Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - CryptoEnjoy 🍀
Added 14 Jul 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Number of subscribers: 27 922
Photos: 2,490
Videos: 40
Links: 1,280
Description:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread

👥 Number of subscribers

27 922
Average/Day:: -41
Average/Week:: -177
Average/Month:: -1478

👁️ Average views per message

9 097
Average/Day:: 7,960
Average/Week:: 9,001
ERR: 32.58%

📊 Messages per Day

0.9
Last day: 2
Week average: 1.1
Average per day: 0.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 4,100 24-10-23 10:38
Великий пост про SUI, або чому я набрав плотний шорт.1. Основне в актива його ціна, і не циферки на екрані а капіталізація (FDV та MC)FDV - повна оцінку активу ( тобто сюди входять і ті активи які залочені)MC - циркулююча ціна актива, тобто лише монети які є в обігуSUI ( FDV 18.9B, MC 5.21B)Цікаві активи для зрівняння ARB (FDV 5.7B MC 2.3B)STARKNET( FDV 4B, MC 0.8B)PEPE ( FDV=MC=4.6B)Тобто СУЇ, в 4 рази дорожчий за арбітрум ( але зрівняйте к-сть користувачів на чейнах)в 5 разів дорожчий старкнету, лоігку ви зрозуміли2. Активність в чейні ( НФТ + МЕМИ + ПРОДУКТИ)НФТ - Tocen ( ні 1 продажу за тиждень) Bluemove ( пара дохлих лаунчів за місяць)Меми - вийшло декілька ранерів, загалом на разі все печально, глянути можете тутОб*єм на МЕМАХ\Проектах в зрівнянні ( за 24 год)SUI - 115M$BASE - 988M$BSC (фулл мертвий чейн для мемів) - 890M$APT - 30M$OP - 80M$govnoTON - 680M$Активність досить мала, НФТ повністью померли, к-сть реальних юзерів яким потрібен цей чейн досить малаВИСНОВКИ:На мою думку весь ріст на SUI був під проплаченими твітер шилерами ( об яких команда вигрузилась , продаши свої токени) та неймовірними очікуваннями, переноси постійних лаунчпадів, відсутність НФТ та мем активності призводить до падіння ціни зараз, я думаю СУЇ є досить переоціненим активом, ціна його нижче1$ справедлива, тому я відкриваю плотний шорт з добором і стопом 2.05$.Застереження:1. Біток піде пробивати АТХ, всі проекти підуть вверх, не важливо що за проект.2. Є токен ADA, який фулл мертвий але досі тримає ціну, з якихось не зрозумілих для мене причин, нічого не заважає SUi також не падати.Для мене є логічним шорт зараз ( звісно найкраще було його відкривати по 2 бакси, коли люди вже зловили зневіру) дивлячись на графік, здається що падати не має куди, але я думаю є куди.
👁 4,500 24-08-11 13:17
Що там з Hamster Combat?Хочеться також написати пост, але думаю ви вже все читали, очевидно що це контора кончених підарасів, яка кинула абсолютно всіх, ладно горе блогерів, ми звикли що нас кидають, так вони кинули інвесторів та навіть мужика що їм дав право на життя ( Хедлайнерів).Якщо по простому як створився всім відомий хомяк та всі відомі мені події..1. Приходять НН дауни без грошей та без нічого до Хедлайнерів з ідеєю щось схожого на ноткоїн2. Хедлайнери звязали їх з бінгХ та дали їм інвестицій3. ДАО почали брати оффери на хомяка, тому що там хедлайнери як запорука що нас не кинуть4. Всі інфли починають як не в себе писати про хомяка, хоча чесно, всі ненавиділи цей оффер і ніхто не хотів, але умови є умови..5. Хомяк набирає оборотів, всі довольніНаступає ЛІТО6.