Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - CryptoEnjoy 🍀
Added 14 Jul 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Number of subscribers: 27 922
Photos: 2,490
Videos: 40
Links: 1,280
Description:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread
Source

CryptoEnjoy 🍀 | по EDGEX 1. https://pro.edgex.exchange/en-US/points - тут забираємо др...

Telegram community logo - CryptoEnjoy 🍀 CryptoEnjoy 🍀 @enjoy_crypto_guild
9 220 Views/Reach 2026-03-19 14:48 Message №4899
по EDGEX 1. https://pro.edgex.exchange/en-US/points - тут забираємо дроп ( можна все на 1 кошель ставити)2.https://edgex-points-calculator-v2.based.page/#calculator - тут можно глянути скільки коштує ваш дроп ( токеноміка є, тому є і калькулятор) пишите фдв і вам покаже з ваших поінтів скільки ви отримаєте токенів\за скільки продасте. ФДВ дивимось на бінанс фьючах ТУТ ( текуща ціна ХП є на скріні) 3. хто фармив саме ефіром через апр з мого способу грац, вийшло по текущим около 20% апр + фрі поінти на ЕЗЕРЕАЛ = разом під 40-50% апр. ( тому що езереал урізав поінти і хто тоді фармив покушав)4. по цьому способу або Б\У або ПЛЮС залежно крутили ліміткою чи маркетом, хто також крутив обєм просто заради поінтів, при текущій оцінці це б\у а не профіт, все ще краще чим говно бекпак, але очікування не оправдались5. Ставка ОСЬ ЦЯ в мінусі, крити НЕ буду, хай падає до 0, закрию лише якщо буде крайм на фьючах.Думки в двух словах:Знаю, порівнювати з їх мемом це погана ідея, порівнювати з всім іншим це погана ідея, шукати логіку в крипті також погана ідея, але спробую це зробити для себе.Коли лістився мем він лістився по 250М і лише ріс вверх, команда сама маніпулює ціною, як і робила це попередній раз, саме по цій причині я не буду закривати ставку на полімаркеті, я все ще думаю що тут може бути лярд капи до лістингу.Як команда зможе заробити більше бабок?1. Вони лістяться на бінанс фьючах за 2 тиждені з оцінкою 1лярд + , просто викупаючи токени і тримаючи ціну аж 2 тижні, спалюючи гроші? або опускаючи до 0, не тримаючи, та в момент дропу самі буду стаканити по оцінці 200 чи 300 лямів які там остануться і дадуть заробити всім шортам?2. Вони лістяться на бінанс фьючах з капою 300 лямів, набираючи шорти, вислохуваючи фад що все погано, і єбуть ці шорти 2 тижні, токенів ні в коого нема, ціну катай куди завгодно, набирай нові шорти і знову їх єби, роблячи ціну лярд під лістинг і з кайфом заробляючи кучу бабок зі всіх сторін.Я далі афк, цей пост повинен був написати тому що багато писав про це перп, мій дроп тут має бути гарна сума, можливо через це я дивлюсь оптимістично і не хотів би шортити по такій ціні, тут кожен робить свої висновки сам