу підтримати.Василь Кірющенко – військовослужбовець, учасник оборони Києва з перших днів повномасштабного вторгнення, доброволець ДФТГ «Легіон Оболонь», згодом став офіцером окремої групи спеціального призначення. Пройшов шлях від добровольця до офіцера, брав участь у бойових діях, виконував завдання як розвідник та командир екіпажу FPV-дронів, має бойовий досвід та державні нагороди. Сергій Ільницький – уродженець Оболоні, випускник школи №168, юрист за освітою, громадський діяч та волонтер. З початку повномасштабної війни активно допомагав силам оборони, а згодом добровільно став до лав Збройних Сил України, де проходив службу у складі 129 батальйону 112 бригади ТрО, виконував бойові завдання як стрілець та аеророзвідник.Обидва кандидати добре знають проблеми ветеранів не з чужих слів, мають безпосередній бойовий досвід та багато років працюють на благо нашої держави.Право голосу мають громадяни України та власники посвідки на постійне проживання та виключно, ті хто має статус учасника бойових дій і зареєстровані у місті Києві.ПОСИЛАННЯ на голосування.Якщо не вдається проголосувати з першого разу, необхідно підтягнути посвідчення ветерана у застосунок «Київ Цифровий».Прошу підтримати наших оболонських кандидатів!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,210 26-05-29 15:17
Сьогодні мав змогу особисто відвідати два неймовірних свята на честь Останнього дзвоника.Першим відвідав дуже сильний заклад - 143 ліцей, який славиться своїми талантами, інтелектуальними досягненнями випускників та дуже згуртованою батьківською громадою.На святі панувала чудова атмосфера, відчувалося, що батьки пишаються своїми випускниками. Сама організація була на найвищому рівні.Цей навчальний заклад не просто так має таку круту репутацію. Дякую директорці Світлані Тросюк та педагогічному складу за роботу.Також відвідав свого друга - директора ліцею «Оболонь» Євгена Полякова, який за час свого керівництва провів неймовірну трансформацію закладу. Одним із показників цього є це значне збільшення кількості учнів, більш ніж вполовину тієї кількості яка була коли він прийшов на цю посаду. Масштаб свята та рівень його організації не залишили байдужим нікого, тому був радий бути на ньому присутнім.До речі, крім мене та багатьох інших поважних гостей, на заході була директор Департаменту освіти і науки Олена Григорівна Фіданян. Під час урочистостей вручили подяки та грамоти від Департаменту освіти освітянам цього неймовірного ліцею.Пишаюся досягненнями Євгена Полякова. А наприкінці свята на гостей чекали виступи багатьох зіркових виконавців.Останній дзвоник - це не лише завершення навчального року, а й початок нового етапу в житті. Бажаю всім випускникам успіхів, віри в себе, мирного неба та здійснення мрій!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,000 26-05-28 15:01
Сьогодні зранку відвідав захід у нашому чудовому садочку для особливих діток.Садок «Я + сім’я» не просто так здобув репутацію одного з найкращих інклюзивних закладів столиці. Я щиро пишаюся тим, що дотичний до розвитку цього неймовірного місця, яке має багаторічну історію та традиції.Тут сформований справді унікальний колектив. Директор Юрій Петренко, педагоги, працівники закладу щодня віддають усі свої сили, талант і серце для того, щоб діти з особливими освітніми потребами відчували максимальну увагу, комфорт, турботу та любов.Окремо хочу відзначити неймовірний батьківський колектив, друзів і партнерів закладу, які допомагають йому розвиватися та ставати ще сильнішим.Після переїзду у нову будівлю садочок справді отримав нове дихання та можливість ще масштабніше реалізовувати свій потенціал. Завжди з гордістю рекомендую цей заклад і розповідаю про його неймовірні успіхи.Сьогодні поспілкувалися з батьками, педагогами, подивилися результати творчості дітей. Дуже радий був бачити свою подругу Юлію Гришину, яка допомогла організувати міжнародну підтримку для закладу. Велика подяка за цю допомогу.Також щасливий, що вже цього року ми завершимо ремонт басейну, що ще більше підсилить унікальність цього закладу та його можливості для розвитку дітей.Дякую всім, хто допомагає розвивати цей неймовірний простір добра, турботи та професіоналізму.Ми й надалі продовжуємо створювати унікальну інклюзивну екосистему в нашому районі, підтримувати заклади та робити особливий акцент саме на розвитку інклюзивної освіти й інклюзивних просторів.Дякую за запрошення, цей захід точно нікого не залишив байдужим. І мене також. Особливо як батька дитини з особливими потребами.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,970 26-05-27 15:42
Сьогодні провели в останню путь Героя - Владислава Антоновича Трошина.Владислав народився 4 червня 2000 року в місті Києві. Навчався у школах №231 та №214 Оболонського району столиці, згодом вступив до Національного університету біоресурсів і природокористування України на факультет захисту рослин, біотехнологій та екології.У мирному житті працював на різних посадах. Влітку 2024 року Владислав почав активно готуватися до служби, адже свідомо вирішив стати на захист України. Він мріяв про мирне майбутнє для своєї родини, молодшого брата, нареченої та всіх українців. Хотів створити власну сім’ю та виховувати дітей у вільній і мирній країні.У січні 2025 року, у свої 24 роки, Владислав вступив до 1-го інженерно-саперного відділення 2-го інженерно-саперного взводу інженерно-саперної роти батальйону підтримки полку «Азов» та став військовослужбовцем військової частини 3057 Національної гвардії України.Він боронив Донеччину, мужньо виконуючи бойові завдання та залишаючись вірним присязі й Україні до останнього подиху.17 квітня 2026 року Владислав загинув під час виконання бойового завдання у Краматорському районі Донецької області.Попрощатися із Захисником прийшло багато людей: рідні, друзі, побратими, а також Сергій та Ольга Гряники - батьки іншого полеглого Героя з полку «Азов». Їхня присутність була дуже символічною та важливою. Разом із ними прийшли й інші родини Героїв, щоб віддати шану Владиславу.Владислав віддав своє життя за Україну, за мирне майбутнє своїх рідних і всіх українців. Він був людиною честі, мужності та великого серця. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях тих, хто його знав і любив.Вічна пам’ять і шана Герою.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,110 26-05-26 15:09
Оболонський район отримав одне із найбільших фінансувань на капітальний ремонт електрощитових у житлових будинках серед усіх районів Києва.14 травня 2026 року на пленарному засіданні Київської міської ради, під час ухвалення Комплексного плану стійкості та змін до бюджету столиці, на Оболонський район було спрямовано 128 100 000 грн.За ці кошти планується провести роботи на 75 адресах району.Сьогодні, у складний для країни час, питання підготовки житлового фонду до зимового періоду є надзвичайно важливим. Ми всі розуміємо, що зима може бути непростою, тому маємо робити все можливе вже зараз, щоб мешканці були зі стабільним електропостачанням. Ми системно працювали над цим питанням, подавали кожну проблемну адресу, опрацьовували всі звернення мешканців. Жодне звернення, дзвінок чи повідомлення не залишались без уваги.Дякую всім мешканцям, які писали, телефонували, повідомляли про проблеми та допомагали формувати перелік будинків, що потребують ремонту в першу чергу. Саме завдяки спільній роботі вдалося досягти такого результату.Також дякую депутатам Київради за підтримку та довіру, а також активну роботу над формуванням цього переліку. Дякую за системну довіру до нашого району. Обовʼязково зробимо все, щоб реалізувати заплановані проєкти.ПОСИЛАННЯ НА ЕЛЕКТРОЩИТОВІ, ЯКІ УВІЙШЛИ ДО БЮДЖЕТУСоцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,490 26-05-25 15:49
