Source
Кирило Фесик | Шановні мешканці Оболонського району!Після ракетного удару по столиці ...
3 980 Views/Reach
2026-01-20 18:03
Message №4335
Шановні мешканці Оболонського району!Після ракетного удару по столиці місто зіткнулося з серйозними наслідками для критичної інфраструктури. На жаль, наразі маємо масові перебої з опаленням та водопостачанням.Водночас повідомляю: відновлювальні роботи вже тривають. Фахівці працюють у посиленому режимі, аби якнайшвидше стабілізувати ситуацію. Очікуємо, що найближчим часом стан справ почне помітно покращуватися.Усі служби залучені на максимум. Комунальні підприємства, аварійні бригади та відповідальні структури роблять усе можливе, щоб якнайскоріше повернути людям базові послуги.Окремо зазначу, що в нашому районі у посиленому режимі працюють також бригади ДТЕК, до розселення яких ми долучились особисто, аби максимально швидко організувати роботу та підтримку на місцях.Нагадую: у разі потреби ви можете скористатися Пунктами Незламності. Там можна підзарядити пристрої, зігрітися, перепочити або попрацювати, поки ситуація в місті стабілізується.Також на території району функціонує Пункт Незламності ДСНС за адресою: вул. Героїв полку Азов, 6.Крім того, дуже зручні простори для підзарядки та роботи доступні й на базі наших торговельних центрів Dream та Blockbuster Mall.Дякую за розуміння та витримку. Працюємо.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook