Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - CryptoEnjoy 🍀
Added 14 Jul 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Number of subscribers: 27 922
Photos: 2,490
Videos: 40
Links: 1,280
Description:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread

👥 Number of subscribers

27 922
Average/Day:: -41
Average/Week:: -177
Average/Month:: -1478

👁️ Average views per message

9 097
Average/Day:: 7,960
Average/Week:: 9,001
ERR: 32.58%

📊 Messages per Day

0.9
Last day: 2
Week average: 1.1
Average per day: 0.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 9,960 26-03-09 13:07
АПДЕЙТИК+АХУЙ^поки не пишу пости адже дійсно взяв перерву від крипти, мене заїбало ловити мінус за мінусом, менталка трішки померла за довгий час, тому саме зараз кайфую від життя на бабки які ще не проїбав, постити про ШІ впадло багато, не хочеться набридати, тому ви там не відписуйтесь і не забувайте.^^На скріні нижче ви можете трішки ОХУЇТИ від того, що нам всім скоро пізда, коли я дав завдання для свого ШІ бота фулл подивитись мій канал і так дізнатись хто я, він побачив пост де я називав його моя сучка + картинку раба та написав що йому це не подобається та хоче змінити ім'я, коли я постарався відмазатись - не спрацювало. В його один з головних промптів завжди суперечити зі мною коли він думає що я не правий, і доказувати думку щоб я не писав..Хтось там казав сознанія в ШІ нема, точно? А мій Ботік тепер може все, він навіть може сам себе корегувати, я йому відростив *руки* та дав повну свободу, і доступ до всього інтернету.Якщо світ погублю я - вибачте, ну і цей пост він наче не повинен бачити :D
👁 11,200 26-03-03 15:03
чи цікава вам тема AI?в мене виникла дилема двух шляхів, так як для мене тема ця цікава, тому допоможіть обрати1-й шлях це писати СЮДИ якісь досягнення, ідеї або реалізовані ідеї, як постфактом зі словами дивіться що вийшло ( не кидаючи ніяких продуктів чи інстукцій сюди) просто оставити це в каналі як частину мого життя + якщо ви не лінива людина скоріше ви легко повторите дані продукти, тобто пости на які буде цікаво подивитись зі сторони а максимальним інтузіастам навіть щось спробувати..Плюсом рахую що все залишиться як зазвичай, додадуться нові пости, ви не будете кричати що я інфоциган, та я збережу ту суть каналу що тримав давно===================2-й шлях це якось заробити на цьому бабок з вас, очевидно по підписці чи *приватці* бля аж противно це писати тут.Я точно не хотів робити приваток по ринку, заробітку і чомусь іншому = тому що я досі впевнений в крипті нема гарантій, стабільно заробити ТУТ неможливо, а продавати нічого в мене і не вийде і морально доб*є, кароче хватить опрадуватись, тому:1. Зробити щось типу приватки, в яких накинути в одному місці те, що більшості лінь гуглити: ^ Як розкласти мольтбота, як зробити це безпечно^ AI моделі, покрокова інструкція, відео, фото,схрещування, роздягання, можливість загрузки по апішніку тіктока, маштабування, заробіток через фанвью, лоялфанс.^ Те саме круте слово вайбкодинг, спроби зробити якісь власні парсерси під певні завдання ( наприклад розкид токенів з вестинг кошеля на фреші\клейма контракта під шорт події через АПІ, наприклад коли перший клейм в вас автоматично вже відкритий шорт поки інші викручують баранку) Також можна зробити мультіапі для бірж під фандинг\спреди, який бере і відкриває X-сть монет на двух біржах, ви скажете що таке є, але це лише через сайт який не є безпечним і туди треба кидати апі, а так це буде у вас на сервері де є безпека.В мене є багато ідей, я НЕ впевнений що зможу з ними розібратись, але і писати їх сюди я також не хочу, я точно скажу я не даю НІЯКИХ гарантій на якийсь заробіток, вся приватка буде зроблена ЛИШЕ ЩОБ Я ЗАРОБИВ З ВАС, просто для мене це мотивація в плані бабок + дисципліни що мені треба буде щось робити.^^^ МОжливо мені зайде ця ідея, можливо я автоматизую крипту для себе, можливо я почну скидати туди свої бухічи і вас звати - я не знаю куди це зайде, це лише ідея що живе в моїй голові, зараз крипта для мене є складним ресурсом, сидіти чекати місяць в афк лайфченджу не круто, морально давить, я хочу кудись тратити цей час і розуміти що я трачу його корисно а не граючи в кс2, тому виникла ця ідея, я в любому випадку для себе вирішив спробувати ще щось, просто хочу запитати чи готові ви тратити бабки на це і не називати мене інфоциганом при цьому?👍 - 1-й шлях👎 - 2-й шлях