Сьогодні на фасаді школи №232 відкрили шість меморіальних дошок на честь наших Героїв - випускників та учнів школи, які віддали своє життя за Україну. Також на честь полеглих Захисників були висаджені сакури -як символ пам’яті, шани та вдячності.Андрій Прокопець народився 11 серпня 2004 року у Києві. Навчався у школі №232 та юридичному коледжі. Після початку повномасштабної війни добровільно став до лав ЗСУ та служив у 3-й окремій штурмовій бригаді. Загинув 8 березня 2024 року поблизу Орлівки на Донеччині під час виконання бойового завдання. Назавжди залишиться у пам’яті як мужній Захисник України.Сергій Кошовий народився 30 липня 1983 року у Києві. Закінчив школу №232 та КНУБА. У 2023 році був мобілізований до ЗСУ та служив у 401-му окремому стрілецькому батальйоні. Загинув 17 липня 2023 року поблизу Білої Гори на Донеччині внаслідок мінометного обстрілу. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.Євгеній Маклахов народився 10 квітня 1992 року у Києві, навчався у школі №232. Працював у ДСНС та Управлінні державної охорони України. Після початку повномасштабної війни добровільно став на захист держави та служив бойовим медиком у 129 батальйоні 112 бригади. Загинув 23 липня 2023 року поблизу Кліщіївки під час евакуації поранених. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.Олександр Лешенок народився 26 вересня 1987 року у Києві, навчався у школі №232. Працював моряком і лайфгардом, врятував десятки життів. З початком повномасштабного вторгнення добровільно вступив до лав ТрО та служив у 112 бригаді. Загинув 8 березня 2023 року поблизу Діброви Луганської області під час виконання бойового завдання.Олександр Пивоваров народився 29 жовтня 1987 року у Києві, закінчив школу №232. Брав участь в АТО, був нагороджений відзнакою Президента України. Після початку повномасштабної війни знову став до лав ЗСУ. Під час боїв на Бахмутському напрямку врятував побратимів, але отримав важкі поранення та помер 2 грудня 2022 року.Ігор Лях народився 27 серпня 1982 року у Красноперекопську, з дитинства проживав у Києві та навчався у школі №232. У 2015 році був мобілізований до ЗСУ та служив у 72-й окремій механізованій бригаді. Після початку повномасштабної війни працював інструктором з тактичної підготовки та допомагав у ДФТГ «Оболонь». Помер 15 липня 2025 року від тяжкої хвороби, отриманої під час служби.На відкритті панувала дуже щемлива та зворушлива атмосфера. Дуже тепло поспілкувалися з родинами наших Героїв, з якими підтримуємо близьку дружбу.Приємно бачити, що школа має не лише великий педагогічний та освітній потенціал, активно розвивається матеріально-технічно, а й формує культуру вшанування пам’яті та патріотичного виховання молоді. На початку наступного навчального року заклад також планує провести вечір пам’яті для родин полеглих Героїв.Щиро дякую адміністрації школи та директорці Вікторії Рижовій за організацію заходу на найвищому рівні, за щиру повагу до пам’яті полеглих Захисників України та небайдужість до родин Героїв.Ми з особливою увагою долучаємося до таких заходів, адже вони допомагають зберігати пам’ять про Героїв, вшановувати їхній подвиг і передавати її наступним поколінням.Вічна пам’ять і слава Героям України.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 23,600 26-05-24 09:17
Ліквідація наслідків активно триває.Усі служби продовжують працювати на місці. Триває розбір завалів, прибирання території та документування пошкоджень.На місці працює штаб, де можна отримати всю консультативну допомогу та подати документи на перші виплати! Деякої кількості власників на даний час немає на місцях, тож у разі якщо сьогодні ви не встигнете подати документи, зможете це зробити в будь-який інший зручний час, а також отримати консультацію за номерами телефонів нижче!Нагадуємо про можливі види допомоги:1. Програма «Турбота» — матеріальна допомога від міста у розмірі 10 000 грн.Управління соціальної та ветеранської політики Оболонського району:вул. Озерна, 18-АНеобхідні документи:– паспорт та ІПН власника;– документ про право власності;– акт обстеження (видає керуюча компанія протягом декількох днів після обстеження квартири);– довідка з банківськими реквізитами.2. Програма «єВідновлення» через застосунок «Дія».Усім, чиє житло постраждало, необхідно подати повідомлення про пошкодження через застосунок «Дія».Якщо ваше майно ще не внесене до Державного реєстру речових прав і застосунок не приймає повідомлення – необхідно звернутися до ЦНАПу або нотаріуса для внесення даних до реєстру.3. Якщо житло буде визнане непридатним для проживання, передбачена:– одноразова допомога у розмірі 40 000 грн для оренди тимчасового житла;– щомісячна допомога у розмірі 20 000 грн до моменту відновлення помешкання, але не довше ніж протягом одного року.