Приходить * Топовий * ММ Готбіт в проект7. Інфлів кормлять завтраками що лістинг вже через тиждень ( це кажуть кожного тижня)8. НН даун вже запускає реклами навіть казино в хомяку, гроші перестають пахнути, як і відносини до людей9. Готбіт бігає по підкастам і каже що хомяк буде з капою 10+ млрд, і всі хто не купить пожалкує, там супер пупер екосистема.. просто завлікаючи ретейл10. Інфлам кажуть піти нахуй, в їх надто багато прибутку ( там х200 вийшло) на мій канал давали алоку 3000$ це 600.000$ якби я зайшов, очевидно що НН дауну це не сподобалось11. Готбіт і НН даун думають як розпилити максимум бабок, готбіт досі на кожному подкасті каже що це майбутнє на лістингу треба скупати, максимально популяризуючи, а НН даун вже вибирає яхту.12. Інфли перестають бути терпілами та починають писати негативні пости.ХТО КУПИТЬ ТОКЕН ХОМЯКА НА ЛІСТИНГУ АБО ПІСЛЯ, ВИ ПРОСТО КОНЧЕНИЙ ДАУН
👁 3,700 24-08-03 16:41
Головне правило крипти, як і в покері, вчасно встати із за стола, та уйти з кешем, або зафолдити на -50% щоб не втратити 100%..Моя проблема була в тому, що я не бачив що таке альтсезон, я лише чув, від людей тих , що пройшли її, від тих що заробили статки і змогли так сяк вийти, я очікував якогось повторення, щоразу повторюючи:- Ну не може ж вічно падати, ну не може... та ні, може! тут, на ринку ніхто нічим тобі не обов*язаний, Ефір може коштувати не 1500 а 100$, та це дійсно варто усвідомити..-варто ставити цілі, та ліміти !( я можу програти\потратити 100 баксів, або мені було б не погано заробити 300 баксів - щоб уникнути синдрому жадібності, відіграша і інших речей)- Ніколи не лізь в ринок - маючи особисті проблеми, не шукай в ньому розраду, там лише гроші,нічого більше..Фьючі - не зло, зло наші емоції на них, якщо ви дійсно будете торгувати на комфортну суму - вам дійсно буде байдуже!Ну і основне, що я для себе точно б підчеркнув, за цей час - спот , це для богачів, якщо у вас немає сотень тисяч баксів, і ви не готові перечікувати всі просадки очікуєте іксів і т.д - спот не для вас, якщо ваш капітал не великий, варто робити щось активно, щодня збираючи копійку до копійки, абузи, все ще найкращий варіант, але можете написати свої в коментах.Якщо брати історію мого, 4-го по рахунку ректу, це досвід, я мають не погані запаси, на які точно зможу вижити, а причиною були не дотримання ні 1 з 3 вище пунктів, ринок на жаль, нікому та нічого не винен..Моя ціль - 100к заробити до нового року, це та сама ціль яку я ставив собі в січні, маючи близько 10к$ за плечима, ціль не змінилась, цікаво чи вийде..
👁 3,400 24-08-01 10:34
Чому шорт математично завжди не вигідний на фьючерсах [простими словами]Багато хто не розуміє, але шорт є завжди не вигідним зі сторони ризик-прибутку, для прикладу беремо актив ціна якого 1$ а капіталізація 1млн $1. Монета може рости до будь якої ціни, тобто теоретично на лонгу можна заробити 2 і більше ікса, але монета не може впасти нижче 0, тобто ваш максимум буде х2 ( всі приклади будуть з плечем х1)2. Якщо монета впаде на 50% ( капіталізація буде 500 тисяч) то щоб вирости назад їй треба не 50%, а 100%, а якщо виросте на 50% ( капіталізація 1.5 млн) то для падіння буде потрібно лише 33%. - хз чи зрозуміло, але надіюсь такНайбільший недолік лонгу - ФАНДИНГ- Якщо к-сть шортистів та лонгістів однакова ( 50 на 50) то лонгісти ЗАВЖДИ будуть платити 0.01% фандингу, не суттєво, але з часом дасть про себе знати.Чому ми ВЕЛИКІ ГРАВЦІ заходять в шорт?- 99.9% шортів великих гравців це або інсайдерська торгівля ( тобто розуміння, що проекту жопа) або хеджування позицій з власного інвесту - як приклад купівля токенів на ранніх стадіях та фіксування ціни, саме тому 99% уходять завжди вниз.- Якщо ми говоримо про медвежку, застій і т.д фонди - НЕ ШОРТЯТЬ, найпопулярніший a16z втратив на медвежці пару іксів до свого капіталу.Думаєм...