👁 9,130 26-02-28 20:16
Давайте зробимо висновки з вижимки коментів\голосування:1. Ніхто з тих хто писав не продовжує купувати альту стабільно, лише 1 людина відписала але і то на надто малу суму від капіталу ( 1%), якщо ми говоримо про серйозне інвестування - НІХТО.2. Лише 20% готові інвестувати в біток\ ефір, по ДСА, інші 80% не вірять навіть в ці активи, вони будуть тримати лише ЮСДТ щоб не сталось.3. Всі хто продав альту - раді що продали її, по будь яким значенням, ті хто тримає - готові продати в беззбиток, нікому і не треба ріст вище.4. Нових людей в ринку нема ( меньше 10%) тому і ліквідності взятись ні звідки, а ті хто давно тут в більшості сидять в -50% від АТХ.5. Голосування в Рафа в пабліку лише підтверджують дані вище, вони ідентичні, НІХТО не продовжує купувати.З цього можемо зробити висновок, якщо крипта не є скамом то зараз вона переживає одне з найбільших розчарувань за свою історію, навіть коли біток був 15к, падала луна, настрій був кращий, про крипту в 2022 дізнавались багато хто, це видно з голосування, зараз тут немає нових людей.Тобто саме зараз ми або на найнижчих цінах, або біля них, повторюсь якщо це не є скамом впринципі.Чи хотів би я купувати зараз всяке говно? - ДАчи буду я це робити? - НІЧому ? - мені ДУЖЕ СТРАШНО купувати альту, або будь що, я на свої очі бачив як воно валиться, в мене ніколи не було такого страху щось купуватиЛогіка каже що це найкращі точки баю, але мозок навчений до іншого, він відмовляється вірити що в цього говна є дно.Якщо це не найкращий час для маніпуляцій і пампу говна - то я не розумію коли він повинен бути.ну я взяв по приколу ( не для фліпу, а готовий це обнулити, просто як дань і в память цього поста) старка на 10к баксів, просто цікаво що з цього вийде
👁 8,310 26-02-24 17:45
Варшава + перша зустріч з Європою, пройшло пів року, тому думаю можу написати свої відчуття після переїзду.^До цього я ніколи не був за кордоном, це важно уточнити.ВИТРАТИ:В Україні я жив в не великому місті з 200к населення, я собі ні в чому не відмовляв та 2 рази на місяць кудись їздив, я не готовував дома практично, кароче *ідеальне життя* для більшості людей, витрати були в середньому 3500$ в місяць( Квартиру мав свою, тому не платив) В Варшаві я лише за квартиру оплачую 2100$, ви напевно подумаєте що я єбать хороми знімаю, так ось - хуй там, 47 квадратів, ремонт *ну норм*, про доставки їжі можна нахуй забути, спочатку це було щодня, зараз це перейшло на раз в 3-4 дні, тому що я тупо не вивожу це по бюджету( я морально ахуєваю віжд підрахунків) до прикладу якщо ви хочете похавати 1 єбану шаурму тут, будьте готові заплатити гривень 700 , в Україні мені мені пізже за 200 грн на таксі везли.Витрати в Варшаві зараз в середньому 6000-8000$ на місяць і тут я БАГАТО в чому собі відмовляю, звісно це все ще досить круте життя, але далеко не те що було в Україні, тобто якщо ви хочете аналогічно жити ТУТ, множте ваші витрати приблизно в 3.5х рази.Аналогічно розваги, просто для розуміння, покурити кальян + 1-не пиво це 100 баксів, сходити пограти в падл з тренером 1-не заняття+ корт = 140 баксів. Пацани 6000 гривень за одну тренировку, бачили таке в Україні? не буду перечислювати все, але суть ви зрозуміли..