Увага! Дана виплата надається за умови відсутності у власника іншого нерухомого майна.Контакти для зв’язку:066 356 35 20044 334 61 02Залишайтесь на зв’язку з нами – будемо інформувати про наступні кроки. Всі служби району поруч з вами.Дякую всім службам і волонтерам за оперативне реагування на надзвичайні події та злагоджену спільну роботу!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,620 26-05-23 18:13
Сьогодні ввечері Оболонський район мав честь приймати фінальну частину неймовірного заходу - автопробігу на честь загиблих Героїв «Пам’ять мужнього серця», організованого фондом «Маємо жити».Майже 100 автомобілів, Герої з усього Києва та різних куточків України, родини полеглих, побратими й друзі зібралися разом на Алеї Героїв.Відбулося коротке богослужіння, до якого долучився наш друг - капелан Сергій Бережний. Після нього було тепле спілкування. Згадували імена наших Захисників, їхні подвиги, ділилися спогадами та словами підтримки.Щасливий, що наш район долучився до цього заходу, і особливо цінно, що ми разом формуємо справжню культуру вшанування наших Героїв.Був радий бачити багатьох наших друзів, яких, на жаль, об’єднала спільна велика біда. Але попри біль, сьогодні тут відчувалася справжня родинна атмосфера, підтримка та єдність.Окрема подяка нашому другу Миколі Ковтуненку за співорганізацію заходу та чудову модерацію.Дякую кожному, хто сьогодні був поруч. Саме в таких моментах особливо відчувається сила нашої єдності, пам’яті та людяності.Вічна шана і слава Героям!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 19,000 26-05-21 15:37
Сьогодні зранку разом із нашими друзями з Київської міської дитячої клінічної лікарні №1 та її неймовірною директоркою Євгенією Григор'євою провели висадку туй за ініціативи Аліни Чубук - волонтерки благодійного фонду «Люди об’єднані Україною», у партнерстві з БФ «Добра Справа» (м. Луцьк) та Квітоліз «Волинська Голландія» та нашим КП "Управління зелених насаджень".Також до висадки дерев долучилися наші друзі з Київської школи економіки (KSE) - Володимир Кадигроб та його партнерка Оксана Лєбедєва, засновниця громадської організації Gen.Ukrainian.Окрім висадки дерев, ми пройшлися територією закладу та обговорили спільну роботу щодо пошуку позабюджетного фінансування для облаштування зеленої зони навколо дитячої лікарні, а також будівництва дитячого майданчика.Розумію, що залучити бюджетні кошти на такі напрямки зараз надзвичайно складно, тому спільно з Київською школою економіки будемо працювати над залученням позабюджетних ресурсів.Якщо хтось із соціально відповідального бізнесу матиме бажання долучитися до облаштування цієї території - будемо раді спільно попрацювати.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,850 26-05-20 10:08
Сьогодні провели в останню путь Героя - Володимира Володимировича Малюту.Володимир народився 9 серпня 1978 року у Києві, виріс на Оболоні. Навчався у школі №252, у юності займався боксом, закінчив Національну академію внутрішніх справ.29 квітня 2024 року Володимир став до лав Збройних Сил України. Служив навідником 2-ї штурмової роти військової частини А4640, 25 ОШБ «Рись» 47-ї окремої механізованої бригади.7 липня він зник безвісти під час виконання бойового завдання. 14 квітня 2026 року Володимира було ідентифіковано за збігом ДНК.Рідні, друзі та близькі пам’ятатимуть його як щиру, світлу людину, яка любила життя, свою родину та свою землю. Він мав велике серце, добрий погляд і тиху силу, якою завжди підтримував інших.Він залишився вірним присязі до останнього подиху, віддавши своє життя за Україну, за мир і майбутнє кожного з нас.На прощання прийшли рідні, близькі, друзі та побратими, щоб провести Володимира в останню путь. У пам’яті всіх, хто його знав, він назавжди залишиться доброю, щирою та сильною людиною.Щирі співчуття рідним і близьким.Вічна пам’ять Герою.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook