Source
CryptoEnjoy 🍀 | злив НДА №3289523842Вивчайте інструмент TRADFI + HIP-3 та Метали\корис...
10 300 Views/Reach
2026-04-06 18:12
Message №4923
злив НДА №3289523842Вивчайте інструмент TRADFI + HIP-3 та Метали\корисні копалини на завжди відкритих перп парах типу хайперліквіда\бінанс фьючів.тут є багато можливостей заробити, ось декілька з них...1. На Іран нападуть\ НЕ нападуть в вихідні ( при закритих TRADFI) і нафта буде відкриватись гепом (топ постік Влада обовязково прочитати про нафту) далі в нас декілька варіантів розвитку подій1) Подія відома, та закладена в ціну, ми просто беремо ізольовану маржу х100 і хуяримо в відому нам сторону, типу напали -> ціна на нафту виросла, в секунду відкриття трейдфі хуяримо лонг х100.2) Подія не відома, але волатильна, наприклад ескалація конфлікту, який ви хз як вирішиться, але точно розумієте що буде волатильність, берете 2 аккаунти трейдфі і ставите вілку х100 ізольовану, десь заганяється в мінус, викидаєте акк, інший профіт виводите ( часто банять, залежно від біржі, але в 99% як мінімум ваш депозит відадуть, як максимум профіт, тут РР гарний)3) Подія відома, але в закритий ринок Трейдфі, тоді ми можемо відкривати завжди відкриті ринки типу бінансу чи ХЛ (HIP-3 криптообертку)та платити фандинг, сіли на калькуляторі порахували чи вигідно і зашли поки є геп на офіційній фонді. За нафтою слідкують всі, тому конкуренція серед криптанів надто велика, саме на крипто біржах, але вам нічого не заважає заробляти наступним чином.1) вибираєте не дуже волатильний інструмент в традиційних ринках типу міді, чи там хюндай якийсь я хуй знає, чекаєте на хайперліквіді в вкладці HIP-3 всяке говно.2) Створюєте власний парсер через новинники, можна на основі клаудбота2. Настроюєте парсер(и) під конкретний ринок щоб сповіщав новини, тут варіанти зробити розумно через клаудбота кинути йому 10 джерел для вивчення і поставити його вивчення як впливала якась новина на ціну, щоб він вивчив закономірність наприклад останніх 6-ти місяців, далі просто кажете додай в базу всі новинні ресурси саме по цьому інструменту, наприклад хюндай і скинь мені їх ( перевіряєте чи вони норм) і робите ще одного бота через ботфазер, створюєте з ним групу через pushover , ( можна робити хоч 100 груп під 100 різних трейдфі ринків) і кажете клаудботу, якщо є подія яка може повпливати на ринок X напиши в нашу спільну групу /gm (АЛЕРТ ДЛЯ ПУШОВЕРА) і вуаля ви відслідковуєте новини на 100 ринків та отримуєте ГМ при зміщенні ціни на яку звичайні смартики не встигли відреагувати ( тут краще блати волатильні ринкі, сядьте розберіться що там є на трейдфі). Можна звісно робити через пушовер твіттера але це не дуже ефективно + треба вручну трекати, тут краще все ж взяти клаудбота.. - ДЛЯ покращення можна трекати такі новини ЛИШЕ НА ВИХІДНИХ, де звичайний ринок закритий, і він неефективний через це і ви просто торгуєте типу обертку крипто ринку ( вона називається HIP-3)UPD: Тренера не грають, це лише теорія з моєї голови, яку мені впадло втілювати в життя, мене нереально заєбала крипта і я поки не хочу в ній НІЧОГО робити