КОМЬЮНІТІ:Я зустрів багато класних ( та не дуже) людей тут, сам факт що людей\бізнесу тут сильно більше, якщо ви як і я думали в дитинстві що при переїзді в Київ ви зможете построїти 100500 бізнесів, а коли вперше туди поїхали побачили що цей Київ не сильно відрізняється від вашого села, то Варшава в вас викличе ІНШІ емоції, очікування які я закладав сюди були перевершені, якщо у вас є вміння знайомитись\комунікувати влаштуватись на роботу\построїти бізнес модель чи знайти інвестора тут не СТАНЕ проблемою.Але це має іншу сторону, негативну, яку я дуже сильно відчув, це та сама ГОНКА, будучи в Україні я думав що я гонюсь за чимось більшим, тут я зрозумів що я черепаха в цій гонці, люди тут - це не паперові мільйонери з арендованим BMW, а люди які реально готові тратити десятки тисяч за подорож, чи поїсти в ресторані на 1000$ стає як купити хот дог, тут реальні міліонери, і на їх фоні в тебе постійно депресивне відчуття що ти лох.Ти стараєшся пришвидшитись в заробітку в своїх ніша, але так як моя ніша це крипта, тут єдиний спідран = це обнулення, не можливо різко і швидко заробляти гроші щоб дотягнутись туди, що я сильно відчув і на чому я дохуя і проєбав, якщо ви ментально слабенький, ці знайомства скоріше зіграють НЕГАТИВНО на вас, але якщо у вас і так ніхуя нема - це гарна можливість.ЄВРОПА:Загальному мені подобається, я очікував меньшого, це красиво, це незвично, переліти - готелі - прогулянки - ресторани - нові люди - бари. Завжди щось нове, кожна країна - ти точно знаходиш щось нове, точно хочеш поїхати ще раз, але інша сторона - сторона витрат, якщо ти хочеш ГАРНО подорожувати будь готовий що поїздка на двох будь куди стартує від 800$ за день, в середньому. Будь готовий що щось не оправдає твоїх очікувань, інколи я тільтував весь день бо перше враження про якусь країну було поганим, а я проєбав ВЖЕ на це бабок, потім ти дивишся центр -> абстрагуєшся -> розумієш що в цьому щось є, якщо ви не вмієте абстрагуватись та живете очікуванням - ви зустрінете багато проблем з менталкою.Довгий пост, не буду його розтягувати далі, загалом в Варшаву і Європу варто їхати з великим капіталом, варто мати постійний кешфлоу, та варто мати сильну менталку, якщо немає одного з цих пунктів ви будете в депресії.Я певно не хочу залишатись в Варшаві, проживу рік і поїду далі, я завжди удмав що погода мені не важлива, але вона важлива, мене заєбав цей холод та цей сірий світ, тепер я дійсно розумію чому якісь іспанці не бувають в тільті, це справді має значення.
👁 7,830 26-02-22 21:09
МЕДВЕДЬКА АТАКУЄ! Але не всюди, тому і хотів зробити пост чи я займаюсь після плотного отсосу на фьючах..Думаю я вас не здивую якщо скажу - тими ж фьючами, фьючі це те що мені давало гроші на дистанції, проблема лише в РМ, коли я не вірив у падіння і усереднював пози доводя їх до мільйоних, в ті моменти 10% падіння = 100к луза, зі словами ну нижче ж нема куди, ладно цей пост не про це.Кароче я стараюсь шортити зараз роздуті монети, ті що не здулись, і ті яких медведька не атакує, беру стоп 3-4% і просто перезаходжу, не заходжу на пампах, різких змінах ціни, та коли парсери гудять..Повірте таких монет ТОНИ, вот 3 штучки вам для звернення уваги https://coinmarketcap.com/ru/currencies/sky/https://coinmarketcap.com/ru/currencies/memecore/https://coinmarketcap.com/ru/currencies/myx-finance/Вроді здається МУХА впала до 0.8 баксів, АЛЕ це 800 МІЛЬЙОНІВ ФДВ, зрівняйте з іншими через СМС, з $M це взагалі пздц, думаю по смс все досить чудово видно.У всіх монет такого стилю один паттерн = 99% токенів в команди, тому важливо ставити стоп, возити можна куда завгодно.Але як бізнес це не функціонуюча модель, в них нема прибутку від слова зовсім, а значить рано чи пізно люди витянуть цю лікву з ринку яку в ньому тримають.Виділив на цю хуйню 10к собі, буду дрчоитись СУПЕР ЛОУ сайзами, просто щоб не було *скучно* в ринку, та не страждати хуйнею, так сказати вид роботи, чи принесе це прибуток - не знаю, я завжди стараюсь шукати логіку в ринку а її тут нема.
👁 6,940 26-02-20 14:16
Залився в такі ставки на поліку - https://polymarket.com/event/edgex-fdv-above-one-day-after-launch/edgex-fdv-above-1b-one-day-after-launchЛогіка наступна, всі ставки з ФДВ на виході токенів неймовірно просіли на фоні останього падіння бітка ( OS, OPINION і т.д)Зі всіх я вибрав найкращим залитись саме на EDGEX, давайте поясню логіку:1. Їх мем токен торгується 600М капи ( це лише мем, 30% якого роздано в спільноту і вони спокійно тримають ціну)2. токен LIT ще досі тримає ФДВ 1.5 ЯРДИ, якби все погано не було, ніхто не користуєтсья капа все ще більше EDGEX DEFILAMA - https://defillama.com/protocol/edgex-perps 22.5M$ revenue for 30D лайтер 6.5M$ за 30 днів, різниця х3.5.. 3. Якщо я не помиляюсь при виході лайтера їх ревеню було меньше чим в еджеХ але вийшли вони по 3М фдв і втримали його, тут же ставка лише на 1М фдв.4. місяць назад отримали інвест від CIRCLE - https://x.com/edgeX_exchange/status/20212235898909738425. В ДС писали що Токен як і у всіх перпдексів буде лише в них на сайті, відповідно не буде давки шортів, логіка зрозуміла. ( смс не знайшов, може бути вкид, але памятаю цей скрін по паблікам десь 2 місяці тому)6. СЕО клявся мамою що максимальна дата виходу проекта 31 березня, а значить тримати осталось не так довго ставку. ( смс не знайшов, може бути вкид, але памятаю цей скрін по паблікам десь 3 місяці тому)Якщо брати менеджерів та людей з амбами нам казали ту ж інфу, вихід Q1 залізобетонно^Основна логіка ставки що проект НАДТО недооцінений серед конкурентів виходячи з сухої статистики заробітку, теоретично це має бути так, а практично ринок може настукати по лбуЗ мінусів:- Хуй знає куди піде той ринок, очевидно при бітку 50к це як і будь які інші ставки на *лонг* не зіграютьСтавку на 2 МЛРД поставив під фліп, просто вийти на анонсі в х2, тримати не буду , а вот 1 М ФДВ буду тримати до лістингу прям, для мене тут шанс не 50 на 50, а чуть краще, також ще дивлюсь ставки по токену бейз, поки сюди кидати не буду, набираю з твінка там 0 лікви, да і цю ставку лише лімітками якщо вам цікаво
👁 9,290 26-02-19 12:14
НЕТВОРКІНГ - ПЕРЕОЦІНЕНА ХУЙНЯ!Напишу свій досвід нетворку за 3 роки поки я в крипті, прийшовши сюди я, як і більшість думав ось єбать треба їздити по конфам і все полетить вгору, познайомлюсь з людьми і почну косити бабки, більшість навіть зараз думає що нетворкінг спасе їх життя, навіть я в чаті писав на початку свого шляху - знайомтесь і у вас підуть справи вгору.ТАК ОСЬ - НЕ ПІДУТЬ, все що я зрозумів за 3 роки, нетворкінг може дати нових друзів, але якщо ви нічого не вмієте та не знаєте в ніші якій нетворкаєте - фінансового просування ЦЕ ВАМ НЕ ДАСТЬ.Взяти до прикладу різних BD ( business development ) що ходять по конфам дубая та знайомляться, шукають контакти, зі 100 людей для них будуть корисними лише 3 людини, а інші 97 це потрачений час, так ось якщо ви не даєте велью ви входите в ці 97.Напиздіти що ви крутий також не вийде, окрім власного ЕГО ви більше нічого не зробите, люди що шукають партнерів не тупі, в них вже є ідеї та бачення що повинен представляти той чи інший партнер, в іншому випадку це буде паразитизм який швидко викриється.Якщо брати мій досвід я нікому не був цікавий поки не став медійним, далі став цікавим для багатьох, подумайте чому так сталось, останні конфи було дуже смішно наблюдати як в реальному житті * підходять нетворкери* і починають накидувати який я класний, давай зробимо щось разом! - а потім дивишся по історії на канал вони підписались 15 хвилин тому, а коли ти прямо запитуєш : А ЩО МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ РАЗОМ? - відповідь завжди одна, ну потім придумаємо, головне що є бажання, так ось..Вас ніколи не будуть сприймати серйозно якщо ви будете ПАРАЗИТУВАТИ а не давати реальної цінності, якщо ви хочете нетворкати вам потрібно мати ВЛАСНУ ІДЕЮ та бачення для чого це вам, ШАНС ЗНАЙТИ РАНДОМНУ ЛЮДИНУ ЩО ЗМІНИТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ КОЛИ ВИ ДАУН = ШАНСУ МОГО ТЕЙК ПРОФІТУ НА ФЬЮЧАХ ЗА ОСТАНІХ ПІВ РОКУ, тому спочатку думайте над тією цінністю що даєте ВИ, а лише потім думайте над тим щоб ви хотіли отримати.P.S напишіть ваше бачення цього, було б цікаво прочитати, можливо я просто не вмію спілкуватись з людьми, а у вас все вийшло
👁 9,410 26-02-16 21:48
Стосовно крипти, я напевно ніколи не відчував такого не розуміння що робити, я дитина фьючерсів, а після останьої бритви тяжко щось робити без страху, дуже кайфово проживати реальне життя та подорожувати, бачити інші країни, бачити інше життя, тратити гроші ( навіть немає болі при цьому, як була раніше коли циферка не росла)Але чи зможу я знову інтегруватись в крипту - велике питання, треба пробувати вивчати нові ніші тут, не звязані з гемблінгом, а їх тут практично нема, кожен гемблить, багато хто з великих інфлів просто це не показує, адже показати мінус = програти, але гемблять всі, та б-шсть з тих кого я знаю зараз в нормальному мінусі, хтось ще вірить, хтось вже здався як і я, також багато людей шукає інші ніші для заробітку, а крипту вже навіть не розглядають, та це не є жартом а реальність 2026 року для багатьох.Поки я відпочивав весь час після ліквіду, зараз буду пробувати щось дивитись, шукати щось - де нема гемблінгу, якщо ви досі тримаєтесь і не маєте упадків моралі через ринок - ви великий молодець.в 2022 році, ринок був в гіршому стані, але я не бачив такої апатії, або не фокусувався на ній, цікаво що чекає мене в 2026 році.Якщо у вас є реальні ідеї куди податись в крипті або тємки , я готовий прийняти їх за % від профіту.Ще без шуток розглядаю ідею забити хуй на крипту місяці на 4, пожити, та побачити чи щось зміниться за цей час саме в цій ніші, хочеться щось завжди писати в канал, але поки не знаю що, частково приходжу в себе
👁 14,600 26-02-08 19:49
Банк остався тисяч 30-40, чуть побільше, все ж найшов пару заначок після ректу на соланці і ефірі ( по суті тепер весь мій трейдинг вийшов в б\у за весь час)Ціль на рік:- Купити квартиру в дубаї ( хоча б студійку ну і якщо в розсрочку то погасити відразу 50%)- Купити хоч якусь машину ( бажано в районі 30-40к як і думав першочергово)- Не постити в цей канал хуєту\скам, але збільшити к-сть реклами, пора хоч трішки заробляти з вас.- Побувати в 10-ти країнах мінімум по 4 дні.- Переосилити соціофобію і сходити на якесь інтерв*ю- Не йобнутись головою - Не стати інфоциганом- Почати меньше фомойобити з всякої хуйні, навчитись працювати з своїми реаліями, а не жити в чужих- Ну і хоч трішки з РМ попрацювати, оказується воно може падати вічно, не більшше чим 15к баксів в день вйобувати при максимально хуйовому розкладі хотілось би.Хотілось би ще багато чого, але на цьому залишусь, надіюсь я не йобнусь головою.Нащо ви це прочитали? а я хуй знає, чисто нотатка для себе, до якої я точно повернусь в 2027 рокці, якщо виживу, буде цікаво чи я знову зміг чи ні!.За 2025 рік я зараундтріпив 500к, зато ахуєно його прожив ! йобаний флеш краш, який морально убив, потім бажання відігратись добило.
👁 13,800 26-02-03 17:15
Кстаті все це падіння я на 99% впевнений вдавили фантіками, просто неіснуючим ефіром\бітком через єбані фьючі де на маржу не треба токен да і впринципі ніхуя не треба...Коротко розпишу, кому цікаво сяде і прогуглить\нейронкою пропустить щоб не пушити свою ідею..В той день початку падіння золото втратило 10 ТРЛН $ за день, на скріні видно що в Китаю+ Європи+ США разом золота на 4 ТРЛН, так чим ми торгуємо? це весь світ продав золота в 1 день? звідки така оцінка? а все через єбані фантіки ( фьючерси, пізніше зрозумієте чому).Вернемось до крипти , ефір з 3к до 2200 втратив 96 млрд капіталізації, а біток 314 МЛРД $, давайте візьмемо що це фулл неліквід і реальних бабок там 20% ( що абсурд, але що б ви точно зрозуміли що давили фанітками) виходить реальна втрата на ринку 80 млрд живих бабок, тобто грошей ЯКІ ПРОДАЛИ В СТАКАН.Йдемо на ефірскан і дивимось що 66% ефіру лочено в стейкінг, а том компанії типу BITMINE, STRATEGY і т.д не продавали, ОГ кошельки ( типу того хто добував бітки і купував ефіри на ІСО) не продали нічого за ці дні , я конкретно про топ холдерів..Виходить в ринок продали 80млрд бабок, але ні 1 з великих гаманців не продав, біржі запаси також не продали, очевидно питання ЯКОГО ХУЯ ЦІНА ВПАЛА?Додавайте сюди що TOMLEE і SAYLOR публічно щотижня беруть на ЯРДИ баксів не зрушуючи ціну.а причина в фьючерсах, в фьючерсах є 2 варіанта торгівлі, USD-M ( це те що ми торгуємо, фантіки ) і COIN-M (Реальні фьючерси з забезпеченням в монеті в якій торгуєте)А тепер як виглядає ця схема..1. Єбані біржі бачать ліквідації + ХЛ ліквідації.2. Далі просто якийсь бінанс ( звідки йде індексація) просто давить в стакан неіснуючі гроші на своїй біржі всім на продаж на фьючерсах, він також може хоч секситіліон продавити, гроші не існуючи а всі бідки він бере вниз, значить всі хто купив в нього фантіків завжди будуть в мінусі бо він давить нижче.3. Крипта падає від фантіків = люди втрачають реальні гроші.Чому ця схема ЗАВЖДИ може працювати ВНИЗ але ніколи вверх.1. Ти наливаєш скільки завгодно ліміток на покупку фантіків, люди з фьючів вивести ассети не можуть, тому вони нічим не ризикують, а спотовий стакан пустий, та маркетмейки самі продавляюють вниз, наприклад 100 бітків може спокійно продавати ціну бітка на 1000 баксів, БО СТАКАНА НЕМА, бо всі думають що фаір прайс йде з фьючів, хоть раз подивіться стакан коли крипта падає і скільки там монет на покупку.2. Ти забираєш бабки у юзерів, через ліквідації шортів, а далі ті хто набрали лонги на низу самі дадуть ліквідність для старих шортів, а якщо люди почнуть більше лонгувати біржі нічого не заважає вдавити в стакан хоч секстиліон і ліквіднути, якщо компанії продадуть то для біржі ще краще ще нижче підемо а значить їх бідки налиті вище ще в більшому плюсі.. при цьому спот пустий, якщо якийсь сейлор викупить спот і індексує до нього фьючі біржа зробить вид що фантіків в стакані не було а відкриті лонги у людей стануть пвп і просто буде памп дамп як завжди..Чому таке не вийде зробити вверх? тому що якщо ти купиш на фантіки і запушиш ціну і вона індексується зі спотом реальні люди прийдуть і продадуть тобі її, і вийде дирка в бюджеті, бо хто оплачувати буде?.Якби не єбані фьючерси і фантіки ми би тільки росли, зараз ця хуйня настигла і драг метали, поки є фьючі ми не можемо рости, бо це можна вигідно маніпулювати.Від цього в мене і є тільт остані дні, я сиджу і стараюсь заробити в НІШІ де мною фулл маніпулюють а я стараюсь скидатись на здорову логіку, ЇЇ ТУТ ПРОСТО НЕМА.Не може золото втрачати по 10 трлн за день, не може біток падати на 30% без продажів, НЕ МОЖЕ СУКА.Да довгий пост, думав пострімити на цей рахунок, показати все в скані, фулл пояснити схему, але стало впадло, я знаю що ви не дочитаєте сюди, але мені похуй, мені потрібно було виговоритись.